Jump to content

[Επίσημο] Nokia 3230


nervous
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

παιδιά έγω έχω το εξής κουλό πρόβλημα με το ημερολόγιο. Ότι υπάρχει στο ημερολόγιο του outlook το πέρασα στο κινητό από το Pc suite. Στα γενέθλια έχω βάλει φυσικά να βγάζει υπενθύμιση. Στο 3230 αν και έχει καταχωρηθεί σαν υπενθύμιση δεν χτυπάει καθόλου... γιατί? (έχω την 3.05 - ξέρω επιβάλλεται να το πάω σύντομα για αναβάθμιση...)
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

εγω παντως ρε παιδια δεν εχω προβληματα με το κινητο.

 

το αγορασα τελος μαρτιου, με το που βγηκε, και εκτος απο την αναβαθμιση που του εκανα προσφατα, ουτε soft ουτε hard format του εχω κανει και ολα δουλευουν ρολοι.

 

...και η αληθεια ειναι οτι το ψιλοξεσκιζω....

Link to comment
Share on other sites

μετα το update με το καινουργιο firmware καποιες χρησιμες εφαρμογες σταματησαν να λειτουργουν

μεχρι στιγμης εχω προβλημα με τις

eti camcorder 2.02

symbianware powercar 1.04

Δεν επιτρέπονται βίντεο στην υπογραφή.

Link to comment
Share on other sites

γεια χαρα σε ολους!!! :D

 

μια ερωτηση μονο..δν ξερω αν την εχετε κανει,με ενα γρηγορα ψαξιμο δν την βρηκα..

 

σχετικα με την μνημη που χρησιμοποιει το κινητο στα μυνηματα..ειναι του τηλεφωνου.γινεται να μπει η mmc για ευνοητους λογους??? :blink:

 

ευχαριστω εκ των προταιρων! :cool:

Link to comment
Share on other sites

αν δεν κάνω λάθος δεν γίνεται από το τηλέφωνο... άμα μπορεί να γίνει τίποτα με καμία εφαρμογή αλλά δεν το έχω ψάξει.
Link to comment
Share on other sites

γεια χαρα σε ολους!!! :D

 

μια ερωτηση μονο..δν ξερω αν την εχετε κανει,με ενα γρηγορα ψαξιμο δν την βρηκα..

 

σχετικα με την μνημη που χρησιμοποιει το κινητο στα μυνηματα..ειναι του τηλεφωνου.γινεται να μπει η mmc για ευνοητους λογους??? :blink:

 

ευχαριστω εκ των προταιρων! :cool:

αν ειναι για μια ενταξει:p. την εφαρμογη MsvDriveE χρειαζεσαι και εισαι οκ;)

παρεπιπτοντως δειτε στο 6600 ενα processe που τρεχει με τα μηνυματα να αποθηκευονται στην καρτα

http://img219.imageshack.us/img219/8255/fescr0505ds.jpg

Link to comment
Share on other sites

υπάρχει κάποιο nokia club που να κάνει αναβάθμιση επιτόπου? Θυμάμαι της Αγίας Παρασκευής παλιότερα τουλάχιστον ήθελε 2-3 μέρες...
Link to comment
Share on other sites

υπάρχει κάποιο nokia club που να κάνει αναβάθμιση επιτόπου? Θυμάμαι της Αγίας Παρασκευής παλιότερα τουλάχιστον ήθελε 2-3 μέρες...

βερανζερου 8 ψαξε το τηλ απο το σαιτ των νοκια κλαμπ και παρε πριν ενα τηλεφωνο

Link to comment
Share on other sites

βερανζερου 8 ψαξε το τηλ απο το σαιτ των νοκια κλαμπ και παρε πριν ενα τηλεφωνο

εχουμε κανει ποστ για τα καλυτερα(&τα χειροτερα) nokia clubs για ριξε μια ματια ;) http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=84928

How long? Not long, 'cause

what you reap is what you sow

Link to comment
Share on other sites

Σημερα πηγα στο Nokia Club να ξαναρωτησω αν εχουν το καινουριο firmware γιατι μεχρι τωρα δεν γνωριζαν οτι εχει κυκλοφορησει.Η υπαλληλος αφου συνδεθηκε με τη ΝΟΚΙΑ μου ειπε οτι εχουν κυκλοφορησει δυο αναβαθμισεις (η τελευταια 4/11/05). Δεν ειδα τον κωδικο της δευτερης. Τσεκαρετε οσοι εχετε κανει αναβαθμιση να δουμε ποια απ τις δυο δημιουργει τα προβληματα που εχετε αναφερει. :cool:
pappao
Link to comment
Share on other sites

Συμφωνα με αυτα που βρηκα η τελευταια ειναι η 4.0537.0 - 08/11/05

(η προηγουμενη : v 4.0526.2 - 15-08-05 )

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Συμφωνα με αυτα που βρηκα η τελευταια ειναι η 4.0537.0 - 08/11/05

(η προηγουμενη : v 4.0526.2 - 15-08-05 )

4.0537.0 :blink:

 

Aπο την 3.0505.2 ποτε πηγαμε σε 4...κατι?

 

Νομιζω θα περασω μια βολτα απο την Νοκια....

[sIGPIC][/sIGPIC] 24F1A078

Το να κανεις λάθη είναι ανθρώπινο. Το να ρίχνεις το φταίξιμο στον άλλον ειναι στρατηγική

Link to comment
Share on other sites

simera prospathousa na kano format kai den mporousa...telika otan patisa prota to 3 kai meta ta ipoloipa koumpia ekane....afto to eixa pathei kai sto nokia 6600...tora pou ofeiletai afto ti stigmi pou to kinito einai kleisto agnosto...alla opoios antimetopisei afto to provlima as thimithei kai afti tin kinisi...
Link to comment
Share on other sites

ρώτησα σε nokia shop Αγίας Παρασκευής. Όντως 4.0537.0 είναι η τελευταία, επιβεβαιωμένο.
Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω κάτι:

Πήρα δώρο στον άντρα μου το 3230. Έψαξα για καλώδιο & driver για σύνδεση με υπολογιστή, αλλά δεν βρίσκω πουθενά. Βρίσκω μόνο για 6230.

Για 3230 βρίσκω μόνο ένα -37 € ακριβό κατά τη γνώμη μου- καλώδιο, χωρίς driver. Να προτιμήσω αυτό & να κατεβάσω driver από το δίκτυο ή να πάρω το άλλο; Θα κάνει για 3230;

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω κάτι:

Πήρα δώρο στον άντρα μου το 3230. Έψαξα για καλώδιο & driver για σύνδεση με υπολογιστή, αλλά δεν βρίσκω πουθενά. Βρίσκω μόνο για 6230.

Για 3230 βρίσκω μόνο ένα -37 € ακριβό κατά τη γνώμη μου- καλώδιο, χωρίς driver. Να προτιμήσω αυτό & να κατεβάσω driver από το δίκτυο ή να πάρω το άλλο; Θα κάνει για 3230;

To καλωδιο για το 6230 κανει για το 3230...Το 3230 θελει το DKU-2 που ειναι το ιδιο που χρησιμοποιει το 6230. Drivers μπορεις να κατεβασεις ξεχωριστα απο τη nokia για αυτο το καλωδιο ή απλως κατεβαζεις και εγκαθιστας το pc suite της Nokia που τους εχει ηδη μεσα :) Απλως θα συνδεσεις το κινητο και το pc suite θα κανει τη δουλεια του...

 

edit: Μιλας για αυθεντικο καλωδιο της Nokia ή απο καποιο τριτο κατασκευαστη? Αν δεν ειναι το DKU-2 πολυ πιθανον να μην κανει και για 3230. Το DKU-2 κανει το πολυ 35€.

[sIGPIC][/sIGPIC] 24F1A078

Το να κανεις λάθη είναι ανθρώπινο. Το να ρίχνεις το φταίξιμο στον άλλον ειναι στρατηγική

Link to comment
Share on other sites

Mipos xerei kaneis ti diorthonei to 4.0537.0 - 08/11/05 ???

 

 

Nomizw pws dior8wnei ligo thn kamera stis foto.Xamhlonei to mpip.Auta xerw.En to metaxi sto nokia club pou to phga m eipan oti h anaba8mish tou mporei na einai kai h megaluterh se mege8os pou exei vgei pote.Aporw ti ftiaxane,Afou ola doulevan. :O :blink: :blink: :blink: :blink:

tempelis :cool:
Link to comment
Share on other sites

Μια και για καποιες λιγες περιπτωσεις χρειαζομουν ενα ΒΤ, εκανα σημερα εγκατασταση ενα της TOSHIBA. Ενω (δοκιμαστικα) εκανα μεταφορα μια φωτο απο το pc στο 3230 , το αντιθετο δεν γινοταν ακομη και με το Pexplorer.

Καμμια ιδεα κανεις ?

Μαιιιισα Σεληνη........Νικο παλι εγραψες !

Μικρα & αλλα ενδιαφεροντα στην ιστοσελιδα μου

Link to comment
Share on other sites

Για να κάνω Firmware update σε Nokia Club χρειάζεται να πληρώσω ή παίζει εγγύηση?

 

Αν το κινητο ειναι στην εγγυηση,φυσικα και δεν πληρωνεις!

 

Παιδια το κινητο μου,νεκρωσε χωρις κανεναν λογο.Πριν λιγο πηγα να στειλω ενα μυνημα και κολησε,μου εγραψε εφαρμογη menu closed κλπ δεν μπορουσα να κανω τιποτα και εβγαλα την μπαταρια και απο τοτε δεν αναβει,σταματαει στην λευκη οθονη που γραφει νοκια!!!!!!!!!

 

edit τελικα εκανα hard format!

:)
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...