Jump to content

[Επίσημο] Nokia 3230


nervous
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 4,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

@ntanny ετσι πρεπει να γεινετε με ενα hard format θα στρoση μπορει και να κολησε κανενα ιο! :)

Ετυχε μετα απο κατι δοκιμες εφαρμογων να εχω και εγω πριν 2 μηνες καθετη πτωση μπαταριας και 1-2 restart,γι`αυτο και το εθεσα σαν ερωτημα μην και συμβαινει κατι αλλο στο παλικαρι.Ενω δεν ετρεχε καμια εφαρμογη,κατι ,καποια υπολυματα την κανανε την ζημια τους.

 

Αυτες τις μερες λογω επιδρομης σε :food:,ξεχασα να σας πω ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ !

Μαιιιισα Σεληνη........Νικο παλι εγραψες !

Μικρα & αλλα ενδιαφεροντα στην ιστοσελιδα μου

Link to comment
Share on other sites

paidia mporei kapios na mou dwsei odigies gia to pws tha bgalw ta kapakia tou kinitou gia na to katharisw apo tis skones???

 

 

gia na bgalw tin prosopsi ennow

 

 

 

thanksssssssss

honda astrea supra 109 (piston narita 53 cm,kentroforos f200 1o stadio fuego,karmpilater 22ari shark,racing,lastixa veerubber.eksatmisi sebring.xrwma prasino laxani.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

paidia mporei kapios na mou dwsei odigies gia to pws tha bgalw ta kapakia tou kinitou gia na to katharisw apo tis skones???

 

 

gia na bgalw tin prosopsi ennow

 

 

 

thanksssssssss

Θα βρεις τις οδηγιες στην ιστοσελιδα μου (κλικ στο nickname μου).

 

ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ σε ολους,παντα με υγεια !:)

Μαιιιισα Σεληνη........Νικο παλι εγραψες !

Μικρα & αλλα ενδιαφεροντα στην ιστοσελιδα μου

Link to comment
Share on other sites

paidia otan exw kapia themes se morfi .sis kapia themata exoun mazi kai kapia eikona tou thematos.

 

ayti i eikona xreiazetai na mpei mazi me to arxeio i sketo to arxeio .sis?????

honda astrea supra 109 (piston narita 53 cm,kentroforos f200 1o stadio fuego,karmpilater 22ari shark,racing,lastixa veerubber.eksatmisi sebring.xrwma prasino laxani.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

 

ayti i eikona xreiazetai na mpei mazi me to arxeio i sketo to arxeio .sis?????

 

Οχι δεν χρειαζεται η εικονα .Η εικομα υπαρχει για να δεις εσυ

πως ειναι το θεμα ...

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

eyxaristw

 

 

 

 

giati katebasa kapia themata ta opoia eixan kai mia eikona kai den iksera an eprepe na tin diagrapsw i oxi

 

 

xthes pira kinito symbian kai ksereis .... !!!

honda astrea supra 109 (piston narita 53 cm,kentroforos f200 1o stadio fuego,karmpilater 22ari shark,racing,lastixa veerubber.eksatmisi sebring.xrwma prasino laxani.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Εγκατέστησα το mame στο κινητό μου 3230 και έβαλα και κάποια roms μέσα στο Ε:ΜΑΜΕ/ROMS/ αλλά όταν κάνω scan δεν τα βλέπει. Μήπως θέλει κάποια έκδοση ειδική; Μπορεί κάποιος να με βοηθήσει;

« Everyone has a dark side,

some are just darker than others... »

BiZ zzzzzzz z z z zzzzz

Link to comment
Share on other sites

Στην Κορινθο σε ανωνυμο αλλα καλο και εξυπηρετικο μαγαζι

2110,G500,3210,3510,6600,6170,3230,Ν70

Tolis' COROLLA Pics **COROLLA EE80 - 4AGE TVIS 124HP**

[sIGPIC][/sIGPIC]

www.corollaclub.com

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδιά άρχισε να κάνει της κοπελιάς μου επανεκινήσεις και να βγάζει ότι εφαρμογή wap έκλεισε μαζί με ένα wwpsrt. δυστυχώς το τηλέφωνο είναι 500 χιλιόμετρα μακριά και δεν το έχω μπροστά μου, υπάρχει κάτι για να αποφύγει το soft format?

έψαξα στην αναζήτηση δεν βρήκα κάτι. έχει τύχει σε κάποιον άλλον?

bluetooth δεν είναι ποτέ ανοιχτό για να κολλήσει ιό.

ευχαριστώ.

cypherth
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια.Το προβλημα μου ειναι οτι στο 3230 δεν μπορει να μου κανει καμια προβολη εικονας.Οταν παω να ανοιξω μια εικονα (ασχετα απο το τη μορφης ειναι) μου λεει "Εκθεση:Μη υποστηριζομενη λειτουργια".Τι μπορει να φταιει?Το κινητο ειναι απο hard format καθαροτατο.

 

 

 

Τα φωτα σας.....

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια.Το προβλημα μου ειναι οτι στο 3230 δεν μπορει να μου κανει καμια προβολη εικονας.Οταν παω να ανοιξω μια εικονα (ασχετα απο το τη μορφης ειναι) μου λεει "Εκθεση:Μη υποστηριζομενη λειτουργια".Τι μπορει να φταιει?Το κινητο ειναι απο hard format καθαροτατο.

 

 

 

Τα φωτα σας.....

Format στην καρτα σου εκανες? :O

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

Format εκανα απο τον υπολογιστη οταν η καρτα ηταν πανω στο card reader(διαμορφωση).

 

Κανονικά πρέπει να την φορμάρεις από το τηλέφωνο. Δοκίμασε λοιπόν πηγαίνοντας από το "Menu" στο φάκελο "Πρόσθετα", μετά στην εφαρμογή "Μνήμη" και επίλεξε "μορφ/ση κάρτας μνήμης".

Now I'm cutting the anchor away, and I won't look back, I'm starting a new life today. Now I see where I belong...
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια.Το προβλημα μου ειναι οτι στο 3230 δεν μπορει να μου κανει καμια προβολη εικονας.Οταν παω να ανοιξω μια εικονα (ασχετα απο το τη μορφης ειναι) μου λεει "Εκθεση:Μη υποστηριζομενη λειτουργια".Τι μπορει να φταιει?Το κινητο ειναι απο hard format καθαροτατο.

 

 

 

Τα φωτα σας.....

Χωρίς να εγκαταστήσεις καμία εφαρμογή στο κινητό (αν έχεις περάσει ήδη κάποια εφαρμογή ξανακάνε hard format, γιατί καμιά φορά δημιουργούν πρόβλημα και εφαρμογές τρίτων που εγκαθιστούμε), πέρασε μια φωτογραφία στη μνήμη του κινητού και μια στην επέκταση. Αν δεν ανοίγει αυτή στην επέκταση κάτι παίζει με την επέκταση αλλά αν δεν ανοίγει και αυτή στη μνήμη του κινητού πήγαινε το σε Nokia Club.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Θέλω να αλλάξω τα δύο κουμπιά της κεντρικής οθόνης ώστε να δείχνουν σε νέες εφαρμογές και όχι στις προεπιλογές του Standby.

 

Πως γίνεται;

 

 

 

Ευχαριστώ.

Δημήτρης
Link to comment
Share on other sites

Θέλω να αλλάξω τα δύο κουμπιά της κεντρικής οθόνης ώστε να δείχνουν σε νέες εφαρμογές και όχι στις προεπιλογές του Standby.

 

Πως γίνεται;

 

 

 

Ευχαριστώ.

Πας: Εργαλεία->Ρυθμίσεις->Τηλέφωνο->Κατάσταση αναμονής εκεί είναι αυτό που ζητάς.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Πας: Εργαλεία->Ρυθμίσεις->Τηλέφωνο->Κατάσταση αναμονής εκεί είναι αυτό που ζητάς.

 

Εκεί που λες είναι οι προεπιλογές του Nokia. Δεν βγάζει τα προγράμματα που έχω εγώ περάσει. Αυτά θέλω να βάλω στα κουμπιά.

 

Καμιά ιδέα?

Δημήτρης
Link to comment
Share on other sites

Εκεί που λες είναι οι προεπιλογές του Nokia. Δεν βγάζει τα προγράμματα που έχω εγώ περάσει. Αυτά θέλω να βάλω στα κουμπιά.

 

Καμιά ιδέα?

δε γινεται δυστυχως...

βαλε το smart settings για το αριστερο πληκτρο.

Link to comment
Share on other sites

Εκεί που λες είναι οι προεπιλογές του Nokia. Δεν βγάζει τα προγράμματα που έχω εγώ περάσει. Αυτά θέλω να βάλω στα κουμπιά.

 

Καμιά ιδέα?

Στο δικό μου Nokia 7610 το οποίο είναι και αυτό Series 60 2nd Edition, Feature Pack 1/Symbian 7.0s εκεί που σου λέω να πας δεν εμφανίζει μόνο τις εφαρμογές του κινητού αλλά και τις εφαρμογές που έχω περάσει εγώ, ότι και αν είναι αυτές, είτε symbian(.sis) είτε java(.jar).

 

Λογικά θα έπρεπε να κάνει το ίδιο και σε εσένα.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Στο δικό μου Nokia 7610 το οποίο είναι και αυτό Series 60 2nd Edition, Feature Pack 1/Symbian 7.0s εκεί που σου λέω να πας δεν εμφανίζει μόνο τις εφαρμογές του κινητού αλλά και τις εφαρμογές που έχω περάσει εγώ, ότι και αν είναι αυτές, είτε symbian(.sis) είτε java(.jar).

 

Λογικά θα έπρεπε να κάνει το ίδιο και σε εσένα.

 

Κανονικά ετσι θα έπρεπε ναταν.Αλλα έλα μου ντε που η μαμα Νοκια δεν εβαλε κατι τετοιο σαυτο το κινητο!Ασε που δεν ειναι το μοναδικο που δεν υπάρχει ενω σε παλαιοτερα κινητα υπήρχαν.Παρε παράδειγμα τα μηνυματα που ταποθηκεύει μονο στη μνημη του κινητου και οχι καρτα μνήμης.

tempelis :cool:
Link to comment
Share on other sites

Κανονικά ετσι θα έπρεπε ναταν.Αλλα έλα μου ντε που η μαμα Νοκια δεν εβαλε κατι τετοιο σαυτο το κινητο!Ασε που δεν ειναι το μοναδικο που δεν υπάρχει ενω σε παλαιοτερα κινητα υπήρχαν.Παρε παράδειγμα τα μηνυματα που ταποθηκεύει μονο στη μνημη του κινητου και οχι καρτα μνήμης.

το συγκεκριμενο παντως ειμαι/ημουν σιγουρος οτι δε γινοταν στα os7.0. ουτε στο 6600 φυσικα γινεται.

Link to comment
Share on other sites

Αυτο δεν το γνωρίζω που λες.Ισως ειναι ετσι.Απλα ειναι σπαστικο να μην μπορεις ναλλαξεις κατι το οποιο μπορουσες να το κανεις σε κινητο παλαιοτερης "γενιας".
tempelis :cool:
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...