Jump to content

Jiayu S3


sam28
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

το ξανααύξησαν την τιμή....καλά ότι να ναι...2 φορές το αύξησαν και 2 φορές το μείωσαν....θα αποφασίσουν? μήπως παίζεται *******?
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά το έχω παραγγείλει από το vickmail . Είναι dispatched to overseas τώρα και 18 μέρες και ακόμα να φτάσει Ελλάδα. Η αλήθεια είναι ότι έχω αρχίσει και φοβάμαι. Εγώ πάντα παραγγέλνα Από minidealμΚαι σε 15 μέρες το πολύ το είχα στα χέρια μου . Εσείς που ξέρετε είναι φυσιολογικό να είναι 18 μέρες dispatched to overseas? Το vickmail Είναι αξιόπιστο; Έχει παραγγείλει κάποιος από εκεί την ίδια περίπου χρονική στιγμή και αν να έχει παραλάβει; Ευχαριστώ

 

Ειμαι κι εγω dispatched απο 9/2, εντος οριων ειμαστε.

----- προσθήκη μηνύματος 100 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Ρε παιδιά πιο είναι το κουπόνι για το club1941 ?

 

Δες 5-10 post ποιο πισω.

Edited by johnsot-1
Link to comment
Share on other sites

cellphone2015

Το είδα παιδιά οκ, αλλά δε ξέρω τελικά μάλλον απατεώνες μου φαίνονται, μια το έχουν στα 189,99$ και μετά από 2 λεπτά το έχουν στα 229,99$ μας δουλεύουν μάλλον. Ρωτάω μήπως και ξέρει κανένας αν και έχω ξανά ρωτήσει και δεν έχω πάρει απάντηση, Θα βγει lollipop για το s3?

Link to comment
Share on other sites

Παιδια εύκολος τρόπος να περάσουμε gapps χωρις φλασαρισμα υπάρχει; Η επισημη Rom ενδέχεται μελλοντικά να παρει gapps η κατι τετοιο δεν γινεται;
Link to comment
Share on other sites

Το είδα παιδιά οκ, αλλά δε ξέρω τελικά μάλλον απατεώνες μου φαίνονται, μια το έχουν στα 189,99$ και μετά από 2 λεπτά το έχουν στα 229,99$ μας δουλεύουν μάλλον. Ρωτάω μήπως και ξέρει κανένας αν και έχω ξανά ρωτήσει και δεν έχω πάρει απάντηση, Θα βγει lollipop για το s3?

 

ναι ρε συ...αλλάζουν κάθε 3 και λίγο την τιμή...δεν ξέρω τι γίνεται....

 

από την μια συμφέρει πολύ...από την άλλη το φοβάμαι..δεν ξέρω κι εγώ τι να κάνω :/

Link to comment
Share on other sites

Jonsot αν έχεις κανένα νέο πες ρε να δούμε τη θα γίνει. Γιατί με έχει τρελάνει αυτή τη φορά

 

Οπως παει το πραγμα αυτη την περιοδο καμια βδομαδουλα την εχουμε ακομα.

Καποιοι που ειχαν παρραγγειλει πριν απο εμας, χθες-προχθες αλλαξαν status και τα ειδαν arrived, υπομονη :)

Link to comment
Share on other sites

...Ρωτάω μήπως και ξέρει κανένας αν και έχω ξανά ρωτήσει και δεν έχω πάρει απάντηση, Θα βγει lollipop για το s3?

 

Προφανώς δεν μπορεί να σου πει κάποιος κάτι τέτοιο με σιγουριά. Από hardware το υποστηρίζει και η Jiayu γενικά δεν παρατάει τα κινητά της, οπότε είναι αρκετά πιθανό πιστεύω.

 

Πάντως με ένα googlάρισμα σε διάφορα σαιτ από δω κι από κει γράφουν "OS: Android 4.4 KitKat upgradable to Android 5.0 Lollipop"

Link to comment
Share on other sites

τα ξημερώματα θα ανεβάσω video review

 

Επίσης αν κάποιος μπορεί να μου δώσει τις οδηγίες για πέρασμα google play.

Edited by Xasta11
Apple :rocket:
Link to comment
Share on other sites

εγω που τους ρωτησα στο club1941 τι γινεται με την τιμη μου ειπαν οτι απο αυριο θα εχουν 10 κοματια το 3 ραμ και θα δινουν καθε μερα 10 κοματια στην χαμηλη τιμη..Εκανα την παραγελια απο εκει στα 158 ευρω τουλαχιστον αμα γινει στραβη πληρωσα με paypal για να δω τι θα απαντησουνε.... Edited by olympiakos
Link to comment
Share on other sites

τα ξημερώματα θα ανεβάσω video review

 

Επίσης αν κάποιος μπορεί να μου δώσει τις οδηγίες για πέρασμα google play.

 

Το δοκιμασα και δουλευει

Link to comment
Share on other sites

εγω που τους ρωτησα στο club1941 τι γινεται με την τιμη μου ειπαν οτι απο αυριο θα εχουν 10 κοματια το 3 ραμ και θα δινουν καθε μερα 10 κοματια στην χαμηλη τιμη..Εκανα την παραγελια απο εκει στα 158 ευρω τουλαχιστον αμα γινει στραβη πληρωσα με paypal για να δω τι θα απαντησουνε....

 

Προχώρησε η παραγγελία? Σου έδωσαν tracking number?

 

Παίδες μήπως υπάρχει ποιο φτηνό ή περίπου στην ίδια τιμή σε άλλο δοκιμασμένο κατάστημα?

Link to comment
Share on other sites

μου απαντησανε στελνοντας τον αριθμο παραγγελιας και περιμενω πιστευω το track number σε 48 ωρες λενε το στελνουνε και λογικα τοτε θα παρω και track number....αλλα παντα κραταω μια πισινη γιατι με τους κινεζους ποτς δεν ξερεις..θα σας ενημερωσω για νεοτερα.
Link to comment
Share on other sites

Μου ειρθε από mini deal. Είχε τα Google Apps μέσα αλλά δεν δούλευαν. Έκανα restore και εξαφανίστηκαν αλλά έμεινε το ρόοτ.Έβαλα το Aptoid store, από εκεί κατέβασα το jiayu.es μέσω αυτού πέρασα custom recovery ξανά τα apps και όλα κομπλέ. Έβαλα και exposed μου έβγαλε ένα warning αλλά όλα καλά.
Link to comment
Share on other sites

Μου ειρθε από mini deal. Είχε τα Google Apps μέσα αλλά δεν δούλευαν. Έκανα restore και εξαφανίστηκαν αλλά έμεινε το ρόοτ.Έβαλα το Aptoid store, από εκεί κατέβασα το jiayu.es μέσω αυτού πέρασα custom recovery ξανά τα apps και όλα κομπλέ. Έβαλα και exposed μου έβγαλε ένα warning αλλά όλα καλά.

 

Αρα μαλλον το vickmall κανει καλυτερη δουλεια. Απο εκεί δούλευαν κανονικά.

Link to comment
Share on other sites

καλημερα σημερα παρελαβα απο minideal εβαλα playstore με τον τροπο του fastcardtech εκανα και to ota update.Ξερεται τι παταω για να δω τι μπαντες υποστιρηζει αυτη η ρομ?

 

Το βρηκα υποστηριζει κανονικα τις ελληνικες μπαντες η μαμα ρομ.

Edited by venividivici
Ενοικιαζομενα δωμάτια και διαμερίσματα στην παραλία των Μυλων Αργολιδος δέκα λεπτά απο το Ναύπλιο σε προσιτές τιμές.
Link to comment
Share on other sites

καλημερα σημερα παρελαβα απο minideal εβαλα playstore με τον τροπο του fastcardtech εκανα και to ota update.Ξερεται τι παταω για να δω τι μπαντες υποστιρηζει αυτη η ρομ?

 

Το βρηκα υποστηριζει κανονικα τις ελληνικες μπαντες η μαμα ρομ.

 

καλα αυτες οι ...κινεζιες που λενε και καποιοι στο φορουμ ...δουλευουν και στην Ελλαδα?!!!:lol:

 

Δεν πρεπει να παρεις ενα ευρωπαικο κινητο , με το αναλογο κοστος, για να εχεις το κεφαλι σου ήσυχο?!!! :lol:

Edited by THANKIN
Link to comment
Share on other sites

καλα αυτες οι ...κινεζιες που λενε και καποιοι στο φορουμ ...δουλευουν και στην Ελλαδα?!!!:lol:

 

Δεν πρεπει να παρεις ενα ευρωπαικο κινητο , με το αναλογο κοστος, για να εχεις το κεφαλι σου ήσυχο?!!! :lol:

 

Χαχαχαχαχαχα ολα καμπανα!Και φωτογραφιες πολυ καλες και gps οκ μονο το πρωτο κλειδωμα αργησε στην επομενη δοκιμη χωρις δεδομενα κλειδωνει αμεσως και ναι εχει glonass...

Ενοικιαζομενα δωμάτια και διαμερίσματα στην παραλία των Μυλων Αργολιδος δέκα λεπτά απο το Ναύπλιο σε προσιτές τιμές.
Link to comment
Share on other sites

Χαχαχαχαχαχα ολα καμπανα!Και φωτογραφιες πολυ καλες και gps οκ μονο το πρωτο κλειδωμα αργησε στην επομενη δοκιμη χωρις δεδομενα κλειδωνει αμεσως και ναι εχει glonass...

 

Δεν το νομίζω!! αυτά τα jiayu εχουν προβλημα στο gps ειναι γνωστα αυτά!! για ξαναδες μηπως χαλασε!!! :lol:

Link to comment
Share on other sites

Δεν το νομίζω!! αυτά τα jiayu εχουν προβλημα στο gps ειναι γνωστα αυτά!! για ξαναδες μηπως χαλασε!!! :lol:

Φιλαράκι αν θέλουμε τρολαρουμε και μόνοι μας, ΔΕΝ χρειαζόμαστε βοήθεια

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

Φιλαρακι εγω απο Samsung πηγα σε, jiayu και πιστεψεμε δε το μετανιωσα καθόλου

Mi Note 3

RedMi Note 4x-RedMi Note 2-Jiayu G4S-

Samsung Galaxy S3 mini

Sony Ericsson W995-Sony Ericsson W810i-Sony Ericsson K750i-

SIEMENS C65-SIEMENS A55-Nokia 3310-Nokia 3210-Motorola International 8700

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...