Jump to content

Οι διαφημίσεις που δεν μας αρέσουν


garfield
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Επίσης τώρα έβγαλε και 2 διαφιμησεις καινούριες το κρουασάν κινκς μπριος. Αυτη είναι η χειρότερη μου πλέον. Ξεπέρασε και το Φιλαδέλφεια!!!!

 

 

Αυτή

 

Και αυτή

 

Ποιος ο λόγος να δείχνει συνέχεια το ίδιο στιγμιότυπο?

 

(Στάλθηκε απο lg g4. Lollipop 5.1)

Με προλαβες!Μολις ετοιμαζομουν να μπω να γραψω το ιδιο πραγμα γιατι ξεχασα να τις αναφερω στο προηγουμενο post.Πραγματικα ΑΠΑΙΣΙΕΣ.Και παντελως ασχετες με το προϊον.Πολυ μαπα και οι καινουριες του τζοκερ με τον θειο και τις αγαθοεργιες.Οι πρωτες-πρωτες ειχαν πλακα,αλλα τωρα το εχουν τραβηξει εντελως απ'τα μαλλια το concept με τον θειο.Καλυτερα να εβγαζαν κατι εντελως καινουριο.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Που?Ραδιο ή τηλεοραση?Ευτυχως δεν την εχω πετυχει παντως προς το παρον....
Link to comment
Share on other sites

Που?Ραδιο ή τηλεοραση?Ευτυχως δεν την εχω πετυχει παντως προς το παρον....

Τηλεόραση!! Jumbo home και μια ακόμα που διαφιμηζει μια παιδική παγωτομηχανή. Πάντως θεωρώ πως είναι σχετικά εντάξει αυτές οι δυο! Εν συγκριση με άλλες που βγάζει κατά καιρούς το τζαμπο ...

 

https://youtu.be/aUAMpSGgJjA

 

 

Αυτή που δεν μου αρέσει είναι το τζαμπο μαλινάκι

 

(Στάλθηκε απο lg g4. Lollipop 5.1)

Edited by lek88
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 4 weeks later...
Για εμένα η πιο σπαστική διαφήμιση είναι η "Κίτσα η κοτομπουκίτσα". Αν και πρέπει να την έχουν αποσύρει
Link to comment
Share on other sites

Εχουν καταντησει αηδια οι διαφημισεις του Mega που διατυμπανιζουν συνεχως ποσο τελειο και ****** καναλι ηταν παλια,μπας και τους λυπηθουν και τους δωσουν αδεια και γλιτωσουν το κλεισιμο.Περισσοτερο απ'ολα μου την σπαει που δειχνουν αποσπασματα ξεχασμενων σειρων οπως οι Απαραδεκτοι,το δις εξαμαρτειν,οι 3 χαριτες κτλ.,σειρες που δεν επαιζαν ποτε σε επαναληψη παρ'ολο που παρα πολλοι παρακαλουσαν να τις ξαναδουν.Οταν το καναλι επεμενε επι δεκαετιες στο να σερβιρει ξανα και ξανα χιλιοπαιγμενες σειρες οπως το παρα 5,τους ευτυχισμενους μαζι και το 50-50, ξαφνικα μολις ********* μηπως κλεισει θυμηθηκε οτι υπαρχουν και αλλες σειρες στο συρταρι του.Αφου δειχνουν που δειχνουν συνεχως τα αποσπασματα,γιατι δεν βαζουν καμια επαναληψη Απαραδεκτων να γουσταρουμε?

 

 

 

--- Από Ομάδα Διαχείρισης ---

Αφαιρέθηκαν οι άσεμνες εκφράσεις από το μήνυμα. Θα σε παρακαλούσα στο μέλλον να αποφεύγεις τέτοιου είδους εκφράσεις. Απαγορεύονται και από τους Ο.Π.Χ..

Edited by impreza_sti
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Φετος τα jumbo πως το παθανε και η διαφημιση τους για τα σχολικα ειναι υποφερτη?

Ειναι βεβαια λιγο ακυρη παλι,αλλα καμμια σχεση με τις αντιστοιχες προηγουμενων ετων(στανιση,ο τιμωρος των σχολικων λιστων,ρουφαμε και τα λεμε κτλ.).Λετε να φαγανε τοσο μεγαλο κραξιμο για την αντζελα το Πασχα που να εβαλαν μυαλο?
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Tωρα τελευταια πετυχαινω συχνα μια καινουρια αθλια διαφημιση με εναν ηλιθιο που τρωει κορν φλεϊκς στο αεροπλανο(λες και οι αεροπορικες εταιρειες σερβιρουν κορν φλεϊκς με γαλα στις πτησεις) και αρχιζει να βρυχαται σαν το λιονταρι και ολοι οι επιβατες τρομαζουν και κρυβονται στην τουαλετα.Το ολο θεαμα ειναι τουλαχιστον γελοιο.Απορω ποια σαϊνια σκευτονται αυτες τις χαζομαρες και σε τι κοινο νομιζουν οτι απευθυνονται.
Link to comment
Share on other sites

Tωρα τελευταια πετυχαινω συχνα μια καινουρια αθλια διαφημιση με εναν ηλιθιο που τρωει κορν φλεϊκς στο αεροπλανο(λες και οι αεροπορικες εταιρειες σερβιρουν κορν φλεϊκς με γαλα στις πτησεις) και αρχιζει να βρυχαται σαν το λιονταρι και ολοι οι επιβατες τρομαζουν και κρυβονται στην τουαλετα.Το ολο θεαμα ειναι τουλαχιστον γελοιο.Απορω ποια σαϊνια σκευτονται αυτες τις χαζομαρες και σε τι κοινο νομιζουν οτι απευθυνονται.

 

Μόλις την πέτυχα

Link to comment
Share on other sites

Απλά χάλια!!!!! https://youtu.be/NTlCDyS26GQ

insurance market

 

--Στάλθηκε απο tapatalk με Lg g4. Lollipop 5.1--

Η συγκεκεριμένη έχει ξεπεράσει και τις πιο άθλιες διαφημίσεις του jumbo.

Ο "δάσκαλος", ζαίος και με άποψη επί παντός επιστητού και οι "δικαστές" της Vodafone (κατά πρώτο λόγο) και της Cosmote.😅

Link to comment
Share on other sites

Η συγκεκεριμένη έχει ξεπεράσει και τις πιο άθλιες διαφημίσεις του jumbo.
ενταξει τωρα ακομα δεν το καταλαβατε;;; μας τρολαρουνε:lol:
Από 1/9/2009 απαγορεύεται η γραφή σε greeklish και η γραφή τύπου sms.
Link to comment
Share on other sites

Πάντως αυτή που έβγαλε τώρα με τον σκύλο το τζαμπο μπορώ να πω ότι μου αρέσει!!!! Με τα είδη πέτ.

 

--Στάλθηκε απο tapatalk με Lg g4. Lollipop 5.1--

Link to comment
Share on other sites

Πάντως αυτή που έβγαλε τώρα με τον σκύλο το τζαμπο μπορώ να πω ότι μου αρέσει!!!! Με τα είδη πέτ.

 

--Στάλθηκε απο tapatalk με Lg g4. Lollipop 5.1--

 

Mε το σκυλο ομως οχι με τη γατα! :p:p

Πάρε τηλέφωνο τη μοναξιά σου, ή βγες ξανά στο δρόμο της φωτιάς!!

Link to comment
Share on other sites

Εμετική

Με προλαβες. Ετοιμαζόμουν να το ποσταρω...

 

--Στάλθηκε απο tapatalk με Lg g4. Lollipop 5.1--

 

----- προσθήκη μηνύματος 66 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Mε το σκυλο ομως οχι με τη γατα! :p:p

Ναι με τον σκύλο!! Νομίζω πως με την γάτα την σταμάτησαν για κάποιο λόγο. Νομίζω!! Μια φορά την είδα μόνο ενώ με τον σκύλο την δείχνει συνέχεια.

 

--Στάλθηκε απο tapatalk με Lg g4. Lollipop 5.1--

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
παντως στη τηλεοραση η χειροτερη διαφήμιση ειναι μακραν καλυτερη απο τις χειροτερες του ραδιοφωνου...:X

προσωπικο μου: LeEco pro3 x722

εργασιας : Bluboo Picasso

Alfa Romeo 156 - Gibson Thunderbird

Link to comment
Share on other sites

Ξαναχτυπησαν και στο ραδιοφωνο?Βγηκε καινουρια ραδιο-φονικη?
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...