Jump to content

Samsung Galaxy S6 (SM-G920F)


Sofos_5
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Φιελ για το πρωτο σου θεμα εχω παρατηρησει και εγω ορισμενες φορες αλλα οχι σε μεγαλο βαθμο να μου κανει ενα σπαστικο ηχο κατα την διαρκεια της κλησης και συγξεκριμενα στο πρωτο χτυπημα,δεν το εδωσα σημασια γτ δεν εχω παντα πολυ καλο σημα και ετσι αδιαφορησα.Δεν με επηρεαζει καθολου κατα τηυν διαρκεια της κλησης και ουτε ξανακουγεται.

Οσο για το φλας ετσι δουλευει και να σου ποω την αληθεια το προτιμω γτ ειναι πιο φυσικα τα χρωματα και οταν θελω πιο πολυ φως βαζω χειροκινητα το φλας ενεργο.

 

Το κακό φίλε Κώστα είναι πως οταν κάνει αυτό το χάλια ήχο, τον κάνει και κατά τη διάρκεια της κλήσης.. Τονιζω όμως πως δεν το κάνει σε όλες αλλά οταν το κάνει ειναι ιδιαίτερα εκνευριστικό..

 

Έχετε να μου προτείνετε για την κάμερα καποιες ρυθμίσεις για χαμηλό φωτισμό. Με auto δεν βγαίνουν πολυ καλές. Ποιες λειτουργίες του s6 σας έχουν κάνει εντύπωση και έχουν ενδιαφέρον για εσας..

 

Ευχαριστώ Κώστα..

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 8,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Λοιπον εχω επιδοτηση 220 ευρω απο cosmote και εχουν το s6 προσφορα 499 ευρω.Αξιζει να τα δωσω αντι του Α5 2016 που εχει 429;
Link to comment
Share on other sites

Λοιπον εχω επιδοτηση 220 ευρω απο cosmote και εχουν το s6 προσφορα 499 ευρω.Αξιζει να τα δωσω αντι του Α5 2016 που εχει 429;

 

Για 70 € ούτε που θα το σκεφτόμουν.. S6 και τα μυαλά στα κάγκελα

Link to comment
Share on other sites

Θα ήθελα να κάνω μια ερώτηση

Επειδή έχει αρχίσει και ψιλό χαλαρώνει το μεσαίο κουμπί μήπως υπαρχει καμία ρύθμιση όπως έχει το iPhone που το εμφανιζει πάνω στην οθονη?

Link to comment
Share on other sites

Θα ήθελα να κάνω μια ερώτηση

Επειδή έχει αρχίσει και ψιλό χαλαρώνει το μεσαίο κουμπί μήπως υπαρχει καμία ρύθμιση όπως έχει το iPhone που το εμφανιζει πάνω στην οθονη?

 

easy home button,απλα ακουμπας το κουμπι δεν το πατας

-Galaxy S23 green

-Galaxy watch 5 44mm

-Galaxy buds 2

Link to comment
Share on other sites

easy home button,απλα ακουμπας το κουμπι δεν το πατας

 

Το έχω εδώ και καιρό, αλλά δεν το χρησιμοποιουσα,

Την έκδοση pro.

Το ξανά κατέβασα τώρα αλλά παρόλο που απενεργοποιησα το δακτυλικο αποτύπωμα την ρύθμιση που βάζεις πάνω το δάχτυλο και ξυπνάει δεν λειτουργεί.

Έχω την beta Marshmallow 6.0.1

kountouraN
Link to comment
Share on other sites

Το έχω εδώ και καιρό, αλλά δεν το χρησιμοποιουσα,

Την έκδοση pro.

Το ξανά κατέβασα τώρα αλλά παρόλο που απενεργοποιησα το δακτυλικο αποτύπωμα την ρύθμιση που βάζεις πάνω το δάχτυλο και ξυπνάει δεν λειτουργεί.

Έχω την beta Marshmallow 6.0.1

 

μπορει να απενεργοποιειται λογω της βελτιστοποιησης εφαρμογων οταν σβηνει η οθονη.δοκιμασε να το αφαιρεσεις απο τη λιστα με τις εφαρμογες

-Galaxy S23 green

-Galaxy watch 5 44mm

-Galaxy buds 2

Link to comment
Share on other sites

μπορει να απενεργοποιειται λογω της βελτιστοποιησης εφαρμογων οταν σβηνει η οθονη.δοκιμασε να το αφαιρεσεις απο τη λιστα με τις εφαρμογες

 

Και κάτι έγραφε στην περιγραφή για την βελτιστοποιηση τώρα που το λες το θυμήθηκα.

Όχι δεν το αφαίρεσα δεν κοίταξα καν εκεί.

Αλλά επειδή και χωρίς αποτύπωμα δεν θα βολευτω το αφήνω για άλλη στιγμή. Είδη το απεγκατεστησα τώρα.

kountouraN
Link to comment
Share on other sites

Για κουμπί παιδιά δεν χρειάζονται τρίτες εφαρμογές απλά πάτε ρυθμίσεις/ προσβασιμοτητα/ κινητικες δυνατότητες/ βοηθητικό μενου/ ενεργό και είστε έτοιμοι
Link to comment
Share on other sites

Για κουμπί παιδιά δεν χρειάζονται τρίτες εφαρμογές απλά πάτε ρυθμίσεις/ προσβασιμοτητα/ κινητικες δυνατότητες/ βοηθητικό μενου/ ενεργό και είστε έτοιμοι

 

Καλησπερα ,το,easy home button δεν λειτουργει στο s6 ουτε το pro

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα ,το,easy home button δεν λειτουργει στο s6 ουτε το pro

 

Μόλις το δοκίμασα όχι την προ έκδοση και δουλεύει μια χαρά . Και δεν έβγαλα το δακτυλικό αποτύπωμα επίσης.

 

Υγ.Μόλις Κάνεις εκκαθάριση ραμ Σταματάει να δουλεύει

Συσκεύες: lg optimus l7, sony xperia z2, lenovo a806, samsung galaxy s3, samsung galaxy s4 black edition, samsung galaxy s6 Gold Platinum 64g,
Link to comment
Share on other sites

Παρακαλω τη βοηθεια σας! Σημερα πηγα καπου και χτησιμοποιησα GPS με ανοιχτο 4G. το κινητο ζεσταινοταν ενω παντα ηταν κρυο. απο κει κ επειτα πιανει με το ζορι 4G σπιτι μου και στη δουλεια μου και οταν παω να μπω σε μια σελιδα μου το ριχνει 3G και GPRS.. εχω galaxy s6.. να φοβαμαι τα χειροτερα? χαλασε η κεραια???? Να σημειωσω οτι γινεται τρελο battery drain....
Link to comment
Share on other sites

Για κουμπί παιδιά δεν χρειάζονται τρίτες εφαρμογές απλά πάτε ρυθμίσεις/ προσβασιμοτητα/ κινητικες δυνατότητες/ βοηθητικό μενου/ ενεργό και είστε έτοιμοι

 

Σε ευχαριστώ πάρα πολύ αυτό αναζητουσα..τα υπόλοιπα που λέει στις κινητικότητα δυνατότητες τι ειναι?

Link to comment
Share on other sites

Παιδια να ρωτησω υπαρχει καποια ρθμιση για να βγαζει φωτογραφιες σε κινηση? Δεν εννοω κατι σπουδαιο. Απλα και μονο που κουναει ο αλλος το κεφαλι το βγαζει κουνημενο..
Link to comment
Share on other sites

Πηγαινε στην εφαρμογη galaxy apps και κανε αναζητηση sports shot και κατεβασε την. Δεν την εχω βαλει, ισως αξιζει να τη δοκιμασεις.
Link to comment
Share on other sites

Παρακαλω τη βοηθεια σας! Σημερα πηγα καπου και χτησιμοποιησα GPS με ανοιχτο 4G. το κινητο ζεσταινοταν ενω παντα ηταν κρυο. απο κει κ επειτα πιανει με το ζορι 4G σπιτι μου και στη δουλεια μου και οταν παω να μπω σε μια σελιδα μου το ριχνει 3G και GPRS.. εχω galaxy s6.. να φοβαμαι τα χειροτερα? χαλασε η κεραια???? Να σημειωσω οτι γινεται τρελο battery drain....

Φαντάζομαι το πιο απλό, επανεκκίνηση, το έκανες;

Λες ότι πιάνει ασθενές σήμα 4g. Πριν έπιανε καλό σήμα και τώρα στο κάνει; Δεν είναι απαραίτητο ότι φταίει το κινητό. Μπορεί να έχει βγει off κάποια κεραία στη περιοχή. Το καλύτερο είναι να πας κάπου που έχει πολύ κάλυψη 4g για να βάλεις ασφαλή συμπεράσματα. Επίσης είναι απόλυτα λογικό να ζεσταίνεται το κινητό με 4g και GPS. Και πολύ λογικό να έχει battery drain σε περιοχές με χαλιά σήμα.

Link to comment
Share on other sites

Σε κάνα μήνα λογικά

 

Φιλε GDoakos σε παρακαλω αν θες γραψε μου βημα βημα,τι εκανες,στο,το,easy home button,και λειτουργη,σε σενα,και σε,μενα,δεν λειτουργη

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα !!!!

Έχω gmail αλλά τα email δεν μου έρχονται ποτέ ..

Πρέπει να μπω στην εφαρμογή δεν μου έρχεται κάποια ειδοποίηση έχει κάπου κάποια ρύθμιση και δεν τη βλέπω ???? :(

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα !!!!

Έχω gmail αλλά τα email δεν μου έρχονται ποτέ ..

Πρέπει να μπω στην εφαρμογή δεν μου έρχεται κάποια ειδοποίηση έχει κάπου κάποια ρύθμιση και δεν τη βλέπω ???? :(

Έχεις ενεργοποιημένους τους συγχρονισμούς;

Link to comment
Share on other sites

Φιλε GDoakos σε παρακαλω αν θες γραψε μου βημα βημα,τι εκανες,στο,το,easy home button,και λειτουργη,σε σενα,και σε,μενα,δεν λειτουργη

 

Κατέβασα την εφαρμογή από το Playstore easy home for Samsung . Την άνοιξα μου έβγαλέ κατευθείαν να πατήσω την επιλογή OK let's start . αμέσως μετά πάτησα αποδοχή ότι δέχομαι τους κανόνες που ορίζει ο κατασκευαστής για την εφαρμογή .μόλις τους δέχτηκα άνοιξε εφαρμογή.κλίκαρε την επιλογή πάνω πάνω αριστερά start the app όπου μου άνοιξε ένα παράθυρο αυτόματα που έγραφε διαχειριστής συσκευήςκαι επέλεξα κάτω-κάτωτην επιλογή ενεργοποίηση.μετά από αυτό η εφαρμογή λειτουργούσε κανονικά δεν έκανα κάτι παραπάνω ακόμα και τώρα που το δοκίμασα λειτουργεί.

Συσκεύες: lg optimus l7, sony xperia z2, lenovo a806, samsung galaxy s3, samsung galaxy s4 black edition, samsung galaxy s6 Gold Platinum 64g,
Link to comment
Share on other sites

Κατέβασα την εφαρμογή από το Playstore easy home for Samsung . Την άνοιξα μου έβγαλέ κατευθείαν να πατήσω την επιλογή OK let's start . αμέσως μετά πάτησα αποδοχή ότι δέχομαι τους κανόνες που ορίζει ο κατασκευαστής για την εφαρμογή .μόλις τους δέχτηκα άνοιξε εφαρμογή.κλίκαρε την επιλογή πάνω πάνω αριστερά start the app όπου μου άνοιξε ένα παράθυρο αυτόματα που έγραφε διαχειριστής συσκευήςκαι επέλεξα κάτω-κάτωτην επιλογή ενεργοποίηση.μετά από αυτό η εφαρμογή λειτουργούσε κανονικά δεν έκανα κάτι παραπάνω ακόμα και τώρα που το δοκίμασα λειτουργεί.

 

Καλημερα σε ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S6 (SM-G920F)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...