Jump to content

[Επίσημο] Nokia 3230


nervous
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Τωρα που διαβασα το προβλημα του tempelakou:)(καιρο ειχα να σε δω),αναρωτιεμαι αν η ασυμφωνια μερας-ημ/νιας ηταν αποτελεσμα....

1)Επεσε ουισκακι (ΕΝΥΔΡΕΙΟ περιοχη Ευοσμου)

2)Μετα απο λιγο επεσε και κατω !

Την ωρα που βγαινει ο σαλεπσης για δουλεια,που να εβλεπα αν ειχε γινει ζημια μετα απο ξεφαντωμα ?

Το ευτυχημα ηταν οτι δουλευε κανονικα σε ολα τα αλλα.

:pΘεωρουσα το τσιπουρο καθαρο tempelako.Λες να αρχησαν οι νοθειες?

Μια βολτα στο club θα την συνηστουσα.Η συσκευη μπορει να μην εχει stereo ηχο,καμερα μονο 1,2 mpxs και κατι αλλο ισως,αλλα μεχρι στιγμης ανταποκρινεται σε πολλες απαιτησεις.

 

Ναι όντως φίλε Νταννυ είχα καιρό να μπω!!! :) :) Μακαρι ναταν σαν την δικιά σου περίπτωση,αλλά δεν το βλέπω!:( Το πήγα σήμερα στο Νοκια κλαμπ και μου είπαν πως ή η οθόνη τα παιξε άρα καινούρια ή η υγρασία προκαλεί αυτό το πρόβλημα!Μακαρι ναναι το 2ο και γιατί δεν έχω όρεξη να πληρωνω καινούρια οθόνη.Αλλά τσιπουράκια θέλαμε!!!:wacko: :wacko: :wacko: ;) ;)

tempelis :cool:
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Τελικα το πηγα στο Νοκια κλαμπ να το δουνε και ειχε καψει την οθονη και μου το αλλαξαν 65ε μου βγηκε ζημια.
Fiat Coupe:Διαχρονικός έρωτας Η αλλιώς Ferrari του λαού,ετσι χαρακτηριστικε απο τους Ιταλους...:cool:
Link to comment
Share on other sites

Εγώ την έβγαλα φθηνότερα!!!Ευτυχώς δεν είχε χαλάσει η οθόνη αλλά η πλακέτα που πατάει επάνω η οθόνη,η κάμερα και το πληκτρολόγιο,είχε τραβήξει μπόλικη υγρασία και δεν μπορούσε να λειτουργήσει σωστά όσο και αν μου το καθάρισαν.Τώρα λειτουργεί μια χαρα!!!47 ευρω μου βγηκε εμένα!!!
tempelis :cool:
Link to comment
Share on other sites

Γεια! Εχω ενα προβληματακι...Χτες το βραδυ το κινητο με ειδοποιησε για γεννεθλια ενος φιλου και εκεινη την στιγμη κατι πατησα στα γρηγορα γιατι ηταν βραδυ, αν και δε νομιζω αν εχει πολυ σημασια αυτο. Απο εκεινη τη στιγμη και μετα δεν μου ανοιγει το ημερολογιο! Εψαξα λιγο με τον FExplorer και βρηκα στο C:\NOKIA ενα αρχειο StarterMonLog.txt το οποιο λεει το εξης:

 

1.2.2006 13:21:43

Phone.app exit

d1=4,100,0,1

d2=5078690,8376320

1.1.2005 9:0:11

CalenSvr.exe exit

d1=0,100,0,1

d2=4912198,9261056

1.1.2005 9:0:11

CalenSvr.exe exit

d1=0,100,0,1

d2=4912128,9261056

1.1.2005 9:0:12

CalenSvr.exe exit

d1=0,100,0,1

d2=4912058,9261056

15.3.2007 0:18:0

CalenSvr.exe exit

d1=0,100,0,1

d2=4901606,9281536

15.3.2007 0:18:0

CalenSvr.exe exit

d1=0,100,0,1

d2=4901536,9281536

15.3.2007 0:18:1

CalenSvr.exe exit

d1=0,100,0,1

d2=4901464,9281536

1.1.2005 9:0:15

CalenSvr.exe exit

d1=0,100,0,1

d2=4884756,9687040

1.1.2005 9:0:15

CalenSvr.exe exit

d1=0,100,0,1

d2=4884658,9687040

1.1.2005 9:0:15

CalenSvr.exe exit

d1=0,100,0,1

d2=4884588,9687040

16.3.2007 1:55:4

CalenSvr.exe exit

d1=0,100,0,1

d2=5007710,9265152

 

 

Καθε φορα που προσπαθω να μπω στο ημερολογιο βγαζει μια καινουργια ημερομηνια στο αρχειο. Εχει κανεις ιδεα τι εχει γινει;

Link to comment
Share on other sites

Επανεκινηση εκανες στο τηλ σου?
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

Βαλε αυτο το προγραμμα στο κινητο σου και πες μου αν μπορεις να κρατισεις σε αρχειο της σημιοσεις απο το ημερολογιο σου :)

http://www.rapiduploader.com/760564

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

export

Ψαξε μεσα στο c αν θυμαμε καλα :O

δεν ξερω γιατι τορα εχω 3rd Edition ψαξε με ενα fileman θα το βρεις :)

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

Δεν βρηκα κατι στα γρηγορα. Απο οτι καταλαβα πρεπει να κανω export που δειχνει ενα βελακι απο το ημερολογιο προς ενα αρχειο...ε, δεν κανει τιποτα.

 

Επισης δεν μπορεσα να ολοκληρωσω το back up με το Pc Suite μαλλον λογω του προβληματος,...

Link to comment
Share on other sites

1)Mηπος αυτα τα βελακια σου λενε που θελεις να πας και να το κανεις αποθικευση, λειτουργουν σαν fileman?

Ψαξτο λιγο

2)Αυτο προσπαθω να δω αν μπορεις να παρεις back up το ημερολογιο σου και μετα θα παρεις και της επαφες σου και οτι αλο χρειαζεσε και θα κανεις ενα hard format στο τηλ αυτο ειναι ολο

3)σου εστηλα σε pm το τηλ μου

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

Θα το αφησω λιγο τωρα γιατι πρεπει να ξεκουραστω. Θα το ειχα κανει το back up αλλα το τελευταιο Pc Suite δεν με αφηνει να διαλεξω τι θα αντιγραψει κα δεν μπορει να το κανει. Θα δοκιμασω με ενα πιο παλιο αλλα αργοτερα... Παντως τα βελακια ειναι απλα εικονιδια για το import kai to export δηλαδη απο που για που κατευθινεται η κινηση σου. Τον file manager ton βγαζει οταν πατησεις import, δηλαδη να βρεις που εχεις αποθηκευμενα τα *.VCS, αλλα δεν βρηκα πουθενα τιποτα...Σε ευχαριστω για το pm, θα το χρησιμοποιησω απο οτι φαινεται καποια στιγμη...
Link to comment
Share on other sites

Γεια και παλι. Μπροστα σε αυτο που μου συνεβη πριν απο λιγα λεπτα η ελειψη του ημερολογιου δεν ειναι τιποτα! Το κινητο παραμενει για λιγα δευτερολεπτα αναμενο και μετα κανει reboot και δεν σταματαει με τιποτα! Προφανως υπαρχει καποιο προβλημα. Πρωτον, υπαρχει περιπτωση να ειναι ιος; Δεν εχω προσβαση στο ιντερνετ μεσω κινητου...Σημερα εβαλα το puppetmaster αλλα απο το μεσημερι μεχρι τωρα δεν ειχε τιποτα. Αν ειναι να λυθει με το hard format, υπαρχει περιπτωση αν το κανει η nokia να μου σωσει τα αρχεια; Aν οχι το κανω μονος μου. Το θεμα ειναι το εξης. Αν δεν πετυχει και μετα το παω στη nokia υπαρχει περιπτωση να δουν οτι ειχε γινει φορματ και να μου πουν τιποτα για την εγγυηση; Επισης δεν εχω πολυ μπαταρια και οταν το βαζω στο φορτιστη αναβει μονο του και γινεται παλι το ιδιο! (κουφο) Μπορω να φορτισω την μπαταρια εκτος κινητου;
Link to comment
Share on other sites

Κατά 90% χρειάζεται φορμάν αλλά αφού δεν έχεις μπαταρία είναι πολύ επικίνδυνο.

[imgalign]http://img140.imageshack.us/img140/3467/graphic12copy4pt.gif[/imgalign]

 

 

www.hlektronika.gr - Ο Κόσμος των Hλεκτρονικών!

Link to comment
Share on other sites

Ολα καλα! Εκανα format και ολα εφτιαξαν και ευτυχως ειχα ενα backup απο το Δεκεμβριο και δεν εχασα και τιποτα...Το φορματ δεν κρατησε πανω απο ενα λεπτο και απορω ποσο μπορει να παρει για να σου φαει ολη την μπαταρια...Σας ευχαριστω ολους και ιδιαιτερως τον gianpithio που με βοηθησε απο τηλεφωνου.
Link to comment
Share on other sites

Να σε καλα Γιωργο :)
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

Γεια χαρά σε όλους. Θα ήθελα να ρωτήσω αν υπάρχει τρόπος να φαίνονται μεγαλύτερα τα γράμματα στα μηνύματα.
Link to comment
Share on other sites

Γεια χαρά σε όλους. Θα ήθελα να ρωτήσω αν υπάρχει τρόπος να φαίνονται μεγαλύτερα τα γράμματα στα μηνύματα.

Υποθέτω ότι γίνεται μόνο αν αλλάξεις τη γραμματοσειρά ολόκληρου του κινητού και βάλεις κάποια μεγαλύτερη από την εργοστασιακή. :O

Siemens C10, Nokia 3210, Sony Ericsson T68i, Nokia 6600 Original Black, Nokia N70 Music Edition, Nokia 6300 Original White, Apple iPhone 3GS White, Apple iPhone 4S,

Apple iPhone 4, Nokia 6700 Slide Petrol Blue

Link to comment
Share on other sites

Υποθέτω ότι γίνεται μόνο αν αλλάξεις τη γραμματοσειρά ολόκληρου του κινητού και βάλεις κάποια μεγαλύτερη από την εργοστασιακή. :O

 

Και που μπορώ να βρω γραμματοσειρές;

Link to comment
Share on other sites

Και που μπορώ να βρω γραμματοσειρές;

Κοίταξε στις τελευταίες σελίδες του παρακάτω topic. :)

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=54772

Siemens C10, Nokia 3210, Sony Ericsson T68i, Nokia 6600 Original Black, Nokia N70 Music Edition, Nokia 6300 Original White, Apple iPhone 3GS White, Apple iPhone 4S,

Apple iPhone 4, Nokia 6700 Slide Petrol Blue

Link to comment
Share on other sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΠΑΙΔΙΑ. ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΑΝ ΚΑΙ ΠΩΣ ΒΓΑΙΝΟΥΝ ΤΑ ΧΕΡΑΚΙΑ ΚΑΤΑ ΤΗΝ ΕΚΚΙΝΗΣΗ ΤΟΥ ΚΙΝΗΤΟΥ? ΚΑΘΕ ΠΡΩΙ ΠΟΥ ΞΥΠΝΑΩ ΚΑΙ ΤΟ ΑΝΑΒΩ ΜΟΥ ΣΠΑΕΙ ΤΑ ΝΕΥΡΑ. ΑΠΟ ΟΤΙ ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΒΓΕΙ ΑΛΛΑ ΡΩΤΑΩ ΜΗΠΩΣ ΞΕΡΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΚΑΤΙ.
Link to comment
Share on other sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΠΑΙΔΙΑ. ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΑΝ ΚΑΙ ΠΩΣ ΒΓΑΙΝΟΥΝ ΤΑ ΧΕΡΑΚΙΑ ΚΑΤΑ ΤΗΝ ΕΚΚΙΝΗΣΗ ΤΟΥ ΚΙΝΗΤΟΥ? ΚΑΘΕ ΠΡΩΙ ΠΟΥ ΞΥΠΝΑΩ ΚΑΙ ΤΟ ΑΝΑΒΩ ΜΟΥ ΣΠΑΕΙ ΤΑ ΝΕΥΡΑ. ΑΠΟ ΟΤΙ ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΒΓΕΙ ΑΛΛΑ ΡΩΤΑΩ ΜΗΠΩΣ ΞΕΡΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΚΑΤΙ.

 

Δε νομίζω να γίνεται. Ακόμα και αν ρυθμίσεις να εμφανίζει κάποια εικόνα ή κάποιο κείμενο κατά την εκκίνηση, πάλι πριν από αυτό προβάλλει το animation με το logo της Nokia.

Now I'm cutting the anchor away, and I won't look back, I'm starting a new life today. Now I see where I belong...
Link to comment
Share on other sites

Πανω τα χερακια,κατω τα χερακια.....2 χρονια τωρα,ολοι μας αυτα βλεπουμε δυστυχως.Για γραμματοσειρες,εψαχνα και εγω αλλα τελικα το συνηθησα.Ειναι και η ηλικια βλεπεις που θελω δεν θελω η πρεσβυωπεια ειναι κολληταρι μου !:)

Αλλαξα την πρωσοψη που πριν ενα χρονο ειχα καθαρισει με οινοπνευμα και κατεστρεψα (θαμπωσα) την επιστρωση που εχει το ...τζαμακι.9 ευρω απο Nokia club.Παντα καθαρο νερακι στο πανακι !;)

Εχουν βγει πολλα κινητα εδω και 2 χρονια.Δυστυχως ακομη το 3230 με καλυπτει !!!

Μαιιιισα Σεληνη........Νικο παλι εγραψες !

Μικρα & αλλα ενδιαφεροντα στην ιστοσελιδα μου

Link to comment
Share on other sites

Εχουν βγει πολλα κινητα εδω και 2 χρονια.Δυστυχως ακομη το 3230 με καλυπτει !!!

Ομοίως κι εγώ, αν και θα έλεγα ότι ευτυχώς ακόμη το 3230 με καλύπτει.

Καλώς ή κακώς, θα περιμένω κάποιο καινούργιο S60 μοντέλο με Feature Pack 2 ή Feature Pack 3 (OS9.3 ή OS9.5 αντίστοιχα). Βέβαια κάτι τέτοιο δεν έχει ανακοινωθεί ακόμα, που σημαίνει ότι θα περιμένω αρκετά ακόμα.:worry:

Now I'm cutting the anchor away, and I won't look back, I'm starting a new life today. Now I see where I belong...
Link to comment
Share on other sites

Τα ιδια και εγω παιδια εδω και 2 χρονια το κινητο με καλυπτει μια χαρα,μονο που πριν λιγες μερες μου εκαψε την οθονη αλλα την αλλαξα και ολα ενταξει..
Fiat Coupe:Διαχρονικός έρωτας Η αλλιώς Ferrari του λαού,ετσι χαρακτηριστικε απο τους Ιταλους...:cool:
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...