Jump to content

Jiayu S3


sam28
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Πας κλήσεις μετά πατάς αριστερό πλήκτρο άλλες ρυθμίσεις άλλες ρυθμίσεις και απενεργοποιεις υπενθύμιση λεπτού

 

ωραίοςςς. Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Ενημερωτικα για gorilla glass κλπ....

Μολις εφαγε τουμπα χωρις προστατευτικη θηκη .....σερνοταν για περιπου 5με 6μετρα με τη οθονη στην ασφαλτο και δεν εχει την παραμικρη αμυχη ....για οσους ρωτουσαν σε προηγουμενες σελιδες.....

 

Ευχαριστώ πολύ...

Περίμενα πολλά ποστ για απάντηση... (μάλλον το δικό σου έφαγε πρώτο τούμπα...:p)

Link to comment
Share on other sites

ήρθε και το τρακ, το σαιτ της NL κοιμάται ακόμα βέβαια.... και επισήμως ξεκινάει η Οδύσσεια του Jiayu S3, και μπες κάθε μέρα να ψάχνεις που είναι το πακέτο, και δωσ' ταυ ξανά ψάξιμο, και να που έφτασε Ολλανδία, και γιατί κάθεται τόσες μέρες Ολλανδία, και οι Ολλανδοί κοιμούνται όρθιοι, και μα καλά έκανε μια βδομάδα από Κίνα μέχρι εκεί και απο Ολλανδία - Ελλάδα θα κάνει περισσότερο? και να τα χαμόγελα έφτασε ΚΔ Αεροδρομίου, και ακόμα αεροδρόμιο είναι, ΜΑ ΤΙ ΚΆΝΟΥΝ ΕΚΕΊ ΜΈΣΑ ΟΙ ΕΛΛΗΝΑΡΕΣ, ΤΟ ΕΧΟΥΝ ΡΙΞΕΙ ΣΤΟΝ ΥΠΝΟ, και να που έρχεται προς τα εδώ, και ώπα βλέπεις στο τρακ οτι έχει φτάσει στο ταχυδρομείο σου, και επειδή το ξέρεις πας να το παραλάβεις πριν καν έρθει η ειδοποίηση :p :p , το παίρνεις και πας σπιτάκι σου, το ανοίγεις και απλώνεται το τεράστιο χαμόγελο στο πρόσωπό σου, το κάνεις και ένα ωραίο αμπαλάζ γιατί είναι για δώρο, και βλέπεις αυτόν που παραλαμβάνει το δώρο να έχει ακόμα μεγαλύτερο χαμόγελο από το δικό σου... και μετά μπαίνεις στο νήμα του myphone και γράφεις και τις εντυπώσεις σου, και είναι σούπερ και πετάει και φυσάει και στρίβει σαν τρένο το εργαλείο και βάλτο δίπλα σε ναυαρχίδα να την βυθίσω και άλλα τέτοια όμορφα...και μόλις δεις το παραμικρό ψεγάδι, το τόσο μικρό και ασήμαντο, αρχίζεις τη γκρίνια, και γράφεις το ένα ποστ μετά το άλλο, άλλα τελικά κάποιο τζιμάνι θα βρεθεί που θα σου δώσει την λύση και το χαμόγελο θα επιστρέψει...και μετά από λίγο καιρό, επειδή είσαι άρρωστος γκατζετάκιας, θα κοιτάς τι καινούριο κυκλοφορεί, θα το ζαχαρώνεις, θα ρωτάς, θα περιμένεις ένα αξιόπιστο review ή θα το κάνεις και προπαραγγελία αν νιώθεις αρκετά τολμηρός και κάποια στιγμή ο κύκλος θα ολοκληρωθεί και θα ξεκινήσει από την αρχή, μόλις λάβεις το καινούριο τρακ... Κυρίες και κύριοι, η περιπέτεια μόλις έχει ξεκινήσει....μέχρι την επόμενη ;) ;) :lol: :D
Αλλο πράγμα η Alfa...
Link to comment
Share on other sites

Χαχαχαχα Έτσι ακριβώς είναι φίλε μου.Με τπτ δεν Είμαστε ευχαριστημένοι.Μας έχει μείνει να χαιρόμαστε Μόνο με υλικές απολαύσεις βλέποντας το δέντρο και όχι το δάσος.Απόλυτο δίκιο έχεις.
Link to comment
Share on other sites

 

Κατέβασα την καινούρια έκδοση play store αλλά και πάλι δεν περνάει την εφαρμογή της βοδιαφον, μήπως έχει και κάποιος άλλος το ίδιο πρόβλημα;;;;;;;

kathe kinito einai oraio an antapokrinete stis prosdokies sou
Link to comment
Share on other sites

Και συνεχίζουμε .......
Realme X2 pro/Sam Note 9/Mate 20 pro/ Sam s9 plus/Mate 10 pro/Sam s7 edge/ZTE Axon 7/Huawei P9 Plus/Xiaomi Note 3 Pro/Galaxy Note 5/Mate 8/Meizu Pro 5/Nokia 950 XL/Oppo R7 Plus/Meizu MX5/LeTV LE1 X600/Meizu M1 Note/Lenovo K3 Note/Asus ZenFone 2/Jiayu S3 Advanced/Huawei Honor 6 Plus/Huawei P8/Galaxy S6 Edge/Lenovo Vibe Z2 Pro/LG G3/Mate 7/Xperia Z3/Oppo Find 7/Oneplus One/Galaxy Note 3/Galaxy s3/Xperia S
Link to comment
Share on other sites

Κατέβασα την καινούρια έκδοση play store αλλά και πάλι δεν περνάει την εφαρμογή της βοδιαφον, μήπως έχει και κάποιος άλλος το ίδιο πρόβλημα;;;;;;;

Δεν έχει νόημα να βάλεις μόνο την εφαρμογή play store. Θα πρέπει να περάσεις όλο το πακέτο με τα basic gapps μέσω twrp recovery όπως αναφέρεται στο πρώτο ποστ. Πριν το περασεις απεγκατέστησε ότι gapps έχεις.

The day is my enemy, the night my friend
Link to comment
Share on other sites

Μια ερωτησούλα για όποιον γνωρίζει:

Εγκατέστησα το SD Maid που πρότεινε κάποιος συμφορουμίτης πριν κάποιες μέρες και είναι όντως πολύ καλό, καθαρίζει τα πάντα. Παρατήρησα ότι όταν έχω δικαιώματα superuser και βάζω την εφαρμογή να βρει άχρηστα αρχεία, βρίσκει καμιά δεκαριά παραπάνω από όταν δεν είμαι superuser. Τα περισσότερα από αυτά περιέχουν τις "λέξεις" baidu, qihoo και vdml. Επειδή δεν είμαι πολύ σχετικός και φοβάμαι μην κάνω καμιά ανεπανόρθωτη βλακεία, υπάρχει πρόβλημα αν τα σβήσω;

Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

Κατέβασα την καινούρια έκδοση play store αλλά και πάλι δεν περνάει την εφαρμογή της βοδιαφον, μήπως έχει και κάποιος άλλος το ίδιο πρόβλημα;;;;;;;

 

pa_gapps-modular-micro-4.4.4-20150308-signed

 

Κατεβασε αυτα απο το needrom παίζουν όλα μια χαρά μόλις τα κατεβάσεις βαλτα στην Micro SD κλείσε το κινητο πάτα volume + και power button επιλογής το recovery μετά θα σε πάει εκεί πατάς Install βρίσκεις το αρχείο το επιλέγεις κάνεις εγκατάσταση reboot και είσαι οκ.

Xiaomi Mi mix 2 4G+@ phone LETV LeEco Le Max 2 X820 @

Case @ thermaltake full tower @ Psu @ 1000 watt

Cpu @ AMD FX-4350 4.2GHZ 4-CORE Box over clocking to 5.0ghz

RAM @ 16 gb ram 1600mhz @ Watercooling CORSAIR CPU COOLER HYDRO H80iMobos @ gigabyte 990xa-ud3 version 3.0 @ Gpu @ asus R9 270-dc2oc 2gb @SSD SANDISK ULTRA II 240GB SATA3

Link to comment
Share on other sites

Μια ερωτησούλα για όποιον γνωρίζει:

Εγκατέστησα το SD Maid που πρότεινε κάποιος συμφορουμίτης πριν κάποιες μέρες και είναι όντως πολύ καλό, καθαρίζει τα πάντα. Παρατήρησα ότι όταν έχω δικαιώματα superuser και βάζω την εφαρμογή να βρει άχρηστα αρχεία, βρίσκει καμιά δεκαριά παραπάνω από όταν δεν είμαι superuser. Τα περισσότερα από αυτά περιέχουν τις "λέξεις" baidu, qihoo και vdml. Επειδή δεν είμαι πολύ σχετικός και φοβάμαι μην κάνω καμιά ανεπανόρθωτη βλακεία, υπάρχει πρόβλημα αν τα σβήσω;

Ευχαριστώ.

Σβήσ' τα άφοβα. Δημιουργούνται από κάποιες (λίγες) κινεζο-εφαρμογές που έχει το τηλέφωνο, τις οποίες θα σου έλεγα να τις σβήσεις και τις ίδιες, αλλά μάλλον θα πάθεις αυτό που έπαθα εγώ, που βλέπει τα περιεχόμενα της ROM μου "πειραγμένα" και αρνείται να μου κάνει OTA update (ας είναι καλά τα flashtools, βέβαια!)

Οπότε ασ' τις εφαρμογές (μπορείς να πειραματιστείς να τις κάνεις απλώς freeze βέβαια, με κανένα Titanum), αλλά τα αρχειάκια που βρίσκει το SD Maid, δώσ' τους να καταλάβουν!

 

Με την ευκαιρία, να συμφωνήσω κι εγώ με τους προλαλήσαντες στο ότι το SD Maid κάνει όντως... καλό καθάρισμα, χωρίς να κινδυνεύεις να πειράξει και πράγματα που δεν πρέπει, ενώ κάτι Clean Master και τέτοια σβήνουν ό,τι βρουν μπροστά τους! Μακριά απ' αυτά...!

Link to comment
Share on other sites

ωραίοςςς. Ευχαριστώ

 

γιατι δεν αποθηκευει τα στιγμιοτυπα οθονης ?????????(μου βγαζει μηνυμα οτι δεν ηταν δυνατη η αποθηκευση... )

και στη Συλλογη μου βγαζει απλα 1 μαυρο πλαισιο.Ξερει κανεις ???

Link to comment
Share on other sites

Βγηκε η beta v3 lollipop official rom διορθωθηκε ο ηχος η καμερα μπροστα μπηκε το nfc μια χαρα το βλεπω το κινητακι μας.εχει ελληνικα εχει ετοιμο το recovery και φλασαρης τα gapps φλασαρης

Το superSU.2.49beta και ειμαστε κορυφη.

Xiaomi Mi mix 2 4G+@ phone LETV LeEco Le Max 2 X820 @

Case @ thermaltake full tower @ Psu @ 1000 watt

Cpu @ AMD FX-4350 4.2GHZ 4-CORE Box over clocking to 5.0ghz

RAM @ 16 gb ram 1600mhz @ Watercooling CORSAIR CPU COOLER HYDRO H80iMobos @ gigabyte 990xa-ud3 version 3.0 @ Gpu @ asus R9 270-dc2oc 2gb @SSD SANDISK ULTRA II 240GB SATA3

Link to comment
Share on other sites

Κατέβασα την καινούρια έκδοση play store αλλά και πάλι δεν περνάει την εφαρμογή της βοδιαφον, μήπως έχει και κάποιος άλλος το ίδιο πρόβλημα;;;;;;;

 

διαβασε, λιγα μηνυματα πριν εγραψα για αυτο το θεμα και ποια ειναι η καλυτερη λυση.

Edited by tacolla
Link to comment
Share on other sites

Βγηκε η beta v3 lollipop official rom διορθωθηκε ο ηχος η καμερα μπροστα μπηκε το nfc μια χαρα το βλεπω το κινητακι μας.εχει ελληνικα εχει ετοιμο το recovery και φλασαρης τα gapps φλασαρης

Το superSU.2.49beta και ειμαστε κορυφη.

 

εχεις δοκιμασει nfc με καμια καρτα που το υποστηριζει να δεις αν παιζει γιατι εμενα δεν μου δουλευει

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα παιδες....

Χθες και μονο μετα απο 7 εργασιμες το κινιτακι εφτασε στο Ελ.Βενιζελος..και μεχρι την Παρασκευη πιστευω να ειναι

στα χερια μου. Αυτο που πραγματικα δεν προσεξα καθολου ειναι αν εχει η οχι hands free στο πακετο. Διαπιστωσα λοιπον

οτι δεν εχει.. δεν ειναι οπως η κλασικες μαρκες που παντα εχουν δωρο τα hands free. Η ερωτηση μου ειναι η εξης να ψαξω να

παρω συμβατα με το κινητο hands free η κανουν και του galaxy s3 που εχω? Η μπορει καποιος αλλος να μου πει αν βρηκε καποια

αλλη συμβατη μαρκα...γιατι να τα παραγγειλω απο την Κινα δεν παιζει.

 

ΥΓ: Τελικα μου το φερανε σημερα στο σπιτι .. μετα απο 7 εργασιμες μονο!!! Ενω μου ειχαν πει για 20... ειμαι τυχερος??..τι να πω..

Edited by stavrosmp
Looking for someone like me???:shifty:
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα παιδες....

Χθες και μονο μετα απο 7 εργασιμες το κινιτακι εφτασε στο Ελ.Βενιζελος..και μεχρι την Παρασκευη πιστευω να ειναι

στα χερια μου. Αυτο που πραγματικα δεν προσεξα καθολου ειναι αν εχει η οχι hands free στο πακετο. Διαπιστωσα λοιπον

οτι δεν εχει.. δεν ειναι οπως η κλασικες μαρκες που παντα εχουν δωρο τα hands free. Η ερωτηση μου ειναι η εξης να ψαξω να

παρω συμβατα με το κινητο hands free η κανουν και του galaxy s3 που εχω? Η μπορει καποιος αλλος να μου πει αν βρηκε καποια

αλλη συμβατη μαρκα...γιατι να τα παραγγειλω απο την Κινα δεν παιζει.

 

ΥΓ: Τελικα μου το φερανε σημερα στο σπιτι .. μετα απο 7 εργασιμες μονο!!! Ενω μου ειχαν πει για 20... ειμαι τυχερος??..τι να πω..

 

Εγω εχω τα xiaomi piston μια χαρα ταιριαζουν.

Xiaomi Mi mix 2 4G+@ phone LETV LeEco Le Max 2 X820 @

Case @ thermaltake full tower @ Psu @ 1000 watt

Cpu @ AMD FX-4350 4.2GHZ 4-CORE Box over clocking to 5.0ghz

RAM @ 16 gb ram 1600mhz @ Watercooling CORSAIR CPU COOLER HYDRO H80iMobos @ gigabyte 990xa-ud3 version 3.0 @ Gpu @ asus R9 270-dc2oc 2gb @SSD SANDISK ULTRA II 240GB SATA3

Link to comment
Share on other sites

εχεις δοκιμασει nfc με καμια καρτα που το υποστηριζει να δεις αν παιζει γιατι εμενα δεν μου δουλευει

 

ΤΟ nfc δεν λειτουργει το λεει στο official site της jiayu

Xiaomi Mi mix 2 4G+@ phone LETV LeEco Le Max 2 X820 @

Case @ thermaltake full tower @ Psu @ 1000 watt

Cpu @ AMD FX-4350 4.2GHZ 4-CORE Box over clocking to 5.0ghz

RAM @ 16 gb ram 1600mhz @ Watercooling CORSAIR CPU COOLER HYDRO H80iMobos @ gigabyte 990xa-ud3 version 3.0 @ Gpu @ asus R9 270-dc2oc 2gb @SSD SANDISK ULTRA II 240GB SATA3

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα παιδες....

Χθες και μονο μετα απο 7 εργασιμες το κινιτακι εφτασε στο Ελ.Βενιζελος..και μεχρι την Παρασκευη πιστευω να ειναι

στα χερια μου. Αυτο που πραγματικα δεν προσεξα καθολου ειναι αν εχει η οχι hands free στο πακετο. Διαπιστωσα λοιπον

οτι δεν εχει.. δεν ειναι οπως η κλασικες μαρκες που παντα εχουν δωρο τα hands free. Η ερωτηση μου ειναι η εξης να ψαξω να

παρω συμβατα με το κινητο hands free η κανουν και του galaxy s3 που εχω? Η μπορει καποιος αλλος να μου πει αν βρηκε καποια

αλλη συμβατη μαρκα...γιατι να τα παραγγειλω απο την Κινα δεν παιζει.

 

ΥΓ: Τελικα μου το φερανε σημερα στο σπιτι .. μετα απο 7 εργασιμες μονο!!! Ενω μου ειχαν πει για 20... ειμαι τυχερος??..τι να πω..

 

Ποιο χρώμα πήρες και σου ήρθε σε 7 μέρες και από που και με ποια ταχυδρομική? Υποθέτω το μαύρο!

το λευκό δεν το έχει ούτε το to2c πλέον!

Link to comment
Share on other sites

Περί NFC και Jiayu S3 Advanced: βλέπε ιστοσελίδα http://ejiayu.com/en/Product-18.html. Στο Specification - Other αναφέρει πως έχει. Το απλό δεν έχει.
Link to comment
Share on other sites

Ποιο χρώμα πήρες και σου ήρθε σε 7 μέρες και από που και με ποια ταχυδρομική? Υποθέτω το μαύρο!

το λευκό δεν το έχει ούτε το to2c πλέον!

 

Ναι το μαυρο ειναι το advance.

Μεσω singapore post και αεροπορικως και μετα παραδοση σε ΕΛΤΑ.

Looking for someone like me???:shifty:
Link to comment
Share on other sites

Περί NFC και Jiayu S3 Advanced: βλέπε ιστοσελίδα http://ejiayu.com/en/Product-18.html. Στο Specification - Other αναφέρει πως έχει. Το απλό δεν έχει.

 

Εμεις δεν λεμε γιαυτο το ξερω οτι το NFC εχει μονο το advanced επειδη βαλαμε λολλιποπ εμεις και εχουμε την advanced εκδοση εχει nfc αυτη η εκδοση lollipop beta v3 αλλα δεν λειτουργει ακομα.αυτο εγραψα εγω ποιο επανω.

Xiaomi Mi mix 2 4G+@ phone LETV LeEco Le Max 2 X820 @

Case @ thermaltake full tower @ Psu @ 1000 watt

Cpu @ AMD FX-4350 4.2GHZ 4-CORE Box over clocking to 5.0ghz

RAM @ 16 gb ram 1600mhz @ Watercooling CORSAIR CPU COOLER HYDRO H80iMobos @ gigabyte 990xa-ud3 version 3.0 @ Gpu @ asus R9 270-dc2oc 2gb @SSD SANDISK ULTRA II 240GB SATA3

Link to comment
Share on other sites

Ναι το μαυρο ειναι το advance.

Μεσω singapore post και αεροπορικως και μετα παραδοση σε ΕΛΤΑ.

δηλαδη σταυρο ποτε εκανες παραγγελια και ποτε εγινε shipped και ηρθε σημερα??
Link to comment
Share on other sites

δηλαδη σταυρο ποτε εκανες παραγγελια και ποτε εγινε shipped και ηρθε σημερα??

 

5/6 εκανα την αγορα...

10/6 παραδοθηκε στην singapore post

12/6 εσταλει για την Ελλαδα

16/6 αφιχθει στο Ελ.Βενιζελος

17/6 εσταλει στο Μ.Δ. Καλλιθεας και παραδοση σε εμενα...

Όμως παρ οτι επικοινώνησα μαζι τους και μου ειπαν οτι θα μου παραδοθεί μεχρι τις 3 το μεσημέρι.. δεν ηρθε κανεις..και τωρα δεν απαντανε,,:blink:

 

ΥΓ : Μολις μιλησα με τον διανομεα και μου ειπε οτι θα περασει το πρωι να αφησει το ειδοποιητηριο και θα πρεπει να παω εγω στα ΕΛΤΑ να το παρω

γιατι ειναι ενα μεγαλο δεμα ογκώδες...!!! Ποσο ογκώδες ειναι μια συσκευασια κινητου..?

Edited by stavrosmp
Looking for someone like me???:shifty:
Link to comment
Share on other sites

Ναι το μαυρο ειναι το advance.

Μεσω singapore post και αεροπορικως και μετα παραδοση σε ΕΛΤΑ.

Advance βγαίνει κι σε λευκό, απλά δεν είναι σε στοκ τώρα!

Η singapore όπως της 'ερθει, μια αργά μια γρήγορα! είχα τρομάξει τον Μάιο και πήγα με NLpost τώρα!

 

Πάντως βλέπω το to2c τους δίνει σήμερα κάτι tracking number χωρις πχ RF Μπροστά και SG στο τέλος!! Άλλαξαν?RF327669483SG

Edited by PopCorn1
Link to comment
Share on other sites

5/6 εκανα την αγορα...

10/6 παραδοθηκε στην singapore post

12/6 εσταλει για την Ελλαδα

16/6 αφιχθει στο Ελ.Βενιζελος

17/6 εσταλει στο Μ.Δ. Καλλιθεας και παραδοση σε εμενα...

Όμως παρ οτι επικοινώνησα μαζι τους και μου ειπαν οτι θα μου παραδοθεί μεχρι τις 3 το μεσημέρι.. δεν ηρθε κανεις..και τωρα δεν απαντανε,,:blink:

καλα τωρα τετοια ωρα τετοια λογια αυριο θα το φερουν..οποτε εκανε να ερθει απο τις 10 του μηνα στην ουσια αυριο 8 μερες....καλο ρεκορ....free shipping ηταν?.....εμενα εφυγε με postnl free shipping παντα στις 11 του μηνα απο κινα πηγε ολλανδια και σημερα λογικα η αυριο θα φυγει για βενιζελος και μετα κρητη....μεσολαβει και το σαββατοκυριακο οποτε θα το εχω μαλλον τεταρτη στα χερια μου αν δεν κατσει κανα δυο μερες στο βενιζελος ισως και πιο νωρις απο τεταρτη......παντως πρωτη φορα στα χρονικα με singpost και ερχεται τοσο γρηγορα......συνηθως κανουν απο 25 εως 35 μερες το μεγιστο...

 

----- προσθήκη μηνύματος 5 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

5/6 εκανα την αγορα...

10/6 παραδοθηκε στην singapore post

12/6 εσταλει για την Ελλαδα

16/6 αφιχθει στο Ελ.Βενιζελος

17/6 εσταλει στο Μ.Δ. Καλλιθεας και παραδοση σε εμενα...

Όμως παρ οτι επικοινώνησα μαζι τους και μου ειπαν οτι θα μου παραδοθεί μεχρι τις 3 το μεσημέρι.. δεν ηρθε κανεις..και τωρα δεν απαντανε,,:blink:

 

ΥΓ : Μολις μιλησα με τον διανομεα και μου ειπε οτι θα περασει το πρωι να αφησει το ειδοποιητηριο και θα πρεπει να παω εγω στα ΕΛΤΑ να το παρω

γιατι ειναι ενα μεγαλο δεμα ογκώδες...!!! Ποσο ογκώδες ειναι μια συσκευασια κινητου..?

δεν ειναι ογκωδες ειναι στο μεγεθος 2 πακετα τσιγαρα μαζι στο υψος και 4 στο μακρος απλα βαριοτανε να το φερει και για αυτο θα αφησει σημειωμα..

 

----- προσθήκη μηνύματος 13 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Advance βγαίνει κι σε λευκό, απλά δεν είναι σε στοκ τώρα!

Η singapore όπως της 'ερθει, μια αργά μια γρήγορα! είχα τρομάξει τον Μάιο και πήγα με NLpost τώρα!

 

Πάντως βλέπω το to2c τους δίνει σήμερα κάτι tracking number χωρις πχ RF Μπροστά και SG στο τέλος!! Άλλαξαν?RF327669483SG

εγω παντα με singpost μου αργουσανε 25-35 μερες...ενω τωρα ειναι η τριτη φορα που επιλεγω postnl και ερχονται γρηγορα περιπου 8 μερες και με σαββατοκυριακα αν τυχει 10 μερες.....μονο το πασχα εφαγα την ηττα λογω αργιων φαντασου οτι ηταν μια βδομαδα στασιμο στο βενιζελος και εκανε συνολο να ερθει 17-18 μερες παλι με postnl.... Edited by olympiakos
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...