Jump to content

Google Nexus 6 (by Motorola)


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μετα απο χρηση μιας ολοκληρης μερας και με δοκιμες σε custom rom - kernels,εχω να πω οτι η συσκευη τα σπαει.....οταν το κρατας στο χερι σου εχει μια premium αισθηση οπου μονο στο HTC M8 & iPHONE 6 εχω συναντησει,ακομα και το Note 4 ενω ειναι αρκετα βελτιωμενο στην ποιοτητα κατασκευεις,οταν κρατας και τα δυο, το nexus 6 το νιωθεις ποιο ποιοτηκο (κατα την γνωμη μου ειναι...)Οσον αφορα την ταχυτητα δεν υπαρχει σχολιο....για το μεγεθος ειναι θεμα συνηθειας,ειναι μεγαλο οντως,αλλα αμα το συνηθησεις,τα αλλα σου φενονται μπρελοκ.....:lol:

Samsung S8 Plus midnight black

Nexus 5 red 16GB

Rom Nougat 7.1 aosp [ pixel setup ]

TWRP : 3.0.2-0

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Και εγώ ευτυχής κάτοχος εδώ και μια εβδομάδα, το κινητό απλα τέλειο,δεν κολλάει πουθενά ποιοτικό φοβερή οθόνη η μπαταρία με βγάζει 1,5 μέρα άνετα με όλα ενεργοποιείμενα το μονο είναι λίγο φαρδύ. Στο ύψος είναι ίδιο το note 4 που έχω.το μονο μείον μα συνήθεια είναι.καλη χρόνια σε ολους μας
Link to comment
Share on other sites

Εγώ το πήρα απο τον κοτσοβωλο

 

καλησπερα,εγω λογο επαρχιας δεν μπορω να το βρω,μονο απο on line καταστημα,ναι το πηρε το ματι μου στο eshop αλλα δεν γνωριζω εαν ειναι αξιοπιστο.

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα,εγω λογο επαρχιας δεν μπορω να το βρω,μονο απο on line καταστημα,ναι το πηρε το ματι μου στο eshop αλλα δεν γνωριζω εαν ειναι αξιοπιστο.

 

Το έχω εxώ και 2 βδομάδες απο e-shop.gr

Κανένα πρόβλημα!! :)

Link to comment
Share on other sites

Καλη χρονια με υγεια να εχουμε!!! Εχει παρατηρηση καποιος οτι η micro usb θυρα χαλαρωνει μετα απο καποια χρηση???

Samsung S8 Plus midnight black

Nexus 5 red 16GB

Rom Nougat 7.1 aosp [ pixel setup ]

TWRP : 3.0.2-0

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κ καλη χρονια,ηθελα να ρωτησω η πλατη στο Midnight blue ειναι τυπου γομωδης η απο αλλο υλικο?
Link to comment
Share on other sites

καλημερα κ καλη χρονια,ηθελα να ρωτησω η πλατη στο Midnight blue ειναι τυπου γομωδης η απο αλλο υλικο?

 

Γομωδης δεν είναι σίγουρα. Καθαρό πλαστικό.

Link to comment
Share on other sites

Και το λευκό και το μαυρο ενα ειδος πλαστικό είναι μα στο χερι φαίνεται όντος σαν τύπου γομας.κολλάει πολύ ωραία στο χερι δεν γλυστραει
Link to comment
Share on other sites

Και το λευκό και το μαυρο ενα ειδος πλαστικό είναι μα στο χερι φαίνεται όντος σαν τύπου γομας.κολλάει πολύ ωραία στο χερι δεν γλυστραει

 

εισαι σιγουρος οτι και τα δυο ειναι απο το ιδιο υλικο?καλη χρονια φιλε μου.

Link to comment
Share on other sites

Το μαυρο έχω εγώ λογικά και το λευκό ίδιο δεν θα είναι;χρόνια πολλά καλη χρόνια :)

 

εαν υπαρχει καποιος σε λευκο ας μας λυσει την απορια.απλα να μας πειτε κ το μαυρο ειναι το καθε αυτου πλαστικο η οπως το Nexus 5 που ειχε ενα απαλο αγγιγμα?

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κ καλη χρονια,ηθελα να ρωτησω η πλατη στο Midnight blue ειναι τυπου γομωδης η απο αλλο υλικο?

Όχι δεν είναι γομώδης.Γλυστρώδης είναι.:)

Τύχη είναι, όταν η ικανότητα συναντά την ευκαιρία

Για αποφυγή παρεξηγήσεων το όνομά μου είναι Αντώνης

Link to comment
Share on other sites

εαν υπαρχει καποιος σε λευκο ας μας λυσει την απορια.απλα να μας πειτε κ το μαυρο ειναι το καθε αυτου πλαστικο η οπως το Nexus 5 που ειχε ενα απαλο αγγιγμα?

Στο midnight blue,δεν είναι μαυρο, η πλάτη είναι πλαστικη και με τίποτα η γομωδης αίσθηση του μαύρου nexus 5.Στο nexus 5 υπάρχει διαφορά μεταξύ λευκού και μαύρου.Εδώ φαντάζομαι το λευκό και το midnight blue (αυτό έχω) πρεπει να είναι απο το ίδιο υλικό.

Καλη χρονιά σε όλους

Αργύρης :w00t:

"Opinions are like assholes. Everybody's got one and everyone thinks everyone else's stinks."

Link to comment
Share on other sites

Στο midnight blue,δεν είναι μαυρο, η πλάτη είναι πλαστικη και με τίποτα η γομωδης αίσθηση του μαύρου nexus 5.Στο nexus 5 υπάρχει διαφορά μεταξύ λευκού και μαύρου.Εδώ φαντάζομαι το λευκό και το midnight blue (αυτό έχω) πρεπει να είναι απο το ίδιο υλικό.

Καλη χρονιά σε όλους

 

καλησπερα αργυρη κ καλη χρονια,απλα εαν εχει καποιος η γνωριζει για το λευκο ας μας λυσει την απορια...?

Link to comment
Share on other sites

Καθόλου δεν γλιστράει η πλάτη το αντίθετο κολλάει πολύ ωραία στο χερι

Για το 6αρι μιλάς;Σίγουρα;

Τύχη είναι, όταν η ικανότητα συναντά την ευκαιρία

Για αποφυγή παρεξηγήσεων το όνομά μου είναι Αντώνης

Link to comment
Share on other sites

Όπως τα λέει ο Αργύρης. Δεν έχει σχέση με τη γομωδες πλάτη του Ν5. Θα έλεγα ότι μοιάζει περισσότερο στο moto G.

Apparently we love our own cell phones but we hate everyone else's...

Follow me on XDA

Link to comment
Share on other sites

Εσύ τη λες;ίσως εσένα σου γλιστραει γιατί το πιανεις με βρώμικα χέρια και δεν το καθαριζεις ποτε..θα έχει πιασει γλίτσα προφανώς :p
Link to comment
Share on other sites

Όπως τα λέει ο Αργύρης. Δεν έχει σχέση με τη γομωδες πλάτη του Ν5. Θα έλεγα ότι μοιάζει περισσότερο στο moto G.

 

καλησπερα ηλια κ του χρονου,δλδ δεν φενεται για φτηνιαρικο πλαστικο...ε?

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα ηλια κ του χρονου,δλδ δεν φενεται για φτηνιαρικο πλαστικο...ε?

Καλησπέρα. Όχι, δε λέμε σε καμία περίπτωση ότι φαίνεται σαν φθηνιάρικο υλικό. Μια χαρά είναι και οπτικά και κατασκευαστικά.

Apparently we love our own cell phones but we hate everyone else's...

Follow me on XDA

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Όχι, δε λέμε σε καμία περίπτωση ότι φαίνεται σαν φθηνιάρικο υλικό. Μια χαρά είναι και οπτικά και κατασκευαστικά.

 

γνωριζουμε το λευκο εαν ειναι απο το ιδιο υλικο...ολοι το Midnight προτειμουν βλεπω.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Google Nexus 6 (by Motorola)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...