Jump to content

Redmi Note 2


telefoneri
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

η xiaomi δεν απευθυνεται στην ελληνικη αγορα. το οτι τα αγοραζουμε εμεις, ειναι αλλο θεμα.

οποτε εγγυηση μονο το κινεζοκαταστημα σε δινει/ για αυτο προσεχε απο που θα παρεις.

 

σε καταστημα wind ειχα δει συσκευη xiaomi δεν θυμαμαι μοντελο μονο τιμη 168 ευρο μονοκαρτο πριν 3 μηνες οταν πηγα να αλαξω σιμ σε 4 g

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 14,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ναι, έχει/είχε το Νότε 1 σε 4g, το οποίο είναι μονοκαρτο. Σερβίς όμως μονο εξω...

 

 

Έβαλα full HD ταινία στο κινητό! Τα σπάει!!!!

Link to comment
Share on other sites

 

Φιλε μου ποιο θέμα ειναι αυτό που έχεις και τι γραμματοσειρά χρησιμοποιεις? Είναι πολύ ωραία! H θήκη βολική? Τhanks!!

Link to comment
Share on other sites

Ναι, έχει/είχε το Νότε 1 σε 4g, το οποίο είναι μονοκαρτο. Σερβίς όμως μονο εξω...

 

 

Έβαλα full HD ταινία στο κινητό! Τα σπάει!!!!

 

Λες να την ακυρωσω να το παραγγειλω απο αλλου δηλαδη αν γινετε που δε νομιζω? Γιατι ειχα ακουσει πως ειναι αξιοπιστο και το minideal :/

Link to comment
Share on other sites

Λες να την ακυρωσω να το παραγγειλω απο αλλου δηλαδη αν γινετε που δε νομιζω? Γιατι ειχα ακουσει πως ειναι αξιοπιστο και το minideal :/

Ακυρωσε τη, γινεται μια χαρα, και πηγαινε σε ενα μαγαζι εδω και παρε ενα απο τα εκατονταδες μετρια Samsung, γιατι μεχρι να ερθει θα εχεις παθει 7 ανακοπες.

Τι προτείνετε (εσείς); Τι πιστεύετε; Τι γίνεται; Οκτώμβρης το Μ να τονίζεται!

Μια πλήρης φόρτιση.

Link to comment
Share on other sites

Το θέμα είναι το mus8ight και η γραμματοσειρά vir mix theme n1 v1.το θέμα το κατεβασα σαν mtz αρχείο από το miui.com.γραφτηκα στο miui online theme creator για να μπορώ να κάνω θέματα εισαγωγή από sd card.

Η θήκη είναι υπέροχη. Καμία σχέση με την προηγούμενη. Πολύ ελαφριά σα να μην υπάρχει

Device: S24 Ultra Titan Grey 12/512GB  + Watch 5 44mm

 

Link to comment
Share on other sites

Λες να την ακυρωσω να το παραγγειλω απο αλλου δηλαδη αν γινετε που δε νομιζω? Γιατι ειχα ακουσει πως ειναι αξιοπιστο και το minideal :/

 

απο τον αυγουστο που παρακολουθω το κινητο γενικα απο δω απο utube το πηρα μεσα σεπτεμβρη προχτες ελαβα αλλο ενα για φιλο δουλευουν αψογα ,ελαχιστα παραπονα εχω ακουσει απο θεμα hardware τοσους μηνες μια χαρα θα ειναι και φυσικα εχουμε υποστηριξη σε θεματα software απο δω και απο το miui.gr

Link to comment
Share on other sites

Ok μια χαρα τοτε απλα πρωτη φορα παραγγελνω γι αυτο εχω αγχωθει λιγακι και επειδη ακουγα οτι οι περισοτεροι το παραγγελνουν απο vickmall γι αυτο φοβομουν καπως με το minideal μην εχω τιποτα προβληματα οταν ερθει
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα.δε μπορώ να δω βίντεο στο messenger τραβηγμένο από άλλο κιν.ενώ πάει να το διαβάσει σταματά στα 5 δευτερόλεπτα.έχει κανείς καμία ιδέα τι παίζει;5.12.31*

 

Δοκίμασε να πατήσεις ρυθμίσεις όταν είσαι στην ομιλία αυτή και μετά σκρόλαρε κάτω από το μπλοκάρισμα εκεί που είναι το ιστορικό video & foto , μήπως το παίζει από εκεί.

 

Εμένα γενικά το messenger μου έκανε "νούμερα" και έβαλα μια λίγο πιο παλιά έκδοση και τώρα είναι άψογο

Δγιαδόσται !!!11! :https://www.thepressproject.gr/
Link to comment
Share on other sites

Παιδια μπορω να ζητησω απο το κινεζικο καταστημα που το παρειγκειλα να μου κανουν update την ελληνικη dev πριν μου το στειλουν ή οχι?
Link to comment
Share on other sites

Παιδια μπορω να ζητησω απο το κινεζικο καταστημα που το παρειγκειλα να μου κανουν update την ελληνικη dev πριν μου το στειλουν ή οχι?

στο Vickmall μπορείς απο ότι βλέπω άρχισαν να την περνάνε από μόνοι τους

Mi Note 3

RedMi Note 4x-RedMi Note 2-Jiayu G4S-

Samsung Galaxy S3 mini

Sony Ericsson W995-Sony Ericsson W810i-Sony Ericsson K750i-

SIEMENS C65-SIEMENS A55-Nokia 3310-Nokia 3210-Motorola International 8700

Link to comment
Share on other sites

Πρεπει να το ζητησω με καποιο τροπο ή απλα τους λεω να μου περασουν την ελληνικη dev?

Και βασιακ σορυ για την ασχετοσυνη αλαλ τι ακριβως ειναι αυτο, το ακουω συχνα αλλα δεν εχω καταλαβει, ειναι η ελληνικη εκδοση του android? ειμαι τελιως ασχετος με αυτα γι αυτο ρωταω

Link to comment
Share on other sites

Ακυρωσε τη, γινεται μια χαρα, και πηγαινε σε ενα μαγαζι εδω και παρε ενα απο τα εκατονταδες μετρια Samsung, γιατι μεχρι να ερθει θα εχεις παθει 7 ανακοπες.

:lol:

 

 

Πάρε απο βικμολ. Μη το παιδευεις πολυ

Link to comment
Share on other sites

:lol:

 

 

Πάρε απο βικμολ. Μη το παιδευεις πολυ

 

Πολυ αργα εχω ηδη παραγγειλει απο Minideal μεσω paypal και μου εχει σταλει και οrder number :( μπορω να κανω κατι τωρα η οχι?

Link to comment
Share on other sites

Και κατι τελευταιο, επειδη εχω καταμπερδευτει με τις rom και τα dev και τα recovery και δεν καταλαβαινω τιποτα θα μου ηταν πολυ ευκολο να μου τα εκαναν αυτοι αν ηταν δυνατον και τους εχω ζητησει απ τα λιγοστα που ξερω το εξης: ''Root the phone install latest firmware & greek rom and latest Greek MIUI (Xiaomi-Miui.gr) please''

 

Το θεμα ειναι επειδη δεν γνωριζω τιποτα, το εχω ζητησει σωστα?

Edited by giorgosmc
Link to comment
Share on other sites

Μιας και δεν βγαζω ακρη, εχει τελικα fast charge το κινητο?

 

Αν θελετε, δωστε λινκ τι φορτιστη αγορασατε και σας αφησε ικανοποιημενους με τον χρονο φορτισης...

Link to comment
Share on other sites

Μιας και δεν βγαζω ακρη, εχει τελικα fast charge το κινητο?

 

Αν θελετε, δωστε λινκ τι φορτιστη αγορασατε και σας αφησε ικανοποιημενους με τον χρονο φορτισης...

Έχει. Μέχρι ενα ποσοστο γεμιζει γρήγορα.

Προσωπικά χρησιμοποιώ τον φορτιστη που ηταν στο HTC desire z

 

Την πιιο προσφατη ελληνικη MIUI την 7 αν δε κανω λαθος τη κατεβαζουμε απο εδω? >> Xiaomi-Miui.gr

Ναι απο εκεί

Link to comment
Share on other sites

Αυτος ο φορτιστης κανει για τη συγκεκριμενη συσκευη? Ειναι του ativ s windows phone που ειχα πριν.

 

[ATTACH]64699[/ATTACH]

Link to comment
Share on other sites

Αυτος ο φορτιστης κανει για τη συγκεκριμενη συσκευη? Ειναι του ativ s windows phone που ειχα πριν.

 

[ATTACH]64699[/ATTACH]

 

Ναι κάνει. Δε θα έχει κανένα πρόβλημα

η συσκευή συνοδεύεται από φορτιστή στα 2.0Α που είναι απαραίτητα για γρήγορη φόρτιση.Με 1.0Α προφανώς και θα καθυστερεί η φόρτιση.

Link to comment
Share on other sites

Παιδια υπαρχει καποιο καταστημα που να μπορουεμ να προμηθευτουμε δευτερη μπαταρια για τη συσκευη εντος Ελλαδας?
Link to comment
Share on other sites

Ελα, μια χαρά είναι το μινιντιλ.

Υπομονή τώρα μέχρι να ρθει

 

Έχω παραγγείλει και από τα δύο αυτά μαγαζιά. Η παραγγελία για να έρθει κάνει το ίδιο διάστημα. Το Σάββατο παρήγγειλα από το minideal στην ελληνική αποθήκη επειδή το βιάζομαι ένα td, την Δευτέρα το έστειλε από Ξάνθη και την Τρίτη ήταν στο κδ Ηρακλείου .

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...