Jump to content

ZTE Blade S6


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

παλληκάρια μια ερώτηση αν αγοραστεί από Κίνα κάνει ΟΤΑ update ή μόνο συσκευές που έχουν εισαχθεί επίσημα απο ΖΤΕ Ελλάς;
[sIGPIC][/sIGPIC] ΚΩΣΤΑΣ http://www.vstrom.gr/forum/
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 805
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

παλληκάρια μια ερώτηση αν αγοραστεί από Κίνα κάνει ΟΤΑ update ή μόνο συσκευές που έχουν εισαχθεί επίσημα απο ΖΤΕ Ελλάς;

 

κάνει, άν και εχει μήνες να βγει update

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

Ok!ευχαριστω,το έχει προσφορά το geek και το σκέφτομαι σοβαρά να το αγοράσω
[sIGPIC][/sIGPIC] ΚΩΣΤΑΣ http://www.vstrom.gr/forum/
Link to comment
Share on other sites

Mε τα 3G δίκτυα είναι συμβατό το Blade; Γιατί γράφει ότι είναι UMTS και όχι WCDMA.

 

2G bands GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 - SIM 1 & SIM 2

3G bands HSDPA 900 / 2100

4G bands LTE band 1(2100), 3(1800), 7(2600), 8(900), 20(800)

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

Στα 116 ευρω μια χαρά μου φαίνεται.(εκτός από το sar που θα το ήθελα κατω απο 0,50,αντε και την μπαταριά)
siemens s35i->sony ericsson t100->siemens s65->sony ericsson k750->eten x600->htc diamond->htc diamond 2->xperia ray (ποτέ Nokia :cool:)
Link to comment
Share on other sites

Στα 116 ευρω μια χαρά μου φαίνεται.(εκτός από το sar που θα το ήθελα κατω απο 0,50,αντε και την μπαταριά)

 

ποιος το έχει σε αυτά τα χρήματα ?

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

Αν παίζει κουπόνι σε αυτήν την τιμή είναι σούπερ. 2 εβδομαδες το κυνηγαω το κινητο με την τιμη του να ανεβοκατεβαινει συνεχως. Απλως επειδη το βλεπω το εχει black friday ως προσφορα στα 169$, ελπιζω να μην ζητανε παραπανω λεφτα μετα αν χρησιμοποιήσουμε το κουπονι. Είναι ότι πρέπει για δωράκι.

Θα ήθελα να ρωτησω επειδή πάνω αναφερει κάποιος φίλος το sar, γνωρίζουμε ποσό είναι? Επίσης η Ρομ όπως έρχεται από Κίνα είναι καθαρή από κινεζιες ή χρειάζεται να το ρουταρουμε για να το καθορίσουμε?

 

Edit: το βρήκα το sar, 0.78, μια χαρά μου φαίνεται για δικαρτο.

Edited by zananiro
The day is my enemy, the night my friend
Link to comment
Share on other sites

το πηρα παιδια 114 πολυ καλη τιμη.Αξιζει σαν συσκευη?
Ενοικιαζομενα δωμάτια και διαμερίσματα στην παραλία των Μυλων Αργολιδος δέκα λεπτά απο το Ναύπλιο σε προσιτές τιμές.
Link to comment
Share on other sites

Σε αυτά τα λεφτά παιδιά είναι σούπερ!

 

Η ρομ δεν είναι φορτωμένη με κινεζιες.

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

Μια αλλη ερωτηση στο site http://www.ztedevice.com/support/smart_phone/10eac5ab-7cc1-4db6-96ae-6ae2536e320e.html ποια ρομ διαλεγουμε αυτη που λεει zte greece η θα εχουμε θεμα?επισης η 800αρα μπαντα δουλευει ετσι?
Ενοικιαζομενα δωμάτια και διαμερίσματα στην παραλία των Μυλων Αργολιδος δέκα λεπτά απο το Ναύπλιο σε προσιτές τιμές.
Link to comment
Share on other sites

Την προσφορα την ειδαμε αλλα δεν βλεπω να βοηθα καποιος στις ερωτησεις μας και θα την χασουμε...:(

Εγω δεν καταλαβαινω αν εχει προεγκατεστημενη Ελληνικη γλωσσα μιας και δεν την αναφερει.:confused:

Με εκτιμηση Ευαγγελος.
Link to comment
Share on other sites

Την προσφορα την ειδαμε αλλα δεν βλεπω να βοηθα καποιος στις ερωτησεις μας και θα την χασουμε...:(

Εγω δεν καταλαβαινω αν εχει προεγκατεστημενη Ελληνικη γλωσσα μιας και δεν την αναφερει.:confused:

 

Κανοντας αναβαθμιση ερχεται και η ελληνικη γλωσσα οποτε δεν υπαρχει προβλημα.εγω το παραγγειλα!!!

ατα συν του ειναι και η μπαντα 800 στο lte

Ενοικιαζομενα δωμάτια και διαμερίσματα στην παραλία των Μυλων Αργολιδος δέκα λεπτά απο το Ναύπλιο σε προσιτές τιμές.
Link to comment
Share on other sites

Κανοντας αναβαθμιση ερχεται και η ελληνικη γλωσσα οποτε δεν υπαρχει προβλημα.εγω το παραγγειλα!!!

ατα συν του ειναι και η μπαντα 800 στο lte

 

Νασε καλα! Βουρ λοιπον!

Αν θυμαμαι απο παλαιοτερες επιλογες μας. εχουμε... κοινα γουστα! :lol:

Με εκτιμηση Ευαγγελος.
Link to comment
Share on other sites

Κανοντας αναβαθμιση ερχεται και η ελληνικη γλωσσα οποτε δεν υπαρχει προβλημα.εγω το παραγγειλα!!!

ατα συν του ειναι και η μπαντα 800 στο lte

 

OTA είναι η αναβάθμιση ή φλασάρεται χειροκίνητα;

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

OTA είναι η αναβάθμιση ή φλασάρεται χειροκίνητα;

Από το μάρτιο που το έχω εγώ βγήκαν 2 αναβαθμίσεις. Η πρώτη έγινε με αρχείο κατεβασμένο από τη ZTE και η δεύτερη ΟΤΑ.

OnePlus 8T KB2000 12/256 Global

Link to comment
Share on other sites

Από το μάρτιο που το έχω εγώ βγήκαν 2 αναβαθμίσεις. Η πρώτη έγινε με αρχείο κατεβασμένο από τη ZTE και η δεύτερη ΟΤΑ.

 

κωστα εσυ που το εχεις τοσο καιρο για πες μας εντυπωσεις για το τηλεφωνο.

Ενοικιαζομενα δωμάτια και διαμερίσματα στην παραλία των Μυλων Αργολιδος δέκα λεπτά απο το Ναύπλιο σε προσιτές τιμές.
Link to comment
Share on other sites

Μόλις το χτύπησα και εγώ. Πολύ καλή ευκαιρία!
The day is my enemy, the night my friend
Link to comment
Share on other sites

κωστα εσυ που το εχεις τοσο καιρο για πες μας εντυπωσεις για το τηλεφωνο.

Το μόνο ελάττωμα είναι το πίσω καπάκι που γλιστράει και τρίζει ελάχιστα. Με θήκη λύθηκε. Οθόνη πολύ καλή και ας φαίνεται μικρή η ανάλυση, κάμερα εστιάζει γρήγορα και φωτό και βίντεο πολύ καλά. Είναι πανάλαφρο η μπαταρία με λίγη προσοχή εμένα προσωπικά μου βγάζει τη μέρα (παιχνίδια καμια ώρα, μισή ώρα τηλέφωνα, καμιά ώρα σερφάρισμα και με τρισάθλιο σήμα στη δουλειά μου όσο να' ναι ξοδεύει κατιτίς παραπάνω). Γενικά είναι σφαιράτο και αν του βάλουν και marshmallow μην το πούμε ούτε του παπά.

http://www.myphone.gr/d/zte/blade-s6.457/hands-on/

OnePlus 8T KB2000 12/256 Global

Link to comment
Share on other sites

Από το μάρτιο που το έχω εγώ βγήκαν 2 αναβαθμίσεις. Η πρώτη έγινε με αρχείο κατεβασμένο από τη ZTE και η δεύτερη ΟΤΑ.

 

Άρα δε χρειάζεται φλασάρισμα, κατεβάζεις την ΟΤΑ και είναι κομπλέ φαντάζομαι...

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Άρα δε χρειάζεται φλασάρισμα, κατεβάζεις την ΟΤΑ και είναι κομπλέ φαντάζομαι...

Έτσι ακριβώς. Αφού κάνεις πρώτα ένα backup με μια εφαρμογή που την έχει εγκατεστημένη ήδη.

OnePlus 8T KB2000 12/256 Global

Link to comment
Share on other sites

Το παρήγγειλα κι εγώ για 2η φορά (για τη σύζυγο) μιας και το δικό μου βγήκε άψογο.

Έγινε shipped σε κάποιον από εσάς; Εμένα όχι ακόμη.

Link to comment
Share on other sites

Το παρήγγειλα κι εγώ για 2η φορά (για τη σύζυγο) μιας και το δικό μου βγήκε άψογο.

Έγινε shipped σε κάποιον από εσάς; Εμένα όχι ακόμη.

 

Ουτε σε εμενα!

Τελικα, έχοντας ψωνισει απο τα περισσοτερα γνωστα κινεζομαγαζα, σχηματιζω την εντυπωση πως ολοι ιδιοι ειναι (περιπου)!

Αν το εχουν στοκ θα στο στειλουν, αν οχι, οπως συνηθως συμβαινει, σου βγαζουν την ψυχη οτι και να κανεις! :X

Γι αυτο το καλυτερο ειναι, παρε ενα κινητο να εχεις καβατζα και να κανεις δουλεια σου, δωσε την παραγγελια σου και αστο οποτε ελθει! Ουτε αγχος ουτε μπινελικια ουτε...:X

Edited by Evaggelos1
Με εκτιμηση Ευαγγελος.
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to ZTE Blade S6

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...