Jump to content

Jiayu S3


sam28
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καντην ...οχι οτι θα δεις καποια διαφορα εμφανή βέβαια. Δλδ ποσο πηγε στο antutu?

 

Στο antutu έφτασε 39706 καιστο cpu-Z ανέβηκε από τα 900+ στα 1858. Να σου πω screenshot δεν κάνει ε?

Link to comment
Share on other sites

Στο antutu έφτασε 39706 καιστο cpu-Z ανέβηκε από τα 900+ στα 1858. Να σου πω screenshot δεν κάνει ε?

 

Μπορεί και καλύτερα! Εμενα εχει δείξει μεχρι 41900! Γιατι δεν κανει?! Μια χαρα βαλε να δουμε!

Link to comment
Share on other sites

Μπορεί και καλύτερα! Εμενα εχει δείξει μεχρι 41900! Γιατι δεν κανει?! Μια χαρα βαλε να δουμε!

 

Πως κάνει πατάω το power και το home και δεν βγάζει

Link to comment
Share on other sites

Πως κάνει πατάω το power και το home και δεν βγάζει

 

Power & volume - πατάς.

Link to comment
Share on other sites

Δεν παίζει με την καμία να βγάζει 21000 στο Antutu. Ή λάθος κάνεις, ή τρέχαν από πίσω 20 εφαρμογές, ή δεν είναι Jiayu S3...

 

Έχεις δίκιο . Το δικό μου βγάζει 39524 και σε κατάταξη , ακριβώς κάτω απο το Galaxy S5

Link to comment
Share on other sites

Σαφεστατα, το paypal κανει την μετατροπη απο $ σε € με την δικη του ισοτιμια (παιρνει την προμηθεια του) οποτε θα πρεπει να βαζεις την τραπεζα σου να κανει την μετατροπη για να εχεις καλυτερη ισοτιμια βαση του fixing της ημερας, βεβαια αυτο εγκυμονει αλλους κινδυνους, αν κανεις πολλες αγορες σε $

 

Δηλαδή τι κινδύνους εγκυμονεί;

:chair:
Link to comment
Share on other sites

Παιδια καλημερα σας....ρωτησα εχθες εαν ξερει κανεις τι δεικτη sar εχει το κινητο.....και δεν μου απαντησε κανεις....

Δηλαδη να το εκλαβω οτι δεν ξερει κανεις σωστα?????

Link to comment
Share on other sites

Παιδια καλημερα σας....ρωτησα εχθες εαν ξερει κανεις τι δεικτη sar εχει το κινητο.....και δεν μου απαντησε κανεις....

Δηλαδη να το εκλαβω οτι δεν ξερει κανεις σωστα?????

Το ίδιο sar με κάποιο επώνυμο κινητό που φοράει ίδιο SoC

http://www.myphone.gr/forum/image.php?type=sigpic&userid=5479&dateline=1263640289

get a life...

Link to comment
Share on other sites

Παιδια καλημερα σας....ρωτησα εχθες εαν ξερει κανεις τι δεικτη sar εχει το κινητο.....και δεν μου απαντησε κανεις....Δηλαδη να το εκλαβω οτι δεν ξερει κανεις σωστα?????

Το ίδιο sar με κάποιο επώνυμο κινητό που φοράει ίδιο SoC

κατα τη γνώμη μου , η συζήτηση περι SAR έχει, λήξει. Ο βασικός λόγος είναι η παρουσία των συσκευών σε Ευρώπη αλλά και Αμερική. Επίσης τελευταία φορά πριν την αποσιώπηση του θέματος (τυχαία; ) , υπήρχε έντονη αντιπαράθεση για το αρκετά υψηλό SAR , των Iphone, αλλά ίσως το κυριότερο: σου λέω εγώ πως είναι 0,6. Μπορείς να το μετρήσεις; και αν το πάμε λίγο παραπέρα, σου έχει πει κανείς το SAR του ασύρματου router;

Link to comment
Share on other sites

παιδια εχω κανει και γω παραγγελια αυτο το κινητο απο minideal και ειναι απο 14/3 Despatched to overseas και εχουμε 27/3 σημερα και δεν εχει αλλαξει κατι....ειναι φυσιολογικο;;; :(
LeEco le max 2 x829 , 8.1 Oreo Extended
Link to comment
Share on other sites

παιδια εχω κανει και γω παραγγελια αυτο το κινητο απο minideal και ειναι απο 14/3 Despatched to overseas και εχουμε 27/3 σημερα και δεν εχει αλλαξει κατι....ειναι φυσιολογικο;;; :(

 

Φυσιολογικό είναι,μην αγχώνεσαι.Και εμένα από 9/3 εμφανίστηκε προχθές,οπότε λογικά μέχρι την Δευτέρα θα έχει εμφανιστεί...

Link to comment
Share on other sites

Κατάσταση Ημερομηνια Ωρα Περιοχη

ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΑ ΣΕ ΣΥΣΚΕΥΑΣΙΑ 13-03-2015 12:25 ΣΙΓΚΑΠΟΥΡΗ

ΆΦΙΞΗ ΣΤΗ ΧΩΡΑ ΠΡΟΟΡΙΣΜΟΥ 21-03-2015 06:51 ΕΛΛΑΔΑ-ΑΕΡΟΛΙΜΕΝΑΣ ΑΘΗΝΩΝ(ΚΑΤ)

ΚΛΕΙΣΙΜΟ ΑΠΟ Κ.Δ.ΑΕΡΟΔΡΟΜΙΟΥ (ΣΥΣΤΗΜΕΝΑ) 25-03-2015 11:22 Κ.Δ.ΑΕΡΟΔΡΟΜΙΟΥ (ΣΥΣΤΗΜΕΝΑ)

ΚΛΕΙΣΙΜΟ ΑΠΟ ΚΕΝΤΡΟ ΔΙΑΛΟΓΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 27-03-2015 10:05 ΚΕΝΤΡΟ ΔΙΑΛΟΓΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ

 

οπότε λογικά κατά την Τρίτη θα έχω το ειδοποιητήριο στο σπίτι στην Θεσ/νίκη

Edited by freemind11
Link to comment
Share on other sites

κατα τη γνώμη μου , η συζήτηση περι SAR έχει, λήξει. Ο βασικός λόγος είναι η παρουσία των συσκευών σε Ευρώπη αλλά και Αμερική. Επίσης τελευταία φορά πριν την αποσιώπηση του θέματος (τυχαία; ) , υπήρχε έντονη αντιπαράθεση για το αρκετά υψηλό SAR , των Iphone, αλλά ίσως το κυριότερο: σου λέω εγώ πως είναι 0,6. Μπορείς να το μετρήσεις; και αν το πάμε λίγο παραπέρα, σου έχει πει κανείς το SAR του ασύρματου router;

Αναρωτιέμαι αν και οι τραγουδιστές ρωτανε για το sar των ασυρματων μικροφωνων,..... Αυτο με τον ΔΕΙΚΤΗ_το τονιζω_ sar ειναι σαν αστειο που το λαμβανετε καποιοι σαν μετρηση, ειναι δεικτης κυριοι και ο καθενας μας εχει διαφορετικη ικανοτητα απορροφησης ενεργεια, διαφορετικη απορροφηση ακόμη και σε διαφορα μελη του σωματος του.

With great power, comes great responsibility...
Link to comment
Share on other sites

ΓΕΙΑ ΧΑΡΑ ,ΕΓΩ ΤΟ ΠΑΡΑΓΓΕΙΛΑ ΑΠΟ VICKMAIL ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΟΥ ΣΤΕΙΛΑΝ TRUCK NUMPER .ΠΩΣ ΤΟ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΩ??ΠΟΥ ΒΡΙΣΚΕΤΑΙ ΤΟ ΠΑΚΕΤΟ??

 

-Ομάδα Διαχείρισης- Απαγορεύεται η αποκλειστική χρήση κεφαλαίων σύμφωνα με τους Όρους Χρήσης του myphone γιατί είναι σαν να φωνάζεις.

Edited by navi55
Link to comment
Share on other sites

ΓΕΙΑ ΧΑΡΑ ,ΕΓΩ ΤΟ ΠΑΡΑΓΓΕΙΛΑ ΑΠΟ VICKMAIL ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΟΥ ΣΤΕΙΛΑΝ TRUCK NUMPER .ΠΩΣ ΤΟ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΩ??ΠΟΥ ΒΡΙΣΚΕΤΑΙ ΤΟ ΠΑΚΕΤΟ??

http://Www.17track.net

With great power, comes great responsibility...
Link to comment
Share on other sites

χτες ανησύχησα για τη μπαταρία ομολογώ αλλά λογικό με τόσα προγράμματα να εγκαταστήσεις και να το...ψάξεις γενικά ξεζουμίτηκε σε 3-4 ώρες από το 60%.

με πλήρη φόρτιση το βράδι με μέση όχι βαριά χρήση αυτή την ώρα είναι στο 71% και νομίζω είναι perfect...

απίστευτο το ότι κλειδώνει gps δορυφόρους σε δευτερόλεπτα και το wifi του απλά πετάει...

ακόμα δεν έχω βρει κάποιο κουσούρι.αξίζει τα λεφτά του στο έπακρο.

Link to comment
Share on other sites

Μπορει καποιος να μου δωσει Link απο οδηγο για μεταφορα των προγραμματων και Games στην sd;

Δοκιμασα το SD FIX και το Link2SD αλλα χωρις επιτυχια.

Στο SD FIX ενω γραφει οτι η διαδικασια ηταν επιτυχης, στο Link2sd μου αναφερει πως η καρτα εξομειωνεται απο την εσωτερικη μνημη.

Υπαρχει καποιος τροποσ για μεταφορα των apps kai games στην sd;

Ευχαριστω.:)

Link to comment
Share on other sites

"Note that this only works with root access on Android 4.0.3 or later." Δηλαδη κανει για το δικο μας? :)

http://repo.xposed.info/module/de.robv.android.xposed.installer

 

Δεν ξέρει κανένας αν μπορούμε να βάλουμε το xposed?

Να το βάλω ή θα πάθω καμία ζημιά?

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρει κανένας αν μπορούμε να βάλουμε το xposed?

Να το βάλω ή θα πάθω καμία ζημιά?

Το δοκίμασα και φάνηκε να εγκαθίσταται χωρίς πρόβλημα.

Το ερώτημα όμως είναι ποιο module θες να βάλεις πάνω από το xposed.

Εγώ ήθελα (όπως και πολύς άλλος κόσμος, φαντάζομαι...) το gravitybox,

το οποίο όμως δεν έπαιξε σωστά (τώρα... βρήκε η Jiayu να βγάλει customized rom για πρώτη φορά σε κινητό της... :mad:),

οπότε και τα δύο ξηλώθηκαν με συνοπτικές διαδικασίες... :(

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα σας, μετα απο τη μελετη ολων σχεδον των 90κατι σελιδων κατεληξα οτι ακομα και τωρα το κινητο παραμενει η καλυτερη επιλογη στα λεφτα του. λεω να παραγγειλω το advanced με 3gb ram απο το vickmall που δινει και πολλα καλουδια (εκτος απο ακουστικα οπως καταλαβα), υπαρχει καποιο κουπονι προσφορας? υπαρχει καποια αλλη προταση να πεσει στο τραπεζι? ευχαριστω πολυ
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...