Jump to content

Microsoft Lumia 535


nikosxeng3
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

καλησπέρα ,εχω το εξης πρόβλημα στα μηνυματα μου επιτρεπει μεχρι 70 χαρακτήρες πως μπορω να τους κανω 160 ? δεν βρισκω καμια ρυθμιση....
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

καλησπέρα ,εχω το εξης πρόβλημα στα μηνυματα μου επιτρεπει μεχρι 70 χαρακτήρες πως μπορω να τους κανω 160 ? δεν βρισκω καμια ρυθμιση....

 

Ρυθμίσεις, πρόσθετα, υπηρεσίες δικτύου, σύνολο χαρακτηρων sms και επιλέγεις μειωμένο.

TCL 40 NXTPAPER

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Δηλαδή τώρα τέλος; θα έχουμε wm10 χωρίς αναβαθμίσεις; περιμένουμε κάτι άλλο;

 

----- προσθήκη μηνύματος 13 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Κι όμως μόλις κατεβάζω αναβάθμιση .1358 άρα υπάρχει ζωή και μετά τον θάνατο...!

scos :innocent:
Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή τώρα τέλος; θα έχουμε wm10 χωρίς αναβαθμίσεις; περιμένουμε κάτι άλλο;

 

----- προσθήκη μηνύματος 13 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Κι όμως μόλις κατεβάζω αναβάθμιση .1358 άρα υπάρχει ζωή και μετά τον θάνατο...!

Μπορεί να μην υποστηρίζει ποια τα 1703 αλλά τις ενημερώσεις της έκδοσης 1607 θα τις λαβαίνει. Αν ψήνεσαι για την έκδοση 1703 απλά γίνε μέλος Insider στο Slow ring

 

Στάλθηκε από το Nexus 5X μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

[img]http://mowned.com/sig/zurabi.smart.jpg[/img]

Link to comment
Share on other sites

Μπορεί να μην υποστηρίζει ποια τα 1703 αλλά τις ενημερώσεις της έκδοσης 1607 θα τις λαβαίνει. Αν ψήνεσαι για την έκδοση 1703 απλά γίνε μέλος Insider στο Slow ring

 

Στάλθηκε από το Nexus 5X μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Αφού συνεχίζει να αναβαθμίζεται η 1607 δεν θέλω να μπω στη διαδικασία του insider. Ακούω πολλά προβλήματα ακόμα και από 950xl και δεν ξέρω αν ανταπεξέλθει στις απαιτήσεις το ταπεινό 535. Έχουν πολλές διαφορές αυτές οι εκδόσεις χάνω κάτι;

scos :innocent:
Link to comment
Share on other sites

Αφού συνεχίζει να αναβαθμίζεται η 1607 δεν θέλω να μπω στη διαδικασία του insider. Ακούω πολλά προβλήματα ακόμα και από 950xl και δεν ξέρω αν ανταπεξέλθει στις απαιτήσεις το ταπεινό 535. Έχουν πολλές διαφορές αυτές οι εκδόσεις χάνω κάτι;

Με την .414 λυθήκανε τα όποια πρόσφατα προβλήματα υπήρχαν στο 950 μου! Μέχρι τώρα....

Τώρα τι διαφορές έχουν οι δύο εκδόσεις (1607-1703) δεν ξέρω!

Edited by evris2013

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Με την .414 λυθήκανε τα όποια πρόσφατα προβλήματα υπήρχαν! Μέχρι τώρα....

 

Ούτε μια μέρα δεν πέρασε, που ήρθε το update....

Huawei Nova 5T
Link to comment
Share on other sites

Ούτε μια μέρα δεν πέρασε, που ήρθε το update....

Στο προηγούμενο φάνηκαν από την αρχή σχεδόν!

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Αφού συνεχίζει να αναβαθμίζεται η 1607 δεν θέλω να μπω στη διαδικασία του insider. Ακούω πολλά προβλήματα ακόμα και από 950xl και δεν ξέρω αν ανταπεξέλθει στις απαιτήσεις το ταπεινό 535. Έχουν πολλές διαφορές αυτές οι εκδόσεις χάνω κάτι;
Την πέρασα στο 535 που είχα, έτρεχε λίγο ποιο smooth. Ίσως γιατί το έκανα factory reset.

 

Στάλθηκε από το Nexus 5X μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

[img]http://mowned.com/sig/zurabi.smart.jpg[/img]

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

535 dual απο amazon.

Δεν εχει κάνει κανενα update απ την στιγμη που το πηρα.

Αν κανω, ποια εκδοση θα περάσει? Αξιζει η αναβάθμιση ή να μεινω εκει που είναι?

 

(Δε μπορώ να δω τι εκδοση φοραει)

 

Sent from my Letv-LeEco Le Max 2 X829 6/128 using Tapatalk!

Link to comment
Share on other sites

535 dual απο amazon.

Δεν εχει κάνει κανενα update απ την στιγμη που το πηρα.

Αν κανω, ποια εκδοση θα περάσει? Αξιζει η αναβάθμιση ή να μεινω εκει που είναι?

 

(Δε μπορώ να δω τι εκδοση φοραει)

 

Sent from my Letv-LeEco Le Max 2 X829 6/128 using Tapatalk!

Ρυθμίσεις > σύστημα > πληροφορίες > περισσότερες πληροφορίες.

Για να δεις την έκδοση! Λογικά 8.1 Denim θα έχει.

Edited by evris2013

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

(Δεν το εχω στα χέρια μου και ο κατοχος το χρησιμοποιεί ΜΟΝΟ για τηλέφωνα, αντε και κανα fb messenger)

8.1 θα Φοραει σιγουρα. Το θεμα είναι πιο ειναι το τελευταίο update που πήρε το 535 και αν αξιζει η μετάβαση

 

Sent from my Letv-LeEco Le Max 2 X829 6/128 using Tapatalk!

Link to comment
Share on other sites

(Δεν το εχω στα χέρια μου και ο κατοχος το χρησιμοποιεί ΜΟΝΟ για τηλέφωνα, αντε και κανα fb messenger)

8.1 θα Φοραει σιγουρα. Το θεμα είναι πιο ειναι το τελευταίο update που πήρε το 535 και αν αξιζει η μετάβαση

 

Sent from my Letv-LeEco Le Max 2 X829 6/128 using Tapatalk!

Denim λέγετε η τελευταία έκδοση των 8.1. Αριθμό έκδοσης δεν θυμάμαι. Πρέπει να σε απαντήσει κάποιος που την εχει ακόμα.

Ή πες τον κάτοχο, αν τον ξέρεις, να το ψάξει στις ρυθμίσεις!

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Αφού συνεχίζει να αναβαθμίζεται η 1607 δεν θέλω να μπω στη διαδικασία του insider. Ακούω πολλά προβλήματα ακόμα και από 950xl και δεν ξέρω αν ανταπεξέλθει στις απαιτήσεις το ταπεινό 535. Έχουν πολλές διαφορές αυτές οι εκδόσεις χάνω κάτι;

 

Εγώ που δοκίμασα για κανα μήνα την Creators Update (πρώτες εκδόσεις της 15063.xxx) δηλαδή 1703 στο ταπεινό 535 θα πω τα εξης:

 

1. Το μόνο θετικό ηταν το reset των εφαρμογών που εκανε την εμφάνιση του.

2. Αλλαξαν τη μηχανή των χαρτών, και τρεμοπαιζε η οθόνη, δε μπορούσες να χρησιμοποιήσεις την εφαρμογή.

3. Η οθόνη της συσκευής ΕΣΒΗΝΕ τουλάχιστον στο 30-40% των κλήσεων οταν σε καλούσε κάποιος. Δε μπορούσες να το σηκώσεις και η μόνη λύση ήταν η επανεκκίνηση. Και αυτός ο συγκεκριμένος λόγος ΠΙΣΤΕΥΩ πως ηταν ο λόγος που λιγο μετά βγηκε και η ανακοινωση της MS πως σταματά η υποστήριξη στις περισσότερες συσκευές και προέτρεπε τους χρήστες να γυρισουν στην τελευταία anniversary.

 

Οπως καταλαβαίνετε ηταν αδύνατο να κρατήσει κάποιος αυτη την εκδοση στη συσκευή του. Η επανεγκατάσταση σε 14393 εφερε το τηλέφωνο σε λειτουργικά επίπεδα

Xiaomi Redmi note 9s / Xiaomi Redmi 5 plus / Microsoft Lumia 650 / Nokia Lumia 930 / Microsoft Lumia 535 / ZTE Blade III / Sony Ericsson Xperia Neo V / Samsung Galaxy 3 / Nokia 5800
Link to comment
Share on other sites

Αφού ξεκίναγε , πάλι καλά να λες. Δεν φτιάχτηκε για τα δικά μας κινητά αυτή η έκδοση του λειτουργικού.

Everything is a frequency 

Link to comment
Share on other sites

Archaic, ούτε η ίδια η ms δεν το ξέρε αυτό, κατόπιν εμφάνισης των προβλημάτων (στο κέντρο σχολιων είχε γίνει χαμός), εξέδωσε ανακοίνωση πως η υποστήριξη τελειώνει στην 14393
Xiaomi Redmi note 9s / Xiaomi Redmi 5 plus / Microsoft Lumia 650 / Nokia Lumia 930 / Microsoft Lumia 535 / ZTE Blade III / Sony Ericsson Xperia Neo V / Samsung Galaxy 3 / Nokia 5800
Link to comment
Share on other sites

ούτε η ίδια η ms δεν το ξέρε αυτό

 

Πραγματικά, θα ήθελα να μάθω τι είναι αυτό που ξέρει η Microsoft.. Γιατί, πολύ καιρό τώρα και δε γράφω μόνο για φέτος, φαίνεται να μην ξέρει τίποτα...

Huawei Nova 5T
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Καλημέρα, μια ερώτηση. Σκέφτομαι ένα παροπλισμένο lumia 535 που έχω να το γυρίσω σε 8.1 από 10 που είναι τώρα.

Θέλω να μου πείτε αν λειτουργούν οι παρακάτω εφαρμογές σε 8.1.

1) facebook + fb messenger

2) viber

3) garmin connect

 

Κάποιος που έχει μείνει με 8.1 ας μπει στο store να δει αν υπάρχουν. Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

Εχει fb messenger στα 8.1????

 

Στάλθηκε από το COLORTAB 7 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Είχε. Νομίζω τα σταμάτησαν!

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Γιατι συγγενικο πρόσωπο εχει το 535 με 8.1 και προχτες συζητούσαμε για τη ν υπαρξη του μεσεντζερ. Με επιβεβαίωσε ο τι δεν υπάρχει

 

Στάλθηκε από το COLORTAB 7 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Καλημέρα στην παρέα. Πρόσφατα αγόρασα ενα 535 με την 8.1 denim, για την πεθερά μου. Κατέβασα το viber αλλα εχω κάποια θεματάκια.

1. Όταν μπαίνω στην εφαρμογή μου ζητάει να κανω εγγραφή σαν να συνδέομαι πρώτη φορα. Σαν να χάνει το ιστορικό του.

2. Δεν μπορω να ενεργοποιήσω τα push notifications. Πάω ρυθμίσεις> ειδοποιήσεις+ενέργειες αλλα δεν βλέπει την εφαρμογή για να τις ενεργοποιήσω.

Καμία βοήθεια για την πεθερούλα μου;

Ευχαριστω.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Edited by karlosamos
Η μόνη διαφορά μεταξύ αγίων και αμαρτωλών είναι ότι, κάθε άγιος έχει παρελθόν και κάθε αμαρτωλός μέλλον... (Oscar Wilde)
Link to comment
Share on other sites

1. Όταν μπαίνω στην εφαρμογή μου ζητάει να κανω εγγραφή σαν να συνδέομαι πρώτη φορα. Σαν να χάνει το ιστορικό του.

 

η εφαρμογή viber δεν μπορεί να δουλέψει ταυτόχρονα σε δυο συσκευές, θα πρέπει να επιλέξει μια και μάλιστα δεν μπορεί να "τραβήξει" το ιστορικό παλαιών συνομιλιών από ενδεχομένως κάποια παλιότερη συσκευή της

Xiaomi Redmi note 9s / Xiaomi Redmi 5 plus / Microsoft Lumia 650 / Nokia Lumia 930 / Microsoft Lumia 535 / ZTE Blade III / Sony Ericsson Xperia Neo V / Samsung Galaxy 3 / Nokia 5800
Link to comment
Share on other sites

η εφαρμογή viber δεν μπορεί να δουλέψει ταυτόχρονα σε δυο συσκευές, θα πρέπει να επιλέξει μια και μάλιστα δεν μπορεί να "τραβήξει" το ιστορικό παλαιών συνομιλιών από ενδεχομένως κάποια παλιότερη συσκευή της
Έχω την εφαρμογή σε κινητό και υπολογιστή ταυτόχρονα. Στο lumia 530 συγγενικού μου προσώπου με 8.1 denim υπάρχει το ίδιο πρόβλημα. Έχουμε κοιτάξει ρυθμίσεις εφαρμογής , οικονομία μπαταρίας , εφαρμογές παρασκηνίου, ειδοποιήσεις (δεν εμφανίζεται η εφαρμογή) αλλά τζίφος. Λογικά είναι θέμα viber. Προσωρινά το γυρίσαμε στο Line.
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Microsoft Lumia 535

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...