Jump to content

[S60 1st, 2nd Edition] N-Gage Games (Αυστηρά ΜΟΝΟ για N-Gage)


tax_opari91
 Κοινοποίηση

Ποιό Ειναι το καλύτερο N-Gage Game Μέχρι σήμερα?  

120 members have voted

  1. 1. Ποιό Ειναι το καλύτερο N-Gage Game Μέχρι σήμερα?

    • Asphalt: Urban GT
    • WWE AfterShock
    • Worms World Party
    • Tom Clancy's Ghost Recon
    • Collin McRae Rally
    • Pathway To Glory
    • SonicN
    • Operation Shadow
    • Pocket Kingdom: Own The World
    • Requiem Of Hell


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 348
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ιδού και μια σελίδα απο μένα που έχει τα Π Α Ν Τ Α: http://w**.aemobile.com/ ;)
Link to comment
Share on other sites

Worms_World_Party_BETA_NGAGE-ENGAGE.rar στα γνωστά "λιμέρια"...! :D :whistle:
all-time favorites: Alcatel OT-701, Siemens SL45i, Ericsson T39m, Nokia N-Gage, Samsung D500, Nokia N78, Sony Ericsson Xperia Play, Motorola Moto G, One Plus X
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος shodanjr_gr ( 9 Δεκ. 2004 , 01:56)

 

Whoah, έχει κανείς εντυπώσεις από την ΒΕΤΑ του Worms;

 

 

Δεν υπάρχουν λόγια... Τέλειο! :D

 

Τα μόνα που μου έλλειψαν είναι κάποιες γλώσσες των worms και το replay ( ή μήπως απλά δεν το βρήκα; )...

all-time favorites: Alcatel OT-701, Siemens SL45i, Ericsson T39m, Nokia N-Gage, Samsung D500, Nokia N78, Sony Ericsson Xperia Play, Motorola Moto G, One Plus X
Link to comment
Share on other sites

Wooooorms... επιφυλάσσομαι για αναλυτικό rewiev - πάντως είναι θεϊκό!!!
Μπορείτε να προσθέσετε μόνο μια εικόνα μέγιστων διαστάσεων 420 x 150 pixels και μέγιστου μεγέθους 16,3Kb
Link to comment
Share on other sites

Πραγματι , καταπληκτικα τα Σκουλικια

 

Ωστοσο δεν καταφερα να βρω κατι.

 

Πως γινεται (χορις να κουνησουμε το σκουλικι μας ) να δουμε καποιο αλλο μερος της οθονης? ωστε να μπορουμε να στοχευσουμε καλυτερα!

Link to comment
Share on other sites

(Κρατάς πατημένο το 0 και κουνάς τον σταυρό:):):):) )
Μπορείτε να προσθέσετε μόνο μια εικόνα μέγιστων διαστάσεων 420 x 150 pixels και μέγιστου μεγέθους 16,3Kb
Link to comment
Share on other sites

Τα replays πού είναι... α, btw έκανα σήμερα το κλασσικό υπερκάφρικο flare καφριλίκι (ο νοών νοείτω:)) που βάζεις όλα τα όπλα στο διαθέσιμο και την firepower στο τέρμα... ρέστα!! Σφαγείο το N-Gage μου:))

 

Επιφυλάσσομαι για review λέμε... :D :D :D

Μπορείτε να προσθέσετε μόνο μια εικόνα μέγιστων διαστάσεων 420 x 150 pixels και μέγιστου μεγέθους 16,3Kb
Link to comment
Share on other sites

Hey guys...

 

Καιρο εχουμε να τα πουμε το ξερω αλλα βαρεθηκα τα κινητα... :p

 

BTW ας με pmαρει καποιος η ας κανει ποστ εδω οτι καινουργιο εχει κυκλοφορησει (απο AsphaltGT και μετα) και τι μεγεθος εχει το καθενα...

 

Ευχαριστω :)

Link to comment
Share on other sites

geia sas 8elo na sas rothso kati mias kai apekthsa nokia n-gage 1!

exo paixnidia ta opoia einai se katalhksh .blz kai alla pou einai se folder!

gia ta men blz akolou8o thn idia diadikasia opos sto 6600?

dhladh egka8isto blizzard installer kai meta trexo to ka8e arxeio h to n gage to exei hdh mesa?

kai an to exei bazo sthn arxh ths mmc ta arxeia blz???????

 

 

gia ta games ta opoia einai extracted se folders ta bazo sto system ths kartas????

 

 

sugnomh an oi apories mou einai koutes apla eimai neos me to n-gage!

 

 

na ste kala!

Link to comment
Share on other sites

sosta tha valeis to blizzard installer mesa kai meta tha trekseis to kathe arxeio oso gia ta games pou einai se folder tha ta peraseis sto e/system/apps stin mmc!elpizo na voithisa!
Link to comment
Share on other sites

Νομίζω πως το CMR δεν παίζει Arena, ξέρεις τώρα... τα γνωστά των ENGAGE, και καλά buy the game... πίπες (ξέρετε, από αυτές με το καλό φίλτρο:))

 

Εγώ άλλο θέλω να ρωτήσω που με καίει: μόλις έβαλα το X-Men Legends - αν του διορθώσουν μερικά πραγματάκια θα είναι φοβερό το παιχνίδι - αλλά: σε ποικίλα σημεία μέσα στο παιχνίδι βγάζει το γνωστό memory card corrupt (ξέρετε, εκείνο που έβγαζε και στο SonicN όταν το αντιγράφαμε άσπαστο στην κάρτα μνήμης απ' ευθείας από το αυθεντικό) και παγώνει το κινητό... ρε σεις λένε να την έχει ακούσει η MMC; Και ποιος τη φορμάρει τώρα... αν αντιμετωπίζει κάποιος το ίδιο πρόβλημα ας ρίξει ένα σύρμα... θενκς:D

Μπορείτε να προσθέσετε μόνο μια εικόνα μέγιστων διαστάσεων 420 x 150 pixels και μέγιστου μεγέθους 16,3Kb
Link to comment
Share on other sites

Hello παίδες! Λοιπόν κομπλέ το forum αποκλειστικά για n-gage games!...καλή ιδέα φίλε tax_opari91. Να ρωτήσω γενικά...

-Το "the sims bustin out" υπάρχει μόνο σε beta ακόμα?

-Το "Xanadu Next" τι ρόλο βαράει?,γενικά με τι έχει να κάνει;μήπως γνωρίζει κανείς?

-Ρε παιδιά πραγματικά παίζει να βγει κατι σε φάση "final fantasy" ή μήπως έχει βγει ήδη και δεν το έχω πάρει χαμπάρ! ή κάτι σε "bahamut lagoon" <τι λέω τώρα ε;>

-Tέλος,(κάπου το έχω ξαναδιαβάσει αυτό που θα ρωτήσω αλλά αν θυμάμαι καλά δεν είδα ικανοποιητική απάντηση...)έχω εγκαταστήσει το blizzard installer και παλιά είχα εγκαταστησει το tony hawk μέσω αυτού και έπαιζα μια χαρά...αργότερα το έβγαλα το tony hawk και τώρα που θέλω να το ξαναβάλω ακριβώς με τον ίδιο τρόπο, δεν μου αναγνωρίζεται το αρχείο tonymplahmplah.blz ??? και εκτός αυτού οποιοδήποτε άλλο αρχείο της μορφής .blz ! ανοικτός σε προτασούλες! thnx!

"more than just a dream"

http://www.tenpackbmx.com/tp2004/logos/wtp/wtp-square-logo-slug.gif

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος eieleex (18 Δεκ. 2004 , 01:13)

 

Hello παίδες! Λοιπόν κομπλέ το forum αποκλειστικά για n-gage games!...καλή ιδέα φίλε tax_opari91. Να ρωτήσω γενικά...

-Το "the sims bustin out" υπάρχει μόνο σε beta ακόμα?

-Το "Xanadu Next" τι ρόλο βαράει?,γενικά με τι έχει να κάνει;μήπως γνωρίζει κανείς?

-Ρε παιδιά πραγματικά παίζει να βγει κατι σε φάση "final fantasy" ή μήπως έχει βγει ήδη και δεν το έχω πάρει χαμπάρ! ή κάτι σε "bahamut lagoon" <τι λέω τώρα ε;>

-Tέλος,(κάπου το έχω ξαναδιαβάσει αυτό που θα ρωτήσω αλλά αν θυμάμαι καλά δεν είδα ικανοποιητική απάντηση...)έχω εγκαταστήσει το blizzard installer και παλιά είχα εγκαταστησει το tony hawk μέσω αυτού και έπαιζα μια χαρά...αργότερα το έβγαλα το tony hawk και τώρα που θέλω να το ξαναβάλω ακριβώς με τον ίδιο τρόπο, δεν μου αναγνωρίζεται το αρχείο tonymplahmplah.blz ??? και εκτός αυτού οποιοδήποτε άλλο αρχείο της μορφής .blz ! ανοικτός σε προτασούλες! thnx!

 

 

Λοιπόόν... να σε πάρω με τη σειρά :):

- Όχι μόνο beta, εδώ και αρκετό καιρό υπάρχει σε retail έκδοση και λέει αρκετά αν γουστάρεις τέοιου είδους παιχνίδια

- Xanadu Next κάτι μου λέει αλλά βαριέμαι τη ζωή μου τώρα να ψάχνω το αρχείο μου... ΑΝ ενθυμούμαι καλώς πρέπει να είναι κάνα διαστημικό μπαμ μπαμ κι έτσι

- FF και B/L... πολλά θες! Παρ' όλ' αυτά, αν ποτέ βγει FF για N-Gage και λέει (πχ σαν τα παλιά του SNES - το 6 καλή ώρα) ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ότι το βούτηξα ορίτζιναλ (να λέει πολύ όμως) και έχω κολλήσει... μακάρι, αλλά πού;...

- (εδώ δεν έχω ιδέες, για να δούμε τι θα πουν οι άλλοι... αν σκεφτώ κάτι θα ξαναποστάρω...)

 

Και φυσικά εδώ τα καλά τα posts!

Flr

Μπορείτε να προσθέσετε μόνο μια εικόνα μέγιστων διαστάσεων 420 x 150 pixels και μέγιστου μεγέθους 16,3Kb
Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω αν έχει ειπωθεί, αλλά στο h**p://series60.ru έχει όλα τα παιχνίδια του Gage και πολλά άλλα. Βέβαια το register είναι λίγο δύσκολο αλλά ας είναι καλά το SysTran.
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Flareman (13 Δεκ. 2004 , 22:58)

 

Εγώ άλλο θέλω να ρωτήσω που με καίει: μόλις έβαλα το X-Men Legends - αν του διορθώσουν μερικά πραγματάκια θα είναι φοβερό το παιχνίδι - αλλά: σε ποικίλα σημεία μέσα στο παιχνίδι βγάζει το γνωστό memory card corrupt (ξέρετε, εκείνο που έβγαζε και στο SonicN όταν το αντιγράφαμε άσπαστο στην κάρτα μνήμης απ' ευθείας από το αυθεντικό) και παγώνει το κινητό... ρε σεις λένε να την έχει ακούσει η MMC; Και ποιος τη φορμάρει τώρα... αν αντιμετωπίζει κάποιος το ίδιο πρόβλημα ας ρίξει ένα σύρμα... θενκς:D

 

 

Φίλε μου πρόσφατα έβαλα και εγώ το X-Men Legends, πραγματικά φαίνεται καλό παιχνιδάκι αλλά τρώω και εγώ το ίδιο σκαλωματάκι, μου βγάζει μήνυμα για κατεστραμένη memory.Βεβαια με καμιά άλλη εφαρμογή δεν έχω αυτο το πρόβλημα.Το θέμα είναι οτι του έκανα φορμάτ μήοως έφταιγε κάτι άλλο αλλά η κατάταση δεν σώθηκε! δεν μπορώ να βοηθήσω σε κάτι...

"more than just a dream"

http://www.tenpackbmx.com/tp2004/logos/wtp/wtp-square-logo-slug.gif

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Flareman (13 Δεκ. 2004 , 22:58)

 

Εγώ άλλο θέλω να ρωτήσω που με καίει: μόλις έβαλα το X-Men Legends - αν του διορθώσουν μερικά πραγματάκια θα είναι φοβερό το παιχνίδι - αλλά: σε ποικίλα σημεία μέσα στο παιχνίδι βγάζει το γνωστό memory card corrupt (ξέρετε, εκείνο που έβγαζε και στο SonicN όταν το αντιγράφαμε άσπαστο στην κάρτα μνήμης απ' ευθείας από το αυθεντικό) και παγώνει το κινητό... ρε σεις λένε να την έχει ακούσει η MMC; Και ποιος τη φορμάρει τώρα... αν αντιμετωπίζει κάποιος το ίδιο πρόβλημα ας ρίξει ένα σύρμα... θενκς:D

 

 

Βασικα φιλε μου παιζει και να την εχεις βρει την απαντηση ηδη,αλλα θεωρω οτι πρεπει να ενημερωσω ...πληροφοριες μου λενε οτι εχει fix για το X-Men Legends,οποτε ψαξε κατι για X-Men Legends fix στο irc...αυτα προς το παρον.τωρα περιμενω να το κατεβασω και να δω τι γινεται...cheers!!!

"more than just a dream"

http://www.tenpackbmx.com/tp2004/logos/wtp/wtp-square-logo-slug.gif

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος eieleex (25 Δεκ. 2004 , 05:48)

 

Βασικα φιλε μου παιζει και να την εχεις βρει την απαντηση ηδη,αλλα θεωρω οτι πρεπει να ενημερωσω ...πληροφοριες μου λενε οτι εχει fix για το X-Men Legends,οποτε ψαξε κατι για X-Men Legends fix στο irc...αυτα προς το παρον.τωρα περιμενω να το κατεβασω και να δω τι γινεται...cheers!!!

 

 

Έφυγα! Παίρνω το τουφέκι μου και το fix κυνηγώ! :)

 

Α... και

 

ΚΑΛΕΣ ΓΙΟΡΤΕΣ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ! ! ! ! ! ! ! ! !

Μπορείτε να προσθέσετε μόνο μια εικόνα μέγιστων διαστάσεων 420 x 150 pixels και μέγιστου μεγέθους 16,3Kb
Link to comment
Share on other sites

Επισήμανση: το ***** που λέγαμε με τον φίλο eieleex στα 2 προηγούμενα threads όντως κυκλοφορεί, το βρήκα στο IRC (κάντε @find legends και μετά ψάχνετε) και πράγματι λειτουργεί... ήδη το ένσωμάτωσα στο original archive για να μη χολοσκάω :) :)

 

Και πάλι καλά Χριστούγεννα και καλή παραμονή Πρωτοχρονιάς σε όλους!

Μπορείτε να προσθέσετε μόνο μια εικόνα μέγιστων διαστάσεων 420 x 150 pixels και μέγιστου μεγέθους 16,3Kb
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...