Jump to content

Samsung Galaxy A5


Sofos_5
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Οχι,τιποτα! Δεν πηρε καμμια που δοκιμασα. Και south africa δοκιμασα αλλα τα ιδια.

 

Πολύ περιεργο!!! Εγω ειχα φτιαξει ένα παρομοιο με εσενα... καπου ισως κανεις λαθος, είναι πανευκολη η διαδικασια. Όλα γινοντε με το ODIN.:confused:

Από πια χωρα ειπες ότι το πηρες??? υπαρχει μια πιθανοτητα να είναι κλειδωμενο σε καποιο παροχη καποιας χωρας.

Edited by lazlo
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Πολύ περιεργο!!! Εγω ειχα φτιαξει ένα παρομοιο με εσενα... καπου ισως κανεις λαθος, είναι πανευκολη η διαδικασια. Όλα γινοντε με το ODIN.:confused:

Από πια χωρα ειπες ότι το πηρες??? υπαρχει μια πιθανοτητα να είναι κλειδωμενο σε καποιο παροχη καποιας χωρας.

 

Οχι, ολα τα κανω γιατι το εχω ξανακανει αλλα ειδα και τις οδηγιες παλι αλλα τιποτα. Απο Φιλιππινες ειναι. Με καρτα λειτουργει κανονικα απλως δεν εχει Ελληνικα και βλεπω να μενει και ετσι. Χαχαχα!:lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Οχι, ολα τα κανω γιατι το εχω ξανακανει αλλα ειδα και τις οδηγιες παλι αλλα τιποτα. Απο Φιλιππινες ειναι. Με καρτα λειτουργει κανονικα απλως δεν εχει Ελληνικα και βλεπω να μενει και ετσι. Χαχαχα!:lol::lol:

 

Εχει αγγλικα??:lol::D

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας,θα μπορούσε κάποιος να ανεβάσει, η να μου στειλει με πμ μερικές φωτογραφίες τύπου σελφι?αλλά κυρίως σε χαμηλο φωτισμο?θέλω να το συγκρίνω με το j5 και lg g3. Ευχαριστώ
Link to comment
Share on other sites

Με το j5 (αν εξαιρεσεις το φλας του j5) το εχω δοκιμασει και εχουν την ιδια καμερα. Σε χαμηλο φωτισμο εχει πολυ θορυβο για ενα ματι που εχει μαθει στις σωστες φωτο αλλα αν εστιασεις σωστα εχεις μια αξιοπρεπεστατη φωτο.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα.

Ήθελα να ρωτήσω τα εξής:

- Όταν με καλούν και απαντώ, ανοίγει πάντα με ανοιχτή ακρόαση και πρέπει να πατήσω το κλείσιμο του ηχείου για να μιλάω κανονικά.

Έψαξα στις ρυθμίσεις, αλλά δε βρίσκω κάτι. Έχει παρουσιαστεί σε άλλον το θέμα αυτό?

 

- Πως μπορώ όταν με καλούν, αλλά ήδη μιλάω, να δείχνει ότι η γραμμή είναι κατειλημένη και να μη συνεχίζει να καλεί?

 

- Έχω την εντύπωση ότι τον τελευταίο καιρό έχω μεγαλύτερη κατανάλωση από την χρήση δεδομένων. Έχει καμία σχέση το 4g ή λέω βλακεία...?

 

Συγγνώμη για τις πολλές ερωτήσεις, αλλά δεν είμαι ο πλέον ειδικός.

Link to comment
Share on other sites

Με το j5 (αν εξαιρεσεις το φλας του j5) το εχω δοκιμασει και εχουν την ιδια καμερα. Σε χαμηλο φωτισμο εχει πολυ θορυβο για ενα ματι που εχει μαθει στις σωστες φωτο αλλα αν εστιασεις σωστα εχεις μια αξιοπρεπεστατη φωτο.

 

ευχαριστω.απο video και δειγματα που ειδα στο ιντερνετ,βλεπω και εγω οτι εχουν ιδιες καμερες,με λιγο πιο φυσικα χρωματα του α5(?, ετσι μου φανηκε). αν εχεις ιδεα για το flash του j5, αξιζει τον κοπο?

συγνωμη για το οφφ,αν ειναι να σβηστει,και να συνεχισουμε με pm?

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα.

- Πως μπορώ όταν με καλούν, αλλά ήδη μιλάω, να δείχνει ότι η γραμμή είναι κατειλημένη και να μη συνεχίζει να καλεί?

 

- Έχω την εντύπωση ότι τον τελευταίο καιρό έχω μεγαλύτερη κατανάλωση από την χρήση δεδομένων. Έχει καμία σχέση το 4g ή λέω βλακεία...?

 

Ειναι θεμα δικτυου οχι τηλεφωνου νομιζω. Οσον αφορα τα δεδομενα και γω την ιδια εντυπωση εχω αλλα δεν μπορω να πω με βεβαιοτητα οποτε ας μας απαντησεις καποιος αν ξερεις.

 

αν εχεις ιδεα για το flash του j5, αξιζει τον κοπο?

 

Αξιζει και με το παραπανω ειδικα αν εισαι φαν των σελφι.

Link to comment
Share on other sites

 

- Πως μπορώ όταν με καλούν, αλλά ήδη μιλάω, να δείχνει ότι η γραμμή είναι κατειλημένη και να μη συνεχίζει να καλεί?

Αυτο μπορεις να το κανεις απο τις ρυθμίσεις κλησεων

 

Συγγνώμη για τις πολλές ερωτήσεις, αλλά δεν είμαι ο πλέον ειδικός.

 

Αυτο πρεπει να το ψαξεις στις ρυθμίσεις κλησεων νομίζω...δεν θυμαμαι καλα το είχα κανει πριν καιρο..

Sony Ericsson Xperia Arc

Cyanogenmod 11 - android 4.4

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα.

Ήθελα να ρωτήσω τα εξής:

- Όταν με καλούν και απαντώ, ανοίγει πάντα με ανοιχτή ακρόαση και πρέπει να πατήσω το κλείσιμο του ηχείου για να μιλάω κανονικά.

Έψαξα στις ρυθμίσεις, αλλά δε βρίσκω κάτι. Έχει παρουσιαστεί σε άλλον το θέμα αυτό?

 

- Πως μπορώ όταν με καλούν, αλλά ήδη μιλάω, να δείχνει ότι η γραμμή είναι κατειλημένη και να μη συνεχίζει να καλεί?

 

- Έχω την εντύπωση ότι τον τελευταίο καιρό έχω μεγαλύτερη κατανάλωση από την χρήση δεδομένων. Έχει καμία σχέση το 4g ή λέω βλακεία...?

 

Συγγνώμη για τις πολλές ερωτήσεις, αλλά δεν είμαι ο πλέον ειδικός.

Το πρώτο είναι bug της λολιποπ και το κάνει όταν έχεις ενεργοποιημένη τη, << εκφώνηση ονόματος καλούντος >>, απενεργοποίησε τη και θα φτιάξει.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα.

Ήθελα να ρωτήσω τα εξής:

 

- Πως μπορώ όταν με καλούν, αλλά ήδη μιλάω, να δείχνει ότι η γραμμή είναι κατειλημένη και να μη συνεχίζει να καλεί?

 

Πρέπει να απενεργοποιήσεις την αναμονή κλήσεων με απο το μενου του τηλεφώνου.

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολύ για τις απαντήσεις. Κάποια φορά όταν με κάλεσαν το κινητό έκανε ηχητική αναφώνηση του ονόματος του καλούντος. Μόνο μία φορά όμως.
Link to comment
Share on other sites

Που το έχει αυτό και δεν το βρίσκω;

Εκφωνηση ονόματος εννοώ

Ένα γραμμάριο δράσης αξίζει ένα τόνο θεωρίας.
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. Έχω το ίδιο πρόβλημα με το ηχείο και την αυτόματη ενεργοποίησή του. Σημειώστε πως έχω το κινητό με την αυθεντική θήκη προστασίας της Samsung. Αυτή με το παράθυρο. Κι εμένα έχει πολλαπλασιαστεί η κατανάλωση ενέργειας.
Link to comment
Share on other sites

Ούτε εγώ το βρίσκω...όπως και την αναμονή κλήσεων... :/

 

Αναμονή κλήσεων:Τηλέφωνο-Ρυθμίσεις-Κλήση-Περισσότερες ρυθμίσεις-Αναμονή κλήσεων

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια τις εφαρμογές samsung μπορώ να τις σβήσω; Η θα γίνει καμία μαλ...... α; Είμαι root, έχω κρατήσει back up, με titanium
Ένα γραμμάριο δράσης αξίζει ένα τόνο θεωρίας.
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια τις εφαρμογές samsung μπορώ να τις σβήσω; Η θα γίνει καμία μαλ...... α; Είμαι root, έχω κρατήσει back up, με titanium

 

Ναι μπορεις αλλα όχι ολες.... υπαρχει λιστα στο internet εάν ψαξεις που σου λεει ποιες μπορεις να σβησεις με ασφαλεια.

Link to comment
Share on other sites

Ναι μπορεις αλλα όχι ολες.... υπαρχει λιστα στο internet εάν ψαξεις που σου λεει ποιες μπορεις να σβησεις με ασφαλεια.

Δεν βρίσκω κάτι :(

Ένα γραμμάριο δράσης αξίζει ένα τόνο θεωρίας.
Link to comment
Share on other sites

Δεν βρίσκω κάτι :(

 

Εάν θυμαμαι καλα νομιζω ότι εδώ στο myphone καποιος ειχε αναρτήσει ποιες εφαρμογες μπορουν να βγουν από το κινητο.... θα το ψαξω και εάν το βρω θα σου πω.

Link to comment
Share on other sites

Εάν θυμαμαι καλα νομιζω ότι εδώ στο myphone καποιος ειχε αναρτήσει ποιες εφαρμογες μπορουν να βγουν από το κινητο.... θα το ψαξω και εάν το βρω θα σου πω.

Ευχαριστώ πολύ :D

Ένα γραμμάριο δράσης αξίζει ένα τόνο θεωρίας.
Link to comment
Share on other sites

Απεγκατεστησα facebook, messenger, viber η διαφορα στην διαρκεια της μπαταριας ειναι παραπανω σπο εμφανης και εντυπωσιακη.
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy A5

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...