Jump to content

Jiayu S3


sam28
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Κατέβασα εκείνο το modem.zip αλλά και πάλι βλέπω πρόβλημα με το WiFi στο σπίτι μου. Μπορώ να αλλάξω χειροκίνητα κάτι πχ. το κανάλι που συνδέεται ;
Link to comment
Share on other sites

Εγω παντως με περασμένη την rc5 και συνεχίζοντας προβληματακια με το wifi πηγα να περασω το modem zip που ειχα αποθηκευμενο και έπεσα σε. Boot loop…… απλα ενημερωνω….
Link to comment
Share on other sites

Έχω VDSl στο σπίτι και το router είναι το ZTE H367N. Μήπως κάτι πρέπει να κάνω στο router ;

 

Σε άλλα σημεία με WiFi δε μου το κάνει αυτό. Τρέχω Xtreme 1.3.

Link to comment
Share on other sites

Παίδες για ακόμα μία φορά βοήθεια για τον ξάδερφο. Το κινητό δούλευε μια χαρά μέχρι σήμερα το πρωί που άρχισε τα τρέλα του:

1. Κλείνω απο τις ρυθμίσεις-> ασφάλεια->άγνωστες πηγές και ξανανοίγει

2. Κολλάει απίστευτα (σέρνεται μέχρι αηδίας, πατάς να ενεργοποιηθεί η οθόνη και ίσα που φωτίζουν τα πλήκτρα ) και μετά απο ενα λεπτό αν θυμηθεί ανοίγει

3. Βγάζει αυτό το χεράκι πάνω δεξιά (που μόνο καλό δε μου φαίνεται)

Το εχει πάθει κανένας άλλος;

 

https://uploads.tapatalk-cdn.com/20160401/9455628b2e7618227fca0a311940e836.jpg

Link to comment
Share on other sites

Παίδες για ακόμα μία φορά βοήθεια για τον ξάδερφο. Το κινητό δούλευε μια χαρά μέχρι σήμερα το πρωί που άρχισε τα τρέλα του:

1. Κλείνω απο τις ρυθμίσεις-> ασφάλεια->άγνωστες πηγές και ξανανοίγει

2. Κολλάει απίστευτα (σέρνεται μέχρι αηδίας, πατάς να ενεργοποιηθεί η οθόνη και ίσα που φωτίζουν τα πλήκτρα ) και μετά απο ενα λεπτό αν θυμηθεί ανοίγει

3. Βγάζει αυτό το χεράκι πάνω δεξιά (που μόνο καλό δε μου φαίνεται)

Το εχει πάθει κανένας άλλος;

 

https://uploads.tapatalk-cdn.com/20160401/9455628b2e7618227fca0a311940e836.jpg

 

Εγω κατα 99% νομιζω οτι καποια εφαρμογη εχει κανει τη ζημια.

Αυτο το χερακι το ειχε η συσκευη απ'την αρχη, δεν το εχω ξαναδει :blink:

Link to comment
Share on other sites

Εγω κατα 99% νομιζω οτι καποια εφαρμογη εχει κανει τη ζημια.

 

Αυτο το χερακι το ειχε η συσκευη απ'την αρχη, δεν το εχω ξαναδει :blink:

 

 

 

Οχι φίλε μου δεν το είχε απο την αρχη. Λογικα πάμε για αλλαγή rom, αλλα δεν έχω ιδέα πως το κάνω αυτό και με ποια ρομ (σίγουρα κάπου μέσα στο topic θα εχει αναφερθεί αλλα προς το παρον προσπαθώ να σβήσω πιθανές ενοχές εφαρμογές και δεν μπορώ να διαβάσω όλες τις σελίδες). Τους οδηγούς της πρώτης σελίδας θα ακολουθήσω, αλλα προσπαθώ να βρω και κανα βίντεο γιατι δεν τα έχω ξανακάνει αυτά τα ζόρικα !!! Παρεπιπτόντως αν κάνω αλλαγή ρομ θα πρέπει να σώσω τα πάντα (φωτο μηνύματα δικές μου εφαρμογές ) , ή δεν επηρεάζονται;;;

Link to comment
Share on other sites

Οχι φίλε μου δεν το είχε απο την αρχη. Λογικα πάμε για αλλαγή rom, αλλα δεν έχω ιδέα πως το κάνω αυτό και με ποια ρομ (σίγουρα κάπου μέσα στο topic θα εχει αναφερθεί αλλα προς το παρον προσπαθώ να σβήσω πιθανές ενοχές εφαρμογές και δεν μπορώ να διαβάσω όλες τις σελίδες). Τους οδηγούς της πρώτης σελίδας θα ακολουθήσω, αλλα προσπαθώ να βρω και κανα βίντεο γιατι δεν τα έχω ξανακάνει αυτά τα ζόρικα !!! Παρεπιπτόντως αν κάνω αλλαγή ρομ θα πρέπει να σώσω τα πάντα (φωτο μηνύματα δικές μου εφαρμογές ) , ή δεν επηρεάζονται;;;

Το θεμα αλλαγη Ρομ σε αυτο το νημα εχει αναφερθει ουκ ολιγες φορες. Επιβαλεται να την αλλαξεις, τοσα κουλα που σου κανει.

Δυστυχως οτι εχεις σωσμενο στο τηλεφωνο θα παει ...αδιαβαστο, οτι στην καρτα θα σωθει. Οι εφαρμογες, ενταξει τις ξανακατεβαζεις, τα δεδομενα, αν μπορεις να τα σωσεις στην καρτα, καλως.

Εννοειτε οτι με την αλλαγη της Ρομ με την γερμανικια, θα δεις ...φως στα ματια σου.

Ξεκινα το διαβασμα (κοιτα μετα απο 317 και μετα !!!). Αξιζει τον κοπο. Μασημενη τροφη αν σου δωσουμε θα σου δημιουργηθουν και αλλες αποριες.

Edited by Barlost
Link to comment
Share on other sites

Ένα από τα πιο σπαστικα (αν όχι το πιο σπαστικό!) πράγματα στο Lollipop είναι αυτό το εκνευριστικότατο notification που βγαίνει από τη στιγμή που η μπαταρία σου πέσει στο 15% και κάτω, και σου θυμίζει ότι η στάθμη της μπαταρίας είναι χαμηλή και προτείνεται να χρησιμοποιήσεις το Battery Saver feature.

Το διώχνεις και μερικά δευτερόλεπτα αργότερα αυτό επανέρχεται, ξανά και ξανά, συνέχεια εκεί!

Τον πρώτο καιρό που είχα βάλει ROM με Lollipop, με έκανε να θέλω να πετάξω το τηλέφωνο με δύναμη στον πλησιέστερο τοίχο!

 

Πάνω που ήμουν έτοιμος να γράψω στο thread της RC (ROM) στο xda και να το ζητήσω σαν feature από τους developers να μπορεί να απενεργοποιηθεί αυτή η αηδία, βρήκα (με λίγο ψάξιμο στο google) έναν τρόπο να το... ξεγελάσεις (εφαρμόζεται σε όλες τις συσκευές με Lollipop).

Τον παραθέτω εδώ, γιατί πιστεύω ότι μπορεί να ενδιαφέρει και άλλους!

 

Με το που εμφανιστεί το ενοχλητικό notification, πατήστε το και από τις επιλογές που θα ανοίξει, ενεργοποίηστε το battery saver.

Αμέσως μετά, μπορείτε να απενεργοποιήσετε ξανά το battery saver.

Αυτό ήταν. Το σπαστικό notification φαίνεται να... ικανοποιείται απ' αυτό και δεν ξαναεμφανίζεται, μέχρι η μπαταρία να πέσει στο 5% (οπότε μπορείτε να ξανακάνετε το ίδιο!)

 

Οκ, δεν είναι ακριβώς αυτό που θα ήθελα (θα ήθελα να μην το ξαναδώ ποτέ μπροστά μου!), πρακτικά όμως νομίζω ότι μας κάνει! :)

Link to comment
Share on other sites

Ολα είναι στο θέμα φορτιστή και καλωδίου.Εγώ δουλεύω ενα φορτιστή Samsung 2.0A και με ενα καλο καλωδιο που βρηκα μου φορτιζει με 1.36A.

 

Ο φορτιστής 2Α κάνει και σε unrooted κινητό;

 

----- προσθήκη μηνύματος 5 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Ένα από τα πιο σπαστικα (αν όχι το πιο σπαστικό!) πράγματα στο Lollipop είναι αυτό το εκνευριστικότατο notification που βγαίνει από τη στιγμή που η μπαταρία σου πέσει στο 15% και κάτω, και σου θυμίζει ότι η στάθμη της μπαταρίας είναι χαμηλή και προτείνεται να χρησιμοποιήσεις το Battery Saver feature.

Το διώχνεις και μερικά δευτερόλεπτα αργότερα αυτό επανέρχεται, ξανά και ξανά, συνέχεια εκεί!

Τον πρώτο καιρό που είχα βάλει ROM με Lollipop, με έκανε να θέλω να πετάξω το τηλέφωνο με δύναμη στον πλησιέστερο τοίχο!

 

 

Έχω το Plus με 5.1 (unrooted) και δεν γίνεται αυτό που περιγράφεις.

Σημαίνει ότι διορθώθηκε στην τελευταία έκδοση του Plus ή ότι το κινητό είναι unrooted;

Link to comment
Share on other sites

Ο φορτιστής 2Α κάνει και σε unrooted κινητό;

 

Δεν νομιζω να έχει σχέση η φόρτιση με το αν το κινητό είναι rooted η όχι.Ασ με διορθώσει κάποιος εαν κάνω λάθος.

Link to comment
Share on other sites

Παιδια σημερα ειχα ενα προβλημα με το jiayu s3 που εχω. χωρις να το κανω τπτ ενω ηταν κανονικο μεχρι χθες το βραδυ απο σμρ το πρωι αρχισε να κατεβαζει απο μονο του εφαρμογες και εγινε απιστευτα αργο. εσβησα οσες εφαρμογες αναγνωρησα οτι δεν ειχα κατεβασει εγω αλλα η συσκευη συνεχισε να ειναι πολυ αργη και μενα απο μερικα λεπτα δεν ανταποκρινοταν στο κουμπι εκκινησης( αναγκαζομουν να βγαλω την μπαταρια και να το ξαναανοιγω).

Νομιζοντας οτι εχει κολλησει καποιον υιο απο τις ρυθμησεις συσκευης εκανα wipe EMMC, και τωρα που το ξαναανοιξα για να δω αν εφτιαξε κτλ βλεπω οτι συνεχιζει να ειναι αργο και δεν εχει την νορμαλ συμπεριφορα που ειχε μεχρι χθες το βραδυ.

 

αν ξερει καποιος τι φταιει και τι πρεπει να κανω ας μου πει γτ το εχω μονο 9 μηνες και δεν παιζουν λεφτα για νεα συσκευη...

Link to comment
Share on other sites

Παιδια σημερα ειχα ενα προβλημα με το jiayu s3 που εχω. χωρις να το κανω τπτ ενω ηταν κανονικο μεχρι χθες το βραδυ απο σμρ το πρωι αρχισε να κατεβαζει απο μονο του εφαρμογες και εγινε απιστευτα αργο. εσβησα οσες εφαρμογες αναγνωρησα οτι δεν ειχα κατεβασει εγω αλλα η συσκευη συνεχισε να ειναι πολυ αργη και μενα απο μερικα λεπτα δεν ανταποκρινοταν στο κουμπι εκκινησης( αναγκαζομουν να βγαλω την μπαταρια και να το ξαναανοιγω).

Νομιζοντας οτι εχει κολλησει καποιον υιο απο τις ρυθμησεις συσκευης εκανα wipe EMMC, και τωρα που το ξαναανοιξα για να δω αν εφτιαξε κτλ βλεπω οτι συνεχιζει να ειναι αργο και δεν εχει την νορμαλ συμπεριφορα που ειχε μεχρι χθες το βραδυ.

 

αν ξερει καποιος τι φταιει και τι πρεπει να κανω ας μου πει γτ το εχω μονο 9 μηνες και δεν παιζουν λεφτα για νεα συσκευη...

 

Εχω κλεισει χρονο με το τηλεφωνο, εχω την εκδοση με τα 2GB, ποτε δεν εχω καταλαβει τετοιο "κολημα", ουτε σε ιους πιστευω, γνωμη μου ειναι οτι καποια εφαρμογη που εχεις στο κανει ολο αυτο, αρχισε να παγωνεις εφαρμογες για να βγαλεις ακρη

Link to comment
Share on other sites

Παιδια σημερα ειχα ενα προβλημα με το jiayu s3 που εχω. χωρις να το κανω τπτ ενω ηταν κανονικο μεχρι χθες το βραδυ απο σμρ το πρωι αρχισε να κατεβαζει απο μονο του εφαρμογες και εγινε απιστευτα αργο. εσβησα οσες εφαρμογες αναγνωρησα οτι δεν ειχα κατεβασει εγω αλλα η συσκευη συνεχισε να ειναι πολυ αργη και μενα απο μερικα λεπτα δεν ανταποκρινοταν στο κουμπι εκκινησης( αναγκαζομουν να βγαλω την μπαταρια και να το ξαναανοιγω).

 

Νομιζοντας οτι εχει κολλησει καποιον υιο απο τις ρυθμησεις συσκευης εκανα wipe EMMC, και τωρα που το ξαναανοιξα για να δω αν εφτιαξε κτλ βλεπω οτι συνεχιζει να ειναι αργο και δεν εχει την νορμαλ συμπεριφορα που ειχε μεχρι χθες το βραδυ.

 

 

 

αν ξερει καποιος τι φταιει και τι πρεπει να κανω ας μου πει γτ το εχω μονο 9 μηνες και δεν παιζουν λεφτα για νεα συσκευη...

 

 

 

Μια απο τα ίδια και εδω απο προχθές το κινητό απλά σέρνεται, κατεβάζει μόνο του εφαρμογές (τα έγραψα πέντε εξι ποστ πιο πισω). Εμένα έπαψε να μου ανοίγει και ειδοποιήςεις...Το χεράκι δεν στο βγάζει πάνω πανω;;;

 

το θέμα ειναι οτι πάω να περάσω καινούργια ρομ σύμφωνα με τις οδηγίες του gorillaz_gr και τη ρομ που βγήκε στο needrom προχθές αλλα οταν κάνω recovery update μέσα απο το mobile uncle tools και reboot into recovery παίρνω ενα πεσμένο ρομποτάκι με ενα θαυμαστικό στην κοιλιά (προφανώς λάθος) καμία ιδέα κανείς;;;https://uploads.tapatalk-cdn.com/20160403/94cc4f2a82f1b64519e6c1bf96627b72.jpg

 

Τελικά κατάφερα και το χάλασα (μπρικαρα!!!) τωρα χρειάζομαι τρελή βοήθεια παίδες.... Anyone please???

Edited by triadaffy
Link to comment
Share on other sites

Μήπως μπορεί κάποιος να δώσει ή να ανεβάσει το zip για το μοντεμ στη lolipop? Εχω την rc4 rom

 

----- προσθήκη μηνύματος 4 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Μια απο τα ίδια και εδω απο προχθές το κινητό απλά σέρνεται, κατεβάζει μόνο του εφαρμογές (τα έγραψα πέντε εξι ποστ πιο πισω). Εμένα έπαψε να μου ανοίγει και ειδοποιήςεις...Το χεράκι δεν στο βγάζει πάνω πανω;;;

 

το θέμα ειναι οτι πάω να περάσω καινούργια ρομ σύμφωνα με τις οδηγίες του gorillaz_gr και τη ρομ που βγήκε στο needrom προχθές αλλα οταν κάνω recovery update μέσα απο το mobile uncle tools και reboot into recovery παίρνω ενα πεσμένο ρομποτάκι με ενα θαυμαστικό στην κοιλιά (προφανώς λάθος) καμία ιδέα κανείς;;;https://uploads.tapatalk-cdn.com/20160403/94cc4f2a82f1b64519e6c1bf96627b72.jpg

 

Τελικά κατάφερα και το χάλασα (μπρικαρα!!!) τωρα χρειάζομαι τρελή βοήθεια παίδες.... Anyone please???

 

Έχεις π.μ.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά και εμένα τα ίδια το έχω 9 μήνες και με factory reset κολάει + εμφάνιζε το χεράκι και κατέβαζε μόνο του εφαρμογές (ακόμη και μετά το factory reset)

 

Πήγα φλασαρα καινουργια ρομ και πεταει!

Ευχαριστώ όλους όσους έχουν ανεβάσει οδηγόυς! :)

Edited by Fix_gr
Link to comment
Share on other sites

Παιδια καλησπερα! Αποφασισα και γω μετα απο ενα χρονο που εχω το κινητο να του περασω καινουρια ROM για ανανεωση. Εχω κατεβασει κανονικα drivers, sp flash tools και την rc4 ετοιμη για εγκατασταση αλλα δεν μπορω να εγκαταστησω την twrp. Προσπαθειες πολλες απο YouTube, απο flash εφαρμογες και το μονο που μου βγαζει σε επανεκκινηση ειναι μια κοιλιτσα πεσμενη.. Δεν το χω και πολυ οποτε χρειαζομαι καθοδηγηση.. Δεν μπορω να καταλαβω τον οδηγο στην πρωτη σελιδα.
Link to comment
Share on other sites

Μήπως μπορεί κάποιος να δώσει ή να ανεβάσει το zip για το μοντεμ στη lolipop? Εχω την rc4 rom

 

----- προσθήκη μηνύματος 4 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

 

 

Έχεις π.μ.

 

 

 

Ενα μεγάλο ευχαριστω, το κινητό πετάει. Αν και έφτασα με μισή ώρα καθυστέρηση μέσα σε δυο λεπτά μου το έκανε ο karajim86 καινούργιο.

 

Νέο πρόβλημα: πριν τη lollipop το κινητό ήταν root και πηρα back up με το titanium backup όσα ήθελα να κρατήσω. Έλα όμως που το titanium θέλει root για να γίνει επαναφορά.... Παίζει να το ρουταρω (χωρίς να το πάει αδιάβαστο το τηλ αυτή τη φορά;!;!;!;)

 

Και πάλι χίλια ευχαριστω στον karajim για τη βοήθεια.

 

Όσος για πμ φίλο που βλέπει το πεσμένο ρομποτάκι (όπως το έβλεπα και γω) αν πατήσεις το power ή το vol+ (ενα απο τα δυο) θα σου εμφανίσει το μενού του twrp. Αλλα εμένα ετσι μου κόλλησε όποτε be careful

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά έψαξα να βρω το post για να αλλάξω τις μπάντες για τις δύο κάρτες. Έβγαλα τα κανάλια 38-41. Αυτό το έκανα και για τις 2 κάρτες. Αυτό αρκεί και για την γρήγορη εναλλαγή μεταξύ των δύο καρτών ;
Link to comment
Share on other sites

Στείλε ένα λινκ του στον συντονιστή της κατηγορίας για να μπει και στο 1ο μήνυμα :)

Κάνε το καλό, και άσε το WiFi της γιαγιάς ανοικτό 🙂
Φορητότητα προς Frog

Link to comment
Share on other sites

Ενα μεγάλο ευχαριστω, το κινητό πετάει. Αν και έφτασα με μισή ώρα καθυστέρηση μέσα σε δυο λεπτά μου το έκανε ο karajim86 καινούργιο.

 

Νέο πρόβλημα: πριν τη lollipop το κινητό ήταν root και πηρα back up με το titanium backup όσα ήθελα να κρατήσω. Έλα όμως που το titanium θέλει root για να γίνει επαναφορά.... Παίζει να το ρουταρω (χωρίς να το πάει αδιάβαστο το τηλ αυτή τη φορά;!;!;!;)

 

Και πάλι χίλια ευχαριστω στον karajim για τη βοήθεια.

 

Όσος για πμ φίλο που βλέπει το πεσμένο ρομποτάκι (όπως το έβλεπα και γω) αν πατήσεις το power ή το vol+ (ενα απο τα δυο) θα σου εμφανίσει το μενού του twrp. Αλλα εμένα ετσι μου κόλλησε όποτε be careful

αν εβαλες την rc4 to kινητο σου ειναι ηδη ρουταρισμενο.

απλα πας στις ρυθμισεις και ενεργοποιεις το ρουτ

Link to comment
Share on other sites

Έχω το Plus με 5.1 (unrooted) και δεν γίνεται αυτό που περιγράφεις.

Σημαίνει ότι διορθώθηκε στην τελευταία έκδοση του Plus ή ότι το κινητό είναι unrooted;

Σημαίνει ότι μάλλον... κάποιος καλός άνθρωπος στην Jiayu αποφάσισε να κάνει κάτι γι' αυτό (γιατί η συμπεριφορά που περιγράφω είναι γενικότερα του Android 5 και όχι συγκεκριμένου κατασκευαστή) και να απαλλάξει τον κόσμο από αυτήν την... όχληση - και μπράβο του βεβαίως!

αν εβαλες την rc4 to kινητο σου ειναι ηδη ρουταρισμενο.

απλα πας στις ρυθμισεις και ενεργοποιεις το ρουτ

Να προσθέσω μόνο ότι από την RC4 η ρύθμιση για το root έχει -περιέργως- μετακινηθεί από τη συνήθη θέση της στις ρυθμίσεις ασφαλείας και έχει... κρυφτεί στα Developer options(!) - οπότε δεν τη βρίσκει κανείς με τη μία (ούτε καν με τις δύο...)

Link to comment
Share on other sites

Έχω το ίδιο πρόβλημα!! κατεβάζει εφαρμογές μόνο του!! βγάζει και ένα χεράκι στην οθόνη... Έκανα factory reset αλλά τίποτα. Με το που ανοίγει μετά τo reset τα ίδια χάλια. Βοήθεια... κανείς???

 

http://forum.xda-developers.com/android/help/warning-jiayu-s3-malware-warning-how-to-t3109363

βρήκα αυτό στο XDA

Edited by georgevti1

JIAYU S3 Advanced

LG Optimus G E975

Samsung GT-I9000 Galaxy S

"ΓΙΩΡΓΟΣ"

Link to comment
Share on other sites

Εχω κλεισει χρονο με το τηλεφωνο, εχω την εκδοση με τα 2GB, ποτε δεν εχω καταλαβει τετοιο "κολημα", ουτε σε ιους πιστευω, γνωμη μου ειναι οτι καποια εφαρμογη που εχεις στο κανει ολο αυτο, αρχισε να παγωνεις εφαρμογες για να βγαλεις ακρη

 

φιλε εχω την εκδοση 3gb εχω κανει και factory reset και το προβλημα συνεχιζεται. συμφωνω οτι καποια εφαρογη μου το κανει αυτο αλλα ειναι καποια που υπαρχει μεσα στη ρομ οποτε δεν ξερω πως γινεται να διαγραφει και τι συνεπειες θα εχει αυτο

 

----- προσθήκη μηνύματος 97 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Καλησπέρα παιδιά και εμένα τα ίδια το έχω 9 μήνες και με factory reset κολάει + εμφάνιζε το χεράκι και κατέβαζε μόνο του εφαρμογές (ακόμη και μετά το factory reset)

 

Πήγα φλασαρα καινουργια ρομ και πεταει!

Ευχαριστώ όλους όσους έχουν ανεβάσει οδηγόυς! :)

 

φιλε εγω που εχω το ιδιο προβλημε πως το διωρθωνω?

 

----- προσθήκη μηνύματος 96 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Ενα μεγάλο ευχαριστω, το κινητό πετάει. Αν και έφτασα με μισή ώρα καθυστέρηση μέσα σε δυο λεπτά μου το έκανε ο karajim86 καινούργιο.

 

Νέο πρόβλημα: πριν τη lollipop το κινητό ήταν root και πηρα back up με το titanium backup όσα ήθελα να κρατήσω. Έλα όμως που το titanium θέλει root για να γίνει επαναφορά.... Παίζει να το ρουταρω (χωρίς να το πάει αδιάβαστο το τηλ αυτή τη φορά;!;!;!;)

 

Και πάλι χίλια ευχαριστω στον karajim για τη βοήθεια.

 

Όσος για πμ φίλο που βλέπει το πεσμένο ρομποτάκι (όπως το έβλεπα και γω) αν πατήσεις το power ή το vol+ (ενα απο τα δυο) θα σου εμφανίσει το μενού του twrp. Αλλα εμένα ετσι μου κόλλησε όποτε be careful

 

 

φιλε μου μιας και ελυσες το προβλημα χαρη στη βοηθεια του karajim μπορεις να μας πεις και μας που εχουμε το ιδιο θεμα πως τα καταφερατε?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...