Jump to content

[S60 1st, 2nd Edition] N-Gage Games (Αυστηρά ΜΟΝΟ για N-Gage)


tax_opari91
 Κοινοποίηση

Ποιό Ειναι το καλύτερο N-Gage Game Μέχρι σήμερα?  

120 members have voted

  1. 1. Ποιό Ειναι το καλύτερο N-Gage Game Μέχρι σήμερα?

    • Asphalt: Urban GT
    • WWE AfterShock
    • Worms World Party
    • Tom Clancy's Ghost Recon
    • Collin McRae Rally
    • Pathway To Glory
    • SonicN
    • Operation Shadow
    • Pocket Kingdom: Own The World
    • Requiem Of Hell


Recommended Posts

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Flareman (23 Νοέ. 2004 , 23:15)

 

Games update!

 

2) Call of Duty: Ποτέ μου δε συμπάθησα τα πολεμικού τύπου Doom-clones... προσωπική προκατάληψη αλλά εγώ κάνω το post, ό, τι κατεβάζει η γκλάβα μου γράφω :P Λοιπόν, σαν γραφικά είναι καλό (φέρνει προς Ghost Recon), σαν παρουσίαση ενδιαφέρον (με το που αρχίζει το παιχνίδι ακούς κάτι αττάκες του στυλ Martin, cover me! και τέτοια), αλλά δεν τα κατάφερε να με τραβήξει... τι να πω, μπορεί σε άλλους να αρέσει... 6/10 με βαριά καρδιά

 

Η ερωτηση ειναι η εξης: Αξιζει να Αντικαταστησει το Ghost Recon , η ο παλιος ειναι αλλιως??

 

Και φυσικά περιμένουμε: Arena patches για τις σπασμένες εκδόσεις του ENGAGE group ΚΑΙ: Pathway to Glory και δεν ξέρω κι εγώ τι άλλο περιμένουμε... (το X-Men Legends πότε βγαίνει; )

 

Αυτά... logging off :)

 

 

Συμφωνα με το n-gage.com , το περιμενουμε τον Ιανουαριο , δηλαδη να περιμενετε αρχες Φεβρουαριου. Τωρα τα Χριστουγεννα εχουμε Worms World Party ( :up: ), πολυ συντομα το Pathway to Glory , ενω κυκλοφορισε στα καταστηματα το Pocket Kingdom:Own the World . Αντε , και καλα $π@$ιμ@τ@! :D

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 348
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος tax_opari91 (23 Νοέ. 2004 , 23:29)

 

ενω κυκλοφορισε στα καταστηματα το Pocket Kingdom:Own the World . Αντε , και καλα $π@$ιμ@τ@! :D

 

 

Θα το βρειτε απο σημερα ;)

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Στα καταστήματα, ή στα "μαγαζάκια";

 

Πάντως το σκέφτομαι για original...λέτε να το φέρουν τα club nokia;

 

Είδαι και σήμερα διαφήμιση του the sims για το n-gage στην TV...

http://card.mygamercard.net/sig/shodangr.jpg

New York, Neeeeeeeeeeeeeeeeeew York!

Link to comment
Share on other sites

BTW το CoD δεν λέει τίποτα. ΣΕΡΝΕΤΑΙ, το clipping pane είναι περίπου 5-6 μέτρα μπορστά από τον χαρακτήρα. Πέρα από αυτό το σημείο το παιχνίδι δεν ζωγραφίζει γραφικά. Γενικά ΔΕΝ προτείνεται.

http://card.mygamercard.net/sig/shodangr.jpg

New York, Neeeeeeeeeeeeeeeeeew York!

Link to comment
Share on other sites

θα διαφωνήσω μαζί σας.

Στο δικό μου το Call of Duty δεν σέρνεται.Πάει όπως και τα υπόλοιπα παιχνίδια. Απορώ γιατί στα δικά σας πηγαίνει αργά.

Μέχρι στιγμής θα το βαθμολογίσω με 7,5/10.

Το Requiem δεν μου άρεσε και τόσο. Πολύ δύσκολο, ενώ το Elder Scrolling μ'εντυπωσίασε. Κι αυτό μου πάει κανονικά, δεν σέρνεται.

Call of Duty είναι το μοναδικό παιχνίδι μέχρι στιγμής που πιάνει τόσο πολύ χώρο! Το Ghost δεν θα το έλεγα καλύτερο απο το call of duty!

[ f i l i p p o s ] - [ lokalize.gr ]

Link to comment
Share on other sites

Στο Ghost έχω αρκετά καλύτερο framerate νομίζω. Πάντως γενικά αυτά τα παιχνίδια πρέπει να είναι πολύ κακογραμμένα. Θυμάστε ρε παίδες το Tony Hawk πως πετούσε; Και έχει και άψογα γραφικά....

http://card.mygamercard.net/sig/shodangr.jpg

New York, Neeeeeeeeeeeeeeeeeew York!

Link to comment
Share on other sites

Το THPS φυσάει! Το παίζω αυτόν τον καιρό και έχω κολλήσει... πάλι:)

 

Βασικά όλα τα 3D FPS (ακόμα και το Ashen) ρίχνουν λίγο το framerate αλλά σα να μου φάνηκε ότι το CoD το παρακάνει λίγο... τέσπαν, όπως είπα έκαστος εφ' ο ετάχθη:)

 

WORMSSSSSSSSSSSSSSSS!:D :D :D :D :D:D :D

 

Α, και μην ξεχνιόμαστε... κατά τον Μάιο... KOF!

Πάω στο thread των παιχνιδιών, βιάζομαι να τσεκάρω το IRC!

Μπορείτε να προσθέσετε μόνο μια εικόνα μέγιστων διαστάσεων 420 x 150 pixels και μέγιστου μεγέθους 16,3Kb
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος filippos (24 Νοέ. 2004 , 23:03)

 

θα διαφωνήσω μαζί σας.

Στο δικό μου το Call of Duty δεν σέρνεται.Πάει όπως και τα υπόλοιπα παιχνίδια. Απορώ γιατί στα δικά σας πηγαίνει αργά.

Μέχρι στιγμής θα το βαθμολογίσω με 7,5/10.

Το Requiem δεν μου άρεσε και τόσο. Πολύ δύσκολο, ενώ το Elder Scrolling μ'εντυπωσίασε. Κι αυτό μου πάει κανονικά, δεν σέρνεται.

Call of Duty είναι το μοναδικό παιχνίδι μέχρι στιγμής που πιάνει τόσο πολύ χώρο! Το Ghost δεν θα το έλεγα καλύτερο απο το call of duty!

 

to call of duty pianei perissotero xwro apo to elders scroll??kai nomiza oti itan to monadiko pou epiane 40mb xwro :(
iPhone XS-Max 256GB | iPhone 7 128GB | Xiaomi Redmi Note 3 32GB
Link to comment
Share on other sites

Σημερα κυκλοφορισε το Pocket Kingdom $π@σμεν0, στο IRC. Οποιος το κατεβασει και το παιξει ας μας πει εντυπωσεις :o

 

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος filippos (24 Νοέ. 2004 , 23:03)

το Elder Scrolling μ'εντυπωσίασε. Κι αυτό μου πάει κανονικά, δεν σέρνεται.

 

Πρεπει να σαι ο μονος :blink:

 

 

:cry: Το Worms World Party αναβληθηκε για το Μαρτιο :cry:

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος tax_opari91 (25 Νοέ. 2004 , 15:47)

 

Σημερα κυκλοφορισε το Pocket Kingdom $π@σμεν0, στο IRC. Οποιος το κατεβασει και το παιξει ας μας πει εντυπωσεις :o

 

 

 

Πρεπει να σαι ο μονος :blink:

 

 

:cry: Το Worms World Party αναβληθηκε για το Μαρτιο :cry:

 

 

Το Pocket Kingdom κυκλοφόρισε χθες το βράδυ στο irc και φυσικά το κατάβασα!

 

Πάρα πολύ καλό παιχνίδι, καμία σχέση με το beta αλλά πάρα πολύ δύσκολο.

Δεν είναι όπως το beta που έκανες ό,τι ήθελες πήγαινες ας πούμε όπου ήθελες.

 

Είναι δυσκολούτσικο και δεν ξέρω τι πως να πάω παρακάτω!

 

(αν υπάρχει κανένα ''βοήθημα'' παρακαλώ p.m. me!)

 

:) ;) :o :happy:

Με την Wind κάνεις πράγματι οικονομία...αφού δεν έχεις ποτέ σήμα, δεν μιλάς, δεν στέλνεις μηνύματα, δεν χρεώνεσαι...

Wind Όσα παίρνει ο άνεμος

Link to comment
Share on other sites

lipon http://www.moddincy.com ehi ola ta n-gage pehnidia sto forum tou site... aplos graftite ke mpite sto forum !!!!

http://www.danasoft.com/sig/Stitch19.jpg

 

www.moddincy.com

www.moddincy.com

www.moddincy.com

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Totos (26 Νοέ. 2004 , 14:45)

 

Ποσα ΜΒ πρεπει να ειναι ο φακελος 6RAH στον οποιο βρισκεται το Pocket Kingdom?

 

den thimame alla pano apo 7mb...

http://www.moddincy.com

http://www.danasoft.com/sig/Stitch19.jpg

 

www.moddincy.com

www.moddincy.com

www.moddincy.com

Link to comment
Share on other sites

POCKET KINGDOM: Own The World

 

Καλό παιχνίδι (μεγάλη πατάτα που κλειδώσαν σε τέτοιο παιχνίδι το Arena play, αλλά πού ξέρετε, χακαρίσματα εμφανίζονται συχνά:), πρωτότυπο στη σύλληψη, από ταχύτητα αξιοπρεπές, γραφικά χαριτωμένο, και με ΦΟΒΕΡΗ αίσθηση του χιούμορ στους διαλόγους και τα σχόλια του hint system! (αττάκες του στυλ "ποτέ μη στέλνετε τους στρατιώτες σας στη μάχη με την *τιμή* τους στα χέρια @γκουχ γκουχ@ που σπάνε κόκκαλα), και πράγματι τσιμπημέης δυσκολίας... λίίίγο πιο προσεγμένο αν ήταν και ειδικά αν έδινε τη δυνατότητα να ελέγχεις (έστω και περιορισμένα) τους στρατιώτες σου στις μάχες θα του έβαζα 9/10 - όπως είναι ένα 7,5 με 8/10 νομίζω καλό είναι :) :)

 

Τώρα τα καθιερωμένα σχόλια :D :

Worms: ναι τα καθίκια... Μάρτη... φτου

PtG: Έτσι και βγήκε με χάσατε για κάνα μήνα (άλλο που δε θέλατε πουλάκια μου) - αμάν κάναμε να δούμε κάνα καλό strategy στο NG...

 

Άσχετο: είμαι ο μοναδικός που δεν έχει καταφέρει να δει διαφήμιση του NG στην τηλεόραση; Όλες τις προλαβαίνω λίγα frames πριν τελειώσουν :P

 

Τελικά σα να ζει το thread... μπράβο μας:)

Flr

Μπορείτε να προσθέσετε μόνο μια εικόνα μέγιστων διαστάσεων 420 x 150 pixels και μέγιστου μεγέθους 16,3Kb
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια στο Requiem Of Hell το talisman που ψαχνουμε τι ειναι? Βρηκα ενα περιδεραιο και εναν καθρεφτη μου μου δωσε μια γυναικα-ζομπι , αλλα κανενα απ αυτα δεν ειναι! :(

 

EDIT:Τελικα , με αυτον τον καθρεφτη μπορω να δω τα τερατα στον ξεχασμενο ταφο! :D

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Totos (26 Νοέ. 2004 , 14:45)

 

Ποσα ΜΒ πρεπει να ειναι ο φακελος 6RAH στον οποιο βρισκεται το Pocket Kingdom?

 

 

Size: 19,8 MB

Size on disk: 22,4 MB

 

;)

all-time favorites: Alcatel OT-701, Siemens SL45i, Ericsson T39m, Nokia N-Gage, Samsung D500, Nokia N78, Sony Ericsson Xperia Play, Motorola Moto G, One Plus X
Link to comment
Share on other sites

Παίδες στο PK στην δεύτερη περιοχή έχει καταφέρει κανένα να κάνει combine κάνα RankUp emblem; Μου την έχει δώσει η δυσκολία του παιχνιδιού και όπως μυρίζομαι χωρίς class upgrade στις μονάδες δεν τη βγάζω καθαρή...
Μπορείτε να προσθέσετε μόνο μια εικόνα μέγιστων διαστάσεων 420 x 150 pixels και μέγιστου μεγέθους 16,3Kb
Link to comment
Share on other sites

Και μετά από μία κάποια απουσία, πάρτε ένα μίνι review για το...

 

Pathway to Glory

==================================

Αν πω ότι πρόκειται για το κορυφαίο μέχρι στιγμής N-Gage παιχνίδι δε θα απέχει πολύ από την πραγματικότητα - είναι άψογο! Το πρώτο και καλύτερο (χρρρμμ, σα να το παρακάνω) παιχνίδι στρατηγικής που εμφανίζεται στο NG είναι turn-based (δύσκολα θα μπορούσε να γίνει αλλιώς - φανταστείτε ένα RTS σε symbian συσκευή... κόλαση!) και το σενάριό του είναι σχετικά ενδιαφέρον (Β' Π.Π., όσοι πιστοί κοπιάστε να σας φιλέψω στρατιώτη Μπράιαν - ΑΜΑΝ κλπ, u know?). Πολύ καλός χειρισμός, εξαιρετική ανταπόκριση της συσκευής (κολλήματα πρακτικά ανύπαρκτα, μπράβο στους προγραμματιστές του παιχνιδιού), εξαιρετικά ηχητικά εφέ και ομιλίες, πολύ καλή παρουσίαση των αποστολών, αν και θα ήθελα περισσότερο το κινηματογραφικό στοιχείο (μίλησε ο κολλημένος με τα C&C και τα War-/Starcraft...), αν και μόνο το γεγονός ότι υπάρχει ομιλία στο briefing της κάθε πίστας κερδίζει πόντους αφ' εαυτού. Μουσική, όπου αυτή υπάρχει, καλαδουλεμένη και στο πνεύμα της εποχής του παιχνιδιού ('40, πολεμικές ταινίες κοκ).

 

Τώρα, στα του gameplay, το γεγονός ότι η κάθε μονάδα έχει διαφορετικές ικανότητες και ανήκει σε διαφορετικό όπλο/σώμα δίνει άλλον αέρα, ειδικά όταν βρίσκεσαι σε φάσεις του τύπου "αν μου σκοτώσει τώρα τον ασυρματιστή χάνω τα airstrikes και χωρίς airstrikes θα φτύσω αίμα μέχρι να φτάσω στον λόφο". Το παιχνίδι χρησιμοποιεί πολύ σωστά και ρεαλιστικά τόσο το τεραίν (κάλυψη, δέντρα, χαρακώματα, χαντάκια κλπ), όσο και το line-of-fire (έρποντας έχεις καλύτερο σημάδι απ'ότι όρθιος αλλά υπάρχει η περίπτωση ο εχθρός να μην φαίνεται από αυτήν τη θέση). Ο εξοπλισμός προσεγμένος (δείτε την περιγραφή του ιατρικού kit και θα μυ θυμηθείτε), και το σύστημα διαχείρισης αντανακλά το ρεαλισμό της μάχης: όσο περισσότερα και βαρύτερα τα εφόδια του στρατιώτη, τόσο πιο βαρυς και δυσκίνητος θα είναι στο πεδίο του πολέμου. Fog of war υπάρχει και πολλές φορές θα μαρτυρήσετε επειδή πήγατε πολύ μακριά σε ένα γύρο και πέσατε σε εχθρική περίπολο:) Οι στρατιώτες αναλόγως της επιδόσεφως τους στη μάχη ανταμοίβονται με προαγωγές και μετάλλια (να τα πούμε level up), ενώ έχετε την δυνατότητα (δανεισμένη από άλλα παιχνίδια στρατηγικής απ' το PC) να αφήνετε "χρωστικούς" AP (action points) στα φαντάρια σας και να τα βάζετε να επιτηρούν μία περιοχή (με το μπλε τόξο), μέσα στην οποία αν πατήσει εχθρός θα επιτεθούν αυτομάτως.

 

Τι δεν μου άρεσε στο PtG:

1) Η μουσική υπάρχει σε πολύ λίγα σημεία - μέσα στις αποστολές ακούγεται για λίγο μόνο όταν ζορίζουν τα πράγματα σε μίοα μάχη πχ... αν είχε το παιχνίδι και 5 in-game tracks καλά θα ήταν.

2) (γι' αυτό ευθύνεται το release group) ΓΙΑΤΙ ΜΑΣ ΚΟΒΕΤΕ ΤΟ ARENA SUPPORT ρε αφιλότιμοι πειρατές της κακιάς ώρας;! Ου τρομάρα σας...

3) Δε μπορείς να σώσεις το παιχνίδι και να συνεχίσεις να παίζεις - ή κάνεις exit και όταν επιλέξεις continue συνεχίζεις από εκεί που έπαιζες ή επιλέγεις replay mission... γιατί όχι in-game save; Μείον πόντοι γι' αυτό.

4) (Το μοναδικό ηχητικό ψεγάδι) θα προτιμούσα τις εκρήξεις λίγο πιο μπουμπουνιστές - έιναι κρίμα να ακούγεται το μπαμ μπαμ των όπλων δυνατό και πεντακάθαρο και η έκρηξη να είναι σαν σάκος με τούβλα που πέφτει από ταράτσα... α, και επίσης λίγοι ambient ήχοι παραπάνω, απο τη στιγμή που δεν έχει μουσική - είναι λίγο ενοχλητικό να δίνεις εντολές και για όσο διαρκεί ο γύρος σου για όσο δεν κάνεις τίποτα να επικρατεί η σιωπή των κινητών.

5) <γκρίνια> Το μέγεθός του! Καλά ρε παλικάρια, 53 μεγάλα; Τι είστε εσείς ρε... πάλια καλά που το παιχνίδι τα αξίζει και με το παραπάνω - και 60 να ήταν και πάλι μπράβο θα έλαγα, αλλά είναι λογικό επακόλουθο να γκρινιάζεις όταν σου τρώει ένα παιχνίδι λίγο λιγότερο απ' τη μισή κάρτα, έστω και αν είναι διαμάντι (καλή ώρα). </γκρίνια>

 

Το multiplayer feature (local battleground) δεν το έχω δοκιμάσει ακόμα, αλλά εκείνο που υποψιάζομαι ότι θα είναι φοβερό και έχω φαγωθεί να το τεστάρω είναι το hot-seat multiplayer, δηλαδή το παιχνίδι πολλών παικτών στο ίδιο N-Gage, δηλαδή: παίζει ο ένας παίκτης, τελειώνει το ύρο του, κάνει πάσα το κινητό στον επόμενο παίκτη, κοκ, σε στυλ Worms δηλαδή (τώρα ξύνω πληγές, ε tax;;))

 

Σε γενικές γραμμές, μία λέξη μόνο: ΑΡΙΣΤΟΥΡΓΗΜΑ , προτιμήστε το!

9/10 και με το σπαθί του:D

Μπορείτε να προσθέσετε μόνο μια εικόνα μέγιστων διαστάσεων 420 x 150 pixels και μέγιστου μεγέθους 16,3Kb
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Flareman ( 4 Δεκ. 2004 , 00:53)

 

Και μετά από μία κάποια απουσία, πάρτε ένα μίνι review για το...

 

Pathway to Glory

σε στυλ Worms δηλαδή (τώρα ξύνω πληγές, ε tax;;))

 

 

Αστα... περι Γουορμς... :cry: Αλλα αφου εχουμε τοσο καλη νεα κυκλοφορια παω να κανω δοκιμη :D

Link to comment
Share on other sites

Συμπλήρωμα στο review του PtG:

 

ΣΟΒΑΡΟΤΑΤΗ έλλειψη του παιχνιδιού: δεν μπορείς να παίξεις multiplayer skirmish με το κινητό - δηλαδή το παιχνίδι δε σου δίνει τη δυνατότητα να ξεκινήσεις multi game με αντίπαλο τον "υπολογιστή" (για να το πω έτσι)... αυτό σημαίνει ότι αν δε μπορείς να μπεις Arena ή δε βρίσκεις κάποιον να παίξεις τοπικά, μέσω bluetooth ή hot seat στην ίδια συσκευή (ήτοι, αν είσαι μόνος σου σε ένα ξερονήσι και έχεις ήδη τερματίσει το solo campaign) ατύχησες... αλλά ξέχασα, ποιος θα σκεφτεί εμάς τους πτωχούς πλην τίμιους πειρατοεξαρτώμενους για να μας δώσει Arena;

 

Συμπέρασμα: άλλο ένα μειονέκτημα στο multiplayer κομμάτι και στην αντοχή στο χρόνο ενός κατά τα άλλα φοβερού και τρομερού παιχνιδιού που όσο παίζεις τόσο περισσότερο σε πωρώνει...

Μπορείτε να προσθέσετε μόνο μια εικόνα μέγιστων διαστάσεων 420 x 150 pixels και μέγιστου μεγέθους 16,3Kb
Link to comment
Share on other sites

Μόλις έπαιξα το Pathway to Glory.

Κ α τ α π λ η κ τ ι κ ο !!!

Η ταχύτητα του παιχνιδιού ομαλότατη, το περιβάλλον υπέροχο!

Σε προηγούμενο άρθρο αναφέρατε πως δεν υπάρχει η δυνατότητα αποθήκευσης ΄πίστας για συνέχεια του παιχνιδιού κάποια άλλη στιγμή.

Λάθος! Υπάρχει και παρα υπάρχει.

Δεν δοκίμασα ακόμα την δυνατότητα για Multiplayer μιας και δεν ξέρω κανέναν άλλον με ngage αλλά ο βαθμός μου είναι:

9,5 στα 10 !!

[ f i l i p p o s ] - [ lokalize.gr ]

Link to comment
Share on other sites

Εχουμε Κι Αλλες Νεες Κυκλοφοριες!

 

Ολες Beta ομως

 

X-Men_Legends_BETA-ENGAGE

King_Of_Fighters_Extreme_BETA_NGAGE-ENGAGE

Alien_Front_BETA_NGAGE-ENGAGE

 

Φαινεται Πως Η Νοκια ξεκινησε την αντεπιθεση του N-Gage ενα χρονο μετα την κυκλοφορια του :p

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος filippos ( 6 Δεκ. 2004 , 04:54)

 

Μόλις έπαιξα το Pathway to Glory.

Κ α τ α π λ η κ τ ι κ ο !!!

Η ταχύτητα του παιχνιδιού ομαλότατη, το περιβάλλον υπέροχο!

Σε προηγούμενο άρθρο αναφέρατε πως δεν υπάρχει η δυνατότητα αποθήκευσης ΄πίστας για συνέχεια του παιχνιδιού κάποια άλλη στιγμή.

Λάθος! Υπάρχει και παρα υπάρχει.

Δεν δοκίμασα ακόμα την δυνατότητα για Multiplayer μιας και δεν ξέρω κανέναν άλλον με ngage αλλά ο βαθμός μου είναι:

9,5 στα 10 !!

 

 

Να διευκρινιστώ για να μην παρεξηγηθώ: στη παρουσίαση του παιχνιδιού που έκανα σε προηγούμενο post στο αυτό thread έγραφα ότι δε μπορείς να σώσεις όπου θες μέσα στο παιχνίδι και να συνεχίσεις να παίζεις, όχι ότι δεν μπορείς να σώσεις καθόλου μέσα σε πίστα - το παιχνίδι σε αφήνει να κάνεις save τύπου Diablo II, για να το εκφράσω αλλιώς (Save & Exit). Δυστυχώς είναι πραγματικότητα ότι δε μπορείς να κρατήσεις saves μέσα στην ίδια πίστα (πχ για να φορτώσεις ξανά και ξανά αν θέλεις να δοκιμάσεις κάποια στριτηγική και σε αποδεκατίζει η A.I.)... Με βάση όλα όσα ανέφερα στα ανωτέρω posts και σε αυτό, είμαι υποχρεωμένος μετά λύπης (και είναι λύπη, γιατί δεν τους κόστιζε σε τίποτα να βάλουν ένα skirmish option στο multi) να ρίξω τη βαθμολογία που έβαλα κατά μισή μονάδα: 8,5/10 λοιπόν, χωρίς αυτό να σημαίνει ότι το παιχνίδι μπάζει νε΄ρα... χαλαρά το καλύτερο για N-Gage αυτή τη στιγμή, όσοι δεν το έχετε δει χάνετε :)

 

PtG: σύντομα και στο N-Gage QD+ (ναι tax; :P :P :P)

Μπορείτε να προσθέσετε μόνο μια εικόνα μέγιστων διαστάσεων 420 x 150 pixels και μέγιστου μεγέθους 16,3Kb
Link to comment
Share on other sites

Λίγο αργή η μητέρα ΝΟΚΙΑ. Αυτός ο κατακλισμός απο νέα παιχνίδια έπρεπε να γίνει πριν απο 1 χρόνο. Ειδικά το Pathway to Glory θα είχε κάνει το Νgage no1 απο τους πρώτους μήνες κυκλοφορίας.

[ f i l i p p o s ] - [ lokalize.gr ]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...