Jump to content

Tapatalk στο Android


Sofos_5
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ναι και εγω που δεν το εχω δεν εχω δει ποτε διαφημισεις. Anyways. Οντως με εχουν κανει vip. Δεν ειναι spam.

Ούτε εγώ έχω δει ποτέ διαφήμιση.

(σχεδόν) πάντα φιλικά, Αλέξης

Apple iPhone 12 Pro 256GB Gold + Apple iPhone 7 Plus 128GB Gold + Xiaomi Redmi 4X Dual sim Black + Apple Watch Series 3

Link to comment
Share on other sites

Ούτε εγώ έχω δει ποτέ διαφήμιση.

Εξαρτάται το φόρουμ, υπάρχουν μερικά φόρουμ όπου εμφανίζονται διαφημίσεις στο κάτω μέρος.

The day is my enemy, the night my friend
Link to comment
Share on other sites

Εξαιρετική η έκδοση 5.0.4 (αυτή μου βγάζει σαν νεότερη το play και μόλις την περασα).

Επιτέλους έφτιαξαν το πρόβλημα με τα μικρά γράμματα που δεν έβλεπες να διαβάσεις ! Επίσης σταμάτησε να βγάζει το μήνυμα με το που εμπαινα που έλεγε ότι απέτυχε η σύνδεση με το Φόρουμ! Ήταν πολύ εκνευριστικό αυτό!

 

Προς το παρόν από το λίγο που το δούλεψα βλέπω ένα μείον. Μπαίνω στα προσωπικά μου μηνύματα και όλα μου τα δείχνει με μαύρο χρώμα σαν να είναι ολα αδιάβαστα! Μαύρος ο τίτλος μαύρο και το θέμα. Αυτό αλλάζει? Θέλω να μου δείχνει γκρι τα διαβασμένα όπως πριν.

Edited by lek88
Link to comment
Share on other sites

Τι κανουμε οταν εχουμε προβλημα get_config κατα το login σε σελιδα που προστατευεται απο το antiddos της blazefast.io ??

oie_187028Bihdufbm.png.3d3976d11317e0e48874a77356b5ad14.png

Link to comment
Share on other sites

Είναι θέμα κινητού φίλε μου. Με το s2 είχα lag. Με το nexus 5 όχι.

Ισχύει αυτό που λέει ο φίλος.

Κι γω με αγνό Android είμαι και παρατηρώ ότι το scrolling δεν είναι τόσο ομαλό.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάλι θέλω να δω ποτέ θα φτιάξουν αυτά τα πμ, να μπορούμε να ξεχωρίζουμε τα διαβασμένα από τα αδιάβαστα
Link to comment
Share on other sites

Εγώ δεν έχω παρατηρήσει κάτι με note 4C.

(σχεδόν) πάντα φιλικά, Αλέξης

Apple iPhone 12 Pro 256GB Gold + Apple iPhone 7 Plus 128GB Gold + Xiaomi Redmi 4X Dual sim Black + Apple Watch Series 3

Link to comment
Share on other sites

Στο τελευταίο update δεν με πάει στην αρχή του πρώτου μη απεγνωσμένου αλλά στο τέλος του. Οπότε αν είναι μεγάλο πρέπει να κάνεις scroll προς τα πάνω..
Link to comment
Share on other sites

Παλι update; Παλι αλλαγες; Δεν μπορουν να το αφησουν μερικους μηνες σταθερο και απλα να φτιαχνουν τα οποια προβληματα υπαρχουν; Ελεος....
Link to comment
Share on other sites

Παλι update; Παλι αλλαγες; Δεν μπορουν να το αφησουν μερικους μηνες σταθερο και απλα να φτιαχνουν τα οποια προβληματα υπαρχουν; Ελεος....

Tapatalk Nightly πρέπει να το ονομάσουν..

129026.png?1640591734

Link to comment
Share on other sites

@rtifosi

Nightly σημαίνει σαν το beta, μόνο για δοκιμές πριν βγει στην τελική έκδοση. Π.Χ σαν τον firefox nightly

Link to comment
Share on other sites

@rtifosi

Nightly σημαίνει σαν το beta, μόνο για δοκιμές πριν βγει στην τελική έκδοση. Π.Χ σαν τον firefox nightly

Α οκ, δεν το ηξερα. ;)

Link to comment
Share on other sites

Γράψε στην αναζήτηση forum gr και θα τα βγάλει όλα
Aν δεν έχεις αυτό που αγαπάς, αγάπα αυτό που έχεις.
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Καλησπέρα προσπαθώ να ανεβάσω μια φωτογραφία από το κινητό μου στο ταπατοκ αλλά δεν ανεβαίνει με τίποτα.... Γνωρίζει κάποιος τι πρέπει να κάνω η τι κάνω λάθος;;
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα προσπαθώ να ανεβάσω μια φωτογραφία από το κινητό μου στο ταπατοκ αλλά δεν ανεβαίνει με τίποτα.... Γνωρίζει κάποιος τι πρέπει να κάνω η τι κάνω λάθος;;

Μηπως η φωτογραφια ξεπερνα το επιτρεπτο οριο mb?

The day is my enemy, the night my friend
Link to comment
Share on other sites

Λόγω κάποιων έκτακτων εργασιών συντήρησης πρόκειται για ένα προσωρινό περιορισμό σε κάποια νήματα του φόρουμ ο οποίος μελλοντικά θα αλλάξει.

 

Μέχρι τότε λοιπόν μπορείτε για τη δική σας ευκολία να ανεβάζετε τις φωτογραφίες σας σε κάποιον upload provider και να βάζετε εδώ τους συνδέσμους!

 

Μέχρι τότε παρακαλούμε για την υπομονή σας και σας ευχαριστούμε για τη κατανόηση σας. :-)

Edited by Sofos_5
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...