Jump to content

Cubot S200 (παραγγελίες)


valanths
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 988
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

και έμενα ετσι γράφει,ολοι στο ιδιο σημείο είμαστε.

μάλλον απο δευτερα θα στείλουν,εγω περιμένω να δω αποστολή,να παραγγείλω και ενα λευκό.

siemens s35i->sony ericsson t100->siemens s65->sony ericsson k750->eten x600->htc diamond->htc diamond 2->xperia ray (ποτέ Nokia :cool:)
Link to comment
Share on other sites

Εγώ περιμένω μέσα Δεκέμβρη να μου ερθη το s168 που ξέρω τι ρολο βαραη και μελλοντικά θα παρω και το s200 αφού μας πούνε τα παιδεία τι ψάρια πιθανή και λογικά θα παιση και η τιμή αργοτερα
Link to comment
Share on other sites

Εγώ για μέσα της εβδομάδας τα κόβω να ξεκινάνε. Αν θυμάμαι καλά είχε ειπωθεί από Gearbest οτι οι αποστολές θα αρχίσουν 3-5 εργάσιμες από την 27η Νοεμβρίου...

Δύο πράγματα σ' αυτή την ζωή δεν έχουν τέλος, το σύμπαν και η ηλιθιότητα των ανθρώπων αν και για το πρώτο δεν είμαι απόλυτα βέβαιος.

Α.Einstein

Link to comment
Share on other sites

οι 45 ημερες για dispute απο ποτε ισχυουν ?

απο την ημερα αποστολης η απο την ημερα πληρωμης ? :ninja:

 

You can open a dispute in the Resolution Center within 45 calendar days of payment

Οδηγός για αγορές από Aliexpress

Xiaomi Mi Max 2 , Xiaomi redmi note 4 pro , Xiaomi redmi note 5 , Teclast T98 4G MT8735P ,

Xiaomi Mibox S , Mecool M8s Pro , Roku express

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά. μπράβο για την παρουσίαση TS.

θα ηθελα να ρωτήσω επειδή θελω και γω να παρω το s200, η καλύτερη προσφορά αυτη τη στιγμή ειναι απο gearbest με το κουπόνι s200hf?

βγαίνει στα 74,84. υπάρχει κατι που πρεπει να προσέξω κατα την παραγγελία ? ευχαριστώ εκ των προτέρων

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά. μπράβο για την παρουσίαση TS.

θα ηθελα να ρωτήσω επειδή θελω και γω να παρω το s200, η καλύτερη προσφορά αυτη τη στιγμή ειναι απο gearbest με το κουπόνι s200hf?

βγαίνει στα 74,84. υπάρχει κατι που πρεπει να προσέξω κατα την παραγγελία ? ευχαριστώ εκ των προτέρων

Από τις καλύτερες τιμές (αν όχι η καλύτερη) είναι αυτή του gearbest με κουπόνι S200HF ή S200MK.

Πριν προβείς στην παραγγελία του, υποθέτω ότι έχουν ήδη παραλάβει σε μαύρο χρώμα και κάνουν ελέγχους αυτή τη στιγμή που μιλάμε, και το άσπρο θα αργήσει μία εβδομάδα να το παραλάβουν.

Να προσέξεις όταν φτάσεις στην πληρωμή να πατήσεις "proceed to checkout" Και όχι "proceed to PayPal". Να έχεις αλλάξει τις ρυθμίσεις χρέωσης να γίνεται από τράπεζα και όχι από το PayPal.

Τέλος, να ξέρεις ότι θα σου έρθει μέσα στο πακέτο μια θήκη σιλικόνης και φιλμάκι προστασία οθόνης.

Ρίξε μια ματιά και στα προηγούμενα posts.

Link to comment
Share on other sites

Από τις καλύτερες τιμές (αν όχι η καλύτερη) είναι αυτή του gearbest με κουπόνι S200HF ή S200MK.

Πριν προβείς στην παραγγελία του, υποθέτω ότι έχουν ήδη παραλάβει σε μαύρο χρώμα και κάνουν ελέγχους αυτή τη στιγμή που μιλάμε, και το άσπρο θα αργήσει μία εβδομάδα να το παραλάβουν.

Να προσέξεις όταν φτάσεις στην πληρωμή να πατήσεις "proceed to checkout" Και όχι "proceed to PayPal". Να έχεις αλλάξει τις ρυθμίσεις χρέωσης να γίνεται από τράπεζα και όχι από το PayPal.

Τέλος, να ξέρεις ότι θα σου έρθει μέσα στο πακέτο μια θήκη σιλικόνης και φιλμάκι προστασία οθόνης.

Ρίξε μια ματιά και στα προηγούμενα posts.

 

ευχαριστω πολυ για την απαντηση, δε με πειραζει να περιμενω μια εβδομαδα επιπλεων για το ασπρο. διχνει πανεμορφο και θα περιμενω :) διαβασα σχεδον το μισο thread απλα ειμαι ενα βημα πριν το κλικ :) και παλι ευχαριστω

 

Shipping βαζω auto fee - sing post or netherland post?

 

edit :το αφησα οπως ηταν στο auto. εγραψε αμεσως paid αλλα με χαλασε που αν πληρωνα με paypal balance εβγαινε στα 80.96

εν τελη πληρωσα με πιστωτικη στα 74.84.

και τελικα πηρα το μαυρο. με το καλο να μας ερθουν

Edited by vaggos88
Link to comment
Share on other sites

Με το καλό να σου έρθει :)

Μαύρο, ε; ίσως το προλάβεις πριν την αλλαγή του χρόνου.

Όπως είδες, το PayPal βάζει "καπέλο" πολύ μεγαλύτερο από αυτό της τράπεζας.

Αν κρίνω από το s168 (είμαι κάτοχος του) το S200 θα είναι ένα υπερβολικά καλό κινητό για αξία μικρότερης των 100 ευρώ.

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον οσοι θελατε ενημερωση για quantium 17 παραγγελια 20 το εδιωξε το καταστημα 29 παρεδωσε η quantium σε singpost περιμενω.Despatched δευτερα οριακα δηλαδη για τις γιορτες .Με σας που θα εχει στα μαυρα μεγαλο ογκο μπορει να παραδωσει νωριτερα καλου κακου ομως ξεχαστε την παραλαβη μεσσ στις γιορτες
Link to comment
Share on other sites

αν δεν εχει φωτιζομενα πληκτρα δεν πειραζει, αρκει να ειναι γραμμενα με τροπο ευδιακριτο-λαμπερο

που να φαινονται στο μισοσκοταδο. το notification led ειναι πιο σημαντικο χαρακτηριστικο.

 

----- προσθήκη μηνύματος 4 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

οντως η θηκη ειναι χρησιμη. πρεπει να ειναι διαθεσιμη κι ας μην ειναι δωρεαν.

ειχε φορες που δεν παρηγγειλα τηλεφωνα διοτι εκεινη τη στιγμη δεν ειχαν θηκη σιλικονης.

ανεβαλα την παραγγελια και μεχρι να εμφανιστουν θηκες, τα χρηματα πηγαν σε αλλα μοντελα που ειχαν.

 

Thanks for the support :cool:

Link to comment
Share on other sites

Για όσους ήταν καλοί στις χειροτεχνίες και θέλουν να δουν το μέγεθος του κινητού πάρτε το για εκτύπωση :p Cubot S200
LeEco Le max 2 [x820]
Link to comment
Share on other sites

Μήπως γνωρίζετε ποιες ώρες λειτουργεί το Live chat στο GB? Θέλω να τους ρωτήσω για το cubot s200 κάτι αλλά δεν τους βρίσκω.

 

αν δεν κανω λαθος ειναι 6 ωρες μπροστα αυτοι, οποτε δοκιμασε η πρωι πρωι αλλιως μπες τα ξημερωματα κατα τις 2-3

Link to comment
Share on other sites

Μήπως γνωρίζετε ποιες ώρες λειτουργεί το Live chat στο GB? Θέλω να τους ρωτήσω για το cubot s200 κάτι αλλά δεν τους βρίσκω.

 

Πριν 5 λεπτα μιλησα στο τσατ..Καθυστερει 4-5 λεπτα, λογω πολυκοσμίας..

 

Εγω αυτό που θελω να ρωτησω είναι ότι επιχειρησα να κανω παραγγελία μεσω Paypal και στο site της GB μου βγαζει μηνυμα "Waiting for payment" και Pending...

 

Εχει επικυρωθεί και πληρωθεί η παραγγελία, γνωρίζει κανεις βρε παιδια??? Ο "Larry" μου είπε "Paid"......

Lenovo A630 -----> Cubot S200 -----> Xiaomi Redmi 3 Pro
Link to comment
Share on other sites

Μόλις μίλησα και γω με τον Laryy, με είπε πως αυτή τη στιγμή δεν είνια διαθέσιμο το μαύρο αλλά σε 5 εργάσιμες.

Αααα καλά....

Καλές απόκριες. :(

Link to comment
Share on other sites

Θέλω να το αγροράσω για τον κουνιάδο μου.. αλλά βλέπω οτι το GB Καθυστερεί πολυ την αποστολή

Γνωρίζει αν το διαθέτει καποιο άλλο αξιοπιστο κατασττημ με την ιδια περιπου τιμή για να το παραγγειλω ?

Link to comment
Share on other sites

Θέλω να το αγροράσω για τον κουνιάδο μου.. αλλά βλέπω οτι το GB Καθυστερεί πολυ την αποστολή

Γνωρίζει αν το διαθέτει καποιο άλλο αξιοπιστο κατασττημ με την ιδια περιπου τιμή για να το παραγγειλω ?

 

http://www.kimovil.com/en/where-to-buy-cubot-s200

Οδηγός για αγορές από Aliexpress

Xiaomi Mi Max 2 , Xiaomi redmi note 4 pro , Xiaomi redmi note 5 , Teclast T98 4G MT8735P ,

Xiaomi Mibox S , Mecool M8s Pro , Roku express

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...