Jump to content

Οι διαφημίσεις που δεν μας αρέσουν


garfield
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Η νέα διαφήμιση των jumbo για τις αποκριες"σαλτα και στολισου".

 

 

ΕΛΕΟΣ!!!!:angry::knife::shoot:

Ετσι μου'ρχεται να παρω μια μπαζουκα και να αρχισω να ριχνω σε οποιο καταστημα τζαμπο βλεπω μπροστα μου

Link to comment
Share on other sites

Τρατζικ. Είπαμε, τζαμπο μονο Χριστούγεννα

 

Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk

Η πλυση εγκεφάλου ΜΟΥ πετυχε

Με αρεσει τελικα :eek:

 

Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Η πλυση εγκεφάλου ΜΟΥ πετυχε

Με αρεσει τελικα :eek:

 

Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk

Να το κοιτάξεις αυτό όσο είναι ακομα νωρίς!! Χαχαχαχα!

Πέρα από την πλάκα ομως.... Ειναι χαζοδιαφημηση αλλά έχουμε δει και πολύ χειρότερες από τα τζάμπο κατά καιρούς!! Εγώ θα την χαρακτήριζα απλά αδιάφορη! Δεν μου αρέσει αλλά δεν αλλάζω και κανάλι όταν την πετύχω!! Σε αντίθεση με την διαφήμιση του Τζόκερ ας πούμε που αλλάζω κανάλι επιτόπου μέχρι να αλλάξει η διαφήμιση που δεν υποferete!

 

Samsung Galaxy A5 2016 Android 6.0.1

Edited by lek88
Link to comment
Share on other sites

Να το κοιτάξεις αυτό όσο είναι ακομα νωρίς!! Χαχαχαχα!

Πέρα από την πλάκα ομως.... Ειναι χαζοδιαφημηση αλλά έχουμε δει και πολύ χειρότερες από τα τζάμπο κατά καιρούς!! Εγώ θα την χαρακτήριζα απλά αδιάφορη! Δεν μου αρέσει αλλά δεν αλλάζω και κανάλι όταν την πετύχω!! Σε αντίθεση με την διαφήμιση του Τζόκερ ας πούμε που αλλάζω κανάλι επιτόπου μέχρι να αλλάξει η διαφήμιση που δεν υποferete!

 

Samsung Galaxy A5 2016 Android 6.0.1

 

Εγω παλι με τα jumbo αλλαζω κατευθειαν καναλι.Μα ειναι δυνατον να μας δειχνουν καποιον ντυμενο *****?Και εκτος του οτι δειχνουν καποιον ντυμενο *****, διαφημιζουν και την συγκεκρειμενη στολη για να την αγορασουμε κι εμεις!Ποσο πιο κακογουστοι και συχαμεροι μπορουν να γινουν πια?Και μετα απο αυτη την αηδια αρχιζει μια παρελαση κακογουστων και καρακιτς αποκριατικων στολων με αθλια μουσικη υποκρουση.Του τζοκερ τουλαχιστον ειναι αρκετα πιο υποφερτες και εχουν και μια καπως πιο χιουμοριστικη νοτα.

Edited by impreza_sti
Οφείλουμε να εκφραζόμαστε κόσμια
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
η νεα τις Airticket απλα τρατζικ.ολοι οι καλοι ινδοι μουσουλμανοι ειναι για σφαλιαρες.φυσικα δεν ειναι ουτε ινδοι ουτε μουσουλμανοι
Από 1/9/2009 απαγορεύεται η γραφή σε greeklish και η γραφή τύπου sms.
Link to comment
Share on other sites

Ποιος τυχερος ειδε την διαφήμιση του old spice????

:lol:

 

Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk

 

Δυστυχως ειχα την "τυχη" να το δω....

 

η νεα τις Airticket απλα τρατζικ.ολοι οι καλοι ινδοι μουσουλμανοι ειναι για σφαλιαρες.φυσικα δεν ειναι ουτε ινδοι ουτε μουσουλμανοι

 

Ο ιδιος (Λευτερης Ελευθεριου) παιζει τον ρολο του ινδου,του μουσουλμανου,του Τσακ Νορρις και ολων των "πρωταγωνιστων" του διαφημιστικου

Edited by impreza_sti
Link to comment
Share on other sites

Δυστυχως ειχα την "τυχη" να το δω....

 

 

 

Ο ιδιος (Λευτερης Ελευθεριου) παιζει τον ρολο του ινδου,του μουσουλμανου,του Τσακ Νορρις και ολων των "πρωταγωνιστων" του διαφημιστικου

 

Για αυτή την διαφήμιση σας είχα μιλήσει σε προηγούμενο post.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Οι καινουριες της Vodafone με το #proti fora.Πολυ χαλια διαφημισεις.Βεβαια να μου πεις διαφημισεις κινητης τηλεφωνιας ειναι,τι περιμενεις.Το περιεργο θα ηταν να εβγαινε καλη διαφημιση απο μια τετοια εταιρεια.
Link to comment
Share on other sites

Καινουρια απαισια διαφημιση των Jumbo στον αερα!Και δεν ειναι καν πασχαλινη.Φανταστειτε με τι εκτρωμα ετοιμαζονται να μας βομβαρδισουν σε λιγο καιρο για το Πασχα.Και η καινουρια της coca-cola με τον μαγο δεν μου αρεσει καθολου.Εκτος του οτι ειναι αθλια ντουμπλαρισμενη,ολοι εχουν ενα χαζοχαρουμενο υφακι που μου την δινει
Link to comment
Share on other sites

Λες να βάλουν την Άντζελα;;

COSMOTE VDSL 100/10, COSMOTE TV FULL PACK, COSMOTE GIGAMAX UNLIMITED, COSMOTE INTERNET ON THE GO με κάρτα (εξοχικό), F2G (για δοκιμές), EON TV FULL PACK.

Link to comment
Share on other sites

https://www.youtube.com/watch?v=YEiFIKBPUq8

 

αυτή η διαφήμιση των m&m που παίζει χρόνια στους Ελληνικούς κινηματογράφους μεταγλωτισμένη...

δεν την αντέχω άλλο :P

Link to comment
Share on other sites

https://www.youtube.com/watch?v=YEiFIKBPUq8

 

αυτή η διαφήμιση των m&m που παίζει χρόνια στους Ελληνικούς κινηματογράφους μεταγλωτισμένη...

δεν την αντέχω άλλο :P

Και στην τηλεόραση παίζει πολύ!! Χθες την είδα

 

(Ρίνα)

Link to comment
Share on other sites

Και στην τηλεόραση παίζει πολύ!! Χθες την είδα

 

(Ρίνα)

 

ναι ε; δεν πολυβλέπω τηλεόραση οπότε δεν την έχω πετύχει ποτέ.. άλλος ένας λόγος για να μην την ανοίγω :P :P :P

btw, είναι τουλάχιστον 8 ετών η διαφήμιση αυτή... γιατι δεν φέρνουν κάτι καινούριο;;;

Link to comment
Share on other sites

ναι ε; δεν πολυβλέπω τηλεόραση οπότε δεν την έχω πετύχει ποτέ.. άλλος ένας λόγος για να μην την ανοίγω :P :P :P

btw, είναι τουλάχιστον 8 ετών η διαφήμιση αυτή... γιατι δεν φέρνουν κάτι καινούριο;;;

 

Δεν χάνεις και κάτι που δεν την ανοίγεις εδώ που τα λέμε! Στην εποχή του ίντερνετ η τηλεόραση είναι (σχεδον) άχρηστη!

Έχει παραπολυ καιρό που παίζει η συγκεκριμένη!

 

 

(Ρίνα)

Link to comment
Share on other sites

Παιζει νεα του τζάμπο για το Πάσχα

Το λιγοτερο τραγικη

Οποιος μπορει ας ποσταρει λινκ

 

 

Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Παιζει νεα του τζάμπο για το Πάσχα

Το λιγοτερο τραγικη

Οποιος μπορει ας ποσταρει λινκ

 

 

Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk

https://youtu.be/_g_kXJny_Pw

Είναι η πρώτη!

 

 

 

(Ρίνα)

Link to comment
Share on other sites

Εμετική ειναι η διαφήμιση ,κατ εμε,του 11880 με τον ηλικιωμένο στο φαρμακείο την νύχτα.αδικαιολογητος και απροστάτευτος.οταν την βλέπω κλείνω την τηλεόραση,δεν αλλάζω απλα κανάλι.εκμεταλλευση συναισθημάτων

[sIGPIC][/sIGPIC]

Άραχθος-Λίμνη Πουρναρίου

Link to comment
Share on other sites

Σπάνια αλλάζω κανάλι σε διαφημίσεις που μου την σπάνε!

ΑΛΛΑ με μια #%%#^#^ που δείχνει κάτι Γερμανικά δημητριακά και προσπαθεί να τα πει ο μπαγλαμάς με προφορά και δώστου πάλι και μετά μπουκώνετε και το λέει ξανά και κτλκτλ! Πραγματικά μου την έχει σπάσει τόσο πολύ, που και δωρεάν να μου τα δώσουν θα τα πετάξω!

Link to comment
Share on other sites

Παιζει νεα του τζάμπο για το Πάσχα

Το λιγοτερο τραγικη

Οποιος μπορει ας ποσταρει λινκ

 

Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk

Απαισια οπως καθε χρονο,δεν χαλασαν ουτε φετος την παραδοση,αλλα σε σχεση με την περσινη φετος ειναι λιγο πιο υποφερτη.

 

Σπάνια αλλάζω κανάλι σε διαφημίσεις που μου την σπάνε!

ΑΛΛΑ με μια #%%#^#^ που δείχνει κάτι Γερμανικά δημητριακά και προσπαθεί να τα πει ο μπαγλαμάς με προφορά και δώστου πάλι και μετά μπουκώνετε και το λέει ξανά και κτλκτλ! Πραγματικά μου την έχει σπάσει τόσο πολύ, που και δωρεάν να μου τα δώσουν θα τα πετάξω!

 

Εμενα μου αρεσει.Μου θυμιζει τα πρωτα μου μαθηματα γερμανικων που προσπαθουσα να προφερω σωστα το ö.

Edited by NetSurfer_g7
Link to comment
Share on other sites

Απορώ πάντως πως στην διαφήμιση του jumbo δεν έβαλαν τον τσολιά της ελληνοφρενειας να κάνει τα τρελά του ως συνήθως !!!!!!

Νομίζω θα ήταν πολύ καλύτερη....

Εμένα προσωπικά η συγκεκριμένη μου αρέσει αρκετά... Απο κάτι "χτυπα σαν άντρας και κράζεις θαυμάζεις" είναι πολύ καλύτερη.

 

Δεν μου αρέσει όμως αυτη του jumbo που λέει έλα jumbo κοπελαρα για να γίνεις μια κουκλαρα. Έλεος!

 

Επίσης δεν μπορώ να βλέπω καθόλου αυτή

 

 

(Ρίνα)

Edited by lek88
Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...
Του σκρατς με το αλλος για το 100 και το αλλος για το 500.Τερμα ηλιθια και εκνευριστικη,αλλαζω καναλι οταν την βλεπω
Link to comment
Share on other sites

η διαφημηση της λιντλ με 2 ηλ να κανουν σαν ηλ επειδη κερδισαν...Μου ρχεται να σπαω τη τηλεοραση
Από 1/9/2009 απαγορεύεται η γραφή σε greeklish και η γραφή τύπου sms.
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
H καινουρια της coca-cola με στεβια με τον τανιμανιδη.Δεν μας φτανει που τον τρωμε στη μαπα καθημερινα στο survivor,τωρα πρεπει να βλεπουμε την μουρη του και σε διαφημισεις?Να μην σχολιασω και την αθλια ελληνικη διασκευη του "taste the feeling" απο τους onirama
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...