Jump to content

Οι διαφημίσεις που δεν μας αρέσουν


garfield
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Tα jumbo εβγαλαν καινουριο εκτρωμα που συνδυαζει τον τιμωρο των σχολικων ειδων με την Στανιση.Απολαυστε το:

Link to comment
Share on other sites

Tα jumbo εβγαλαν καινουριο εκτρωμα που συνδυαζει τον τιμωρο των σχολικων ειδων με την Στανιση.Απολαυστε το:

Είναι διαφημιστικό κόλπο. Όλοι μιλούν για το έκτρωμα. :)

Φιλικά Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

Tα jumbo εβγαλαν καινουριο εκτρωμα που συνδυαζει τον τιμωρο των σχολικων ειδων με την Στανιση.Απολαυστε το:

 

2 εκτρώματα σε 1 . :!:

Νίκος

Κάτοχος Samsung Galaxy S10+ (Android 10 Official).

- 001 με την όπισθεν

Link to comment
Share on other sites

Στα γνώριμα υψηλά στάνταρντς η διαφήμιση των jumbo. Δεν περίμενα τίποτα λιγότερο... Μπράβο ρε σεις, μπορείτε και χειρότερα. :p
Now I'm cutting the anchor away, and I won't look back, I'm starting a new life today. Now I see where I belong...
Link to comment
Share on other sites

Δεν μου αρέσει η διαφήμιση της νόβα και συγκεκριμένα τα <<θρησκευτικά στοιχεία>> που περιέχει....ειδικά όταν βλέπω τον Οζιλ να προσεύχεται στον........δεν είμαι ακροδεξιός αλλά λόγω ισονομίας όταν εμφανίζεις ενα ορθόδοξο και ενα μουσουλμάνο δεν πρεπει να........δείξεις και ένα καθολικό, ενα προτεστάντη 'η έστω ένα διαμαρτυρόμενο βρε διαφημίστη της κακιάς ώρας?
Link to comment
Share on other sites

Δεν μου αρέσει η διαφήμιση της νόβα και συγκεκριμένα τα <<θρησκευτικά στοιχεία>> που περιέχει....ειδικά όταν βλέπω τον Οζιλ να προσεύχεται στον........δεν είμαι ακροδεξιός αλλά λόγω ισονομίας όταν εμφανίζεις ενα ορθόδοξο και ενα μουσουλμάνο δεν πρεπει να........δείξεις και ένα καθολικό, ενα προτεστάντη 'η έστω ένα διαμαρτυρόμενο βρε διαφημίστη της κακιάς ώρας?

 

Ο προτεστάντης (ή όπως λέγεται) λέγεται και διαμαρτυρόμενος :p

Δεν την έχω δει ποτέ αυτή τη διαφήμιση, βάζεις link?

 

Ποιες εννοείς; Μου βάζεις link;

 

Απαντώ λίγο καθυστερημένα, δε σε πειράζει; :p

Δεν είχα κάποια διαφήμιση στο νου μου, γενικά μιλούσα :)

Edited by Alex_tz
Link to comment
Share on other sites

Και μόνο που έχει τραγούδι του Νιόνιου η διαφήμιση, είναι από μόνο του αρκετό για να αλλάζω κανάλι όταν παίζει. :down:
Now I'm cutting the anchor away, and I won't look back, I'm starting a new life today. Now I see where I belong...
Link to comment
Share on other sites

Δεν μου αρέσει η διαφήμιση της νόβα και συγκεκριμένα τα <<θρησκευτικά στοιχεία>> που περιέχει....ειδικά όταν βλέπω τον Οζιλ να προσεύχεται στον........δεν είμαι ακροδεξιός αλλά λόγω ισονομίας όταν εμφανίζεις ενα ορθόδοξο και ενα μουσουλμάνο δεν πρεπει να........δείξεις και ένα καθολικό, ενα προτεστάντη 'η έστω ένα διαμαρτυρόμενο βρε διαφημίστη της κακιάς ώρας?

 

Αντιδράσεις των ποδοσφαιριστών δείχνει, με κριτήριο τη νίκη. Άλλοι σέρνονται στο γρασίδι, άλλοι κάνουν πιπίλες, άλλοι ευχαριστούν τον θεό που πιστεύουν. Στο όνομα της ισονομίας θα έπρεπε να δείξει ίσους που αφιερώνουν το γκολ στο γιο, στην κόρη, στη σύζυγο, στην έγκυο σύζυγο και πάει λέγοντας. Και οι θρησκείες δεν είναι δύο. Θα έπρεπε να δείξουν κι έναν βουδιστή, έναν ταοϊστή, αν βρουν δωδεκαθεϊστή.

 

Μου φαίνεται έχουμε γίνει πολύ ευαίσθητοι σε οτιδήποτε έχει να κάνει με τη θρησκεία και κυρίως αν αυτή δεν είναι η επίσημη ελληνική. Σε λίγο θα θιχτεί κάποιος αν σε βίντεο με την Κων/πολη ακούγεται κι ο ιμάμης.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ο προτεστάντης (ή όπως λέγεται) λέγεται και διαμαρτυρόμενος :p

Δεν την έχω δει ποτέ αυτή τη διαφήμιση, βάζεις link?

 

εχεις δικιο,κακως ανεφερα τους διαμαρτυρομενους επρεπε να γραψω ........

 

 

 

 

 

 

 

 

ευαγγελικους:p:lol::D

 

----- προσθήκη μηνύματος 12 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

......................

Μου φαίνεται έχουμε γίνει πολύ ευαίσθητοι σε οτιδήποτε έχει να κάνει με τη θρησκεία και κυρίως αν αυτή δεν είναι η επίσημη ελληνική. Σε λίγο θα θιχτεί κάποιος αν σε βίντεο με την Κων/πολη ακούγεται κι ο ιμάμης.

 

anarxaki, δεν ειναι θεμα ευασθησιας,απλα..............i am just very selective about the reality i accept....... που θα ελεγε και ενας γνωστος μας ;)

Link to comment
Share on other sites

1) η νέα jumbo. Δεν γίνεται πιο αισχρή διαφήμιση

2) της Νόβα. Το τραγούδι το βαρέθηκα και στην ουσία τι να βάλω και να βλέπω Ελλάδα και Γαλλία. Ote tv και εχω όλα τα καλά. Άντε γεια κλέφτες.

3) του γερμανού με τον ηθοποιό που την πέφτει στην κοπέλα. Ωραία διαφήμιση αλλά αδιάβαστοι. Της δίνει το g3 και της λέει οθόνη5 ιντσών ενώ είναι 5.5 χαχα.

(Και μη μου πείτε ότι κάνει τον άσχετο. Κοιτάζει Την καρτέλα πρώτα και μετά το λέει) μόνο Για αυτό δεν μου αρέσει

Θοδωρής
Link to comment
Share on other sites

 

3) του γερμανού με τον ηθοποιό που την πέφτει στην κοπέλα. Ωραία διαφήμιση αλλά αδιάβαστοι. Της δίνει το g3 και της λέει οθόνη5 ιντσών ενώ είναι 5.5 χαχα.

(Και μη μου πείτε ότι κάνει τον άσχετο. Κοιτάζει Την καρτέλα πρώτα και μετά το λέει) μόνο Για αυτό δεν μου αρέσει

 

προφανώς δεν ξέρει ουτε να διαβάζει.. καλα η καινούρια των τζαμπο με τη σιτεμενη/ηλιοκαμένη αοιδό ειναι για αυτοκτονία..:fool:

Link to comment
Share on other sites

Γιατί το λέτε αυτό ρε παιδιά; Έχετε δει πιο καλογραμμένη και πιο καλοστημένη διαφήμιση από αυτή των Jumbo? :lol: Του Γερμανού είναι επίσης χάλια.

Πραγματικά, το σκέφτονται πολύ οι διαφημιστές πριν βγάλουν αυτές τις διαφημίσεις; :!:

Link to comment
Share on other sites

Μόλις ειδα του jumbo... Ένα 6σφαιρο παρακαλώ....

 

Μόνο 6σφαιρο; Προσωπικά θα διάλεγα κάτι αρκετά δυνατότερο!

Link to comment
Share on other sites

Η bye bye WiFi με την τσιριχτη γυναικεία φωνή. Ωχ Παναγία μου. Άσε που λέει ψέματα. 500mb θα κρατήσουν ρε? 2giga σε 20 μέρες μου τελείωσαν. Άντε γεια Voda.
Θοδωρής
Link to comment
Share on other sites

Η bye bye WiFi με την τσιριχτη γυναικεία φωνή. Ωχ Παναγία μου. Άσε που λέει ψέματα. 500mb θα κρατήσουν ρε? 2giga σε 20 μέρες μου τελείωσαν. Άντε γεια Voda.

 

Δεν ξέρω αν λέει ψέματα (είμαι από τους οπισθοδρομικούς που μπαίνουν ίντερνετ από τον υπολογιστή τους) αλλά η διαφήμιση είναι τόσο κακόγουστη που ήθελα ώρα για να συνέλθω. :X

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Η bye bye WiFi με την τσιριχτη γυναικεία φωνή. Ωχ Παναγία μου. Άσε που λέει ψέματα. 500mb θα κρατήσουν ρε? 2giga σε 20 μέρες μου τελείωσαν. Άντε γεια Voda.

Δεν ξέρω αν λέει ψέματα (είμαι από τους οπισθοδρομικούς που μπαίνουν ίντερνετ από τον υπολογιστή τους) αλλά η διαφήμιση είναι τόσο κακόγουστη που ήθελα ώρα για να συνέλθω. :X

 

Όντως τραγική. Αναμενόμενο όμως, καθώς έχουμε από καιρό συμπεράνει ότι οι εταιρίες κινητής τηλεφωνίας, τεχνολογίας, καθώς και τα (κλασικά της κατηγορίας "κακογουστιά") jumbo, πρωτοστατούν σε κακόγουστες έως εμετικές διαφημίσεις. ;)

Now I'm cutting the anchor away, and I won't look back, I'm starting a new life today. Now I see where I belong...
Link to comment
Share on other sites

Όντως τραγική. Αναμενόμενο όμως, καθώς έχουμε από καιρό συμπεράνει ότι οι εταιρίες κινητής τηλεφωνίας, τεχνολογίας, καθώς και τα (κλασικά της κατηγορίας "κακογουστιά") jumbo, πρωτοστατούν σε κακόγουστες έως εμετικές διαφημίσεις. ;)

 

Μην το λες... Με εκείνη που προσπαθεί να κλέψει τον κωδικό του WiFi γέλασα. Ίσως να μου φάνηκε σαν όαση εξυπνάδας μέσα στην τόση σαβούρα που έχουμε υποστεί. :O

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Μην το λες... Με εκείνη που προσπαθεί να κλέψει τον κωδικό του WiFi γέλασα. Ίσως να μου φάνηκε σαν όαση εξυπνάδας μέσα στην τόση σαβούρα που έχουμε υποστεί. :O

Ναι αυτή όντως αρέσει και εμένα

Θοδωρής
Link to comment
Share on other sites

Μην το λες... Με εκείνη που προσπαθεί να κλέψει τον κωδικό του WiFi γέλασα. Ίσως να μου φάνηκε σαν όαση εξυπνάδας μέσα στην τόση σαβούρα που έχουμε υποστεί. :O

Την έφαγε τη φόλα όμως ο τυπάκος, μάλλον η θεία είπε ψέμματα για την ημερομηνία γέννησής της, θα έκρυψε καμία 20ετία (κλασικές γυναίκεεεεεςςςς). :p :lol:

Now I'm cutting the anchor away, and I won't look back, I'm starting a new life today. Now I see where I belong...
Link to comment
Share on other sites

Όχι άλλο jumbo....έλεος....

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Μην το λες... Με εκείνη που προσπαθεί να κλέψει τον κωδικό του WiFi γέλασα. Ίσως να μου φάνηκε σαν όαση εξυπνάδας μέσα στην τόση σαβούρα που έχουμε υποστεί. :O

 

ελεεινή διαφήμιση. ο λυσσασμένος τσαμπατζής ελληνάρας σε ολο του το μεγαλείο.

Link to comment
Share on other sites

εγω χειροτερη απο αυτη του τζαμπο δεν εχω δει ποτε. Αλλα αυτο μεχρι του χρονου, που θα βγει η επομενη...

images?q=tbn:ANd9GcSajrrZEo6APx0nLGx13EufEf6HGZt6oIMxyclgz-36fQJFB7gC

could you do it again?

ThL W8 Beyond , OnePlus 3T

Link to comment
Share on other sites

εγω χειροτερη απο αυτη του τζαμπο δεν εχω δει ποτε. Αλλα αυτο μεχρι του χρονου, που θα βγει η επομενη...

Μέχρι τα Χριστούγεννα θες να πεις, αν και οι χριστουγεννιάτικες κάτι λένε, δεν είναι τόσο άθλιες. ;)

Now I'm cutting the anchor away, and I won't look back, I'm starting a new life today. Now I see where I belong...
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...