Jump to content

The O.C. (Fox)


menelia
 Κοινοποίηση

Πως σας φαίνεται η σειρά;  

288 members have voted

  1. 1. Πως σας φαίνεται η σειρά;

    • Τέλεια
      104
    • Καλή
      70
    • Βαρετή/Δε βλέπεται
      59
    • Δεν την έχω παρακολουθήσει ποτέ
      55


Recommended Posts

Παιδια σε ποιο δισκακι ειναι τα εξτρας? Εχω την 3η σαιζον αυθεντικη απο Αγγλια κι εχει μονο ενα βιντεοκλιπ μεσα :mad: , οποτε αμα ειναι να νοικιασω μονο αυτο το δισκακι απο το βιντεοκλαμπ.

 

Sto 7...mazi me ta duo teleutaia epeisodia

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • Απαντήσεις 1,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

4η σεζον = Απογοητευση!!

 

Θα γραψω περισσοτερα μολις την ολοκληρωσω!..:X

 

Εμενα μου λες...χθες τελειωσα και το τελευταιο dvd και δεν εχω ορεξη ουτε να σχολιασω. Ενδεικτικο ειναι οτι οσο παρακολουθουσα την 4η σαιζον μαζεμενη με πηρε ο υπνος ουκ ολιγες φορες.

Συνοπτικα με απογοητευσε η παντελης ελλειψη χημειας μεταξυ του αγαπημενου μου Σεθουλη και της Σαμερ (η οποια οφειλειται στο οτι χωρισαν και στην πραγματικοτητα ο Brody με τη Bilson), το ακατανοητο τρελο ρομαντζο μεταξυ Τειλορ και Ραιαν και η παντελως αχρηστη subplot με τον γαλλο husband. Κατα τα αλλα επισης η Κειτλιν ηταν ενοχλητικη αρκετες φορες και η το ερωτικο τριγωνο Τζουλι-Μπουλιτ-Φρανκ παλι εντελως αδικαιολογητο και αχρηστο.

Ειναι απογοητευτικο να βλεπεις τις αγαπημενες σου σειρες να παιρνουν μια μια την κατω βολτα αλλα εδω το παρακαναν.

http://img230.imageshack.us/img230/962/shirtlw.jpg

In this light and on this evening

Link to comment
Share on other sites

den itan loipon protimotero na tin teleiwsoun perisi kai as eixe asximo telos?olumpiakara mou thimasai ti kollima eixa...kai pws evlepa ta episodia..e stin 4i evala to 16 episodio kai to proxwrousa..to eida apla gia na to dw..krima pantws..

''At this moment,there are 6 billion,people in the world.Some are running scared.Some are coming home.Some tell lies to make it through the day.Other are just not facing the truth.Some are evil man,at war with good.And some are good,struggling with evil.Six billion people in the world.6 billion souls..And sometimes...

all you need is ONE...''

Link to comment
Share on other sites

Εμενα μου λες...χθες τελειωσα και το τελευταιο dvd και δεν εχω ορεξη ουτε να σχολιασω. Ενδεικτικο ειναι οτι οσο παρακολουθουσα την 4η σαιζον μαζεμενη με πηρε ο υπνος ουκ ολιγες φορες.

Συνοπτικα με απογοητευσε η παντελης ελλειψη χημειας μεταξυ του αγαπημενου μου Σεθουλη και της Σαμερ (η οποια οφειλειται στο οτι χωρισαν και στην πραγματικοτητα ο Brody με τη Bilson), το ακατανοητο τρελο ρομαντζο μεταξυ Τειλορ και Ραιαν και η παντελως αχρηστη subplot με τον γαλλο husband. Κατα τα αλλα επισης η Κειτλιν ηταν ενοχλητικη αρκετες φορες και η το ερωτικο τριγωνο Τζουλι-Μπουλιτ-Φρανκ παλι εντελως αδικαιολογητο και αχρηστο.

Ειναι απογοητευτικο να βλεπεις τις αγαπημενες σου σειρες να παιρνουν μια μια την κατω βολτα αλλα εδω το παρακαναν.

 

Συμφωνω απολυτα!!..

Με μια λεξη μπορω να χαρακτηρισω την 4η σεζον!ΑΔΙΑΦΟΡΗ!!!

Τι τα ακυρα ζευγαρια-τριγωνα, τι οι ακυροι χαρακτηρες(Che ας πουμε..), τι οι ακυρες καταστασεις..

 

den itan loipon protimotero na tin teleiwsoun perisi kai as eixe asximo telos?olumpiakara mou thimasai ti kollima eixa...kai pws evlepa ta episodia..e stin 4i evala to 16 episodio kai to proxwrousa..to eida apla gia na to dw..krima pantws..

 

Εσυ δεν ελεγες οτι τα επισοδια θα επεπε να τελειωσουν με το φιναλε της 3ης και να μην παμε σε 4η σεζον??

Τελικα ποσο δικιο ειχες..

Εχω κατεβασει τα τελευταια επισοδια και βαριεμαι να κατσω να τα δω..

Μιλαμε για καταντια..

Δεν λεω περισσοτερα.. μην με παρουν κ τα ζουμια..:p

Απο το O.C. μενει στην μνημη μου μονο η 1η σεζον.. Σε αυτην οπου ο Josh εδωσε ρεστα..

Link to comment
Share on other sites

Και η 3η ήταν πολύ καλή σε σύγκριση με τη 4η.

Άμα είχε μέσα Marissa..

*Περιμένει πως και πως το BOX SET*

Kανά νέο έχουμε;

Θέλω να κάνω μαραθώνιο OC

To μόνο επεισόδιο απο τη 3η σεζόν που έχω στο PC είναι το season finale.

Σνιφ σνιφ

It's what you do to me..
Link to comment
Share on other sites

Και η 3η ήταν πολύ καλή σε σύγκριση με τη 4η.

Άμα είχε μέσα Marissa..

*Περιμένει πως και πως το BOX SET*

Kανά νέο έχουμε;

Θέλω να κάνω μαραθώνιο OC

To μόνο επεισόδιο απο τη 3η σεζόν που έχω στο PC είναι το season finale.

Σνιφ σνιφ

 

Εγω παλι στο pc εχω 4 σεζον O.C., 4 σεζον OTH, 2 σεζον LOST, 2 σεζον Beverly Hills.. Επισεις εχω καμια 10αρια αγωνες NBA, καμια 15αρια ταινιες, οπως επισης και παρα πολλα επισοδια Top Gear και Pimp my Ride..!!

Τι μαραθωνιο O.C. λες παλι?

Link to comment
Share on other sites

Τι μαραθωνιο O.C. λες παλι?

 

Συγκεντρώσουουου... :wink:

 

Εννοεί και τις τέσσερεις σεζόν σερί βρε...

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

Συγκεντρώσουουου... :wink:

 

Εννοεί και τις τέσσερεις σεζόν σερί βρε...

 

Ααα.. I see!!

Εγω παντος βαριεμαι να ξαναδω την 2 και την 4..

Link to comment
Share on other sites

Ααα.. I see!!

Εγω παντος βαριεμαι να ξαναδω την 2 και την 4..

 

Προσωπικά τις ξαναβλέπω, στην 4η έχουμε λίγο πρόβλημα, αλλά τέλος πάντων... Πάντως, ένα μαραθώνιο θα τον κάνω μέσα στο καλοκαιράκι...

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

Καλά τη 4η βαριέμαι κι εγώ.

Οι υπόλοιπες 3 όμως..

 

Veco; Φίλε; Φιλαράκι; Άκουσες τίποτε για Box set? :p

 

Nada... :(

 

(ακόμη)

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

Εγω με βλεπω mini-μαραθωνιο 1st Season..

Και Full Dublex-Μαραθωνιο OTH.. Παιδια srry αλλα θα δω και την 5η season..:cool:

Επισης με βλεπω τωρα που θα βαλω τα 10Mbps να βλεπω και Full-Smallville σε συνδιασμο με Prison Break..:cool:

Link to comment
Share on other sites

den me peirakse emena kai toso i 4i season. den itan apo ta kalytera alla pistevo oti vlepotan. prosopika gia mena i pio vareti season itan i 2i. den ksero, eno eixe kapoia kala epeisodia kai kali tropi sto telos... agapimeni fisika i 1i
clubs.pathfinder.gr/charmed_site
Link to comment
Share on other sites

den me peirakse emena kai toso i 4i season. den itan apo ta kalytera alla pistevo oti vlepotan. prosopika gia mena i pio vareti season itan i 2i. den ksero, eno eixe kapoia kala epeisodia kai kali tropi sto telos... agapimeni fisika i 1i

 

H 2η εχει καποια καλα επισοδια!!Σου θυμιζω το 214.. Γενικα ηταν πιο εντονη σεζον!Γενικα δηλαδη την προτιμω απο την αδιαφορη 4η!.. Γνωμες ειναι αυτες ομως..

Δεν το συζητω οτι η 1η ειναι Best Of The Best!!Εκτος απο 1-2 επισοδια, οπως αυτο με τη Nana ειναι απλος απιστευτα!!

Και για να σου δωσω να καταλαβεις ο σκηνοθετης Josh στα Ο.C. Specials μετα το τελος της 1ης σεζον ειχε πει οτι "Καναμε τοσα πολλα στην 1η σεζον, που δεν μας εχει μεινει τιποτα για την 2η!"..

Link to comment
Share on other sites

re paidia peite mou mia apo pou katevazete tou ipotitlous?? egw genika gia seires katevazw apo to http://www.greektvsubs.gr alla den tous ehei... heeeelp me giati to vlepo sta agglika kai den palevetai giati hano kapia simia heeelp...:cry: :cry:
:love: helen_pa :love:
Link to comment
Share on other sites

re paidia peite mou mia apo pou katevazete tou ipotitlous?? egw genika gia seires katevazw apo to http://www.greektvsubs.gr alla den tous ehei... heeeelp me giati to vlepo sta agglika kai den palevetai giati hano kapia simia heeelp...:cry: :cry:

 

Δεν το εχω ψαξει και πολυ αλλα για κοιτα και εδω!

Link to comment
Share on other sites

re paidia peite mou mia apo pou katevazete tou ipotitlous?? egw genika gia seires katevazw apo to http://www.greektvsubs.gr alla den tous ehei... heeeelp me giati to vlepo sta agglika kai den palevetai giati hano kapia simia heeelp...:cry: :cry:

 

Tους έχει στο greektvsubs.gr. Check here.

[sIGPIC][/sIGPIC]

"To Be or Not to Be a Snarf"?

That's the real question!

Link to comment
Share on other sites

Ποιος θα βαλει δημοσκοπηση για αγαπημενο χαρακτηρα, οεο;;;:)

 

Δεν γινεται να μπει δευτερη δημοσκοπηση!;)

 

thanks ekana vlakia epsahna sto O den skeutika oti eprepe na valw the oc... vlakia....:lol: :lol:

 

Εμμ κ' συ!..:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Καιρός για διαμάχες και σε αυτό το τόπικ!

 

Ψηφίζω Μαρίσα Κούπερ! She's my fav! :up:

 

Και το ερώτημα που τίθεται προς τον αντρικό πληθυσμό , ανάλογο με το Μπρουκ - Ρέιτσελ, είναι : Μαρίσα ή Σάμερ? :cool:

http://img439.imageshack.us/img439/2936/pao0zb.png

EΛΛΑΣ-ΕΥΡΩΠΗ-ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ!!

Link to comment
Share on other sites

Καιρός για διαμάχες και σε αυτό το τόπικ!

 

Ψηφίζω Μαρίσα Κούπερ! She's my fav! :up:

 

Και το ερώτημα που τίθεται προς τον αντρικό πληθυσμό , ανάλογο με το Μπρουκ - Ρέιτσελ, είναι : Μαρίσα ή Σάμερ? :cool:

 

Μου ειναι πολυ μα πολυ δυσκολο να επιλεξω!

Απο τους αντρες της σειρας -Ryan, Seth, Sandy- ο χαρακτηρας μου προσεγγιζει πιο πολυ αυτον του Ryan..

 

Τωρα μεταξυ Marissa κ' Summer δεν μπορω να επιλεξω!

 

Γενικα το O.C. δεν εχει τοσο ομορφες ηθοποιους οπως το OTH ωστε να διαλεξω με αυτο ως κριτηριο!(νομιζω οτι αρκετοι διαφωνουν με αυτην μου την αποψη!χεχε..περιμενω..!)

 

Για αγαπημενο ισως να ελεγα Sandy!Αλλα μετα θυμαμαι τον Seth της 1ης σεζον.. και τον Ryan καποιων επισοδιων της 1ης της 3ης και της 4ης!Ουφφ.. Δεν ξερω!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...