Jump to content

XBMC/Kodi/SPMC σετάρισμα Add-ons & Repository


vagosvts7
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 8,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Παιδια , κατεβασα το thgiliwt repo και οταν παω στα προσθετα βιντεο εμφανιζει μονο το greek tv και οχι το alive.gr.

To καταργησα και το ξανατρεξα , παλι τα ιδια. Καμια ιδεα?

my tv boxes:X96 MAX X3 4/32, BEELINK KM2 , XIAOMI MI STICK 4K

Link to comment
Share on other sites

Παιδια , κατεβασα το thgiliwt repo και οταν παω στα προσθετα βιντεο εμφανιζει μονο το greek tv και οχι το alive.gr.

To καταργησα και το ξανατρεξα , παλι τα ιδια. Καμια ιδεα?

https://www.tvaddons.ag/kodi-addons/show/plugin.video.AliveGR/

Link to comment
Share on other sites

Στο opensubtitles.org Δίνω email και κωδικό και πατάω create free accoount και μετά με πετάει σε μια σελίδα που θέλει να κάνω verify account και ζητάει ονοματεπώνυμο διεύθυνση και πιστωτική.
Oneplus5 8/128 Android 10
Link to comment
Share on other sites

Οτιδήποτε και αν είναι ευτυχισμένος θα ήμουν...

 

 

 

Motor replays,τα πάντα για τον μηχανοκίνητο

https://seo-michael.co.uk/how-to-install-motor-replays-kodi/

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk Pro

Link to comment
Share on other sites

Motor replays,τα πάντα για τον μηχανοκίνητο

https://seo-michael.co.uk/how-to-install-motor-replays-kodi/

 

Sent from my iPad using Tapatalk Pro

 

ευχαριστώ!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Παιδια , κατεβασα ξανα το thgiliwt repo απο το tvaddons.ag και οταν παω στα προσθετα βιντεο εμφανιζει μονο το greek tv και οχι το alive.gr.

To καταργησα και το ξανατρεξα , παλι τα ιδια. Καμια ιδεα?

my tv boxes:X96 MAX X3 4/32, BEELINK KM2 , XIAOMI MI STICK 4K

Link to comment
Share on other sites

Στο opensubtitles.org Δίνω email και κωδικό και πατάω create free accoount και μετά με πετάει σε μια σελίδα που θέλει να κάνω verify account και ζητάει ονοματεπώνυμο διεύθυνση και πιστωτική.

το ίδιο και δω

 

Sent from my LG-H960 using Tapatalk

 

----- προσθήκη μηνύματος 6 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Παιδια , κατεβασα ξανα το thgiliwt repo απο το tvaddons.ag και οταν παω στα προσθετα βιντεο εμφανιζει μονο το greek tv και οχι το alive.gr.

To καταργησα και το ξανατρεξα , παλι τα ιδια. Καμια ιδεα?

από τα repository του twilight πρέπει να ενεργοποιήσεις το alive gr

 

Sent from my LG-H960 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Λεω οτι στο repository του και στα προσθετα βιντεο δεν εμφανιζεται το alive αλλα μονο τα greek tv , to greek voice και κατι αλλα , αυτο ειναι το παραξενο Edited by chriskan22

my tv boxes:X96 MAX X3 4/32, BEELINK KM2 , XIAOMI MI STICK 4K

Link to comment
Share on other sites

Λεω οτι στο repository του και στα προσθετα βιντεο δεν εμφανιζεται το alive αλλα μονο τα greek tv , to greek voice και κατι αλλα , αυτο ειναι το παραξενο

Έκδοση kodi, repository ; κατεβασε το από εδώ https://www.tvaddons.ag/kodi-addons/show/plugin.video.AliveGR/

Link to comment
Share on other sites

Στο opensubtitles.org Δίνω email και κωδικό και πατάω create free accoount και μετά με πετάει σε μια σελίδα που θέλει να κάνω verify account και ζητάει ονοματεπώνυμο διεύθυνση και πιστωτική.

Με ποιο Browser προσπαθεις; κάνε εγκατάσταση κανένα adaway !! (ΜΗΝ δίνεις τα στοιχεία της πιστωτικής πουθενά !!!)

Εδώ κάνεις εγγραφή http://www.opensubtitles.org/el/newuser (το ξαναδοκίμασα τώρα ,δεν με πετάει πουθενά !!)

 

----- προσθήκη μηνύματος 52 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

kodi 15.2 isengard

thgiliwt repo1.0.2

Κάνε εγκατάσταση την 16,1 !! Κανε εγκατάσταση χειροκίνητα από την διεύθυνση στο post 2563

Edited by alex222800
Link to comment
Share on other sites

Nαι , εχεις δικηο. Το εγκατεστησα στο tv box που εχει την 16.1 και δεν ειχα προβλημα.

Η 15.2 που εχω στο λαπτοπ δεν υποστηριζεται.

my tv boxes:X96 MAX X3 4/32, BEELINK KM2 , XIAOMI MI STICK 4K

Link to comment
Share on other sites

Με ποιο Browser προσπαθεις; κάνε εγκατάσταση κανένα adaway !! (ΜΗΝ δίνεις τα στοιχεία της πιστωτικής πουθενά !!!)

Εδώ κάνεις εγγραφή http://www.opensubtitles.org/el/newuser (το ξαναδοκίμασα τώρα ,δεν με πετάει πουθενά !!)

 

Προσπαθούσα από κινητό, γι' αυτό μου το έκανε μάλλον. Τώρα από το πισί έκανα εγγραφή χωρίς προβλήματα. Θενκς!

Ευτυχώς που δεν έδωσα πιστωτική... θα έμπλεκα λέμε! Κάτι μου βρώμαγε, παρόλο που έλεγε ότι είχε μηδενική χρέωση.

Oneplus5 8/128 Android 10
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παίδες. Να ρωτήσω κάτι. Επειδή είμαι νέος, τώρα άρχισα να ασχολούμαι με κοντι. Υπάρχει live streaming με ελληνικές ταινίες; Ευχαριστώ.

 

Στάλθηκε από το A0001 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Και σε μενα εδω και δυο μερες το subtitles.gr δεν βρισκει κανενα υποτιτλο. Το opensubtitles μια δουλευει και μια οχι (και κατα τη γνωμη μου εχει και χειροτερους υποτιτλους) οποτε τι εγινε , δεν θα μπορουμε πια να δουμε ταινιες ?
Link to comment
Share on other sites

Απλά υπομονή.

Σε μένα το open κάνει άλλα κουλά.

Μία βρίσκει τους υπότιτλους, μία μου λέει ότι το password είναι λάθος.

Μετά από μερικές προσπάθειες αναζήτησης δουλεύει.

Είναι λίγο της ταλαιπωρίας.

Link to comment
Share on other sites

Απλά υπομονή.

Σε μένα το open κάνει άλλα κουλά.

Μία βρίσκει τους υπότιτλους, μία μου λέει ότι το password είναι λάθος.

Μετά από μερικές προσπάθειες αναζήτησης δουλεύει.

Είναι λίγο της ταλαιπωρίας.

 

Ακριβως ετσι ειναι και σε μενα φιλε μου. Σημερα επανηλθε για πρωτη φορα μετα απο 3 μερες και το subtitles.gr. Για να δουμε.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα.. μήπως γνωρίζει κάποιος σε ποιο site κάνω signup για τον tvplayer στα sport.s του zemtv?

__________

 

Αν οι εκλογές άλλαζαν κάτι θα ήταν παράνομες

Link to comment
Share on other sites

καλημερα υπαρχει η δυνατοτητα αποθηευσεις ταινιων για προβολη εκτος συνδεσεις?..

Ευκολάκι....

https://www.youtube.com/watch?v=WFL8cdlFrIg

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα.. μήπως γνωρίζει κάποιος σε ποιο site κάνω signup για τον tvplayer στα sport.s του zemtv?
Δεν θέλει πουθενά signup. Το μόνο που χρειάζεται είναι στο sport365 να μπεις στο σάιτ από το κινητό σου (ή οποιαδήποτε άλλη συσκευή στο ίδιο δίκτυο με το box) και να πατήσεις σε κάποιο λινκ. Εγώ πατάω στο λογότυπο (το πορτοκαλί L πάνω αριστερά).
Link to comment
Share on other sites

 

 

 

Ναι αλλά τους υπότιτλους; Θα πρέπει και αυτούς να τους κατεβάσεις ή γίνεται με κάποιον τρόπο;

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk Pro

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά. Έβαλα το kodi στο κινητο και όλα λειτουργούν άψογα για την δουλειά που το θέλω. Πήγα να το βάλω και στο Pc Windows 7 και εκεί κολλάει στην αρχική οθόνη και δεν μου ανοίγει καν. Υπάρχει κανένα θέμα μετά Windows 7;
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...