Jump to content

Tapatalk στο Android


Sofos_5
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Με την νέα αναβάθμιση στην 8.4.2 έγινε πιο σκοτεινό (προς το καλύτερο) το night mode ή είναι η ιδέα μου?

Πάντως βλέπω να έρχεται γρήγορα νέα αναβάθμιση γιατί είναι ψιλόbuggy η έκδοση αυτή.

 

Sent from my Huawei P20 pro using Tapatalk

Edited by zananiro
The day is my enemy, the night my friend
Link to comment
Share on other sites

Το πρόβλημα με τις φωτογραφίες που τις δείχνει quote ενώ δεν έχουν γίνει, λύθηκε;
Μόνο στο myphone υπάρχει αυτό το πρόβλημα και λογικά δεν πρόκειται να λυθεί ποτέ γιατί απλά το myphone έχει εγκαταλείψει την υποστήριξη του Tapatalk εδώ και χρόνια.

Το ανέφερα βέβαια ξανά στο support αυτό και κάνα 2 αλλά bugs που έχει η τελευταία έκδοση αλλά το εν λόγω θέμα δεν βλέπω να λύνεται.

 

Sent from my Huawei P20 pro using Tapatalk

Edited by zananiro
The day is my enemy, the night my friend
Link to comment
Share on other sites

Μόνο στο myphone υπάρχει αυτό το πρόβλημα και λογικά δεν πρόκειται να λυθεί ποτέ γιατί απλά το myphone έχει εγκαταλείψει την υποστήριξη του Tapatalk εδώ και χρόνια.

Το ανέφερα βέβαια ξανά στο support αυτό και κάνα 2 αλλά bugs που έχει η τελευταία έκδοση αλλά το εν λόγω θέμα δεν βλέπω να λύνεται.

 

Sent from my Huawei P20 pro using Tapatalk

Κρίμα, είναι φοβερά ενοχλητικό και παρ'ολο που έχω επί πληρωμή έκδοση, χρησιμοποιώ ενα apk παλαιότερο :(

Link to comment
Share on other sites

Κρίμα, είναι φοβερά ενοχλητικό και παρ'ολο που έχω επί πληρωμή έκδοση, χρησιμοποιώ ενα apk παλαιότερο :(
ποια έκδοση χρησιμοποιείς;

 

Στάλθηκε από το Mi A2 Lite μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

ποια έκδοση χρησιμοποιείς;

 

Στάλθηκε από το Mi A2 Lite μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

5.7.2 παίζει τέλεια.

Το μόνο που μου λείπει απο τις νέες εκδόσεις είναι που σκρολαρεις κάτω και βγάζει τα επόμενα, ενώ η 5.7.2 βγάζει σελίδες.

Αλλά αυτό με τα quote είναι φοβερά κουραστικό, δεν παλεύεται.

Link to comment
Share on other sites

5.7.2 παίζει τέλεια.

Το μόνο που μου λείπει απο τις νέες εκδόσεις είναι που σκρολαρεις κάτω και βγάζει τα επόμενα, ενώ η 5.7.2 βγάζει σελίδες.

Αλλά αυτό με τα quote είναι φοβερά κουραστικό, δεν παλεύεται.

Σου λειτουργουν οι ειδοποιήσεις με την android pie ? (αν εχεις pie}

Κ γω ημουν κολλημένος (γιατι ειναι η μονη που λειτουργεί), μεχρι την αναβαθμηση σε pie. Δεν έρχονταν ειδοποιήσεις

Αν εχεις pie, δες, ρυθμίσεις, ώθηση, κατω κατω γράφει push status ok?

 

-------------

Στάλθηκε με το Tapatalk, χρησιμοποιώντας το δεξί μου δάχτυλο.

Edited by coulis

Χρηματοοικονομικός Σύμβουλος

Link to comment
Share on other sites

Το πρόβλημα με τις φωτογραφίες που τις δείχνει quote ενώ δεν έχουν γίνει, λύθηκε;
Μόνο στο myphone υπάρχει αυτό το πρόβλημα και λογικά δεν πρόκειται να λυθεί ποτέ γιατί απλά το myphone έχει εγκαταλείψει την υποστήριξη του Tapatalk εδώ και χρόνια.

Το ανέφερα βέβαια ξανά στο support αυτό και κάνα 2 αλλά bugs που έχει η τελευταία έκδοση αλλά το εν λόγω θέμα δεν βλέπω να λύνεται.

 

Sent from my Huawei P20 pro using Tapatalk

Η απάντηση από το Support του Tapatalk είναι ότι για να λυθεί το θέμα με τα quotes, καθώς και άλλα θέματα που έχουν αναφερθεί σχετικά με το myphone, είναι να ανανεώσουν τα plugins οι ιδιοκτήτες του φόρουμ. Το ξέρουν το θέμα, έχουν ήδη ενημερώσει τον ιδιοκτήτη του φόρουμ και προτρέπει να κάνουμε και εμείς requests στον admin ώστε να γίνει αυτό. Με άλλα λόγια δεν πρόκειται να λυθούν ποτέ.

 

Sent from my Huawei P20 pro using Tapatalk

Edited by zananiro
The day is my enemy, the night my friend
Link to comment
Share on other sites

Παλιά η κολώνια πες τους
Το ξέρω, τα ίδια είχαν απαντήσει και παλαιότερα. Η ουσία είναι ότι γνωρίζουμε που οφείλονται τα θέματα και αν δεν κάνουν κάτι οι του myphone δεν πρόκειται να λυθούν ποτέ.

 

Sent from my Huawei P20 pro using Tapatalk

The day is my enemy, the night my friend
Link to comment
Share on other sites

Σου λειτουργουν οι ειδοποιήσεις με την android pie ? (αν εχεις pie}

Κ γω ημουν κολλημένος (γιατι ειναι η μονη που λειτουργεί), μεχρι την αναβαθμηση σε pie. Δεν έρχονταν ειδοποιήσεις

Αν εχεις pie, δες, ρυθμίσεις, ώθηση, κατω κατω γράφει push status ok?

 

-------------

Στάλθηκε με το Tapatalk, χρησιμοποιώντας το δεξί μου δάχτυλο.

Όχι στην 5.7.2 δεν είναι οκ!

 

Στη pro μόνο!

 

Στάλθηκε από το GM1913 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Με την τελευταία αναβάθμιση βγάζει και σε εσάς ανακατεμένα τα μηνύματα στα θέματα; Μπορεί πχ σε εμένα κάτω κάτω να έχει μήνυμα πριν από μια μέρα και από πάνω μήνυμα πριν από μια ώρα, με ανανέωση συνήθως φτιάχνει για λίγο.
Link to comment
Share on other sites

Με την τελευταία αναβάθμιση βγάζει και σε εσάς ανακατεμένα τα μηνύματα στα θέματα; Μπορεί πχ σε εμένα κάτω κάτω να έχει μήνυμα πριν από μια μέρα και από πάνω μήνυμα πριν από μια ώρα, με ανανέωση συνήθως φτιάχνει για λίγο.
Ναι, μερικές φορές τα βγάζει όπως να ναι. Είναι bug, είπαν θα το διορθώσουν με update. Επίσης ένα άλλο bug που έχω παρατηρήσει είναι ότι δεν κάνει refresh με swipe down όταν βρίσκεσαι στις καρτέλες New posts και unread.

 

Sent from my Huawei P20 pro using Tapatalk

The day is my enemy, the night my friend
Link to comment
Share on other sites

βγήκε σήμερα αναβάθμιση για την σειρά λέει των θεμάτων

 

Στάλθηκε από το Mi A2 Lite μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Και θα χαλάει κάτι άλλο.Τους μαθαμε πλεον και καταντάει κουραστικό.

Link to comment
Share on other sites

Με την νέα αναβάθμιση στην 8.4.2 έγινε πιο σκοτεινό (προς το καλύτερο) το night mode ή είναι η ιδέα μου?

Πάντως βλέπω να έρχεται γρήγορα νέα αναβάθμιση γιατί είναι ψιλόbuggy η έκδοση αυτή.

 

Sent from my Huawei P20 pro using Tapatalk

έχω στο κινητό και την pro και την απλή. ναι στην απλή το μαύρο έγινε... πως να το πω... πιο γλυκό μαύρο όντως

 

Στάλθηκε από το Mi A2 Lite μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
έχει κανείς άλλος πρόβλημα με το xda; με παλιότερη έκδοση; έχω 6.5 και δεν μου παίζει το xda
Link to comment
Share on other sites

έχει κανείς άλλος πρόβλημα με το xda; με παλιότερη έκδοση; έχω 6.5 και δεν μου παίζει το xda
Δεν είσαι ο μόνος και εγώ αυτή την στιγμή παιδεύομαι να συνδεθώ και μόνο μέσω chrome κάνω δουλειά μου...

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A6003 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Δεν είσαι ο μόνος και εγώ αυτή την στιγμή παιδεύομαι να συνδεθώ και μόνο μέσω chrome κάνω δουλειά μου...

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A6003 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

από χτες έχει θέμα το xda μέσω της εφαρμογής και μάλιστα για πολύ ώρα δεν μπορούσα να συνδεθώ ούτε από browser

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

Τι ακριβώς έχει γίνει με το νέο tapatalk ?

Βάζει φραγή σε όσους το είχαν αγοράσει και το ξαναπουλα;

Από το πρωί σε κάθε μήνυμα με ενημερώνει πως πρέπει να συνδραμω για να μην έχω διαφημίσεις ενώ στις εφαρμογές μου βλέπω πως πλέον η pro έκδοση που είχα αγοράσει κάποτε πλέον δεν μου ανήκει και μου ζητά 17 ευρώ.

031c3d1b1534809f33d2de54da7a3834.jpg

Link to comment
Share on other sites

Τι ακριβώς έχει γίνει με το νέο tapatalk ?

Βάζει φραγή σε όσους το είχαν αγοράσει και το ξαναπουλα;

Από το πρωί σε κάθε μήνυμα με ενημερώνει πως πρέπει να συνδραμω για να μην έχω διαφημίσεις ενώ στις εφαρμογές μου βλέπω πως πλέον η pro έκδοση που είχα αγοράσει κάποτε πλέον δεν μου ανήκει και μου ζητά 17 ευρώ.

 

Έκανα εγκατάσταση την Pro έκδοση και το πρόβλημα λύθηκε.

 

 

 

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk

Smartphone: Samsung Galaxy A54 5G

Tablet: Samsung Galaxy Tab S7

Link to comment
Share on other sites

Έκανα εγκατάσταση την Pro έκδοση και το πρόβλημα λύθηκε.

 

 

 

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk

Δεν σου ξανα ζήτησε η pro έκδοση χρήματα;

Εμένα μου ζητά παλι

Link to comment
Share on other sites

Δεν σου ξανα ζήτησε η pro έκδοση χρήματα;

Εμένα μου ζητά παλι

Κάνε μια επαναφορά αγοράς, δεν σου βγάζει restore στην εφαρμογή όταν σου λέει για την συνδρομή;
Link to comment
Share on other sites

Μου το βγάζει αλλά δεν λειτουργεί.

Πάλι πρέπει να επικοινωνήσω μαζι τους.

Είναι η δεύτερη φορά που αντιμετωπίζω παρόμοιο πρόβλημα 165a858c19c2a360df1ad1122e965eab.jpg

Link to comment
Share on other sites

Τι ακριβώς έχει γίνει με το νέο tapatalk ?

Βάζει φραγή σε όσους το είχαν αγοράσει και το ξαναπουλα;

Από το πρωί σε κάθε μήνυμα με ενημερώνει πως πρέπει να συνδραμω για να μην έχω διαφημίσεις ενώ στις εφαρμογές μου βλέπω πως πλέον η pro έκδοση που είχα αγοράσει κάποτε πλέον δεν μου ανήκει και μου ζητά 17 ευρώ.

031c3d1b1534809f33d2de54da7a3834.jpg

Εγώ πάντως τους έστειλα e-mail παραπόνων και η απάντησή τους ήταν αυτή:

" Hi

Thank you for contacting Tapatalk!

You are a Tapatalk Lighthouse user.

You have a lighthouse badge that means you paid for Tapatalk long long time ago before Tapatalk became a free App.

We appreciated your early support to Tapatalk so we grandfathered your no ads access to the App for almost 5 years now.

Your grandfathered Ad-Free privilege will expire on Oct. 1st. As the cost of maintaining Ad-free Access to nonpaying users has become nearly impossible.

You can extend your Ad-Free access without needing to pay for another 6 months. Please sign up to VIP today to get that special offer just for lighthouse users.

Tapatalk Support Team".

Οπότε ναι, ακόμα 6 μήνες δωρεάν.

Μάκης
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...