Jump to content

[Επίσημο] Nokia Lumia 1020 Μέρος ΙΙ


impreza_sti
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

παντως ρε παιδια μια χαρα δουλευουν τα δεκαρια που τα βλεπω.ισως ενα κλικ πιο αργα σε αποκριση αλλα μια χαρα ειναι η καμερα και γενικα δεν ξαναγυρναω στα 8αρια. μιλαμε για καραγκιοζηδες ανθρωπους. ολα ειναι σουπερ

 

Πολύ καλό αυτό που λες, ειδικά για την κάμερα. Αν είσαι εντάξει με την ποιότητα της κάμερας και θες εφαρμογές, τα 10 έστω κι έτσι είναι μονόδρομος. :)

 

myName: Γιαννης

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Χρόνια πολλά για χθες....;)

Έχεις κάνει hard reset? Λύνει πολλά προβλήματα και προτείνεται για τόσο μεγάλο update. Σχεδόν επιβάλλεται.

 

 

Τελικά φίλε είχες δίκιο έκανα hard reset και έφτιαξαν όλα αν και ταλαιπωρηθηκα.

Μόλις έβαλα και το HERE DRIVE αν και 30/6/2016 θα σταματήσει για τα 10αρια η λειτουργια του.

Το μεγαλύτερο ζόρι είναι με το Edge με το ζόρι φορτώνει τις σελίδες στο δικό μου κινητο.

 

Το Lumia camera πράγματι υπάρχει αλλά δεν υπάρχουν πια τα δύο αρχεία low και high. Μόνο ένα αρχείο αποθηκεύεται που μπορεί να είναι από 5mb μέχρι 15mb. ΄

 

Edit:Διορθωση - όταν τραβαω φωτογραφίες με LUMIA CAMERA μου αποθηκεύει κανονικα 2 αρχεία low και high.

 

 

Προσπάθησα να ανεβάσω τα παρακάτω 2 παραδείγματα . Είναι με εντελώς αυτόματες ρυθμίσεις. το ζουμ είναι στο κέντρο της εικονας. Αν κάνετε κλικ πάνω στις φώτος θα ανοίξουν σε μεγάλο μέγεθος. Δείτε και πείτε

 

http://s16.postimg.org/6t2a12dc5/WP_20160322_10_00_17_Pro.jpg

upload an image

 

http://s7.postimg.org/x8mwfie17/WP_20160322_07_10_34_Pro.jpg

photo hosting sites

 

 

Πάντως καθαρά σαν λειτουργικό μου αρέσει πάρα πολύ.

 

Άνετα έπαιρνα συσκευή που το έχει από το εργοστάσιο.

Edited by Seattheodore

πριν NOKIA E72, ΝΟΚΙΑ Ν8, LUMIA 1020, Samsung Galaxy S7, S10+ ceramic, τώρα S23 ULTRA

Link to comment
Share on other sites

Εχω προβληματιστει, να βαλω τα 10αρια τελικα ή οχι? Τι θα χασω και τι θα κερδισω τελικα? Μπορει καποιος να τα βαλει σε ενα ποστ ολα μαζι? Γιατι εχω χασει την μπαλα !:wacko::wacko::wacko:
Δημήτρης :ninja:
Link to comment
Share on other sites

εγω προσωπικα δεν θα γυρναγα στα 8.1

και σκεψου οτι εφαγα μεγαλη φολα με τα μπακαπ και το ξαναστηνω απο την αρχη (καποιοι ελεγαν πως και με 99% μπακαπ ολα θαναι κομπλε.ΜΗΝ ΠΕΡΙΜΕΝΕΤΕ ΝΑ ΔΟΥΛΕΨΕΙ ΤΟ ΜΠΑΚΑΠ ΑΝ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ 100%

απο εκει και περα

καμερα (χωρις να εχω λιωει και στα τεστ) ειναι μια χαρα δεν βλεπω καμποια τρελη διαφορα. ισα ισα ισως να εχει και καλυτερη ισορροπια χρωματων. βεβαια αλλοι μπορει και να διαφωνουν τελικα, αλλα εγω ειμαι ικανοποιημενος. απλα μια φορα κολησε η καμερα και ηθελε ρισταρτ το κινητο(σιγα τα ωα)

ομαλοτητα. γενικα μια χαρα.ισως ενα κλικ πιο αργο στην αποκριση ανοιγματος καποιον εφαρμογων αλλα μεχρι εκει. τιποτα που να ειναι ντιλ μπρεικερ

σαν μπαγκς εφαρμογων, (δεν ξερω αν φταιει η πριβιου ή οι εφαρμογες που θελουν αναβαθμιση) εχω:

στο ucbrowser δεν υπαρχει δεξξι κλικ!!!

στις κλησεις βιντεο skype (οχι στο ιδιο το σκυπε) δεν με αφηνει να κανω λογκιν με αλλο λογαριασμο πλην του ιμειλ του κινητου που εχει το λγαριασμο μαικροσοφτ

το οτενετ ιμειλ που εχω οτι και να κανω δεν δουλευει στο κινητο. κατι παιζει με ρυθμισεις(θα παρω τον οτε)

εχω θεμα με τα τεξτ αρχεια, δεν τα ανοιγει το γουορντ...

 

αυτα. αλλα γενικα σαν εμπειρια ειναι πολυυυ καλυτερο. προσωπικη αποψη παντα... εχω παει στο φεισμπουκ της λουμια και τους κραζω. δεν ειναι δυνατον να δουλευει αψογα και να μην δινουν το απντειτ επισημα. απο τη στιγμη που ει=να κινητο πληρει τα ρικουαιαρμεντς δεν εχει νοημα να μην το κανουν. ελεος

Link to comment
Share on other sites

Το ότι είναι πιο αργο στην απόκριση το επιβεβαιώνω και εγώ. Δεν ξέρω αν είναι ένα κλικ ή δύο αλλά είναι πιο αργό.

 

Και ο internet explorer (edge) στο δικό μου κινητό και αργεί και κολλάει.

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Πάντως ούτε και εγώ θα τα βγάλω τα δεκάρια προς το παρόν.

Μου αρέσουν πολύ και σαν εμφάνιση και σε επίπεδο options, ρυθμισεων κτλ . Είναι γενικά πιο high tech λειτουργικο.

πριν NOKIA E72, ΝΟΚΙΑ Ν8, LUMIA 1020, Samsung Galaxy S7, S10+ ceramic, τώρα S23 ULTRA

Link to comment
Share on other sites

σε εμενα ο ετζ ειναι μια χαρα παιδιαπαντως. καμια σχεση με εξπλορερ πολυ καλυτερος. βεβαια εγω τελικαεκανα καμια 20αρια φορματ(επειδη ειχα θεμα με τα μπακαπ). και τελικα τα εβαλα καθαρα οποτε ισως να δουλευουν καποια πραγματα καλυτερα? τι να πω)
Link to comment
Share on other sites

ποση ωρα σας πηρε? μπας και το επιχειρησω σημερα, ή να περιμενω την παρασκευη.

και απο εφαρμογες πως ειναι το store? γιατι εχω αρκετες (μα αρκετες)

Edited by MALLIARAS
Δημήτρης :ninja:
Link to comment
Share on other sites

Πιστεύω πως ένα χρονικό περιθώριο τουλάχιστον 2 ωρών πρέπει να το αφιερώσεις σίγουρα.

 

Από εκεί και πέρα αν έχεις πολλά πράγματα και λειτουργούν όλα τέλεια για μένα μη το χαλάσεις, όσο ωραία και να είναι τα δεκάρια.

 

Η επιλογή έχει να κάνει με το πόσο γκατζετάκιας είσαι και πόσο θες να κάνεις μια αλλαγή για να ανανεώσεις την εικόνα του κινητού σου.

πριν NOKIA E72, ΝΟΚΙΑ Ν8, LUMIA 1020, Samsung Galaxy S7, S10+ ceramic, τώρα S23 ULTRA

Link to comment
Share on other sites

Έγω πάντωε είχα περάσει την Preview απο τις αρχες που έμπαινε μόνο με πατέντα.Ακομα και τότε που το κινητό κόλλαγε και ήθελε 10 φορες reset την ημέρα με το που έβαζα τα 8,1 πάλι γύρναγα σε 10...καλύτερα σε όλα...στις τελευταιες εκδοσεις μεχρι αρχες φεβρουαριου που το έχασα ηταν απιστευτο...απλα ζοριζοταν αρκετα σε σχεση με το 930 που εχω τωρα...Ο επεξεργαστης δείχνει τα χρονακια του...Η καμερα πάντως όσο δινει την lumia camera δεν έχεις προβλημα γιατι με την microsoft camera τραβαει μονο 41mpx και αυτο ζοριζει τον επεξεργαστη ειτε οταν τραβας ειτε οταν βλεπεις τις φωτο..
KTLK
Link to comment
Share on other sites

παιδια συγνώμη αν ακουστεί άκυρο αλλά ακόμα δεν εχω καταλαβει αν το 1020 θα αναβαθμιστεί σε windows 10. το upgrade advisor μου λεει οτι δεν θα αναβαθμιστει αλλά διαβαζω εδώ αρκετούς να λένε οτι τα πέρασαν. τι γίνεται τελικα;
Link to comment
Share on other sites

Εγώ έχω εγκαταστήσει τα 10 κατεβάζοντας την εφαρμογή windows insider.
ΝΟΚΙΑ Ν95 -ΝΟΚΙΑ Ν8 - NEXUS 4- HTC M8 -NOKIA 1020 -XPERIA Ζ5-Lumia 950xl
Link to comment
Share on other sites

τελικα 2 θεματα εχω μονο. που εβαλα δεκαρια στο 1020. το ενα ειναι η εφαρμογη Βιντεο skype που δεν μπορει κιολας να απεγκατασταθει. αν την ανοιξω τοτε δεν δουλευει η καμερα και θελει ρισταρτ και επισης κανει λογκιν μονο στο ακαουντ με το ιμειλ που χρησιμοποιω σαν μαικροσοφτ ακαουντ στο κινητο. δεν με αφηνει να συνδεθω με αλλο σκαιπ ιμειλ.

και το δευτερο και πιο σημαντικο ειναι πως οταν στις εφαρμογες κανω μπακ για να βγω απο αυτες, ολες μα ολες μενουν ανοιχτες στο μπακγκραουντ. αυτο παιζει να ειναι βεβαια και βλακεια των δεκαριων και να πρεπει οι εφαρμογες να παρουν αναβαθμιση... κατα τα αλλα ολα εινα ιαψογα τα λατρευω τα δεκαρια βαλτε αφοβα

Link to comment
Share on other sites

τελικα 2 θεματα εχω μονο. που εβαλα δεκαρια στο 1020. το ενα ειναι η εφαρμογη Βιντεο skype που δεν μπορει κιολας να απεγκατασταθει. αν την ανοιξω τοτε δεν δουλευει η καμερα και θελει ρισταρτ και επισης κανει λογκιν μονο στο ακαουντ με το ιμειλ που χρησιμοποιω σαν μαικροσοφτ ακαουντ στο κινητο. δεν με αφηνει να συνδεθω με αλλο σκαιπ ιμειλ.

και το δευτερο και πιο σημαντικο ειναι πως οταν στις εφαρμογες κανω μπακ για να βγω απο αυτες, ολες μα ολες μενουν ανοιχτες στο μπακγκραουντ. αυτο παιζει να ειναι βεβαια και βλακεια των δεκαριων και να πρεπει οι εφαρμογες να παρουν αναβαθμιση... κατα τα αλλα ολα εινα ιαψογα τα λατρευω τα δεκαρια βαλτε αφοβα

 

Για να καταλάβω, (δεν απευθύνομαι μόνο σε σένα) πότε θα ήταν λιγότερο άψογα τα win10 sto 1020;;;

Αν εξαρχής, δίνετε βάση στην εμφάνιση του λογισμικού και όχι στην (πραγματικά) ομαλή λειτουργία του, γιατί δεν πάτε εξ'αρχής σε ios ή android και κάθεστε και παιδεύεστε με μέσες/προβληματικές λύσεις;

De4vTfGN_o.jpg Sony Ericsson K800i -> Nokia N82 -> Nokia N8 -> Nokia Lumia 1020 -> iPhone SE -> iPhone 13 mini

Link to comment
Share on other sites

Για να καταλάβω, (δεν απευθύνομαι μόνο σε σένα) πότε θα ήταν λιγότερο άψογα τα win10 sto 1020;;;

Αν εξαρχής, δίνετε βάση στην εμφάνιση του λογισμικού και όχι στην (πραγματικά) ομαλή λειτουργία του, γιατί δεν πάτε εξ'αρχής σε ios ή android και κάθεστε και παιδεύεστε με μέσες/προβληματικές λύσεις;

 

Δεν θα διαφωνούσα μαζί σου αλλα υπάρχει μια τεράστια διαφορά, το store. Ότι προσθήκες γίνονται, εινσι για το store των 10ριων. Οπότε???

Υ.Γ. Θέμα γούστου πάντα, αλλά δεν θεωρώ τα άλλα λειτουργικά ομορφότερα των 8ριων.

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Δεν θα διαφωνούσα μαζί σου αλλα υπάρχει μια τεράστια διαφορά, το store. Ότι προσθήκες γίνονται, εινσι για το store των 10ριων. Οπότε???

 

Θα γίνω ίσως κουραστικός επαναλαμβάνοντας πως αν θες εφαρμογές, καλύτερο και πιο ενημερωμένο store, τότε δεν κοιτάζεις σε windows mobile. Θεωρώ ότι ιδιαίτερα το 1020 προτιμάται κυρίως λόγω της κάμερας του. Εννοείται πως αν όλα τα τωρινά προβλήματα λυθούν, δεν υπάρχει λόγος να μείνει κάποιος στα 8.1

Μέχρι τότε όμως, τα 8.1 υποστηρίζουν άψογα το κινητό.

De4vTfGN_o.jpg Sony Ericsson K800i -> Nokia N82 -> Nokia N8 -> Nokia Lumia 1020 -> iPhone SE -> iPhone 13 mini

Link to comment
Share on other sites

παιδια μια χαρα τα 8.1, αλλα το θεμα ειναι πως πας στα δεκαρια γιατι σε λιγο στανταρ δεν θα δουλευουν σωστα οι εφαρμογες. το σκαιπ στα δεκαρια δουλευει πολυ καλυτερα εχει καλυτερο ιντεγκρεισον (για την εφαρμογη σκαιπ μιλαω και οχι για την προεγκατεστημενη και ελεινη εφαρμογη βιντεο σκαιπ). ε μετα το καλοκαιρι θαναι χαλια το χιαρ οποτε... και η καμερα μια χραα δουλευει σε δεκαρια. σιγα μην μεινεις στα 8.1
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κι απο μένα,

 

λίγο η μεγάλη απογοήτευση με την πόρτα που φάγαμε με τα wp10 (αν και τα είχα με insider), λίγο και το κίνητρο που μου δόθηκε με αφορμή το σπάσιμο της οθόνης του HTC 8s της συζύγου οπότε μπήκαμε σε διαδικασία έρευνας για κινητό και δύστυχώς όσο κι αν έψαξα δεν βρήκα ανάλογο κινητο σε Windows να αντικαταστήσω επάξια το 1020.

Το μεν 650 σε λογική τιμή αλλά σαφώς κατώτερο απο το 1020 (κυρίως στο θέμα των φώτο που με ενδιαφέρει), το δε 950 είναι αυτό που θέλω αλλά απλησίαστο οικονομικά. Κοίταξα και για 930 αλλά δεν το βρήκα διαθέσιμο πουθενά οπότε με μια βιαστική αναζήτηση εν μια νυκτι κυριολεκτικά (αφού ήταν σχετικά επείγον) βρέθηκα απο σήμερα με ενα LG G4 μιας και συνδύαζε specs με καλή τιμή.

Δεν ξέρω, τα συναισθήματα περίεργα, μέχρι προχτές ήμουν μέγιστος "υβριστής" των android μιας και είχα φύγει απο αυτά πλήρως δυσαρεστημένος και αντίστοιχα μεγάλος υπέρμαχος των WP, ακόμα δεν μπορώ να το χωνέψω οτι βρέθηκα έτσι ξαφνικά με ενα android και πάλι.

Πιο πολύ βέβαια σκέφτομαι το κράξιμο που θα φαω μιας και κυριολεκτικά έπρηζα φίλους και γνωστούς για το πόσο τρομερά ειναι τα WP και πόσο χάλια είναι το lagdroid και άλλωστε γι αυτό κατάφερα και μετάπεισα τουλάχιστον 6-7 άτομα και έκαναν την μετάβαση όντας πλήρως ευχαριστημένοι. Μάλλον θα χρειαστεί να το έχω κρυμμένο το LG. :ninja:

Τεσπά, μην μακρυγορώ, το θέμα θα το παρακολουθώ και πάλι άλλωστε το κινητό πέρασε στα χέρια της γυναίκας απλά ήθελα να μοιραστώ μαζί σας τις "τύψεις" μου και να σας ευχαριστήσω για τις κατα καιρούς συμβουλές και βοήθεια που μου προσφέρατε...

Να είστε όλοι καλά.

Xiaomi 13T User

Previously

Motorola C520 - Philips Twist - Bosch 509 - Ericsson T10s - Ericsson T65 - Nokia 3330 - Siemens SL42 - Siemens S55 - SE T610i - Motorola C980 - Siemens SX-1 - SE P800 - SE P900 - SE M600i - HTC Touch Cruise - SE Xperia X10 mini pro - Google Nexus S - Nokia Lumia 1020 - LG G4 - Xiaomi Mi Mix 2

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κι απο μένα,

 

λίγο η μεγάλη απογοήτευση με την πόρτα που φάγαμε με τα wp10 (αν και τα είχα με insider), λίγο και το κίνητρο που μου δόθηκε με αφορμή το σπάσιμο της οθόνης του HTC 8s της συζύγου οπότε μπήκαμε σε διαδικασία έρευνας για κινητό και δύστυχώς όσο κι αν έψαξα δεν βρήκα ανάλογο κινητο σε Windows να αντικαταστήσω επάξια το 1020.

Το μεν 650 σε λογική τιμή αλλά σαφώς κατώτερο απο το 1020 (κυρίως στο θέμα των φώτο που με ενδιαφέρει), το δε 950 είναι αυτό που θέλω αλλά απλησίαστο οικονομικά. Κοίταξα και για 930 αλλά δεν το βρήκα διαθέσιμο πουθενά οπότε με μια βιαστική αναζήτηση εν μια νυκτι κυριολεκτικά (αφού ήταν σχετικά επείγον) βρέθηκα απο σήμερα με ενα LG G4 μιας και συνδύαζε specs με καλή τιμή.

Δεν ξέρω, τα συναισθήματα περίεργα, μέχρι προχτές ήμουν μέγιστος "υβριστής" των android μιας και είχα φύγει απο αυτά πλήρως δυσαρεστημένος και αντίστοιχα μεγάλος υπέρμαχος των WP, ακόμα δεν μπορώ να το χωνέψω οτι βρέθηκα έτσι ξαφνικά με ενα android και πάλι.

Πιο πολύ βέβαια σκέφτομαι το κράξιμο που θα φαω μιας και κυριολεκτικά έπρηζα φίλους και γνωστούς για το πόσο τρομερά ειναι τα WP και πόσο χάλια είναι το lagdroid και άλλωστε γι αυτό κατάφερα και μετάπεισα τουλάχιστον 6-7 άτομα και έκαναν την μετάβαση όντας πλήρως ευχαριστημένοι. Μάλλον θα χρειαστεί να το έχω κρυμμένο το LG. :ninja:

Τεσπά, μην μακρυγορώ, το θέμα θα το παρακολουθώ και πάλι άλλωστε το κινητό πέρασε στα χέρια της γυναίκας απλά ήθελα να μοιραστώ μαζί σας τις "τύψεις" μου και να σας ευχαριστήσω για τις κατα καιρούς συμβουλές και βοήθεια που μου προσφέρατε...

Να είστε όλοι καλά.

 

Ασυγχώρητος. Ειδικά έχοντας γνωρίσει τα windows 10...

Αστειεύομαι βέβαια. Μια χαρά συσκευή το g4 (αν δεν σε χαλάει το μέγεθος). Όσον αφορά το 950, δεν ειναι μακριά απο αυτό που πήρες. 410€ κοστίζει. Και κάμερα καλύτερη τού g4 αλλα και του 1020.

Μια καλή λύση ήταν και το 640xl όπου έχει δώσει πολυ καλά δείγματα γραφής στον τομέα της κάμερας.

Με υγεία να χαρείς την νέα σου συσκευή και σύντομα κοντά μας.....:)

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ασυγχώρητος. Ειδικά έχοντας γνωρίσει τα windows 10...

Αστειεύομαι βέβαια. Μια χαρά συσκευή το g4 (αν δεν σε χαλάει το μέγεθος). Όσον αφορά το 950, δεν ειναι μακριά απο αυτό που πήρες. 410€ κοστίζει. Και κάμερα καλύτερη τού g4 αλλα και του 1020.

Μια καλή λύση ήταν και το 640xl όπου έχει δώσει πολυ καλά δείγματα γραφής στον τομέα της κάμερας.

Με υγεία να χαρείς την νέα σου συσκευή και σύντομα κοντά μας.....:)

Ελα χτύπα και συ :lol::p

Το 950 επειδή το είχα κοιτάξει και προχτές το σκρούτζαρα και τώρα ξεκινάει το απλό στα 426 οπότε μιλάμε για μια διαφορά 115 ευρώ, όχι και λίγα για μια ξαφνική αγορά που προφανώς δεν ήμουν και οικονομικά προετοιμασμένος για ενα τέτοιο έξοδο. Το XL παίζει 530-560 πολύ μακριά.

Το 640XL είναι ενα μοντέλο που πήραν φίλοι μετά απο προτροπή μου και όντως είναι ιδιαίτερα συμπαθητικό αλλά δεν ξέρω μου κάθεται κάπως "λίγο" μετά απο ενα 1020.

Εντάξει καλά τα παω απο δικαιολογίες? :lol: (Κάνω πρόβες για όταν συναντήσω το παρεάκι μου που θα με λιντσάρει + δημόσιο λιθοβολισμό bonus χαχαχα)

Xiaomi 13T User

Previously

Motorola C520 - Philips Twist - Bosch 509 - Ericsson T10s - Ericsson T65 - Nokia 3330 - Siemens SL42 - Siemens S55 - SE T610i - Motorola C980 - Siemens SX-1 - SE P800 - SE P900 - SE M600i - HTC Touch Cruise - SE Xperia X10 mini pro - Google Nexus S - Nokia Lumia 1020 - LG G4 - Xiaomi Mi Mix 2

Link to comment
Share on other sites

Εγώ έχω εγκαταστήσει τα 10 κατεβάζοντας την εφαρμογή windows insider.

 

Επίσημα υποστηρίζεται το 1020 ή όχι; η εγκατάσταση μέσω windows insider δεν είναι ένα είδος αλχημείας;

Link to comment
Share on other sites

Επίσημα υποστηρίζεται το 1020 ή όχι; η εγκατάσταση μέσω windows insider δεν είναι ένα είδος αλχημείας;

 

Επίσημα, το 1020 δεν θα αναβαθμιστεί σε Win10, αλλά εγκαθιστώντας την .164 μέσω insider, έχεις την επίσημη έκδοση που πήραν τα άλλα κινητά που αναβαθμίστηκαν, μόνο που δε θα παίρνεις firmware updates.

Link to comment
Share on other sites

Καλήμερα, μετα απο 3 μερες έχουν στρώσει όλα και σε μένα. Και το edge εστρωσε μονο του ( ? ) και δούλεψε τελικά μια χαρά, από εκεί γραφω τώρα ☺

 

Αυτό με τις εφαρμογές που δεν κλείνουν με το βελάκι μου τη σπάει και μένα.

 

Μόνο για την ποιοτητα των φωτογραφιων δεν παίρνω ορκο. Κάποιοι πολύ παλιοί εδώ έλεγαν ότι την καλυτερη ποιοτητα στο 1020 την είχαν οι φωτογραφίες πριν την αναβάθμιση σε 8.1 και τεινω να συμφωνήσω.Τεσπα ότι έγινε έγινε.

πριν NOKIA E72, ΝΟΚΙΑ Ν8, LUMIA 1020, Samsung Galaxy S7, S10+ ceramic, τώρα S23 ULTRA

Link to comment
Share on other sites

Το λινκ του συγκεκριμένου καναλιού που έδωσες εμένα παίζει κανονικότατα.

πριν NOKIA E72, ΝΟΚΙΑ Ν8, LUMIA 1020, Samsung Galaxy S7, S10+ ceramic, τώρα S23 ULTRA

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...