Jump to content

Microsoft Lumia 535


nikosxeng3
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παιδιά απο GPS πως παει? Θέλω να το προτείνω στον πατερα μου ο οποίος γενικά δεν ασχολείται με εφαρμογές και τα λοιπα αλλά το GPS είναι σημαντικός παράγοντας. Να υποθέσω οτι έχει κανονικά πλοήγηση χωρίς data έτσι? Επίσης η οθόνη του διάβασα οτι είναι IPS αλλά οι γωνίες θέασης μου φάνηκαν έως και τραγικές μπορω να πω. Παρόλα αυτά αν και φανατικός android στα λεφτά του δεν μπορω να βρω τέτοιο smoothness αλλου.

-το καλό μπορεί πάντα να γίνει καλύτερο

-οχι πάντα...

-πάντα!!! ψάξτο στο google και θα δεις!

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Είναι ενα πολύ μέτριο εως λοου money κινητό , μη περιμένεις πολλα. Επειδή έχω nexus θα σου πω οτι το smooth του είναι καλό. Μπορεί να τραβήξει κάνα κολληματακι μιας και ο επεξεργαστης του είναι ένας τετραπυρηνος low snapdragon της σειρας 200 (το νεξους έχει 800αρι)

Αυτό που μου σπάει τα νεύρα είναι η απόκριση στην οθόνη. Όταν έχω το 535 και μετα πιάνω νεξους πιανω άλλο κινητό.

Όταν και αμα το φτιάξουν αυτό , δεν θα μου σπάει πια τα νεύρα αλλά θα τα σπάει σαν κινητό. :p :p

Αυτά

Link to comment
Share on other sites

Είναι ενα πολύ μέτριο εως λοου money κινητό , μη περιμένεις πολλα. Επειδή έχω nexus θα σου πω οτι το smooth του είναι καλό. Μπορεί να τραβήξει κάνα κολληματακι μιας και ο επεξεργαστης του είναι ένας τετραπυρηνος low snapdragon της σειρας 200 (το νεξους έχει 800αρι)

Αυτό που μου σπάει τα νεύρα είναι η απόκριση στην οθόνη. Όταν έχω το 535 και μετα πιάνω νεξους πιανω άλλο κινητό.

Όταν και αμα το φτιάξουν αυτό , δεν θα μου σπάει πια τα νεύρα αλλά θα τα σπάει σαν κινητό. :p :p

Αυτά

Στα λεφτά του είναι μια χαρά για αυτον που το προοριζω απο GPS? Έχει offline ή μονο με data ανοιχτα?

-το καλό μπορεί πάντα να γίνει καλύτερο

-οχι πάντα...

-πάντα!!! ψάξτο στο google και θα δεις!

Link to comment
Share on other sites

Στα λεφτά του είναι μια χαρά για αυτον που το προοριζω απο GPS? Έχει offline ή μονο με data ανοιχτα?

 

Ναι κανονικα offline gps, με παγκοσμια φωνητικη καθοδηγηση!

Link to comment
Share on other sites

Κλειδώνει σχεδόν άμεσα δορυφόρους και ναι με το here που είναι και δωρεάν , καλύπτεσαι στο θέμα πλοήγησης .
Link to comment
Share on other sites

Είναι ενα πολύ μέτριο εως λοου money κινητό , μη περιμένεις πολλα. Επειδή έχω nexus θα σου πω οτι το smooth του είναι καλό. Μπορεί να τραβήξει κάνα κολληματακι μιας και ο επεξεργαστης του είναι ένας τετραπυρηνος low snapdragon της σειρας 200 (το νεξους έχει 800αρι)

Αυτό που μου σπάει τα νεύρα είναι η απόκριση στην οθόνη. Όταν έχω το 535 και μετα πιάνω νεξους πιανω άλλο κινητό.

Όταν και αμα το φτιάξουν αυτό , δεν θα μου σπάει πια τα νεύρα αλλά θα τα σπάει σαν κινητό. :p :p

Αυτά

 

άλλη τιμή το ένα και άλλη το άλλο...

και εγώ προσπαθώ να μην το συγκρίνω με το lumia 820.. αλλά με ένα βονταφονε σμαρτ και ένα σαμσουνγκ γιανκ που πήρε την θέση και τον δυο... και τα "πάτησε" και τα δυο χαλαρά..

-------------------------------------------------------------

Life is what happens when your cell phone is charging.

Link to comment
Share on other sites

παιδια ειμαι σε αναμονη για αγορα του τηλεφωνου.

οσοι κανατε την τελευταια αναβαθμιση,ειδατε βελτιωση?

δεν με ενδιαφερουν παιχνιδια,αλλα σε καθημερινη χρηση,browsing,texting δεν μπορω να δεχτω οτι η αφη θα μου δημιουργει προβληματα.

αν οντως το τελευταιο update λυνει τα θεματα της οθονης τοτε μιλαμε για την value συσκευη.

Link to comment
Share on other sites

άλλη τιμή το ένα και άλλη το άλλο...

και εγώ προσπαθώ να μην το συγκρίνω με το lumia 820.. αλλά με ένα βονταφονε σμαρτ και ένα σαμσουνγκ γιανκ που πήρε την θέση και τον δυο... και τα "πάτησε" και τα δυο χαλαρά..

Δεν σύγκρινα κινητά , μιλησα για αφή .

Παιρνεις κινητο με οθονη αφης και σου λενε οτι δεχεται 5 δαχτυλα.

Αμα η οθονη έχει πρόβλημα , το κινητό είναι ελλατωματικο και δεν μπορείς να το χρησιμοποιησεις είτε αυτό κανει 100 ειτε 500 ειτε 1000.

Δλδ με την δικια σου λογική, αμα πάρεις κινητό με αφή στα 70 ευρώ δεν θα πατιεται ουτε ενα δάχτυλο ενώ αμα πάρεις ενα με 1000 θα μπορεί να δεχτεί 15 δάχτυλα?

Αυτό το πράμα δεν υπάρχει σαν λογική.....

Παίρνεις smartphone που δέχεται 5 δάχτυλα. Δεν τα δέχεται ή είναι χαλιά η απόκριση? Υπάρχει πρόβλημα. Full stop.

Link to comment
Share on other sites

παιδια ειμαι σε αναμονη για αγορα του τηλεφωνου.

οσοι κανατε την τελευταια αναβαθμιση,ειδατε βελτιωση?

δεν με ενδιαφερουν παιχνιδια,αλλα σε καθημερινη χρηση,browsing,texting δεν μπορω να δεχτω οτι η αφη θα μου δημιουργει προβληματα.

αν οντως το τελευταιο update λυνει τα θεματα της οθονης τοτε μιλαμε για την value συσκευη.

Σε καθημερινή χρίση δεν έχω κανένα πρόβλημα ολα οκ. Ακόμα και τρία δάκτυλα δεν έχω θέμα. Κάποιες φορές στο πληκτρολόγιο μπέρδευε τα γράμματα αλλά μετά την αναβάθμιση όλα οκ.

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 και 16ΚΒytes.
Link to comment
Share on other sites

Δεν σύγκρινα κινητά , μιλησα για αφή .

Παιρνεις κινητο με οθονη αφης και σου λενε οτι δεχεται 5 δαχτυλα.

Αμα η οθονη έχει πρόβλημα , το κινητό είναι ελλατωματικο και δεν μπορείς να το χρησιμοποιησεις είτε αυτό κανει 100 ειτε 500 ειτε 1000.

Δλδ με την δικια σου λογική, αμα πάρεις κινητό με αφή στα 70 ευρώ δεν θα πατιεται ουτε ενα δάχτυλο ενώ αμα πάρεις ενα με 1000 θα μπορεί να δεχτεί 15 δάχτυλα?

Αυτό το πράμα δεν υπάρχει σαν λογική.....

Παίρνεις smartphone που δέχεται 5 δάχτυλα. Δεν τα δέχεται ή είναι χαλιά η απόκριση? Υπάρχει πρόβλημα. Full stop.

 

Ετσι ειναι ακριβως ομως. Δεν εχει σημασια ποσα δινει ο καθενας, εφοσον ο κατασκευαστης λεει οτι το εκαστοτε κινητο εχει καποια λειτουργια και αυτη τελικα δεν υφισταται, υπαρχει προβλημα.

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα το παρέλαβα από το σερβις και μου είπανε ότι κανανε αναβάθμιση λογισμικού.. η αληθεια είναι οτι μεχρι στιγμής το double tap δουλευει και στο multitouch με 2+ δαχτυλα τα χανει λίγο. sta sms και σε όλα τα άλλα άψογα. αν δω ότι αρχίσει όμως και κάνει νερά πάλι θα κάνω το update mesw lumia rev tool που αναφέραμε χθες..

 

Σήμερα το παρέλαβα από το σερβις και μου είπανε ότι κανανε αναβάθμιση λογισμικού.. η αληθεια είναι οτι μεχρι στιγμής το double tap δουλευει και στο multitouch με 2+ δαχτυλα τα χανει λίγο. sta sms και σε όλα τα άλλα άψογα. αν δω ότι αρχίσει όμως και κάνει νερά πάλι θα κάνω το update mesw lumia rev tool που αναφέραμε χθες..
Edited by panthan
Συνεχόμενα μηνύματα, αν θέλουμε να προσθέσουμε κάτι κάνουμε χρήση των κουμπιών "τροποποιηση" και "πολλαπλή παράθεση"
Nokia 3310, Siemens CX65, LG , Sony K610i , Nokia 5310 Xpress Music, Nokia lumia 525 , Microsoft Lumia 535 , Lumia 730, Lumia 630 (1 week), Lumia 650, Xiaomi Mi A2 Black
Link to comment
Share on other sites

παιδια ειμαι σε αναμονη για αγορα του τηλεφωνου.

οσοι κανατε την τελευταια αναβαθμιση,ειδατε βελτιωση?

δεν με ενδιαφερουν παιχνιδια,αλλα σε καθημερινη χρηση,browsing,texting δεν μπορω να δεχτω οτι η αφη θα μου δημιουργει προβληματα.

αν οντως το τελευταιο update λυνει τα θεματα της οθονης τοτε μιλαμε για την value συσκευη.

 

Εγώ στο προτείνω φίλε, και τα δυο που έχω είναι μια χαρά. Ούτε στα μηνύματα έχω πρόβλημα ούτε στο ίντερνετ. Το ότι μπερδεύει πάνω από τρία δάχτυλα με αφήνει αδιάφορο.

Είναι το καλύτερο budget phone για μένα, μεγάλη οθόνη με ικανοποιητικά χρώματα και πολύ καλή φωτεινότητα, 2 αξιοπρεπέστατες κάμερες, κάρτα sd, καλό multitask, γρήγορο, θα πάρει μελλοντικά updates, αρκετά καλή μπαταρία.

Edited by haigoeo
Link to comment
Share on other sites

Πιστεύω ότι κάνουμε κουβέντα για να κάνουμε...δεν νομίζω κανεις στην καθημερινοτητα του να χρησιμοποιεί πάνω από 2 δαχτύλα για οτιδήποτε...μόνο στο κομμάτι gaming θα χρειαστεί ,αλλά και πάλι είναι άκυρο να πάρεις 535 για gaming...είναι τραγικό λάθος της Microsoft δεμ το συζητώ...αλλαντο target group της συσκευής μπορεί να ζήσει και με το παραπάνω

Επίσης μην ζητάτε από ένα κινητό των 100,ευρώ να κανουν πράγματα των 700,Εκτός και αν μιλάμε για iphone που μπορεί να κάνουν...χεχεχεχ πλακιτσα

Edited by Alex_tz
Αφαίρεση off topic
KTLK
Link to comment
Share on other sites

Παιδια αρχιζει και μου σπαει τα νευρα η μπαταρια..σημερα απο το πρωι μεχρι τωρα που στελνω ειναι στο 21%..ενταξει το χρησιμοποιησα αλλα οχι κ τοσο πολυ που να δικαιολογει τετοια πτωση..καμια εφαρμογη δεν τρεχει στο παρασκηνιο κ δεν ανοιξα καθολου τα δεδομενα..μονο wifi...
Link to comment
Share on other sites

Πιστεύω ότι κάνουμε κουβέντα για να κάνουμε...δεν νομίζω κανεις στην καθημερινοτητα του να χρησιμοποιεί πάνω από 2 δαχτύλα για οτιδήποτε...μόνο στο κομμάτι gaming θα χρειαστεί ,αλλά και πάλι είναι άκυρο να πάρεις 535 για gaming...είναι τραγικό λάθος της Microsoft δεμ το συζητώ...αλλαντο target group της συσκευής μπορεί να ζήσει και με το παραπάνω

Επίσης μην ζητάτε από ένα κινητό των 100,ευρώ να κανουν πράγματα των 700,Εκτός και αν μιλάμε για iphone που μπορεί να κάνουν...χεχεχεχ πλακιτσα

 

 

"κουβεντα για να κανουμε" ΔΕΝ ΚΑΝΟΥΜΕ

απο την στιγμη που το Νο 1 κριτηριο για smartphone ειναι η ποιοτητα αφης

 

απο τη στιγμη που στο multitouch ζουμ 2 δακτυλα σε φωτο, maps, browsing δυσκολευει, εχουμε θεματαρα, οχι θεμα

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα το παρέλαβα από το σερβις και μου είπανε ότι κανανε αναβάθμιση λογισμικού.. η αληθεια είναι οτι μεχρι στιγμής το double tap δουλευει και στο multitouch με 2+ δαχτυλα τα χανει λίγο. sta sms και σε όλα τα άλλα άψογα. αν δω ότι αρχίσει όμως και κάνει νερά πάλι θα κάνω το update mesw lumia rev tool που αναφέραμε χθες..
Nokia 3310, Siemens CX65, LG , Sony K610i , Nokia 5310 Xpress Music, Nokia lumia 525 , Microsoft Lumia 535 , Lumia 730, Lumia 630 (1 week), Lumia 650, Xiaomi Mi A2 Black
Link to comment
Share on other sites

"κουβεντα για να κανουμε" ΔΕΝ ΚΑΝΟΥΜΕ

απο την στιγμη που το Νο 1 κριτηριο για smartphone ειναι η ποιοτητα αφης

 

απο τη στιγμη που στο multitouch ζουμ 2 δακτυλα σε φωτο, maps, browsing δυσκολευει, εχουμε θεματαρα, οχι θεμα

Ίσως είναι κριτήριο για εσένα...για τον πατέρα μου σίγουρα όχι...

Και στα. 2 δάχτυλα δεν έχει πρόβλημα

KTLK
Link to comment
Share on other sites

Σίγουρα υπάρχει θέμα , από την άλλη όμως θέλεις ένα κινητό να τρέχει απροβλημάτιστα (το κάνει) δίχως να λαγκάρει , να είναι μόνο στα 100 ευρώ η τιμή του (τόσο έχει) , να πληκτρολογείς άνετα (το κάνει) , να έχει όσο το δυνατόν καλύτερη φωτογραφική (έχει αρκετά καλή) .

Ε δεν κατάφεραν να το κάνουν (από την αρχή) να δέχεται εντολές από τρία και πάνω δάχτυλα ταυτόχρονα , εγώ για την χρήση που προορίζεται πάλι αυτό θα αγόραζα .

Τώρα εάν κάποιοι δεν διαθέτουν περισσότερα χρήματα για να πάρουν κάτι αντίστοιχο (διότι σε αυτό το ποσό δεν υπάρχει κάτι άλλο) δεν είναι σωστό να γράφουν όλη την ώρα για αυτό το ζήτημα προσπαθώντας να ξεσπάσουν . Ας ανοιχτεί ένα άλλο θέμα με τίτλο η οθόνη του Lumia 535 .

Λυπάμαι εάν στεναχωρώ κάποιους .

Link to comment
Share on other sites

"κουβεντα για να κανουμε" ΔΕΝ ΚΑΝΟΥΜΕ

απο την στιγμη που το Νο 1 κριτηριο για smartphone ειναι η ποιοτητα αφης

 

απο τη στιγμη που στο multitouch ζουμ 2 δακτυλα σε φωτο, maps, browsing δυσκολευει, εχουμε θεματαρα, οχι θεμα

 

Δεν ξέρω αν το έχεις το κινητό ή όχι. αλλα νομιζω ότι ειναι καλυτερα να αφήνουμε να κρίνουν όσοι το έχουν αν ειναι θέμα, θεματάκι ή θεματάρα.

Και μια και το έχω... εμένα για την χρήση που κάνω ειναι ότι καλύτερο είχα/έχω μετά το 820..

Από την άλλη έχω δει όμως και τον George_Z που το παραλάβαμε σχεδόν μαζί να ταλαιπωρείται γιατί στο δικό του έκατσε να ειναι ποιο έντονο το θέμα.

και όπως έχω πει ξανά αν δεν έμπαινα στο φορουμ δεν θα ήξερα καν ότι έχει θέμα πάνω από 2 δάχτυλα...

 

 

Δεν σύγκρινα κινητά , μιλησα για αφή .

Παιρνεις κινητο με οθονη αφης και σου λενε οτι δεχεται 5 δαχτυλα.

Αμα η οθονη έχει πρόβλημα , το κινητό είναι ελλατωματικο και δεν μπορείς να το χρησιμοποιησεις είτε αυτό κανει 100 ειτε 500 ειτε 1000.

Δλδ με την δικια σου λογική, αμα πάρεις κινητό με αφή στα 70 ευρώ δεν θα πατιεται ουτε ενα δάχτυλο ενώ αμα πάρεις ενα με 1000 θα μπορεί να δεχτεί 15 δάχτυλα?

Αυτό το πράμα δεν υπάρχει σαν λογική.....

Παίρνεις smartphone που δέχεται 5 δάχτυλα. Δεν τα δέχεται ή είναι χαλιά η απόκριση? Υπάρχει πρόβλημα. Full stop.

 

Μάλλον δεν με κατάλαβες. συμφωνούμε φίλε μου.. ίσως εγώ να μην το διευκρίνισα περισσότερο και να μην έγινα κατανοητός..

για να με καταλάβεις: ας πούμε ότι το 535 δεν είχε κανένα θέμα με τα 5 δάχτυλα....

θα περίμενες να έχεις ακριβός την ίδια εμπειρια χρήσης με το 830??? Εγώ όχι.

αυτό μόνο ήθελα να πω..

-------------------------------------------------------------

Life is what happens when your cell phone is charging.

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα,αγορασα το 535 για την κοπελα μου στις 19 του μηνα γιατι εγω εχω το 930 και με ειχε πρηξει και εχθες μου ανεφερε οτι κανει αλλα νταλον με το touch.Πανταει την απαντηση και πατιετε η αποριψη καθως το επιβεβαιωσα και εγω που την πηρα 2 φορες καθω μου ειπε οτι παταει αλλη εφαρμογη και ανοιγει αλλη.Με το update απο το recovery tool διορθωνετε η να το παω κατευθειαν arvato? (arvato=τρεξιμο,προβληματα και βληματα για εμενα) :p
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα,αγορασα το 535 για την κοπελα μου στις 19 του μηνα γιατι εγω εχω το 930 και με ειχε πρηξει και εχθες μου ανεφερε οτι κανει αλλα νταλον με το touch.Πανταει την απαντηση και πατιετε η αποριψη καθως το επιβεβαιωσα και εγω που την πηρα 2 φορες καθω μου ειπε οτι παταει αλλη εφαρμογη και ανοιγει αλλη.Με το update απο το recovery tool διορθωνετε η να το παω κατευθειαν arvato? (arvato=τρεξιμο,προβληματα και βληματα για εμενα) :p

 

Καλημέρα, εγώ το πήρα από το σερβις και μου περάσανε την αρχική έκδοση του λογισμικού πριν το 1ο update της Microsoft. δεν είδα βελτίωση και περασα χθες το απόγευμα μέσω του rec tool την τελεταυταια ενημερωμένη έκδοση που αναφέρει στο ιντερνετ ότι επιλύει τα θέματα αφής. η αλήθεια είναι ότι μετά από 12 ώρες χρήση δν βλέπω καποια κόλλημα στο scrollarisma . παρα μόνο όταν παίζω καποιο παιχνδιδι που χρειάζεται δυο δάχτυλα..το double tap δεν θα έλεγα ότι δουλευει όπως στο 525 που είχα προηγουμένως και σκέφτομαι να ζητήσω αντικατάσταση συσκευηής. Για μένα κανε το update Και αν δεν δεις βελτιωση ζήτησε αντικατάσταση. (σημειώνω ότι το αγόρασα 10/2 και το επέστεψα στο σερβις 13/2)

Nokia 3310, Siemens CX65, LG , Sony K610i , Nokia 5310 Xpress Music, Nokia lumia 525 , Microsoft Lumia 535 , Lumia 730, Lumia 630 (1 week), Lumia 650, Xiaomi Mi A2 Black
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα,αγορασα το 535 για την κοπελα μου στις 19 του μηνα γιατι εγω εχω το 930 και με ειχε πρηξει και εχθες μου ανεφερε οτι κανει αλλα νταλον με το touch.Πανταει την απαντηση και πατιετε η αποριψη καθως το επιβεβαιωσα και εγω που την πηρα 2 φορες καθω μου ειπε οτι παταει αλλη εφαρμογη και ανοιγει αλλη.Με το update απο το recovery tool διορθωνετε η να το παω κατευθειαν arvato? (arvato=τρεξιμο,προβληματα και βληματα για εμενα) :p

 

Καλημερα, δοκιμασε το με recovery tool μηπως και διορθωθει δεν χανεις και τιποτα (εκτος του οτι πρεπει να το ξαναστησεις μετα το τηλεφωνο).

Αν δεν λυθουν τα προβληματα να απαιτησεις αντικατασταση..

 

Λοιπον σχετικα με το update μαλλον δεν ειναι αυτο για το multitouch fix αλλα κατι γενικοτερο που λυνει bugs της denim και βλεπω οτι το παιρνουν και αλλα μοντελα.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, εγώ το πήρα από το σερβις και μου περάσανε την αρχική έκδοση του λογισμικού πριν το 1ο update της Microsoft. δεν είδα βελτίωση και περασα χθες το απόγευμα μέσω του rec tool την τελεταυταια ενημερωμένη έκδοση που αναφέρει στο ιντερνετ ότι επιλύει τα θέματα αφής. η αλήθεια είναι ότι μετά από 12 ώρες χρήση δν βλέπω καποια κόλλημα στο scrollarisma . παρα μόνο όταν παίζω καποιο παιχνδιδι που χρειάζεται δυο δάχτυλα..το double tap δεν θα έλεγα ότι δουλευει όπως στο 525 που είχα προηγουμένως και σκέφτομαι να ζητήσω αντικατάσταση συσκευηής. Για μένα κανε το update Και αν δεν δεις βελτιωση ζήτησε αντικατάσταση. (σημειώνω ότι το αγόρασα 10/2 και το επέστεψα στο σερβις 13/2)

 

Καλημερα, δοκιμασε το με recovery tool μηπως και διορθωθει δεν χανεις και τιποτα (εκτος του οτι πρεπει να το ξαναστησεις μετα το τηλεφωνο).

Αν δεν λυθουν τα προβληματα να απαιτησεις αντικατασταση..

 

Λοιπον σχετικα με το update μαλλον δεν ειναι αυτο για το multitouch fix αλλα κατι γενικοτερο που λυνει bugs της denim και βλεπω οτι το παιρνουν και αλλα μοντελα.

 

Ευχαριστω για τις απαντησεις,οταν κανω το update που οντως δεν εχω να χασω κατι να κανω επαναφορα το προηγουμενο συστημα για να μου βαλει μεσα τις εφαρμογες που ειχε περασει πριν η να κανω εκκινηση σαν να ειναι καινουριο?

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω για τις απαντησεις,οταν κανω το update που οντως δεν εχω να χασω κατι να κανω επαναφορα το προηγουμενο συστημα για να μου βαλει μεσα τις εφαρμογες που ειχε περασει πριν η να κανω εκκινηση σαν να ειναι καινουριο?

 

http://wmpoweruser.com/another-firmware-update-available-for-the-lumia-535-with-updated-os/

Αυτή είναι η έκδοση της ενημέρωσης που πρέπει να έχεις μεσω του rec tool (14234)..εάν κάνεις επαναφορά λογικά θα επιστρέψεις στην αρχική έκδοση που είχε από τον κατασκευαστή. Κάνε και ένα back up καλου κακού sto onedrive για να μην χάσεις αρχεία κλπ πράγματα που χρειάζεσαι.

Nokia 3310, Siemens CX65, LG , Sony K610i , Nokia 5310 Xpress Music, Nokia lumia 525 , Microsoft Lumia 535 , Lumia 730, Lumia 630 (1 week), Lumia 650, Xiaomi Mi A2 Black
Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω αν το έχεις το κινητό ή όχι. αλλα νομιζω ότι ειναι καλυτερα να αφήνουμε να κρίνουν όσοι το έχουν αν ειναι θέμα, θεματάκι ή θεματάρα.

Και μια και το έχω... εμένα για την χρήση που κάνω ειναι ότι καλύτερο είχα/έχω μετά το 820..

Από την άλλη έχω δει όμως και τον George_Z που το παραλάβαμε σχεδόν μαζί να ταλαιπωρείται γιατί στο δικό του έκατσε να ειναι ποιο έντονο το θέμα.

και όπως έχω πει ξανά αν δεν έμπαινα στο φορουμ δεν θα ήξερα καν ότι έχει θέμα πάνω από 2 δάχτυλα...

 

.

 

 

 

το εχω το κινητο γι αυτο σχολιαζω

η κουβεντα που γινεται και ενοχλει οπως διαβαζεις και το αναφερουν/ω εδω ειναι για 2 δακτυλα οχι για πανω απο 2!!!... (που νοιαζει λιγους)

Edited by Alex_tz
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Microsoft Lumia 535

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...