Jump to content

Samsung Galaxy S6 (SM-G920F)


Sofos_5
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Γεια σας παιδιά, σκέφτομαι σύντομα να αγοράσω το κινητό. Με παρεξένεψε ότι στα περισσότερα σκρουτζομάγαζα γράφουν το "TIM EU". Πρέπει να προσέξω κάτι γι'αυτό; Τι διαφορά έχει από ένα που θα το έπαιρνα πχ από το public;

 

Ευχαριστώ! :)

Απ'οσο ξερω η μονη διαφορα ειναι οταν ανοιγει το τηλεφωνο το ενα βγαζει το λογοτυπο της ΤΙΜ ενω το αλλο τιποτα.

Οι τέσσεροι τροχοί κινούν το σώμα, οι δύο την ψυχή.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 8,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

653 Τώρα! κατρακύλα.

Μια χαρα. Αυριο το παραγγελνω κι εγω ... το κοβω γυρω στα 640 αυριο!

Οι τέσσεροι τροχοί κινούν το σώμα, οι δύο την ψυχή.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Σήμερα άνοιξα το Samsung Galaxy S6 και αφού έγιναν όλα τα προβλεπόμενα μερίκες εφαρμογές δεν τις ανοίγει και βγαίνει μηνυμα πως η εφαρμογή διακόπηκε. Για παράδειγμα πάω να ανοίξω το Outlook ή το Zedge και μου γράφει πως η εφαρμογή διακόπηκε. Καμία ιδέα γιατί γίνεται αυτο; Η συσκευή τρέχει Android 5.0.2
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Σήμερα άνοιξα το Samsung Galaxy S6 και αφού έγιναν όλα τα προβλεπόμενα μερίκες εφαρμογές δεν τις ανοίγει και βγαίνει μηνυμα πως η εφαρμογή διακόπηκε. Για παράδειγμα πάω να ανοίξω το Outlook ή το Zedge και μου γράφει πως η εφαρμογή διακόπηκε. Καμία ιδέα γιατί γίνεται αυτο; Η συσκευή τρέχει Android 5.0.2

 

Δοκίμασε σε πρώτη φάση μέσα από τη Διαχείριση Εφαρμογών στις ρυθμίσεις της συσκευής σου να κάνεις Εκκαθάριση Δεδομένων των εφαρμογών αυτών και επανεκκίνηση. Αν δεν δουλέψουν θα σε συμβούλευα να προχωρήσεις σε Επαναφορά Εργοστασιακών Ρυθμίσεων.

Δεν μπορώ να το εξηγήσω είναι η αλήθεια..

Link to comment
Share on other sites

Δεν έγινε τίποτα φίλε μου. Αυτό που μου κάνει εντύπωση είναι πως κάνει διακοπή σε εφαρμογές που δεν χρειάζονται εγκατάσταση. Δηλαδή πάω να κανώ προσθήκη λογαρισμού e-mail και μου το κάνει διακοπή.
Link to comment
Share on other sites

650 ακριβώς πλέον... Δεν σταματά η κατρακύλα της τιμής του.

 

εχω βαλει οριο τα 600 και να ειναι απο δευτερη παρτιδα

Link to comment
Share on other sites

400 το Σεπτέμβριο. Έτσι πήρα και το s4 και το s5.

Την έχω δει ότι τα galaxy βγαίνουν Σεπτέμβρη. Βλέπω και το event παρουσίασης μια μέρα πριν και το παίρνω ;)

Edited by lympero
Link to comment
Share on other sites

Στα 600 θα είναι λουκούμι, υπομονή μέχρι τον Μάιο για να αποχαιρετήσω το σκυλί S2

Η έκδοση των 64 giga δεν έχει κυκλοφορήσει ακόμα έτσι?

Link to comment
Share on other sites

640 είναι τώρα! :-)

Χα χα, μια χαρα, οπότε αυριο που θα κανω την παραγγελια τηλεφωνικως θα το παρουμε ακομα παρακατω. :)

Αλλα εχω περιεργεια να δω που θα σταματησει αυτη η κατρακύλα.

Οι τέσσεροι τροχοί κινούν το σώμα, οι δύο την ψυχή.
Link to comment
Share on other sites

Πριν μια ώρα ήταν 5 ευρώ παραπάνω! Πέφτει παρά πολύ γρήγορα η τιμή, και αυτο είναι καλό για εμάς. Προφανώς κάπου θα αλλάξει η σταματήσει αυτή η τόσο γρήγορη κατρακύλα, και δεν θα είναι τόσο έντονη όπως τώρα. Αυτο βέβαια ισχύει μόνο για το απλό s6 προς το παρόν, καθώς το edge που το θέλουν και οι περισσότεροι σχεδόν δεν το βρίσκεις.
Link to comment
Share on other sites

Είναι λογικό να πέφτει η τιμή, λόγω της κρίσης η πωλήσεις εχουν μειωθεί σημαντικά οπότε αυτοί που το έχουν σε stock προσπαθούν να διώξουν , πιστεύω οτι τα 600 θα τα πίασει σχετικά γρήγορα.
Link to comment
Share on other sites

Η διαφορά παντως του s6 και του Edge εχει φτάσει σε δισθεωρητα υψη.... στα 265 ευρω αυτή τη στιγμή. Οπότε το δεύτερο δεν συμφέρει με τίποτα την δεδομένη στιγμή.
Οι τέσσεροι τροχοί κινούν το σώμα, οι δύο την ψυχή.
Link to comment
Share on other sites

Μια χαρά πέφτει το απλό και λογικά κρατάει το edge. Πέρα από την διαθεσιμότητα του edge που όταν ομαλοποιηθεί και αυτό θα αρχίσει να πέφτει αλλά με πιο αργούς ρυθμούς η Σάμυ σου λέει, θα σου δώσω αρχική τιμή για το απλό S6 τόσο ώστε στα χαρτιά καθαρά για λόγους image να μην είναι φθηνότερο από το υποδεέστερο iphone 6 αλλά θα μπορεί ο καταναλωτής να το αγοράσει από την πρώτη στιγμή πολύ χαμηλότερα και σε 2 μήνες στα 500€-550€ και να συμφέρει ακόμα και έναντι του οποιοδήποτε κινέζικου.

 

Για το Edge που έχει ακριβώς τα ίδια χαρακτηριστικά με το απλό εκεί πληρώνεις το διαφορετικό της οθόνης, το κάτι παραπάνω όπου μπορεί εκεί η εταιρία να στο κοστολογήσει όσο θέλει. Επιλογές για όλες τις τσέπες :cool:.

Ericsson788, Nokia 3310,7650,3650,N82,N95, Samsung i8910,S2,S3,S4,S6,S7 edge,S8+,S9+,S10+,S20 Ultra
Link to comment
Share on other sites

Το διλλημα ειναι ποιο χρωμα να διαλεξεις..Κλεινω σε μαυρο αλλα οποτε βλεπω το λευκο αλλαζω γνωμη..
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ο ασύρματος φορτιστής φορτίζει στους ίδιους χρόνους;

 

Όχι. Είναι πιο αργός, αλλά όχι σε βαθμό που να προβληματίζει. Μην ξεχνάς ότι ο κανονικός φορτιστής του s6 είναι ταχείας φόρτισης. Συνήθως η ασύρματη φόρτιση είναι λίγο πιο αργή από την κανονική φόρτιση (όχι την ταχεία).

Link to comment
Share on other sites

Φίλε ταξιδιώτη, το πήρες;; Πιστεύεις είναι το καλύτερο κινητό σα σύνολο σήμερα;;

 

 

 

 

αυτό εννοείται,από Γερμανία,από φίλο σε σωστή τιμή.

Θα πω σίγουρα σε λίγες ήμερες γιατί οι πρώτες απόψεις ίσως να μην είναι κι έγκυρες λόγω ενθουσιασμού,γιατί ναι,προς το παρόν είναι πολύ καλό και κυρίως η κάμερα,μαγεία.

Σαν εμπειρία χρήσης όμως,δεν θα πω οτι βλέπω κάτι διαφορετικό σε σχέση με το z3-m8 πού επίσης έχω.

 

 

Το διλλημα ειναι ποιο χρωμα να διαλεξεις..Κλεινω σε μαυρο αλλα οποτε βλεπω το λευκο αλλαζω γνωμη..

 

Λευκό φιλέ μου ούτε για χάρισμα.

Τα bezel καρφώνουν στο μάτι και πάει άσχημα,το μαύρο είναι πολυτέλεια το άτιμο και χαλάλι οι δαχτυλιες.

Το μόνο πού δεν μου αρέσει είναι ο αισθητήρας δαχτυλικού αποτυπώματος,σαν του iphone κανένα.

Edited by ταξιδιωτης22

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

αυτό εννοείται,από Γερμανία,από φίλο σε σωστή τιμή.

Θα πω σίγουρα σε λίγες ήμερες γιατί οι πρώτες απόψεις ίσως να μην είναι κι έγκυρες λόγω ενθουσιασμού,γιατί ναι,προς το παρόν είναι πολύ καλό και κυρίως η κάμερα,μαγεία.

Σαν εμπειρία χρήσης όμως,δεν θα πω οτι βλέπω κάτι διαφορετικό σε σχέση με το z3-m8 πού επίσης έχω.

 

Λευκό φιλέ μου ούτε για χάρισμα.

Τα bezel καρφώνουν στο μάτι και πάει άσχημα,το μαύρο είναι πολυτέλεια το άτιμο και χαλάλι οι δαχτυλιες.

Το μόνο πού δεν μου αρέσει είναι ο αισθητήρας δαχτυλικού αποτυπώματος,σαν του iphone κανένα.

Ποια ήτο η σωστη τιμή συν οδοιπόρε?

:tease:
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα στην παρέα, ειμαι κι εγω κατοχος του s6 (και note 4), μηπως ξερει καποιος να μου πει ποση ωρα θελει φορτιση την πρωτη φορα;
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα στην παρέα, ειμαι κι εγω κατοχος του s6 (και note 4), μηπως ξερει καποιος να μου πει ποση ωρα θελει φορτιση την πρωτη φορα;

 

Χωρις να εχω ακομα το 6 νομιζω 10 λεπτα πιο νωρις

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S6 (SM-G920F)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...