Jump to content

Cubot S200 (παραγγελίες)


valanths
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μολις το αγορασα με το κουπονι κ εξαργυρωσα κ τους πποντους με sing post 82$ απλα ειναι σε κατασταση awaiting payment ξερει κανεις ημερομηνια αποστολης?

Τα pre-order λήγουν 26/11 και απ ότι διαβάζω οι περισσότεροι resellers παραλαμβάνουν 30/11 με 1/12...

[Αντώνης] small break on Android: iPhone 13 Pro - in the past: OP10Pro, OP9Pro, OP7TPro, OP7, OP6, OP3, OP2, OP1

 

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 988
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Μολις το αγορασα με το κουπονι κ εξαργυρωσα κ τους πποντους με sing post 82$ απλα ειναι σε κατασταση awaiting payment ξερει κανεις ημερομηνια αποστολης?

 

3-5 εργάσιμες από την 27η Νοεμβρίου σύμφωνα με την απάντηση μου έδωσαν με email.

(This phone will be available on 26th, Nov. And then we can ship it 3 to 5 business days from the day, 27th, Nov.)

Δύο πράγματα σ' αυτή την ζωή δεν έχουν τέλος, το σύμπαν και η ηλιθιότητα των ανθρώπων αν και για το πρώτο δεν είμαι απόλυτα βέβαιος.

Α.Einstein

Link to comment
Share on other sites

Μετά το τέλος της προπώλησης τι πολιτική ακολουθείται ως προς την τιμή. Θα είναι 97-107 $ η να περιμένουμε αύξηση της τιμής ;

 

Αν κρίνω απο το doogee dg900, η τιμη θα παραμείνει στα ιδια επίπεδα 107$ δλδ

O έξυπνος ΠΑΡΑΔΕΧΕΤΑΙ, ο πονηρός ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΕΙΤΑΙ, ο ηλίθιος ΕΠΙΜΕΝΕΙ..... Στο τελευταιο θα βαζουμε και nicknames και δεν θα φτάνει το πλαίσιο...
Link to comment
Share on other sites

αν βρει κανείς καμια θήκη ας ποσταρει να παραγγέλνουμε

 

Επειδή σε άλλα μαγαζιά αναφέρεται οτι το κινητό συνοδεύεται με σκληρή θήκη και προστασία οθόνης , πολύ πιθανόν να έχει και το δικό μας.

Έστειλα email και περιμένω απάντηση.

Δύο πράγματα σ' αυτή την ζωή δεν έχουν τέλος, το σύμπαν και η ηλιθιότητα των ανθρώπων αν και για το πρώτο δεν είμαι απόλυτα βέβαιος.

Α.Einstein

Link to comment
Share on other sites

Kαλησπερα και απο εμενα, ψαχνω πολυ καιρο για φτηνο κινητο, και απο οτι διαβαζα εδω μεσα ειχα καταληξει οτι για κατι αξιοπρεπες επρεπε να δωσω 120-130 ευρω. Τωρα που ειδα αυτο λεω οτι οικονομικα συμφερει κατα πολυ. Σχετικα με την εταιρια αυτη και τα υπολοιπα μοντελα της εχει καποιος εμπειρια? Υπαρχει κοινοτητα με custom roms, η θα παρουμε γουρουνι στο σακι?. Ενταξει η τιμη ειναι χωμα απλα σαν μια ασφαλεια ρωταω.
Link to comment
Share on other sites

Επειδή σε άλλα μαγαζιά αναφέρεται οτι το κινητό συνοδεύεται με σκληρή θήκη και προστασία οθόνης , πολύ πιθανόν να έχει και το δικό μας.

Έστειλα email και περιμένω απάντηση.

Μου απάντησαν οτι θα συνοδεύεται :

There will be a Protective Case and Screen Protector.

 

Kαλησπερα και απο εμενα, ψαχνω πολυ καιρο για φτηνο κινητο, και απο οτι διαβαζα εδω μεσα ειχα καταληξει οτι για κατι αξιοπρεπες επρεπε να δωσω 120-130 ευρω. Τωρα που ειδα αυτο λεω οτι οικονομικα συμφερει κατα πολυ. Σχετικα με την εταιρια αυτη και τα υπολοιπα μοντελα της εχει καποιος εμπειρια? Υπαρχει κοινοτητα με custom roms, η θα παρουμε γουρουνι στο σακι?. Ενταξει η τιμη ειναι χωμα απλα σαν μια ασφαλεια ρωταω.

 

Στο forum μπορείς να διαβάσεις για το S168 ( http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=401902) το οποίο μέχρι στιγμής έχει πολύ θετικά σχόλια. Custom roms ειναι νωρίς ακόμη να δούμε, επειδή το τηλέφωνο δεν έχει κυκλοφορήσει ακόμη.

Δύο πράγματα σ' αυτή την ζωή δεν έχουν τέλος, το σύμπαν και η ηλιθιότητα των ανθρώπων αν και για το πρώτο δεν είμαι απόλυτα βέβαιος.

Α.Einstein

Link to comment
Share on other sites

Eυχαριστω για την απαντηση. Τωρα εχω ενα ταπεινο sony xperia mini το οποιο εχει βγει πραγματικο σκυλι αλλα δεν ειναι για τιποτε αλλο παρα τηλεφωνο, οποτε οτι και να παρω απο τα καινουργια θα ειναι τεραστιο αλμα. Θα το ρισκαρω και εγω μαζι σας απο gearbest.:)
Link to comment
Share on other sites

59 pre-orders. Ειλικρινά πρέπει οι 40+ να είναι από δω μέσα :) Όσο και να θέλω να βρω κάτι αρνητικό στα 77 ευρώ, με την σημερινή ισοτιμία, δύσκολα μπορώ να βρω...να μιλήσεις για τα περίπου 6 GB ελεύθερο χώρο ; Μέσα από ένα βίντεο που κυκλοφόρησε και βρίσκεται και πιο πάνω να μιλήσεις για μια μικρή καθυστέρηση στην απόκριση ; Να πεις ότι είναι λίγο πιο παχύ από αυτά που έχουμε συνηθίσει ; Άντε και ας πούμε και ισχύουν αυτά τα τρια...τα θετικά του είναι τόσα πολλά που πραγματικά δεν ξέρεις απο που να ξεκινήσεις και που να τελειώσεις. Θες να δεις μπροστινή και οπίσθια κάμερα, θες να δεις μέγεθος μπαταρίας, θες ότι έχει FM radio, θες οτι έχει αυτήν την πλάτη, θες ότι δεν έχει σχεδόν καμιά κινεζιά μέσα....ειλικρινά αν βγουν καλά και τα wifi,3g,gps θα μιλάμε για ένα εξαιρετικό κινητό στην ζώνη κάτω των 100 ευρώ που εύκολα μπορεί να ανταγωνιστεί κινητά των 150 ευρώ. Παρ' όλα ταύτα δεν θα το αγοράσω γιατί έχω να πληρώσω 2.100 ευρώ σε ασφαλιστικά ταμεία μέχρι τέλος του έτους και δεν έχω κυριολεκτικά μία :) :) Και επειδή μάλλον θα έρθει 3-4 μέρες πριν την Πρωτοχρονιά εύχομαι να το χαρείτε όλοι όσοι το προτιμήσατε και να δικαιωθεί η επιλογή σας !!! Edited by aggelosn
Link to comment
Share on other sites

δεν θυμάμαι αν εχει ξαναμπεί

Στην αρχη κανει λαθος με το μεγεθος της μπαταριας . 3300mha εχει κανονικα

Edited by chalk
O έξυπνος ΠΑΡΑΔΕΧΕΤΑΙ, ο πονηρός ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΕΙΤΑΙ, ο ηλίθιος ΕΠΙΜΕΝΕΙ..... Στο τελευταιο θα βαζουμε και nicknames και δεν θα φτάνει το πλαίσιο...
Link to comment
Share on other sites

hands-on βιντεο απο efox:

 

edit: ουπς δεν ειδα το λινκ ακριβως απο πανω :p ωραιος ο μεταλεργρ :lol:

Edited by telefoneri
Link to comment
Share on other sites

Κανένα video με hands on του S200 παίζει ; http://opelclub.gr/Smileys/akyhne/SmokingAJoint.gif

Δύο πράγματα σ' αυτή την ζωή δεν έχουν τέλος, το σύμπαν και η ηλιθιότητα των ανθρώπων αν και για το πρώτο δεν είμαι απόλυτα βέβαιος.

Α.Einstein

Link to comment
Share on other sites

Κανένα video με hands on του S200 παίζει ; http://opelclub.gr/Smileys/akyhne/SmokingAJoint.gif

 

xaxaxaxaxaxaxax ;)

O έξυπνος ΠΑΡΑΔΕΧΕΤΑΙ, ο πονηρός ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΕΙΤΑΙ, ο ηλίθιος ΕΠΙΜΕΝΕΙ..... Στο τελευταιο θα βαζουμε και nicknames και δεν θα φτάνει το πλαίσιο...
Link to comment
Share on other sites

59 pre-orders. Ειλικρινά πρέπει οι 40+ να είναι από δω μέσα :) Όσο και να θέλω να βρω κάτι αρνητικό στα 77 ευρώ, με την σημερινή ισοτιμία, δύσκολα μπορώ να βρω...!!!

Ετσι νόμιζα και γω, αλλα πατώντας σήμερα το λινκ του "white color" είδα οτι εκεί, εχει άλλη ποσότητα: 43 Λευκά & 64 Μαύρα σε προ-παραγγελίες!!! Δεν μπορούσα να το φανταστω πριν μερικές μέρες και φαντάζομαι και οι gearbestίτες...

Αντε να δούμε...!

[Αντώνης] small break on Android: iPhone 13 Pro - in the past: OP10Pro, OP9Pro, OP7TPro, OP7, OP6, OP3, OP2, OP1

 

Link to comment
Share on other sites

Το παρήγγειλα και εγώ σήμερα το μεσημέρι σε άσπρο χρώμα. Έβαλα το κουπόνι και η τιμή σε δολάρια πήγε 86.41 μαζί με sg post....Τώρα η κατάσταση είναι σε pending. ..Μήπως έκανα κάτι λάθος;Το κινητό είναι το s200 με το Ποιο Πάνω κουπόνι. Edited by tikos79
Link to comment
Share on other sites

Κανένα video με hands on του S200 παίζει ; http://opelclub.gr/Smileys/akyhne/SmokingAJoint.gif

 

:lol: δεν προσεξα το λινκ ακριβως απο πανωhttp://opelclub.gr/Smileys/akyhne/SmokingAJoint.gif

Link to comment
Share on other sites

59 pre-orders. Ειλικρινά πρέπει οι 40+ να είναι από δω μέσα :) Όσο και να θέλω να βρω κάτι αρνητικό στα 77 ευρώ, με την σημερινή ισοτιμία, δύσκολα μπορώ να βρω...να μιλήσεις για τα περίπου 6 GB ελεύθερο χώρο ; Μέσα από ένα βίντεο που κυκλοφόρησε και βρίσκεται και πιο πάνω να μιλήσεις για μια μικρή καθυστέρηση στην απόκριση ; Να πεις ότι είναι λίγο πιο παχύ από αυτά που έχουμε συνηθίσει ; Άντε και ας πούμε και ισχύουν αυτά τα τρια...τα θετικά του είναι τόσα πολλά που πραγματικά δεν ξέρεις απο που να ξεκινήσεις και που να τελειώσεις. Θες να δεις μπροστινή και οπίσθια κάμερα, θες να δεις μέγεθος μπαταρίας, θες ότι έχει FM radio, θες οτι έχει αυτήν την πλάτη, θες ότι δεν έχει σχεδόν καμιά κινεζιά μέσα....ειλικρινά αν βγουν καλά και τα wifi,3g,gps θα μιλάμε για ένα εξαιρετικό κινητό στην ζώνη κάτω των 100 ευρώ που εύκολα μπορεί να ανταγωνιστεί κινητά των 150 ευρώ. Παρ' όλα ταύτα δεν θα το αγοράσω γιατί έχω να πληρώσω 2.100 ευρώ σε ασφαλιστικά ταμεία μέχρι τέλος του έτους και δεν έχω κυριολεκτικά μία :) :) Και επειδή μάλλον θα έρθει 3-4 μέρες πριν την Πρωτοχρονιά εύχομαι να το χαρείτε όλοι όσοι το προτιμήσατε και να δικαιωθεί η επιλογή σας !!!

 

Μια χαρα κινητο θα ειναι.Αν κρινω απο το S168 που εχω εδω και λιγες μερες στα χερια μου,πιστευω οτι το S200 θα ειναι αριστο.Το S168 παντως ειναι ταχυτατο,πεντακαθαρη ρομ χωρις καθολου Κινεζικες εφαρμογες,το wifi του εχει παντου μια γραμμη περισσοτερο απο το Lenovo S650 το οποιο δοκιμασμενο με Galaxy S4 και μερικα Sony,εχει το ιδιο σημα περιπου.Το S168 με 1900 μπαταρια εχει πολυ καλη αυτονομια,στο δε sleep 24ωρο και δεν χανει ουτε 1%,φαντασου το S200 με αυτη την μπαταρια που εχει,θα ξεχνας να το φορτισεις.

Link to comment
Share on other sites

:lol: δεν προσεξα το λινκ ακριβως απο πανωhttp://opelclub.gr/Smileys/akyhne/SmokingAJoint.gif

 

Να ’σαι καλά φίλε http://opelclub.gr/Smileys/akyhne/bye.gif

Δύο πράγματα σ' αυτή την ζωή δεν έχουν τέλος, το σύμπαν και η ηλιθιότητα των ανθρώπων αν και για το πρώτο δεν είμαι απόλυτα βέβαιος.

Α.Einstein

Link to comment
Share on other sites

Το παρήγγειλα και εγώ σήμερα το μεσημέρι σε άσπρο χρώμα. Έβαλα το κουπόνι και η τιμή σε δολάρια πήγε 86.41 μαζί με sg post....Τώρα η κατάσταση είναι σε pending. ..Μήπως έκανα κάτι λάθος;Το κινητό είναι το s200 με το Ποιο Πάνω κουπόνι.

 

Χωρίς το κουπόνι το δίνει 107.99 μαζί με το κουπόνι το δίνει αρχική τιμή 118.56 μείον το κουπόνι και βγαίνει 96.59. Ποια διαδικασία ακριβώς ακολούθησες και στο έβγαλε με 86.41 ?

Link to comment
Share on other sites

Η παραγγελία έγινε από κινητό. ..έψαξα το s200 στην μπάρα για την αναζήτηση έκανα την παραγγελία διαλέγοντας το άσπρο έβαλα το κουπόνι και μου τα αφαίρεσε. ..δεν έκανα κάτι διαφορετικό. .. Edited by tikos79
Link to comment
Share on other sites

Έχουν bug οι Κινέζοι στην mobile έκδοση του site τους και ελπίζω να μην το ανακαλύψουν γρήγορα και να μην τους ρωτήσει κανείς από εδω μέσα, ούτε να κάνουν google translate τα κείμενα μας, χαχα !!! Απο desktop βγαίνει 96.59 από mobile βγαίνει 86.41 !!! Να μην τα πολυλογώ το χτύπησα και γω παρόλο που το πρωι είχα πει οτι δεν θα το πάρω !!! Μου βγήκε 69,11 ευρώ και σε τέτοια τιμή δεν μπορούσα να πω όχι...σευχαριστώ πολύ tikos79 για την πληροφορία !!! Ήδη χρεώθηκε και ο τραπεζικός μου λογαριασμός και τώρα το μόνο που περιμένουμε είναι να γίνει η αποστολή !!! Edited by aggelosn
Link to comment
Share on other sites

tikos79 είσαι άρχοντας! Ευχαριστούμε για την υπόδειξη του bug.

 

aggelosn, ευχαριστώ για την επιβεβαίωση , για να δούμε :)

Με το καλό να μας έρθει.

(έφυγε κι από μένα μια παραγγελία)

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...