Jump to content

The O.C. (Fox)


menelia
 Κοινοποίηση

Πως σας φαίνεται η σειρά;  

288 members have voted

  1. 1. Πως σας φαίνεται η σειρά;

    • Τέλεια
      104
    • Καλή
      70
    • Βαρετή/Δε βλέπεται
      59
    • Δεν την έχω παρακολουθήσει ποτέ
      55


Recommended Posts

asxeto alla rachel kai adam xwrisan stin pragmatikotita:P

Nαι, έχουν κάμποσο καιρό που χώρισαν. Άραγε γιατί;;;:shifty:

 

Συμφωνω και επαυξανω!!

Που χάθηκες εσύ; :rolleyes:

[sIGPIC][/sIGPIC]

"To Be or Not to Be a Snarf"?

That's the real question!

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Δεν υπήρχε ποτέ περίπτωση να μεταφερθεί εξ'ολοκλήρου το show παιδιά, μην γελιόμαστε.

Έπρεπε να ξαναγραφτούν συμβόλαια, τα οποία έληξαν με το τέλος των γυρισμάτων.

Και συν της άλλης, είναι μια ακριβή παραγωγή, στις ακτές της California.

Το CW μπορεί να είναι πιο μεγάλο τώρα, αλλά να πάρει το OC ήταν ένα dead-end.

Και καλύτερα.

Ποιος ξέρει αν έδιναν ακόμα μια σεζόν.

Θα το παρατραβούσαν.. και θα έχαναν απο την υπόληψη των τηλεθεατών.

 

Ναι μεν λυπάμαι που τελειώνει, αλλά χαίρομαι που τελειώνει τουλάχιστον αξιοπρεπώς..

It's what you do to me..
Link to comment
Share on other sites

asxeto alla rachel kai adam xwrisan stin pragmatikotita:P

 

SPOILERS

 

Nαι, έχουν κάμποσο καιρό που χώρισαν. Άραγε γιατί;;;:shifty:

 

 

Που χάθηκες εσύ; :rolleyes:

 

Χαθηκα ε?

Διαβασμα πολυ, και δεν παρακολουθω ουτε OC ουτε OTH!

Θα τα δω μαζεμενα το καλοκαιρι!

Link to comment
Share on other sites

Χαθηκα ε?

Διαβασμα πολυ, και δεν παρακολουθω ουτε OC ουτε OTH!

Θα τα δω μαζεμενα το καλοκαιρι!

 

Διάβασμα για πανελλήνιες; Το καλοκαίρι όλα μαζί θα είναι πολύ καλή φάση! ;)

[sIGPIC][/sIGPIC]

"To Be or Not to Be a Snarf"?

That's the real question!

Link to comment
Share on other sites

Διάβασμα για πανελλήνιες; Το καλοκαίρι όλα μαζί θα είναι πολύ καλή φάση! ;)

 

Ναι παν/νιες.. ασε μπλεξιμο!

 

Παντος απ' οτι ακουω ειναι αρκετα καλες οι seasons και των 2!:cool:

Link to comment
Share on other sites

Ναι παν/νιες.. ασε μπλεξιμο!

 

Παντος απ' οτι ακουω ειναι αρκετα καλες οι seasons και των 2!:cool:

Δεν πειράζει, κουράγιο ως το καλοκαίρι. Μετά θα είσαι αραχτός! ;)

 

Ναι, είναι καλές οι σεζόν. Λίγο το O.C. μας τα χάλασε σε ένα-δυο επεισόδια, αλλά κατά τ'άλλα απολαμβάνω την σεζόν. Καλά, το OTH όπως πάντα δεν παίζεται!

[sIGPIC][/sIGPIC]

"To Be or Not to Be a Snarf"?

That's the real question!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Μα που είναι όλοι;Κανένα νέο για τα τελευταία επεισόδια;Μόλις είδα το 14 κ έχω να πω ότι έριξα πολύ γέλιο με όλα τα σκηνικά που γίνονται...Νομίζω ότι τελικά είναι κρίμα που τελειώνει...Ειδικά το τέλος ήταν πολύ "ιδιάιτερο" κ ελπίζω να μην έγινε τίποτα άσχημο...

Όποιοσ είδε το επεισόδιο μήπως μπορεί να μου πει τι ακριβώς είπε η Taylor στον Ryan ακριβώς μετά το πάρτι που της έκαναν;Αυτο για το Berkley εννοώ γιατί δεν κατάλαβα τι έλεγαν...

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ωραίο το τελευταίο επεισόδιο. Είχε αρκετό ενδιαφέρον και αγωνιώδες τέλος.

Και μία ερώτηση. Ξέρει κανείς το τραγούδι που παίζεται στο backround αυτού του τρέιλερ;

Έχω ρωτήσει παντού και κανείς δεν ξέρει. Αν κάποιος από δω γνωρίζει, please tell!

[sIGPIC][/sIGPIC]

"To Be or Not to Be a Snarf"?

That's the real question!

Link to comment
Share on other sites

sorry oute ego ksero alla isos na mporoyses na rotiseis edo http://savetheoc.wordpress.com/ ego thelo na sas rotiso an exete vrei to trailer toy 4x15. den to vrisko poythena kai oyte to youtube to exei
clubs.pathfinder.gr/charmed_site
Link to comment
Share on other sites

oso proxora i seira pros to telos:( :( ginetai olo kai pio endiaferousa... to teleutaio epeisodio me afise me tromeri agonia gia to ti tha simvei...

eida to trailer tou 15 k mipos mporei na mou pei kapoios ti leei i kirsten ston sandy?? k episis an katalave kapoios ti ennoei o seth legontas: dudeee, it's bad... tha pethanei kapoios???::worry: :cry:

Link to comment
Share on other sites

oso proxora i seira pros to telos:( :( ginetai olo kai pio endiaferousa...

to teleutaio epeisodio me afise me tromeri agonia gia to ti tha simvei... eida to trailer tou 15 k mipos mporei na mou pei kapoios ti leei i kirsten ston sandy?? k episis an katalave kapoios ti ennoei o seth legontas: dudeee, it's bad... tha pethanei kapoios???

::worry: :cry:

 

Χρησιμοποιήσε τα spoilers, γιατί μπορεί κάποιοι να μην έχουν δει το trailer του επεισοδίου...

 

Τα spoilers μπαίνουν ως εξής:

 

 

το κείμενο σου[/spoiler) και αντικαθιστάς το ) με ]. :)

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

sorry oute ego ksero alla isos na mporoyses na rotiseis edo http://savetheoc.wordpress.com/

Πήγα στο σάιτ που μου έδωσες, αλλά δεν έχει forum ή κάτι τέτοιο για να ρωτήσω. :(

 

oso proxora i seira pros to telos ginetai olo kai pio endiaferousa... to teleutaio epeisodio me afise me tromeri agonia gia to ti tha simvei...

eida to trailer tou 15 k mipos mporei na mou pei kapoios ti leei i kirsten ston sandy?? k episis an katalave kapoios ti ennoei o seth legontas: dudeee, it's bad... tha pethanei kapoios???: :worry: :cry:

 

 

Η Κίρστεν λέει στον Σάντι "Something is not right". Ο Σεθ λέει στον Ράιαν "Dude, it's bad" μάλλον επειδή κάποιος χτύπησε. Πιστεύω ή ο Ράιαν ή η Σάμερ, γιατί ο Σεθ κρατάει κάτι σαν πετσέτα στο χέρι του γεμάτη με αίμα.

Επίσης κάποιοι σε ξένα φόρουμ λένε πως το αίμα είναι απ'το κουνέλι της Σάμερ.

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

"To Be or Not to Be a Snarf"?

That's the real question!

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μην τρελαθούμε. Η 4η σεζόν ΔΕ ΒΛΕΠΕΤΑΙ!!!! Λατρεύω τη σειρά, αλλά πλέον δεν έχει ενδιαφέρον. Ειδικά χωρίς τη Μάρισα! Και είναι ποτέ δυνατόν να τα έφτιαχνε ο Ράιαν με την Τέηλορ??? Και να έκανε σαν ηλίθιος??? Της έχει γράψει και ποίημα!!!! ΕΛΕΟΣ! :mad: :wacko:

ΥΓ: Έχω δει μέχρι και το 13ο επεισόδιο της 4ης σεζόν.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μην τρελαθούμε. Η 4η σεζόν ΔΕ ΒΛΕΠΕΤΑΙ!!!! Λατρεύω τη σειρά, αλλά πλέον δεν έχει ενδιαφέρον. Ειδικά χωρίς τη Μάρισα!

Και είναι ποτέ δυνατόν να τα έφτιαχνε ο Ράιαν με την Τέηλορ??? Και να έκανε σαν ηλίθιος??? Της έχει γράψει και ποίημα!!!! ΕΛΕΟΣ! :mad: :wacko:

 

ΥΓ: Έχω δει μέχρι και το 13ο επεισόδιο της 4ης σεζόν.

 

---------------------------SPOILERS------------------------------

 

Πόσες φορές πρέπει να το πούμε????:!:

 

Λίγο σεβασμό σε όσους δεν έχουν δει τα αναφερόμενα!!;)

 

 

 [spoiler]το κείμενο σου[/spoiler) και αντικαθιστάς το ) με ]  

(Copy/Paste απο το post του VeCo το έκανα!)

 

PS:" Και δεν αναφερομαι μονο στη φιλη n_wildgirl!!!! "

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μην τρελαθούμε. Η 4η σεζόν ΔΕ ΒΛΕΠΕΤΑΙ!!!! Λατρεύω τη σειρά, αλλά πλέον δεν έχει ενδιαφέρον. Ειδικά χωρίς τη Μάρισα! Και είναι ποτέ δυνατόν να τα έφτιαχνε ο Ράιαν με την Τέηλορ??? Και να έκανε σαν ηλίθιος??? Της έχει γράψει και ποίημα!!!! ΕΛΕΟΣ! :mad: :wacko:

ΥΓ: Έχω δει μέχρι και το 13ο επεισόδιο της 4ης σεζόν.

 

Συμφωνω και εγω. Έχοντας δει τη σειρα απο το 1.01 μεχρι το 4.14 πιστεύω οτι η 4η ειναι μακραν η πιο βαρετη σεζον. Η σειρα θα επρεπε να ειχε σταματησει στο τελος της 3ης με καποια διαφοροποιηση στο τελευταιο επεισοδιο για να μην υπαρχει δυσαρεστο τελος.

Link to comment
Share on other sites

:X :cry: Παιδια χίλια συγγνωμη αλλα δεν εχω ιδεα τι ειναι αυτα τα σποιλερς και μου το ειπαν και σε αλλο ενα θεμα που απαντησα. Ας μου εξηγησει καποιος :wacko:
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

simfwnw...kai me n_wildgirl kai me winger84..Epitelous 2 atoma pou exoume akrivws tin idia gnwmi.Xthes pou evlepa to 414-to evlepa apla gia na to dw.Pou einai oi epoxes pou den 3ekolousa kai evlepa 5-5 ta episodia?Eleos.Aman pia...As teleiwsei i seira alla as teleiwsei swsta.Taylor=misith!!H Taylor eprepe na pethanei kai oxi to Marissaki

''At this moment,there are 6 billion,people in the world.Some are running scared.Some are coming home.Some tell lies to make it through the day.Other are just not facing the truth.Some are evil man,at war with good.And some are good,struggling with evil.Six billion people in the world.6 billion souls..And sometimes...

all you need is ONE...''

Link to comment
Share on other sites

:X :cry: Παιδια χίλια συγγνωμη αλλα δεν εχω ιδεα τι ειναι αυτα τα σποιλερς και μου το ειπαν και σε αλλο ενα θεμα που απαντησα. Ας μου εξηγησει καποιος :wacko:

 

Δεν υπάρχει πρόβλημα βρε. :)

 

Επειδή είσαι νέα συγχωρείσαι! Φθάνει να μην επαναληφθεί! :wink: :p

 

Για τα spoilers σου απάντησα εδώ.

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

:X :cry: Παιδια χίλια συγγνωμη αλλα δεν εχω ιδεα τι ειναι αυτα τα σποιλερς και μου το ειπαν και σε αλλο ενα θεμα που απαντησα. Ας μου εξηγησει καποιος

 

Σορυ, δεν κοιταξα τα posts σου!Εισαι δικαιολογημενη!:)

 

Τα spoilers δινουν το δικαιωμα της επιλογης στον αναγνωστη,.. αν θελει τα διαβαζει, αν οχι δεν τα διαβαζει!

Δεν ειναι ωραιο δηλαδη καποιος που περιμενει με αγωνια να δει τι θα συμβει στη συνεχεια, να το διαβαζει στο Forum!

Φαντασου να βγω εγω, που μενω (και καλα) ΗΠΑ,καιπου μολις εχω δει το επισοδιο και να πω οτι ο Ryan πεθαινει.. :angry: :knife: :kill: :chair: :rocket: :whip: :help:

Link to comment
Share on other sites

[...]μολις εχω δει το επισοδιο και να πω οτι ο Ryan πεθαινει.. :angry: :knife: :kill: :chair: :rocket: :whip: :help:

 

Τι; :shock:

 

Πεθαίνει ο Ryan; :shock:

 

:p

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω για τη βοηθεια με τα σποιλερς... Και που δε με πεταξατε εξω!!!:p

Λοιπον εγω ειμαι της γνωμης οτι η 4η σεζον επρεπε να εχει μονο ενα επεισοδιο που να μας δειχνει οτι ολοι οι πρωταγωνιστες της σειρας εχουν παθει τετοια απελπισια μετα το θανατο της Μαρισα, που πηγαινουν ολοι μαζι και αυτοκτονουν, πηδωντας πιασμενοι χερακι-χερακι απο την αποβαθρα.:happy:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω για τη βοηθεια με τα σποιλερς... Και που δε με πεταξατε εξω!!!:p

Λοιπον εγω ειμαι της γνωμης οτι η 4η σεζον επρεπε να εχει μονο ενα επεισοδιο που να μας δειχνει οτι ολοι οι πρωταγωνιστες της σειρας εχουν παθει τετοια απελπισια μετα το θανατο της Μαρισα, που πηγαινουν ολοι μαζι και αυτοκτονουν, πηδωντας πιασμενοι χερακι-χερακι απο την αποβαθρα.:happy:

 

:lol:

 

Να υποθέσω ότι και εσύ δεν χάρηκες ιδιαίτερα με το τέλος της προηγούμενης σεζόν, έτσι;

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

Τι; :shock:

 

Πεθαίνει ο Ryan; :shock:

 

:p

 

Τι μλκα!:p :lol:

 

Ευχαριστω για τη βοηθεια με τα σποιλερς... Και που δε με πεταξατε εξω!!!:p

Λοιπον εγω ειμαι της γνωμης οτι η 4η σεζον επρεπε να εχει μονο ενα επεισοδιο που να μας δειχνει οτι ολοι οι πρωταγωνιστες της σειρας εχουν παθει τετοια απελπισια μετα το θανατο της Μαρισα, που πηγαινουν ολοι μαζι και αυτοκτονουν, πηδωντας πιασμενοι χερακι-χερακι απο την αποβαθρα.:happy:

 

:lol:

 

Να υποθέσω ότι και εσύ δεν χάρηκες ιδιαίτερα με το τέλος της προηγούμενης σεζόν, έτσι;

 

Και εσυ αυτο καταλαβες?:lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...