Jump to content

[S60 1st, 2nd Edition] N-Gage Games (Αυστηρά ΜΟΝΟ για N-Gage)


tax_opari91
 Κοινοποίηση

Ποιό Ειναι το καλύτερο N-Gage Game Μέχρι σήμερα?  

120 members have voted

  1. 1. Ποιό Ειναι το καλύτερο N-Gage Game Μέχρι σήμερα?

    • Asphalt: Urban GT
    • WWE AfterShock
    • Worms World Party
    • Tom Clancy's Ghost Recon
    • Collin McRae Rally
    • Pathway To Glory
    • SonicN
    • Operation Shadow
    • Pocket Kingdom: Own The World
    • Requiem Of Hell


Recommended Posts

Λοιπον..... Ανοιγω αυτο το θρεντ γιατι εχει παραγινει το κακο , που συζηταμε για τα N-Gage Games μια στο θρεντ του N-Gage , μια στο [Παιχνιδια] και μια στο N-Gage Games για 6600 ΤΡΕΞΤΕΕΕΕΕΕ.

 

Ας αφησουμε

 

1)το Thread του N-Gage για τεχνικα προβληματα-πληροφοριες

2)Το [Παιχνιδια] για sis-jar games που παιζουν ετσι κ αλλιως στα περισσοτερα s60

3)Το N-Gage Games για 6600 ΤΡΕΞΤΕΕΕΕΕΕΕ ΜΟΝΟ για παιχνιδια του N-Gage στο 6600

 

Ας συζητησουμε εδω τα παιχνιδια του N-Gage ΜΟΝΟ για το N-Gage και το N-Gage QD , αφηνοντας κατα μερους αν καποιο παιζει στο 6600 η οχι!

 

 

Εδω Δε ζηταμε Links για το που θα τα κατεβασουμε (αλλα επειδη ειμαι σιγουροσ οτι καποιου θα ρωτησουνε, σας τα λεω απο τωρα στο πρωτο ποστ , να τελειωνουμε

 

Στο IRC: Server:EFnet Channel:#aivanet

Στο Site:h**p://w*w.symbianz.net

 

Εδω απλως θα κανουμε συζητηση για τα παιχνιδια του N-Gage , ις αποψεις μας , Hints-Tips κτλ.¨αντιθετα με οτι εχει γινει στο παρελθον σε αλλα topics

(ναι petran, εκανα αναζητηση :p :p )

 

 

Και κανω την Αρχη: To Requiem Of Hell πως σας φανηκε? εμενα μου αρεσε πολυ , ηθελα ενα παιχνιδι στυλ Diablo στο N-Gage! :D

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 348
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος tax_opari91 ( 8 Νοέ. 2004 , 19:24)

 

(ναι petran, εκανα αναζητηση :p :p )

Κι εγώ το ίδιο! ;) :p Και βρήκα 38 θέματα! :eek:

Ας είναι όμως, αρκεί η... προσπάθεια! Για να δούμε τι θα δούμε στο νέο θέμα! ;)

http://briefcase.pathfinder.gr/download/petros_pf/15778/181976/0/Petran.gif

Nokia Series 60 forum moderator (Ret.)

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος petran ( 8 Νοέ. 2004 , 19:52)

 

Κι εγώ το ίδιο! ;) :p Και βρήκα 38 θέματα! :eek:

Ας είναι όμως, αρκεί η... προσπάθεια! Για να δούμε τι θα δούμε στο νέο θέμα! ;)

 

 

Εκ των οποιων μονο 1 εχει καποια σχεση μ αυτο που μιλαω. (αυτό)

 

Τα περισσοτερα ειτε ειναι ασχετα ειτε ζητουν links .

 

Οποτε χαιρομαι που το thread θα μεινει ανοιχτο :) αντε να δουμε τι απηχηση θα εχει

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Enema ( 9 Νοέ. 2004 , 14:23)

 

Μηπως θα γινει επισημασμενο?

 

 

Λιγο απιθανο να γινει,τα επισημασμενα ειναι ηδη πολλα. :)

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

:confused:

Ακόμη ένα θέμα το οποίο ορισμένοι ζητάτε να γίνει επισημασμένο χωρίς καν ακόμη να περιέχει την παραμικρή πληροφορία που να δικαιολογεί τον τίτλο του!!!!! :wacko:

 

Όπως έχω ξαναπεί, ετοιμάζεται λύση για το πρόβλημα των πολλών επισημασμένων. Υπάρχουν πολλά θέματα που θα έπρεπε να είναι ήδη, όπως θέματα συζήτησης για τα τελευταία μοντέλα S60. Είναι δυνατόν να κάνουμε το παρόν (ακόμη άδειο) θέμα αφού δεν έχουμε κάνει -ακόμη- εκείνα!;! :blink:

 

Εκφράστε τις απόψεις σας επι του θέματος (N-Gage games), και ανάλογα και με τη συμμετοχή/δημοτικότητα, βλέπουμε τι θα γίνει!

http://briefcase.pathfinder.gr/download/petros_pf/15778/181976/0/Petran.gif

Nokia Series 60 forum moderator (Ret.)

Link to comment
Share on other sites

Πραγματι παιδια.... εδω δεν ειναι ακομα επισημασμενο το θρεντ του 6630 που χει γινει χαμος.

 

 

Στο θεμα μας ομως!

 

Το Requiem Of Hell δε σας φαινεται πολυ δυσκολο? εγω χανω συνεχεια!

 

 

Tip:Αμα παιξετε στο multiplayer mode συμφωνα με το aivanet, μπορεις να κανεις

ressurect χωρις κανενα κοστος :cool:

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος tax_opari91 ( 9 Νοέ. 2004 , 20:18)

 

Το Requiem Of Hell δε σας φαινεται πολυ δυσκολο? εγω χανω συνεχεια!

 

Δεν μας φαινεται,ειναι δυσκολο :D φιλε tax_opari91 και εχει και μεγαλες εισαγωγες ,αργει λιγο να φορτωσει :(

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Παιδια εγω προσπαθω να κατεβασω το Requiem of Hell και το Asphalt Urban GT απο IRC αλλα δεν καταφερνω τιποτα και στο site symbianz.net κανω register αλλα δεν μου στελνουν το confirmation mail τι να κανω? Please Help!!!
[sIGPIC][/sIGPIC]Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16ΚΒytes.
Link to comment
Share on other sites

Αμ τα λεγα εγω δεν τα λεγα??.........

 

Το ΠΩΣ ΚΑΤΕΒΑΖΕΤΕ ΑΠΟ ΤΟ IRC τι το χουμε?

 

Και κοιτα μηπως ειναι το confirmation mail στον φακελο junk/bulk/spam του mail σου!

 

Παλι ξεφυγαμε απ το θεμα ομως.....

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος petran ( 9 Νοέ. 2004 , 19:51)

 

:confused:

Ακόμη ένα θέμα το οποίο ορισμένοι ζητάτε να γίνει επισημασμένο χωρίς καν ακόμη να περιέχει την παραμικρή πληροφορία που να δικαιολογεί τον τίτλο του!!!!! :wacko:

 

Όπως έχω ξαναπεί, ετοιμάζεται λύση για το πρόβλημα των πολλών επισημασμένων. Υπάρχουν πολλά θέματα που θα έπρεπε να είναι ήδη, όπως θέματα συζήτησης για τα τελευταία μοντέλα S60. Είναι δυνατόν να κάνουμε το παρόν (ακόμη άδειο) θέμα αφού δεν έχουμε κάνει -ακόμη- εκείνα!;! :blink:

 

Εκφράστε τις απόψεις σας επι του θέματος (N-Gage games), και ανάλογα και με τη συμμετοχή/δημοτικότητα, βλέπουμε τι θα γίνει!

 

 

Αν διαβασες καλα petran εγω ρωτησα και οχι απαιτησα/ειπα/καιγωδενξερωτιαλλο αν θα γινει επισημασμενο το thread.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος tax_opari91 ( 9 Νοέ. 2004 , 20:18)

 

Πραγματι παιδια.... εδω δεν ειναι ακομα επισημασμενο το θρεντ του 6630 που χει γινει χαμος.

 

 

Στο θεμα μας ομως!

 

Το Requiem Of Hell δε σας φαινεται πολυ δυσκολο? εγω χανω συνεχεια!

 

 

Tip:Αμα παιξετε στο multiplayer mode συμφωνα με το aivanet, μπορεις να κανεις

ressurect χωρις κανενα κοστος :cool:

 

 

Είναι όντως πάρα πολύ δύσκολο δεν μπορώ να καταλάβω πως μπορώ να πάρω

το νέο και καλήτερο όπλο από το blacksmith!

 

Αν ξέρει κάποιος να μου πει!

 

Θένκς!

Με την Wind κάνεις πράγματι οικονομία...αφού δεν έχεις ποτέ σήμα, δεν μιλάς, δεν στέλνεις μηνύματα, δεν χρεώνεσαι...

Wind Όσα παίρνει ο άνεμος

Link to comment
Share on other sites

Το ROH σχετικά ενδιαφέρον, πράγματι ένα τέτοιο έλειπε αλλά όντως πολύ δύσκολο, και κάπως "πρόχειρο"... έχει μερικά μικροκολλήματα στο χειρισμό, κάπου κάπου τραβάει ζόρι (κατά τα γνωστά) όταν στην οθόνη γίνεται χαμός στα sprites αλλά σε γενικές γραμμές καλούτσικο - ήθελα να δω και το Sango (άσχετο αυτό), που υποτίθεται ότι ψιλολέει κάτι αλλά... :)

 

Tip: Όπως λέει και η GIGI, ΤΟ 4, ΠΑΤΑΤΕ ΤΟ #$%^@#^#$ 4! (block)

Μπορείτε να προσθέσετε μόνο μια εικόνα μέγιστων διαστάσεων 420 x 150 pixels και μέγιστου μεγέθους 16,3Kb
Link to comment
Share on other sites

Δοκιμασε κανεις το The_Elder_Scrolls_Travels_Shadowkey ?

Σερνεται παντως στο n-gage :(

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Κατακλυσμος απο νεα $π@$μ3ν@ Games!

 

Εχουμε το Elder of Scrolls , το Pocket Kingodom Beta Και το Call Of Duty!

 

Μολις τα δοκιμασω 8α σας πω εντυπωσεις

Link to comment
Share on other sites

teorizo, ας το συζητήσουμε στο θέμα των παιχνιδιών n-gage για 6600. Ας σεβαστούμε την επιθυμία (που αναφέρεται ρητά στο αρχικό post) να μη συζητούνται εδώ θέματα συμβατότητας με άλλα κινητά. Το παρόν θέμα δεν αντικαθιστά το υπάρχον: N gage games για 6600 ΤΡΕΞΤΕΕΕΕΕΕΕΕΕ

http://briefcase.pathfinder.gr/download/petros_pf/15778/181976/0/Petran.gif

Nokia Series 60 forum moderator (Ret.)

Link to comment
Share on other sites

Για το Elder Scrolls, πράγματι ψιλοσέρνεται (έχω την υποψία ότι μου έχει προκαλέσει - λόγω του κυκεώνος από ΠΟΛΛΑ μικρά αρχεία - ένα γενικό slowdown στο κινητό, ειδικά όταν παίζω άλλα παιχνίδια) αλλά δείχνει πολλά υποχόμενο... θα το αναλύσω εκτενέστερα και θα επανέλθω!

 

Τώρα κατεβάζω και το CoD, να δούμε τι λέει... αν μοιάζει έστω και λίγο στο JA2 (PC) θα κολλήσω πάλι, και πρέπει να αρχίσω και διάβασμα και για την εξεταστική σιγά σιγά και ποιος τρέχει... :PPPP

Μπορείτε να προσθέσετε μόνο μια εικόνα μέγιστων διαστάσεων 420 x 150 pixels και μέγιστου μεγέθους 16,3Kb
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος nervous (19 Νοέ. 2004 , 19:50)

 

Δοκιμασε κανεις το The_Elder_Scrolls_Travels_Shadowkey ?

Σερνεται παντως στο n-gage :(

 

 

Και το call of duty και αυτο ψιλοσερνεται :(

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια , εχει δοκιμασει κανεις το Colin McRae? Ειναι καλυτερο απο το Asphalt? Γιατι μου ειναι δυσκολο ν αδειασω μνημη για να το δοκιμασω. :worry:
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος tax_opari91 (23 Νοέ. 2004 , 17:10)

 

Ρε παιδια , εχει δοκιμασει κανεις το Colin McRae? Ειναι καλυτερο απο το Asphalt? Γιατι μου ειναι δυσκολο ν αδειασω μνημη για να το δοκιμασω. :worry:

 

 

Φιλε tax_opari91 το δοκιμασα εγω. Το Colin ειναι πολυ καλυτερο

απο το sega rally αλλα οχι απο το Asphalt.

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Games update!

 

Έχουμε και λέμε...

 

1) Elder Scrolls: Αργεί λίγο (το εμπεδώσαμε αυτό), προκαλεί προβλήματα λόγω των ΠΟΛΛΩΝ (πάρα πολλών) μικρών του αρχείων, αλλά αν κάποιος ενδιαφέρεται για ένα καλό RPG με δυνατό το RP στοιχείο και το σενάριο θα την καταβρεί! Του βάζω ένα 8/10 :)

 

2) Call of Duty: Ποτέ μου δε συμπάθησα τα πολεμικού τύπου Doom-clones... προσωπική προκατάληψη αλλά εγώ κάνω το post, ό, τι κατεβάζει η γκλάβα μου γράφω :P Λοιπόν, σαν γραφικά είναι καλό (φέρνει προς Ghost Recon), σαν παρουσίαση ενδιαφέρον (με το που αρχίζει το παιχνίδι ακούς κάτι αττάκες του στυλ Martin, cover me! και τέτοια), αλλά δεν τα κατάφερε να με τραβήξει... τι να πω, μπορεί σε άλλους να αρέσει... 6/10 με βαριά καρδιά

 

3) CMR 2005: Το περίμενα πώς και πώς και ενώ απ' τα μενού σε τρελαίνει, με το που αρχίζει η οδήγηση σου καθίζει μία χλαααατς στο σβέρκο το παιχνίδι και σε προγειώνει ανώμαλα... Ενώ έχει ΚΥΚΕΩΝΕΣ ρυθμίσεων (τα γνωστά και από το PC, γκάζια φρένα, κιβώτια, αναρτήσεις κλπ), ζημιές στο αμάξωμα, καιρό και δε συμμαζεύεται, το οδηγητικό μοντέλο μου χτυπάει κάπως λάθος... φυσικά είμαι άσχετος από οδήγηση οπότε αν κάνω λάθος παρακαλώ διορθώστε με :) πάντως το Asphalt πιστεύω ότι (δικαιωματικά) θα είναι για αρκετό καιρό ακόμα ο βασιλιάς των racing games στο N-Gage! 9/10 (το Asphalt :D :D :D) για το colin άντε να δώσουμε ένα 7.5/10

 

Και φυσικά περιμένουμε: Arena patches για τις σπασμένες εκδόσεις του ENGAGE group ΚΑΙ: Pathway to Glory και δεν ξέρω κι εγώ τι άλλο περιμένουμε... (το X-Men Legends πότε βγαίνει; )

 

Αυτά... logging off :)

Μπορείτε να προσθέσετε μόνο μια εικόνα μέγιστων διαστάσεων 420 x 150 pixels και μέγιστου μεγέθους 16,3Kb
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...