Jump to content

Samsung Galaxy Note 4 Exynos 5433 (SM-N910C)


StratosGR
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 6,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Μετα απο 3 εβδομαδες ειπα να κατεβασω το antutu και εκανα το δοκιμαστικο και μου εβγαλε "το δικο μου" 6 θεσεις πιο κατω απο το note 4.Ποσο λογικο ειναι αυτο?
Samsung Galaxy Note 4 N910C Black
Link to comment
Share on other sites

Μετα απο 3 εβδομαδες ειπα να κατεβασω το antutu και εκανα το δοκιμαστικο και μου εβγαλε "το δικο μου" 6 θεσεις πιο κατω απο το note 4.Ποσο λογικο ειναι αυτο?

 

Άμα το κινητό το δούλεψες λίγο πριν κάνεις το τεστ λογικό εμένα έχει τύχει να με βγάλει και 38 χιλιάδες νομίζω κάπου εκεί δεν θυμάμαι πέρασε ένας μήνας!κυρίως άμα έπαιζες παιχνίδια

Link to comment
Share on other sites

Μετα απο 3 εβδομαδες ειπα να κατεβασω το antutu και εκανα το δοκιμαστικο και μου εβγαλε "το δικο μου" 6 θεσεις πιο κατω απο το note 4.Ποσο λογικο ειναι αυτο?

 

Αν το κινητό το χρησιμοποίησες αρκετά πριν κάνεις το τεστ, τότε όταν είναι ζεστό, είναι τελείως φυσιολογικό να σου το βγάζει αρκετά κάτω. Αυτό είναι ένα screenshoot από το δικό μου, μετά από μια βόλτα (15') στους -5.

 

 

 

Όσο πιο κρύο το κινητό, τόσο πιο ψηλό το αποτέλεσμα.

Edited by aidos
Note 4 Baby.........
Link to comment
Share on other sites

Έχω περιέργεια για το πως έκανες βόλτα στους - 5.

Κάτι μου λέει ότι πέρασε από κατάψυξη

 

Χαχαχαχαχαχα!!!! Κάτι μου λέει πως ΔΕΝ ξέρεις καθόλου από Βόρεια Ελλάδα και τους κατοίκους της :p:p:p:p

No offence

Note 4 Baby.........
Link to comment
Share on other sites

κανε εγκατασταση αυτην την εφαρμογη και δες ολα αναλυτικα συνηθως τα πιο πολλα C οπως και το δικο μου ειναι απο Ουγγαρια https://play.google.com/store/apps/details?id=org.vndnguyen.phoneinfo

 

Στο "Country of Origin" λέει "MADE IN VIETNAM" και στο "CSC Country" λέει "Romania". Ποιά από τα δύο είναι η χώρα προέλευσης; Έχω εγγύηση;

Nokia:5110->6150->3310->3330->5210|Sharp:gx20|Sony ericsson:W800|Nokia:N82->N900|HTC:EVO 3D|Nokia:101 Dual Sim|Samsung:Galaxy Note 4(exynos 32Gb Black)|LG:G2->V10LG Tablet:G pad 8.3 White|Huawei:Mate 10 Pro|Samsung:Galaxy S21 Ultra 256Gb

Link to comment
Share on other sites

Στο "Country of Origin" λέει "MADE IN VIETNAM" και στο "CSC Country" λέει "Romania". Ποιά από τα δύο είναι η χώρα προέλευσης; Έχω εγγύηση;

 

H Ρουμανια! ολα Βιετναμ λενε εκει φτιαχνονται

Link to comment
Share on other sites

Στο "Country of Origin" λέει "MADE IN VIETNAM" και στο "CSC Country" λέει "Romania". Ποιά από τα δύο είναι η χώρα προέλευσης; Έχω εγγύηση;
Η συσκευή σου προορίζεται για την Ρουμανία,Ευρωπαΐκή χώρα,άρα με πλήρη εγγύηση απο την samsung hellas ;)
Link to comment
Share on other sites

H Ρουμανια! ολα Βιετναμ λενε εκει φτιαχνονται

 

Άρα έχω κανονικά εγγύηση έτσι; Σόρρυ για τις πολλές ερωτήσεις αλλά πρώτη φορά παίρνω σάμσουνγκ και δεν ξέρω τι ισχύει για αγορές εκτός Ελλάδος.

Nokia:5110->6150->3310->3330->5210|Sharp:gx20|Sony ericsson:W800|Nokia:N82->N900|HTC:EVO 3D|Nokia:101 Dual Sim|Samsung:Galaxy Note 4(exynos 32Gb Black)|LG:G2->V10LG Tablet:G pad 8.3 White|Huawei:Mate 10 Pro|Samsung:Galaxy S21 Ultra 256Gb

Link to comment
Share on other sites

Άρα έχω κανονικά εγγύηση έτσι; Σόρρυ για τις πολλές ερωτήσεις αλλά πρώτη φορά παίρνω σάμσουνγκ και δεν ξέρω τι ισχύει για αγορές εκτός Ελλάδος.

 

ναι εχεις κανονικα

Link to comment
Share on other sites

Thnx για τις απαντησεις περι Antutu!Εμενα ειναι απο United Arab Emirates,αρα ξεχναω την εγγυηση σωστα?

Ναι δυστυχως... εφοσον το κινητο δεν προοριζεται για χωρα της ευρωπαικης ενωσης, δεν καλυπτεται απο τη samsung hellas

Link to comment
Share on other sites

Αν το κινητό το χρησιμοποίησες αρκετά πριν κάνεις το τεστ, τότε όταν είναι ζεστό, είναι τελείως φυσιολογικό να σου το βγάζει αρκετά κάτω. Αυτό είναι ένα screenshoot από το δικό μου, μετά από μια βόλτα (15') στους -5.

 

 

 

Όσο πιο κρύο το κινητό, τόσο πιο ψηλό το αποτέλεσμα.

 

Δηλαδή εγώ στην νταλίκα στο ψυγείο με -20 -22 θα σπάσω ρεκόρ??? :p

Link to comment
Share on other sites

Παιδια εχει βαλει κανεις το go launcher??

Το εβαλα εχτες, παρα πολυ ωραιο αλλα σημερα που πηγα να χρησιμοποιησω την καμερα μου ειχε εξαφανισει ολα τα κολπα (wide selfie, night mode etc). Ξαναγυρισα σε tw και ολα οκ, μετα το ξαναδοκιμασα και παλι τα ιδια...

Τι μπορει να φταιει? Στο s4 επαιζε τελεια το go launcher.... Απαραδεκτο για τετοια κινηταρα...

[sIGPIC][/sIGPIC]Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16ΚΒytes.
Link to comment
Share on other sites

Παιδια εχει βαλει κανεις το go launcher??

Το εβαλα εχτες, παρα πολυ ωραιο αλλα σημερα που πηγα να χρησιμοποιησω την καμερα μου ειχε εξαφανισει ολα τα κολπα (wide selfie, night mode etc). Ξαναγυρισα σε tw και ολα οκ, μετα το ξαναδοκιμασα και παλι τα ιδια...

Τι μπορει να φταιει? Στο s4 επαιζε τελεια το go launcher.... Απαραδεκτο για τετοια κινηταρα...

 

Δοκίμασε Nova κλάσεις καλύτερο

Link to comment
Share on other sites

Δοκίμασε Nova κλάσεις καλύτερο

 

Το δοκιμασα το nova και δεν εχει προβλημα με την καμερα.

Δυστυχως ομως προτιμω το go launcher λογω περισοτερων επιλογων εμφανισης.

Μηπως γνωριζει καποιος τι μπορω να κανω για να δουλευει κανονικα η καμερα με τον go??

[sIGPIC][/sIGPIC]Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16ΚΒytes.
Link to comment
Share on other sites

Το δοκιμασα το nova και δεν εχει προβλημα με την καμερα.

Δυστυχως ομως προτιμω το go launcher λογω περισοτερων επιλογων εμφανισης.

Μηπως γνωριζει καποιος τι μπορω να κανω για να δουλευει κανονικα η καμερα με τον go??

 

Σβήσε τη συντόμευση που έχει από προεπιλογή ο Go στην αρχική οθόνη και βγάλε ξανά το εικονίδιο της κάμερας μέσα από το drawer. Ελπίζω να έγινα κατανοητός. :-)

Link to comment
Share on other sites

Σβήσε τη συντόμευση που έχει από προεπιλογή ο Go στην αρχική οθόνη και βγάλε ξανά το εικονίδιο της κάμερας μέσα από το drawer. Ελπίζω να έγινα κατανοητός. :-)

 

Απολυτα κατανοητος, σε ευχαριστω πολυ :)

Θα το δοκιμασω και ελπιζω να πιασει.

[sIGPIC][/sIGPIC]Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16ΚΒytes.
Link to comment
Share on other sites

Τελικα επιασε το κολπο. Η καμερα δουλευει κομπλε.

Εμεινα με το go launcher γιατι εχει τα πιο ωραια και εντυπωσιακα θεματα, τα αλλα που γραφετε μου φανηκαν πολυ απλα και φλατ.

[sIGPIC][/sIGPIC]Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16ΚΒytes.
Link to comment
Share on other sites

Μου έμεινε προίκα απο το Note 3 το HDMI adapter της Samsung και προσπαθώ να συνδέδω το Note 4 στην tv χωρίς αποτέλεσμα. Ξέρει κανείς αν δεν είναι συμβατό ή αν πρέπει να κάνω κάτι άλλο;
Link to comment
Share on other sites

παιδια κανενα νεο για λολλιποπ;; τιποτα ακομα τι κανουν! ειδα το λολλιποπ στο σ5 και το θελω χθες! ειδικα οι ειδοποιησεις στην lock screnn ειναι ολα τα λεφτα! Edited by truckman
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy Note 4 Exynos 5433 (SM-N910C)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...