Jump to content

Sony Ericsson V800i


Nosferatu
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Γεια χαρα. Γιατι εχουν τοσο χαμηλη ενταση τα mp3 ringtones στο τηλεφωνο μου; Εχω βαλει την ενταση στο 8 αλλα παλι ειναι πολυ χαμηλη.

 

Αν εννοείς απλά για αναπαραγωγή προφανώς έχουν χαμηλό bit rate :)

Αν πάλι μιλάς για ήχο κλήσης, απλά είναι μια ιδιορρυθμία της συσκευής όπου στην αναπαραγωγή είναι χαμηλά αλλα όταν χτυπάει (το κινητό) είναι πιο δυνατά ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Και βεβαια εχει!!! Μαλιστα και free περιηγηση για αυτη την περιοδο.

Επισης καταφερα με τον browser να δω και ορισμενες html σελιδες!! :D

Οσο για τα "κινεζικα" που λες το προβλημα αυτο παρουσιαζεται και με αλλες συσκευες οταν μπαινουν στο wap.myphone.gr

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/8090sunnlogoheader1.gif
Link to comment
Share on other sites

pws mporw na kanw to v800 na exei to menu tou z800 ? an kserei kapoios as mou pei. Einai kapoio arxeio pou stelnw apo to pc sto tilefwno?

 

Θα πρέπει να βρείς κάποιο κατάστημα που να κάνει τέτοιου είδους αναβαθμίσεις λογισμικού :O

Από υπολογιστή δεν υπάρχει τέτοια δυνατότητα :(

Link to comment
Share on other sites

Filoi kalispera,

 

Edo k 2 meres mou exei mpi sto mialo i eksis erotisi:

 

 

Mporo na alakso ta ikonidia sto menu tou V800?

 

Prin apo kairo eixa diavasi mia apopira pou ekanan kapia pedia k alaksan ta ikonidia sto Samsung E710

Itan poli entiposiako...

 

Mporoume na kanoume arage to idio me to V800?

 

An exei kapios kamia idea as apantisi!

 

 

Den enoo na valoume ta ikonidia tou Z800 alla dika mas! :D ;) :D :lol:

Link to comment
Share on other sites

Φιλε fostirop τσεκαρε το e-mail σου...

Σου εστειλα μερικα παιχνιδακια και ορισμενα Themes να τα ανεβασεις στο briefcase σου!!

;)

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/8090sunnlogoheader1.gif
Link to comment
Share on other sites

αν εχει καποιος υλικο για v800 ειδικα θεματα που τα ψαχνω πολυ ας μου πει για να του πω το μαιλ μου να μου στειλει...
Link to comment
Share on other sites

file fostirop giath ta ringtones kai ta gemes poy exis sto briefcase einai klidomena;

 

 

Δυστυχώς, απαραίτητη προϋπόθεση για να μπορεί να τα παίξει η V800 (vodafonized) :(

Τα παιχνίδια πάντα είναι κλειδωμένα άμα εγκατασταθούν στην συσκευή!

 

Φίλε DJ_TEO, στα briefcases μου θα βρείς πολλά θέματα για την συσκευή

 

(edit: ) στο 2ο μόλις ανέβασα κάποια νέα θέματα που μου έστειλε ο φίλος takissam !! ;)

Link to comment
Share on other sites

Χαιρετω την παρεα...προσπαθησα και διαβασα το μεγαλυτερο μερος του thread οποτε αν μου εχει ξεφυγει η απαντηση μην χτυπησετε :D :p

 

Απο οτι καταλαβα δεν υποστηριζετε photo caller id στην εξωτερικη οθονη ...αλλα καπου αναφερθηκε οτι το νεοτερο firm υποστηριζει (αν δεν κανω λαθος)...τελικα τι απο ολα συμβαινει?

 

Επισης θεωρειτε καλη κινηση την αγορα του κινητου για τα λεφτα του ή να περιμενω για καποιο αλλο μοντελο ?(αν εχει ορεξη κανεις να απαντηση :lol: :cool: )

 

Ευχαριστω για την βοηθεια :alien:

Link to comment
Share on other sites

;)

Χαιρετω την παρεα...προσπαθησα και διαβασα το μεγαλυτερο μερος του thread οποτε αν μου εχει ξεφυγει η απαντηση μην χτυπησετε :D :p

 

Απο οτι καταλαβα δεν υποστηριζετε photo caller id στην εξωτερικη οθονη ...αλλα καπου αναφερθηκε οτι το νεοτερο firm υποστηριζει (αν δεν κανω λαθος)...τελικα τι απο ολα συμβαινει?

 

Επισης θεωρειτε καλη κινηση την αγορα του κινητου για τα λεφτα του ή να περιμενω για καποιο αλλο μοντελο ?(αν εχει ορεξη κανεις να απαντηση :lol: :cool: )

 

Ευχαριστω για την βοηθεια :alien:

 

Φιλε ison, με την R1S025 που έχω περασμένη στο κινητό έχω κανονικά photo caller id στην εξωτερική οθόνη μου! ;)

Link to comment
Share on other sites

;)

 

Φιλε ison, με την R1S025 που έχω περασμένη στο κινητό έχω κανονικά photo caller id στην εξωτερική οθόνη μου! ;)

 

 

πως μπορω να δω ποια εκδοση εχω στο τηλεφωνο μου και πως μπορω να βαλω μια καινουρια?

Link to comment
Share on other sites

Apo kapoia ekdosh kai pera leitourgei to caller id sthn e3wterikh othonh.To kinhto kalo alla an gurnousa to xrono piso den 8a edina toso lefta.

Χαιρετω την παρεα...προσπαθησα και διαβασα το μεγαλυτερο μερος του thread οποτε αν μου εχει ξεφυγει η απαντηση μην χτυπησετε :D :p

 

Απο οτι καταλαβα δεν υποστηριζετε photo caller id στην εξωτερικη οθονη ...αλλα καπου αναφερθηκε οτι το νεοτερο firm υποστηριζει (αν δεν κανω λαθος)...τελικα τι απο ολα συμβαινει?

 

Επισης θεωρειτε καλη κινηση την αγορα του κινητου για τα λεφτα του ή να περιμενω για καποιο αλλο μοντελο ?(αν εχει ορεξη κανεις να απαντηση :lol: :cool: )

 

Ευχαριστω για την βοηθεια :alien:

Link to comment
Share on other sites

πως μπορω να δω ποια εκδοση εχω στο τηλεφωνο μου και πως μπορω να βαλω μια καινουρια?

Ριξε μια ματια σε αυτο : http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=856206#post856206

Επισης μια ματια σε παλιοτερα Post ειναι πολυ χρησιμη....

:)

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/8090sunnlogoheader1.gif
Link to comment
Share on other sites

Diabaza... kai diabaza gia ta new firmwares. Telika den mas eipate kati omws. Sto teleftaio firmware gia to V800, TO TELIKO "S" mporeis na to valeis? (xwris xrhsh t9). Dior8o8hke ayto to provlhma? I akoma...?

 

Thx...

 

Kai mia alli erwthsh: Prospa8w na kanw firmware update to V800 kai otan leei na patisw to aristero koympi kai meta to start button, to kanw alla den ginete tpt to kinito 3ekinaei kanonika. ti kanw la8os? Dokimasa olous tous tropous poy prepei na path8oyn afta ta 2 koumpia. den ginete TPT!

 

Pws to kanate eseis?

Samsung S21 Ultra
Link to comment
Share on other sites

Το πρόβλημα με το τελικό Σ εξακολουθεί να υπάρχει. Όσον αφορά το θέμα με το update, το τηλέφωνο ξεκινάει κανονικά, επειδή δεν εχεις εγκαταστήσει τον driver του usb cable. Υπάρχει ειδικός driver γιαυτό, και θα τον βρεις στο cd που εχει το v800 ή στο site της Sony Ericsson :)
Link to comment
Share on other sites

Θα πρέπει να βρείς κάποιο κατάστημα που να κάνει τέτοιου είδους αναβαθμίσεις λογισμικού :O

Από υπολογιστή δεν υπάρχει τέτοια δυνατότητα :(

 

 

sovara milate ?????? :eek: :!: :!:

 

krima kai eixa enapothesei tis elpides mou se anavathmisi tou V800 se Z800 (clean menu non voda) .....

oxi pws exw parapono apo to tilefwnaki alla tha itan kalytero thelw na pistevw ......

 

 

anyway krima pantws :cry:

Link to comment
Share on other sites

;)

 

Φιλε ison, με την R1S025 που έχω περασμένη στο κινητό έχω κανονικά photo caller id στην εξωτερική οθόνη μου! ;)

 

Σε ευχαριστω για την απαντηση ...να υποθεσω οτι αυτο ειναι το τελευταιο firm φιλε μου? :cool:

 

Και κατι αλλο τωρα μετα απο τοση χρηση μπορεις να μου πεις γενικα σε τι εισαι ευχαριστημενος και σε τι δυσαρεστημενος απο τις δυνατοτητες του κινητου?

Για 270 ευρω δλδ που εχει τωρα με συνδεση αξιζει σαν αγορα...??

 

Το παραπανω ισχυει και για οσους εχουν ορεξη να απαντησουν τους οποιους και ευχαριστω προκαταβολικα.... :D :D

Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστω για την απαντηση ...να υποθεσω οτι αυτο ειναι το τελευταιο firm φιλε μου? :cool:

 

Και κατι αλλο τωρα μετα απο τοση χρηση μπορεις να μου πεις γενικα σε τι εισαι ευχαριστημενος και σε τι δυσαρεστημενος απο τις δυνατοτητες του κινητου?

Για 270 ευρω δλδ που εχει τωρα με συνδεση αξιζει σαν αγορα...??

 

Το παραπανω ισχυει και για οσους εχουν ορεξη να απαντησουν τους οποιους και ευχαριστω προκαταβολικα.... :D :D

 

Ναι είναι το τελευταίο ;)

Κατ εμέ αξίζει την αγορά, έχει αρκετά καλά χαρακτηριστικά και με το drm manager δεν θα έχεις προβλήματα με τα mp3 αν θέλεις να τα βάζεις για ηχους κλήσης!! :)

Το μονο αρνητικό που μπορώ να του βρω είναι με το bluetooth όπου μερικές φορες κολλάει και αναγκάζεσαι να κλείσεις και να ανοίξεις την συσκευή για να πάρει μπρός... :cry:

Link to comment
Share on other sites

Φίλος έχει το V800-Voda Live αλλά του έχει βάλει κάρτα 3G της Cosmote.

 

Οι υπηρεσίες δουλεύουν κανονικά εκτός από τη βιντεοκλήση. Στην Cosmote που απευθύνθηκε του ειπαν "δεν είναι δικό μας το τηλέφωνο, ρώτα στη Voda". Στη voda του είπαν "με SIM Cosmote δεν ξέρουμε τι κάνει".

 

Το menu voda live ξέρουμε ότι αφαιρείται με τον έναν ή τον άλλο τρόπο. Έχετε όμως καμία ιδέα για το πώς θα κάνει τη βιντεοκλήση να δουλέψει?

 

Ευχαριστώ πολύ

http://www.projectforum.com/img/maclogo.gifSwitched to Mac
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson V800i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...