Jump to content

Jiayu S3


sam28
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

τσακάλια μου δώστε μου τα φώτα σας.. είμαι σε διλλημα να το παραγγείλω από το to2c και από το vickmall . από την μια έχουμε το to2c που βγαίνει ελάχιστα πιο φθηνό και έχει το άσπρο χρώμα το οποίο μου αρέσει αλλά έχω διαβάσει κάποια αρνητικά σχόλια για το κατάστημα (αργοπορία , δεν εγκατέστησαν google play κτλ) και από την άλλη έχουμε το vickmall που πριν μια βδομάδα παρέλαβε φίλος μου σε χρόνο ρεκόρ (10 εργάσιμες) και ήταν όλα κομπλέ λειτουργικά χωρίς κανένα πρόβλημα αλλά δεν το έχει σε άσπρο .. Helpppp...
Link to comment
Share on other sites

τσακάλια μου δώστε μου τα φώτα σας.. είμαι σε διλλημα να το παραγγείλω από το to2c και από το vickmall . από την μια έχουμε το to2c που βγαίνει ελάχιστα πιο φθηνό και έχει το άσπρο χρώμα το οποίο μου αρέσει αλλά έχω διαβάσει κάποια αρνητικά σχόλια για το κατάστημα (αργοπορία , δεν εγκατέστησαν google play κτλ) και από την άλλη έχουμε το vickmall που πριν μια βδομάδα παρέλαβε φίλος μου σε χρόνο ρεκόρ (10 εργάσιμες) και ήταν όλα κομπλέ λειτουργικά χωρίς κανένα πρόβλημα αλλά δεν το έχει σε άσπρο .. Helpppp...

 

Εννοείς το άσπρο και απο μπροστά? Είσαι σίγουρος οτι δεν ειανι preorder?

Link to comment
Share on other sites

Εννοείς το άσπρο και απο μπροστά? Είσαι σίγουρος οτι δεν ειανι preorder?

 

 

http://www.to2c.com/jiayu-s3-3gb-ram-16gb-rom.html στοκ λεει φιλε μου..

και μολις το εβγαλε και το minideal http://www.minideal.net/jiayu-s3-advance-ram-3gb-rom-16gb-4g-fdd-lte-mtk6752-64-bit-octa-core-smartphone-android-4-4-5-5-inch-1080p-ips-fhd-screen-13mp-camera-3000mah-2087.html

Edited by prazi
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παιδες, ειμαι και εγω ενασ ευτυχης κατοχος S3. εχω μια ερωτηση, μπορω να εγκαταστησω το navigon στο κινητο μας?

ευχ

 

Το navigon δεν λειτουργει στους mediatek επεξεργαστες που εχουν τα κινητα μας

Link to comment
Share on other sites

Το navigon δεν λειτουργει στους mediatek επεξεργαστες που εχουν τα κινητα μας

 

Κάνεις Λάθος μια χαρά το έχω και λειτουργεί και στο zopo zp998 που είχα και στο jiayu s3 advanced τώρα

Xiaomi Mi mix 2 4G+@ phone LETV LeEco Le Max 2 X820 @

Case @ thermaltake full tower @ Psu @ 1000 watt

Cpu @ AMD FX-4350 4.2GHZ 4-CORE Box over clocking to 5.0ghz

RAM @ 16 gb ram 1600mhz @ Watercooling CORSAIR CPU COOLER HYDRO H80iMobos @ gigabyte 990xa-ud3 version 3.0 @ Gpu @ asus R9 270-dc2oc 2gb @SSD SANDISK ULTRA II 240GB SATA3

Link to comment
Share on other sites

Κάνεις Λάθος μια χαρά το έχω και λειτουργεί και στο zopo zp998 που είχα και στο jiayu s3 advanced τώρα

μπορεις Πανο να δωσεις τα φωτα σου, πως να το κανω εγκατασταση

ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

http://www.jiayu-store.com/jiayu-s3-4g-5-5-inch-mt6752-octa-core-ram-3gb-1080p-screen-dual-sim-4g-lte-mobile-phone.html αυτη βρε παιδια η τιμη (169.75 eur) ειναι γαι 2gb η 3gb ? ευχω μπερεδευτει. αν ισχυει αυτη η τιμη τοτε ειναι κελεπουρι για 3gb, συμφωνειτε? Edited by sakis1234567
Link to comment
Share on other sites

Κάνεις Λάθος μια χαρά το έχω και λειτουργεί και στο zopo zp998 που είχα και στο jiayu s3 advanced τώρα

 

Στο thl t100s που ειχα δεν δουλευε

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά τι ρυθμίσεις έχετε βάλει για τον ήχο του τηλεφώνου?

εννοώ στις Ρυμίσεις - Προφίλ ήχου - Βελτίωση ήχου

 

έχετε τσεκάρει ποιος είναι ο βέλτιστος συνδιασμός?

Link to comment
Share on other sites

Μπραβο στο vickmall!Πολυ γρηγορα εφτασε το jiayu s3 στα χερια μου. Εφτασε 11-12 μερες μετα την παραγγελια μου. Αφαιρεσε τις κινεζικες εφαρμογες και εχει Play Store. Πολυ τουμπανο το κινητο! ☺
Link to comment
Share on other sites

http://www.jiayu-store.com/jiayu-s3-4g-5-5-inch-mt6752-octa-core-ram-3gb-1080p-screen-dual-sim-4g-lte-mobile-phone.html αυτη βρε παιδια η τιμη (169.75 eur) ειναι γαι 2gb η 3gb ? ευχω μπερεδευτει. αν ισχυει αυτη η τιμη τοτε ειναι κελεπουρι για 3gb, συμφωνειτε?

+ Registered Air Mail (with tracking number 10 - 25 business days)

Registered Airmail $12.50

 

Grand Total $202.40

Edited by tsiaras
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Μπραβο στο vickmall!Πολυ γρηγορα εφτασε το jiayu s3 στα χερια μου. Εφτασε 11-12 μερες μετα την παραγγελια μου. Αφαιρεσε τις κινεζικες εφαρμογες και εχει Play Store. Πολυ τουμπανο το κινητο! ☺

 

Έχεις δίκιο καί εγώ από εκεί ΤΟ πήρα καί ήρθε σε 11 -12 μέρες μέ τό Google play χωρίς κινέζικες εφαρμογές νά φανταστείς ακόμα και η επαφές και το ημερολόγιο συγχρονίζουν κανονικά και στο Update στην τελευταία ρομ την έκανε χωρίς κανένα πρόβλημα μετά. Από gps παιδιά προσκυναω δεν χάνει πουθενά ούτε έξω από την πόλη ούτε μέσα να φανταστείς είμαι μέσα στο σπίτι στο κρεβάτι ξαπλωμενος και κλειδώνει σε 4 δευτερόλεπτα δεν έχω παράπονο. Πάει σφαίρα

 

----- προσθήκη μηνύματος 99 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

+ Registered Air Mail (with tracking number 10 - 25 business days)

Registered Airmail $12.50

 

Grand Total $202.40

 

Εδώ σε αυτό το λινκ που έστειλες είναι η 3gb

 

----- προσθήκη μηνύματος 14 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

έχει άλλος την S3SW 20150213-171816 έκδοση?

 

δεν έχει ακόμα update? δεν μου έχει βγάλει και από ότι βλέπω είναι από τον Φεβρουάριο

 

Εμενα με αυτήν την ρομ ήρθε και άμεσως έκανε αναβάθμιση στην τελευταία ρομ

Xiaomi Mi mix 2 4G+@ phone LETV LeEco Le Max 2 X820 @

Case @ thermaltake full tower @ Psu @ 1000 watt

Cpu @ AMD FX-4350 4.2GHZ 4-CORE Box over clocking to 5.0ghz

RAM @ 16 gb ram 1600mhz @ Watercooling CORSAIR CPU COOLER HYDRO H80iMobos @ gigabyte 990xa-ud3 version 3.0 @ Gpu @ asus R9 270-dc2oc 2gb @SSD SANDISK ULTRA II 240GB SATA3

Link to comment
Share on other sites

Ποια ROM δηλ έχεις τώρα?

S3S-20150411-154516

Xiaomi Mi mix 2 4G+@ phone LETV LeEco Le Max 2 X820 @

Case @ thermaltake full tower @ Psu @ 1000 watt

Cpu @ AMD FX-4350 4.2GHZ 4-CORE Box over clocking to 5.0ghz

RAM @ 16 gb ram 1600mhz @ Watercooling CORSAIR CPU COOLER HYDRO H80iMobos @ gigabyte 990xa-ud3 version 3.0 @ Gpu @ asus R9 270-dc2oc 2gb @SSD SANDISK ULTRA II 240GB SATA3

Link to comment
Share on other sites

S3S-20150411-154516

Είχες την S3SW 20150213-171816 και σου ήρθε αυτή μέσω ΟΤΑ;Και χωρίς να χάσεις τα gapps.Περίεργο γιατί η μία είναι S3S και η άλλη S3SW.

Link to comment
Share on other sites

Είχες την S3SW 20150213-171816 και σου ήρθε αυτή μέσω ΟΤΑ;Και χωρίς να χάσεις τα gapps.Περίεργο γιατί η μία είναι S3S και η άλλη S3SW.

 

Τι να πω να βγάλω Screen shot να δεις? Δεν λέω ψέματα

Edited by panos314

Xiaomi Mi mix 2 4G+@ phone LETV LeEco Le Max 2 X820 @

Case @ thermaltake full tower @ Psu @ 1000 watt

Cpu @ AMD FX-4350 4.2GHZ 4-CORE Box over clocking to 5.0ghz

RAM @ 16 gb ram 1600mhz @ Watercooling CORSAIR CPU COOLER HYDRO H80iMobos @ gigabyte 990xa-ud3 version 3.0 @ Gpu @ asus R9 270-dc2oc 2gb @SSD SANDISK ULTRA II 240GB SATA3

Link to comment
Share on other sites

Τι να πω να βγάλω Screen shot να δεις? Δεν λέω ψέματα

 

Συγνωμη αν παρεξηγησες αυτο που εγραψα,δεν το διατυπωσα εγω σωστα.Δεν εννοουσα οτι λες ψεματα,απλως μου φανηκε περιεργο...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...