Jump to content

Microsoft Lumia 535


nikosxeng3
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 2,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

τιμη σε ειπαν;

 

 

 

δεν ηρθε :(

πέρνα και σήμερα από ταχυδρομείο και αν δεν.. στείλε μήνυμα

-------------------------------------------------------------

Life is what happens when your cell phone is charging.

Link to comment
Share on other sites

Χρόνια Πολλά σε όλους και όλες , παρακαλώ μπορείτε να μου πείτε αν έχει έρθει Ελλάδα το συγκεκριμένο τηλέφωνο?

Επίσης στο Γαλλικό ΑΜΑΖΟΝ έχει πουθενά επιλογή για γλώσσα αγγλικά γιατί δεν γνωρίζω γαλλικά?

Όπως καταλαβαίνετε ενδιαφέρομαι ΑΜΕΣΑ να αποκτήσω το συγκεκριμένο τηλέφωνο, ειδικά μετά απ όσα διάβασα στα ενδιαφέροντα post σας. Σε ενα ελληνικό μαγαζί που διάβασα οτι το διαθέτει είναι dual sim και θα προτιμούσα το single sim. Τέλος τα Καπάκια είανι εναλλάξιμα δλδ αν το πάρω μαυρο θα μπορέσω μετα να αλλάξω σε πράσινο?

 

Σας ευχαρστώ και ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ να έχετε

Μπες με Chrome για αυτόματη μετάφραση σελίδας στα αγγλικά.

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

πέρνα και σήμερα από ταχυδρομείο και αν δεν.. στείλε μήνυμα

 

δε πηγα ταχυδρομειο. τζαμπα κοπο θα εκανα. ουτε χαρτακι ηρθε. γενικα ο ταχυδρομος εχει να ρθει πολλες μερες:mad:

παει το δωρο των γιορτων που προοριζοταν το τηλεφωνο. τη γκαντεμια μου μεσα.

 

 

του ειχα στειλει προχθες και με ειπαν οτι αν δε παραλαβω μεχρι 6/1 να τους ενημερωσω. τρεχα γυρευε

Link to comment
Share on other sites

και εμένα δεν μου έχει έρθει ακόμα πήγα ρώτησα και σήμερα, μίλησα χθες μαζί τους on line στο γαλλικό άμαζον και μου είπαν να περιμένω μέχρι την Πέμπτη, τι γίνεται μετά ξέρει κάποιος να μου πει, στέλνουν άλλο κινητό ,γυρίζουν πίσω τα λεφτά?

η αποστολή ξεκίνησε τελικά 10 του μήνα

Edited by gsserv10
Link to comment
Share on other sites

και εμένα δεν μου έχει έρθει ακόμα πήγα ρώτησα και σήμερα, μίλησα χθες μαζί τους on line στο γαλλικό άμαζον και μου είπαν να περιμένω μέχρι την Πέμπτη, τι γίνεται μετά ξέρει κάποιος να μου πει, στέλνουν άλλο κινητό ,γυρίζουν πίσω τα λεφτά?

η αποστολή ξεκίνησε τελικά 10 του μήνα

 

Αν τους αναφέρεις ότι δεν παρελαβες, ζήτησε είτε refund είτε να σου στείλουν άλλη συσκευή.

Αν τυχόν οποιαδήποτε στιγμή παραλάβεις την πρώτη συσκευή τους ενημερώνεις και τους λες να κινηθεί η διαδικασία να το επιστρέψεις με το να εκτυπώσεις το return label που θα σου στείλουν και στο λογαριασμό σου αλλά και με email.

Θα σου καλύψουν τα μεταφορικά πχ ΕΛΤΑ συστημένο όπου κάνει 5-8 εργάσιμες να παραλάβουν.

Αν είναι με i-parcel η αποστολή δυστυχώς η καθυστέρηση είναι αναμενόμενη (παθών και εγώ παλιότερα)

Edited by alextrela

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

με iparcel ερχεται. ποσες μερες δηλαδη;

αν το ξερω θα το παιρνα απο Ελλαδα

 

Εμένα σε μια περίπτωση έκανε 15 ημερολογιακες ημέρες στην άλλη 25.

Παρτο απ εδώ αν θες και όταν παραλάβεις το επιστρέψεις όπως ήρθε και θα σου κάνουν full refund.

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Καλή χρονιά με υγεία για όλο τον κόσμο.

 

Παρακαλώ όποιος/α έχει ήδη πάρει το συγκεκριμένο τηλέφωνο, αν έχει την καλωσύνη, μπορεί να μου εξηγήσει αν θα μπορέσω, όταν το πάρω, να εισάγω άμεσα τις επαφές μου απο το Microsof Outlook στο οποίο όμως έχω εγκατεστημένους 5 διαφορετικούς λογαριασμούς (Yahoo, Hotmail, Gmail, Otenet, Hol) χωρίς να χρειαστεί να εγκαταστήσω κάποιο ειδικό λογισμικό και προπαντώς χωρίς να χρειαστεί να συγχρονίζονται αυτομάτως οι επαφές με κάποιον απο τους προαναφερόμενους ηλεκτρονικούς λογαριασμούς. Εννοώ δλδ να ελέγχω εγώ τι θα συγχρονιστεί και πότε και όχι να το κάνει μόνο του όπως το ρουφιανο android.

 

Ευχαριστώ

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Καλή χρονιά με υγεία για όλο τον κόσμο.

 

Παρακαλώ όποιος/α έχει ήδη πάρει το συγκεκριμένο τηλέφωνο, αν έχει την καλωσύνη, μπορεί να μου εξηγήσει αν θα μπορέσω, όταν το πάρω, να εισάγω άμεσα τις επαφές μου απο το Microsof Outlook στο οποίο όμως έχω εγκατεστημένους 5 διαφορετικούς λογαριασμούς (Yahoo, Hotmail, Gmail, Otenet, Hol) χωρίς να χρειαστεί να εγκαταστήσω κάποιο ειδικό λογισμικό και προπαντώς χωρίς να χρειαστεί να συγχρονίζονται αυτομάτως οι επαφές με κάποιον απο τους προαναφερόμενους ηλεκτρονικούς λογαριασμούς. Εννοώ δλδ να ελέγχω εγώ τι θα συγχρονιστεί και πότε και όχι να το κάνει μόνο του όπως το ρουφιανο android.

 

Ευχαριστώ

 

η εισαγωγή γίνετε άνετα. όσο άνετα ειναι και στο android. βάζεις λογαριασμό/ους και επιλέγεις ποια πράγματα θα συγχρονίζουν. πχ ημερολόγιο , επαφές , αλληλογραφία.

στο μόνο που συνάντησα θέμα ήταν από gmail τρεις επαφές που ήταν σε subfolder δεν ήρθαν. αλλά όταν της έβγαλα στο κανονικό folder ήρθαν άμεσα και αυτές.

-------------------------------------------------------------

Life is what happens when your cell phone is charging.

Link to comment
Share on other sites

Micro η nano sim παιρνει???

 

micro sim σύμφωνα με το gsmarena.

Μόνο όταν έχουμε χάσει τα πάντα είμαστε πραγματικά ελεύθεροι να κάνουμε τα πάντα.
Link to comment
Share on other sites

Σωστος. Ουτε σκεφτηκα να δω εκει.

 

Στο dual και οι 2 είναι μικρο?

 

Σύμφωνα με το ίδιο site ναι! :)

Μόνο όταν έχουμε χάσει τα πάντα είμαστε πραγματικά ελεύθεροι να κάνουμε τα πάντα.
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει κανένα νεώτερο σχετικά με την κυκλοφορία του στην ελληνκή αγορά? Ισχύει το 7 Ιανουαρίου που δίνουν ως ημερομηνία στις προπαραγγελίες του νοκια store εδώ στην Ελλάδα?
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

ενδιαφερομαι κ εγω να αγορασω αυτο το κινητο... δεν ξερω αν ειναι σωστο να κανω αυτη την ερωτηση εδω. το nok-shop που αναφερατε ειναι αξιοπιστο?
Link to comment
Share on other sites

Τιμη ξερουμε? Θα υπάρχει και το 2σιμ?

 

To nok-store 120 ευρω το έχει, στο Γαλλικό Amazon 109 euro

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

ενδιαφερομαι κ εγω να αγορασω αυτο το κινητο... δεν ξερω αν ειναι σωστο να κανω αυτη την ερωτηση εδω. το nok-shop που αναφερατε ειναι αξιοπιστο?

 

Γιατί το λές αυτό? και ρωτάω γιατί μου βάζεις ...ιδέες καθώς το έχω προπαραγγειλει , βεβαια δεν έχω δώσει χρηματα καθως θα το πληρώσω μόλις το παραλάβω στο κατάστημα, αλλά ομολογώ ότι με παραξένεψε η επισήμανση ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΕΙΣΑΓΩΓΗ όπου όταν τον ρώτησα μου είπε οτι πρόκειται για δική του εισαγωγή και στην επόμενη ερώτηση μου περί εγγύησης και επίσκευης μου ειπε "οτι χρειαστείς εδώ θα το φέρεις"... Λές να μπλέξουμε?

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

To nok-store 120 ευρω το έχει, στο Γαλλικό Amazon 109 euro

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

Γιατί το λές αυτό? και ρωτάω γιατί μου βάζεις ...ιδέες καθώς το έχω προπαραγγειλει , βεβαια δεν έχω δώσει χρηματα καθως θα το πληρώσω μόλις το παραλάβω στο κατάστημα, αλλά ομολογώ ότι με παραξένεψε η επισήμανση ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΕΙΣΑΓΩΓΗ όπου όταν τον ρώτησα μου είπε οτι πρόκειται για δική του εισαγωγή και στην επόμενη ερώτηση μου περί εγγύησης και επίσκευης μου ειπε "οτι χρειαστείς εδώ θα το φέρεις"... Λές να μπλέξουμε?

 

δεν θελω να σου βαλω ιδεες, απλα ρωτησα μηπως εχουν αγορασει αλλοι χρηστες απο εκει κ ειναι ικανοποιημενοι γιατι δεν ειναι απο τα γνωστα σκρουτζομαγαζα που ξερουμε πληροφοριες.. για αυτο το μαγαζι δεν εχω ακουσει τιποτα. παντως εγω λεω να περιμενω μερικες μερες μηπως οντως ερθει στα επισημα nokia care κ σε τι τιμη!

Link to comment
Share on other sites

Μα νομίζω ότι το nok store εινο η Nokia στην Πατησίων

...το παρήγγειλα προχτές για την γυναίκα μου μιας και το 520,έσπασε ή οθόνη και μου ήρθε email για 8,Ιανουαρίου

KTLK
Link to comment
Share on other sites

Μα νομίζω ότι το nok store εινο η Nokia στην Πατησίων

...το παρήγγειλα προχτές για την γυναίκα μου μιας και το 520,έσπασε ή οθόνη και μου ήρθε email για 8,Ιανουαρίου

 

δεν ξερω, αν η εισαγωγη παντως ηταν επισημη δεν θα ερθει το κινητο κ στα υπολοιπα νοκια μαγαζι? παντως οταν το παρετε στα χερια σας πειτε εντυπωσεις απο την εξυπηρετηση κ τι παιζει με την εγγυηση.

Link to comment
Share on other sites

Μα νομίζω ότι το nok store εινο η Nokia στην Πατησίων

...το παρήγγειλα προχτές για την γυναίκα μου μιας και το 520,έσπασε ή οθόνη και μου ήρθε email για 8,Ιανουαρίου

ειναι nokia care. Λειτουργεί αρκετά χρόνια. εγώ προσωπικά έχω δώσει και συσκευή για επισκευή και ήταν άψογα όλα.

-------------------------------------------------------------

Life is what happens when your cell phone is charging.

Link to comment
Share on other sites

ειναι nokia care. Λειτουργεί αρκετά χρόνια. εγώ προσωπικά έχω δώσει και συσκευή για επισκευή και ήταν άψογα όλα.

 

ευχαριστουμε για την ενημερωση! μαλλον θα το εμπιστευτω κ εγω!

Link to comment
Share on other sites

Μα νομίζω ότι το nok store εινο η Nokia στην Πατησίων

...το παρήγγειλα προχτές για την γυναίκα μου μιας και το 520,έσπασε ή οθόνη και μου ήρθε email για 8,Ιανουαρίου

 

Ίσως απο δικό μου λάθος να διορθώσω λοιπόν οτι η ονομασία του καταστήματος είναι nok-shop και στην ιστοσελίδα του εμφανίζει ως διεύθυνση την οδό Πατησίων 233 λέγοντας "nok-shop powered by NOKIA care Πατησίων" ενώ η ιστοσελίδα είναι http://www.nok-shop.gr και το συγκεκριμένο τηλέφωνο είναι ΕΔΩ

Edited by Rookie1
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Microsoft Lumia 535

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...