Jump to content

Samsung Galaxy S6 (SM-G920F)


Sofos_5
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εχω μια θηκη spigen hybrid και ηθελα να ρωτησω αν υπαρχει προβλημα για ασυρματη φορτιση. Σκεφτομαι να παρω τον αυθεντικο ασυρματο φορτιστή αλλά έιναι μανουρα βάλε βγάλε την θηκη όταν ειναι για φορτιση.

 

Με την δική μου Spigen και τον αυθεντικό φορτιστή δεν έχω κανένα πρόβλημα...

“When there's no more room in hell, the dead will walk the earth.”
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 8,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Δεν αλλαζει δυστυχως

 

 

Καμία βοήθεια?

Αυτο που ρωτάς εχει απαντηθεί εδω:

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=420970

Στο ποστ #824

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

Με την δική μου Spigen και τον αυθεντικό φορτιστή δεν έχω κανένα πρόβλημα...

 

Καλό αυτο . Φορτιστή εχει δικο η συσκευασία ή χρησομοποιείς του κινητου?

Υπογραφή....
Link to comment
Share on other sites

Αυτο που ρωτάς εχει απαντηθεί εδω:

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=420970

Στο ποστ #824

 

αν το csc της αρχικής σου rom εμπεριέχεται στο multi csc αυτης που θα φλασαρεις, τότε 3000 reset να κάνεις δεν πρόκειται ν' αλλάξει.

Αυτό δεν καταλαβαίνω ακριβώς τι σημαίνει..

Ποιας χώρας firmware μπορώ να περάσω πλέον για να αλλάξει και το csc.

Με ενδιαφέρει αρκετά το ota update που δεν χρειάζεται στήσιμο από την αρχή γι αυτό ρωτάω..

kountouraN
Link to comment
Share on other sites

Έστω ότι η μαμα ρομ σου έχει csc "xef".

Θέλεις να Φλασαρεις μια ρομ με default csc "btu". Μεσα ομως στο multi csc της, περιέχει και αλλα εκτός του "btu".

Αν λοιπόν εκεί μέσα υπάρχει το "xef", μετά τα reset και το configuration, στην εγγραφή που θα κάνει το κινητό, θα το δει ως valid (αφου εμπεριέχεται) και θα κατσικωθεί πλεον στο "xef". 3000 reset και να κάνεις εκει θα ειναι αυτό.

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

Με την δική μου Spigen και τον αυθεντικό φορτιστή δεν έχω κανένα πρόβλημα...

 

Έχει πλάτη αυτή πίσω ή είναι μόνο bumper? Αν εχει πλατη, καλύπτει γύρω γύρω την κάμερα ή είναι απλο το κοψιμο σε εκεινο το σημειο;

Edited by iPap
ZTE Blade, ZTE Nubia Z5s mini, Coolpad F1, Samsung Galaxy S6, OnePlus 5T, Samsung Galaxy S20 5G (SD865), Google Pixel 4a.
Link to comment
Share on other sites

Καλό αυτο . Φορτιστή εχει δικο η συσκευασία ή χρησομοποιείς του κινητου?

Δεν έχει η συσκευασία, χρησιμοποιείς του κινητού.

Έχει πλάτη αυτή πίσω ή είναι μόνο bumper? Αν εχει πλατη, καλύπτει γύρω γύρω την κάμερα ή είναι απλο το κοψιμο σε εκεινο το σημειο;

Έχει πλάτη, είναι κόψιμο για την κάμερα, αλλά η κάμερα είναι πιο μέσα, δεν ακουμπάει κάπου όταν το έχεις στο γραφείο / τραπέζι

(μιλάω για την neo hybrid)

“When there's no more room in hell, the dead will walk the earth.”
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά σκέφτομαι την αγορά του κινητού ... Πιστεύεται ότι αξίζει η αγορά του ;;; Η αλήθεια είναι ότι είμαι ανάμεσα σε αυτό και στο lg g4 ... Ποιο θα επιλέγατε εσείς ;;;
Never give up
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά σκέφτομαι την αγορά του κινητού ... Πιστεύεται ότι αξίζει η αγορά του ;;; Η αλήθεια είναι ότι είμαι ανάμεσα σε αυτό και στο lg g4 ... Ποιο θα επιλέγατε εσείς ;;;

Υπάρχει κατάλληλο topic για επιλογή συσκευής. Άνοιξε ένα θέμα εκεί, γιατί εδώ είσαι off topic και θα πάρεις αρκετές γνώμες http://www.myphone.gr/forum/forumdisplay.php?f=145

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά σκέφτομαι την αγορά του κινητού ... Πιστεύεται ότι αξίζει η αγορά του ;;; Η αλήθεια είναι ότι είμαι ανάμεσα σε αυτό και στο lg g4 ... Ποιο θα επιλέγατε εσείς ;;;

 

Το θεμα περι Vs εχει απαντηθει απειρες φωρες,αν σε ενδιαφερει ι αγορα ψαξε λιγο και θα βγαλεις τα συμπερασματα περι + και -

Διαβεσε και λιγο εδω για να σου λυθουν οι απορειες σου: https://www.skroutz.gr/s/6260915/Samsung-Galaxy-S6-32GB/discussion

Link to comment
Share on other sites

καλημερα παιδια , θα εκτιμουσα απεριοριστα την βοηθεια σας ,

 

μετα απο καποια αυτοματα updates που εκανε σε apps το κινητο , παρατηρησα πως η μπαταρια εξαντλειτε πιο γρηγορα και η μνημη ram πλεον ειναι στο 90% ..

γενικα το κινητο εχει γινει πιο αργο και φαινεται πως κατι εχει αλλαξει ..

 

μπορει καποιος να βοηθησει να μου εξηγησει τι θα πρεπει να κανω/διαγραψω ?

 

ευχαριστω θερμα

Link to comment
Share on other sites

Και μενα η ram είναι μονίμως πάνω απο 80%. Παρόλα αυτά δεν έχω δει κάποιο lag στο κινητό, οπότε έχει σταματήσει να με απασχολεί αυτό το θέμα!:)

πριν:nokia n82+5800+x6+n8 SlimModed by Lagoskon+lumia 800+920+820+830+925+1020+930, huawei p8 lite+p9 lite+mate 10 pro, iphone 5c+5+5s+6, Xiaomi Redmi note 2+ redmi 3s gold+ redmi note 3 pro+Redmi Note 4+Redmi Note 5+Mi A1+Mi8 6/64+Mi9 6/128+Poco F3, samsung galaxy s3+s3 mini+s4+s6+s7+s7 edge+s8 plus+s9plus+s10 plus 8/128+note 9+Note 10 plus+s20 fe 5G+s21fe+s21ultra+s21plus+s22 plus+s23plus

τώρα: s23 ultra 8/256 & s9 plus 6/64

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα στην παρεα,καπου στις αρχες διαβασα οτι ειχε ψιλοθεμα με το home button που ειχε τζογο,ισχυει ακομη?
Link to comment
Share on other sites

Το δικο μου δεν εχει καθολου τζογο...Τι εννοεις τζογο;

Xiaomi 14 - Samsung Tab S9+

Link to comment
Share on other sites

Το δικο μου δεν εχει καθολου τζογο...Τι εννοεις τζογο;

 

διαβασα οτι στις αρχες ψιλοεπαιζε το home buton..https://www.youtube.com/watch?v=bXM_Ewt6bcY

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα στην παρεα,καπου στις αρχες διαβασα οτι ειχε ψιλοθεμα με το home button που ειχε τζογο,ισχυει ακομη?

 

Εμενα ειναι 7/2015 και εχει οντως λιγο τζογο το κουμπι. Επισης ειναι λιγο "αναισθητο" απ την αριστερη πλευρα του.

Link to comment
Share on other sites

Από χρωματα οθονης Πως τα πάει Παιδιά;

 

Προσωπικα δεν εχω δει κινητο με καλυτερη οθονη

ZTE Blade, ZTE Nubia Z5s mini, Coolpad F1, Samsung Galaxy S6, OnePlus 5T, Samsung Galaxy S20 5G (SD865), Google Pixel 4a.
Link to comment
Share on other sites

Εμενα ειναι 7/2015 και εχει οντως λιγο τζογο το κουμπι. Επισης ειναι λιγο "αναισθητο" απ την αριστερη πλευρα του.

 

Και το δικο μου εχει ενα ελαχιστο,αλλα δεν εχει κανενα θεμα στο πατημα του!

Link to comment
Share on other sites

Έχει πάρει κανένας φορτιστή; Διαβάζω στο Amazon κριτικές και τρομάζω...! Χριστούγεννα θα είμαι Ελλάδα και αν έχει πάρει κανένας και είναι ευχαριστημένος, να πάρω κι εγώ
ZTE Blade, ZTE Nubia Z5s mini, Coolpad F1, Samsung Galaxy S6, OnePlus 5T, Samsung Galaxy S20 5G (SD865), Google Pixel 4a.
Link to comment
Share on other sites

Μια ερώτηση ακομα..... Χωρίς root μπορείς να κατεβάσεις και να αλλάξεις γραμματοσειρές στο κινητο από το play store;;;; Λειτουργούν; ρωτάω γιατί στο g2 που έχω τώρα δεν αλλάζουν οι γραμματοσειρές από το play store αν δεν είσαι root ή αν δεν τις κατεβάσεις από το store Της lg! Δεν τις δεχετε.

 

Και κάτι ακόμα. Το απλό s6 σε τι χρώματα κυκλοφορεί;;

Edited by lek88
Link to comment
Share on other sites

κατοχος και εγω s6 gold πλεον ελληνικο!!καλως σας βρηκα παιδια!φοβερο το χρωμα.. Edited by ernesto1983
I Want To Believe
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S6 (SM-G920F)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...