Jump to content

Samsung Galaxy A5


Sofos_5
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Κάτι έχασα μου φαίνεται

Μου έδωσες την εντύπωση πως θα αναφερόσουν σε κάποιον άλλον snap ή mtk με παρόμοιες επιδόσεις .

Λάθος κατάλαβα;

 

Ναι λαθος έκανες. Εκανα ερώτηση για το αν γνωρίζει κάποιος ποιος ειναι ανταξιος του snap 410 γιατι ήμουν στον δρόμο και δεν ημουν σε θεση να το ψαξω μονος μου.

 

Εγω απ την αλλη νομιζα οτι με διορθωνες συντακτικα, μιας κι ημουν λάθος.

 

Γραπτος λογος, παρεξηγείται, ξέρεις. ..... :)

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Μόλις πάντως κλειδώσει 250-260,θα είναι μία χαρά πρόταση και αξιόλογη μάλιστα.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Πέρασα και το είδα σήμερα. Πολύ όμορφο τηλέφωνο συνολικά, υπερτερεί του alpha στον τομέα αυτόν βάση του δικού μου γούστου ... Έχω την εντύπωση όμως ότι δεν έχει τα παρακάτω. αναγνώστη δαχτυλικου αποτυπωματος, υπέρυθρες για λειτουργία ως τηλεχειριστηριο, μη ύπαρξη θήκης s_view λόγω μη αποσπωμενης πλατης. Αν σε κάτι κάνω λάθος παρακαλώ να με διορθώσετε
Δεν υπογράφω ρε!!! ;)
Link to comment
Share on other sites

Πέρασα και το είδα σήμερα. Πολύ όμορφο τηλέφωνο συνολικά, υπερτερεί του alpha στον τομέα αυτόν βάση του δικού μου γούστου ... Έχω την εντύπωση όμως ότι δεν έχει τα παρακάτω. αναγνώστη δαχτυλικου αποτυπωματος, υπέρυθρες για λειτουργία ως τηλεχειριστηριο, μη ύπαρξη θήκης s_view λόγω μη αποσπωμενης πλατης. Αν σε κάτι κάνω λάθος παρακαλώ να με διορθώσετε

 

Ούτε το Alpha έχει υπέρυθρες για τηλεχειρισμό. Δεν πρέπει να έχει και δυνατότητα ασύρματης φόρτισης. Βέβαια, η διαφορά τιμής δικαιολογεί τις διαφορές με το παραπάνω.

Link to comment
Share on other sites

Μόλις το απέκτησα σε midnight black.

To κινητό είναι τέλειο, πανάλαφρο, ρολάρει πολύ ωραία δεν έχει καθόλου lag.

Link to comment
Share on other sites

λοιπον σημερα το ειδα στο πλαισιο και σε μαυρο και σε λευκο.

ενταξει,η samsung επιτελους εχει κανει τρομερα καλη δουλεια.

ποιοτητα κατασκευης πολυ καλη,παραξενο για samsung.

οθονη πολυ καλη στην φουλ φωτεινοτητα,σκοτεινη αν την χαμηλωσει περιπου στην μεση ο χρηστης.το pixelaki φαινεται εννοειται αμυδρα.

επισης και η καμερα φανηκε να ειναι πολυ καλη,ηταν διπλα σε ενα z3 και μου εδωσε καλυτερη φωτογραφια το A.

ο 410 τελικα δειχνει να ρολαρει καλα,δε ξερω αν πεσει φορτωμα τι θα κανει,παντως ετσι αδειο οπως ηταν ρολαρε ωραια.

με βλεπω να το τσιμπαω για δευτερο συντομα.σε μαυρο εννοειται.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

λοιπον σημερα το ειδα στο πλαισιο και σε μαυρο και σε λευκο.

ενταξει,η samsung επιτελους εχει κανει τρομερα καλη δουλεια.

ποιοτητα κατασκευης πολυ καλη,παραξενο για samsung.

οθονη πολυ καλη στην φουλ φωτεινοτητα,σκοτεινη αν την χαμηλωσει περιπου στην μεση ο χρηστης.το pixelaki φαινεται εννοειται αμυδρα.

επισης και η καμερα φανηκε να ειναι πολυ καλη,ηταν διπλα σε ενα z3 και μου εδωσε καλυτερη φωτογραφια το A.

ο 410 τελικα δειχνει να ρολαρει καλα,δε ξερω αν πεσει φορτωμα τι θα κανει,παντως ετσι αδειο οπως ηταν ρολαρε ωραια.

με βλεπω να το τσιμπαω για δευτερο συντομα.σε μαυρο εννοειται.

 

Τόσο καλο βρε παιδιά;;;; Δεν εχω προλάβει νατο δω ακομα απο κοντά αλλά αν δεν ειχα διαβασει 2 πράγματα εδω μεσα, δεν θα εριχνα ουτε μια ματιά σε συσκευή που τιμολογειται στα επίσημα 399€ :)

 

Παντως οπως ειναι τωρα οι τιμές σε συμφέρει να πας στο Alpha. Κι εγω για 2ο το πήρα αρχικά με κύριο το note 3, αλλα με κέρδισε τοσο πολυ που το εδιωξα το Note και κρατησα το τερατάκι για κύριο :)

Link to comment
Share on other sites

To είδα σήμερα στο Public εγώ. Με εντυπωσίασε ευχάριστα η Samsung με το Α5. Η ποιότητα κατασκευής και η συναρμογή είναι αρκετά καλή και η συσκευή φαίνεται να έχει περίσσεια ισχύος. Μάλιστα, είχε βάλει τα μοντέλα της σειράς Alpha (Αlpha, A3 και Α5) στο προσκήνιο, ενώ τα υπόλοιπα (Note 4, S5 κα) ήταν «κρυμμένα» στην πίσω πλευρά.
http://imageshack.com/a/img854/9724/9yva.jpg

Link to comment
Share on other sites

Τόσο καλο βρε παιδιά;;;; Δεν εχω προλάβει νατο δω ακομα απο κοντά αλλά αν δεν ειχα διαβασει 2 πράγματα εδω μεσα, δεν θα εριχνα ουτε μια ματιά σε συσκευή που τιμολογειται στα επίσημα 399€ :)

 

Παντως οπως ειναι τωρα οι τιμές σε συμφέρει να πας στο Alpha. Κι εγω για 2ο το πήρα αρχικά με κύριο το note 3, αλλα με κέρδισε τοσο πολυ που το εδιωξα το Note και κρατησα το τερατάκι για κύριο :)

Εγώ τα έλεγα..... το μυριζόμουν λες να πέσω και γω έξω; :Dχα!χα!χα!

Edited by ggazas
Αφαίρεση πολιτικού μηνύματος
Link to comment
Share on other sites

Πραγματικά δείχνει καλό.και η συναρμογή δεν είναι απλά καλή,κορυφαία πιστεύω είναι.κι αυτό το πλαίσιό αλά laser cut είναι πανέμορφο.

Βγάλε ρε samsung τον knox....

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

καλημερα. εχει και ραδιο η μου Φαίνεται? παει, αυτοι στο τμημα μάρκετινγκ τα εχουν παιξει
Link to comment
Share on other sites

καλημερα. εχει και ραδιο η μου Φαίνεται? παει, αυτοι στο τμημα μάρκετινγκ τα εχουν παιξει

Ναι έχει και ράδιο!!!

Link to comment
Share on other sites

δικη μου αποψη ειναι,οτι το 4ωρο θα το ξεπερναει ανετα,ανοιχτη οθονη.για να μην πω οτι θα αγγιζει και 5ωρο.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Μπορεί να προσφέρει κάτι παραπάνω σε κάποιον που έχει LG Optimus G E975; Θέλω να πω αξίξει η αγορά του όταν πέσει ακόμα αρκετά η τιμή του;

 

Επίσης, έχουν βγει original θήκες;

Link to comment
Share on other sites

Θηκη που θα βρω ρε παιδια (εντος αττικης)

Εχω φαει τον κοσμο.

πιο ευκολα βρισκεις α5 παρα θηκη ! Loool

Edited by Blacktan
Link to comment
Share on other sites

Χαρουμενος κατοχος Α5 εδω και λιγες ωρες και εγω μετα απο πολυ σκεψη αναμεσα σε μοντελα οπως G2 s5 s4 s5 mini εβγαλε η samsung αυτα τα μοντελα και ξεμπερδευτηκα. :D

Νομιζω πως η τιμη του στα 399 ειναι ακρως δελεαστικη και καλο value for money μονο αρνητικο ο υπαλληλος που το αγορασα δεν μου ειπε οτι θελει nanosim και ετρεχα τελευταια στιγμη να παρω σιμ... στο χερι καθετε τελεια , καμια σχεση με το προηγουμενο μου κινητο ( S3 ) και συμφωνω απολυτα με το τελευταιο σχολιο , που θα βρουμε θηκες !!??? Στο κεντρικο καταστημα της cosmote στην θεσ/νικη ο υπαλληλος μου ειπε οτι "εδω δεν το εχουμε φερει ακομα για θηκες εχουμε μελλον ! "

Link to comment
Share on other sites

Περιμένουμε μέτρηση ανοιχτής οθόνης

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Το πήρα χθες. Πολύ καλή αίσθηση στο χέρι. Καλύτερη από τα άλλα samsung. Το μόνο που μου λείπει, είναι το led ειδοποίησης. Αυτονομία κλπ δεν πρόλαβα να δοκιμάσω.

Ξέρει κανείς αν υποστηρίζει ασύρματη φόρτιση;

Link to comment
Share on other sites

Απο αυτονομια τι λεει παιδια εσεις που το πηρατε?Βγαζει μερα?

Επισης - κι αν κανω λαθος διορθωστε με - τι ουσια εχει ενας επεξεργαστης τοσο χαμηλα χρονισμενος αφου τα 64 μπιτ δεν ειναι εκμεταλλευσιμα απο το ιδιο το software του?

Επικοινωνιακο παιχνιδακι?

Live now , stop thinking yesterday and tomorow...

Link to comment
Share on other sites

Απο αυτονομια τι λεει παιδια εσεις που το πηρατε?Βγαζει μερα?

Επισης - κι αν κανω λαθος διορθωστε με - τι ουσια εχει ενας επεξεργαστης τοσο χαμηλα χρονισμενος αφου τα 64 μπιτ δεν ειναι εκμεταλλευσιμα απο το ιδιο το software του?

Επικοινωνιακο παιχνιδακι?

 

Μάλλον για οικονομία στην μπαταρία. Σε συνδυασμό με την λογική ανάλυση, πιστεύω θα έχει καλές επιδόσεις στον τομέα της αυτονομίας και γενικά στον τρόπο που τρέχει

Δεν υπογράφω ρε!!! ;)
Link to comment
Share on other sites

Το πήρα χθες. Πολύ καλή αίσθηση στο χέρι. Καλύτερη από τα άλλα samsung. Το μόνο που μου λείπει, είναι το led ειδοποίησης. Αυτονομία κλπ δεν πρόλαβα να δοκιμάσω.

Ξέρει κανείς αν υποστηρίζει ασύρματη φόρτιση;

Σοβαρά δεν έχει notification led?

Δεν το πιστεύω αυτό το πράγμα με την Samsung

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy A5

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...