Jump to content

Samsung Galaxy Note 4 Exynos 5433 (SM-N910C)


StratosGR
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Όταν το πάρω θα το δουλέψω 10 μέρες μόνο με τους βασικές εφαρμογές τρίτων για να δω τι παίζει.

Πάντως προσωπικά δεν είμαι καθόλου ευχαριστημενος απο την lollipop στο Μ8.

Και δεν πιστεύω ότι είναι θέμα HTC. Είναι προβλήματα του λειτουργικού και ειδικά του ART. Τα είχα δει και με 4.4.4 όταν το είχα γυρίσει σε art για λίγες μέρες.

Κώστα το τηλέφωνο έγινε καλύτερο με την 5.0.1 σε όλα τα σημεία

Επίσης χθες έβαλα το modern combat αν και δεν είμαι των παιχνιδιών στο τηλέφωνο και δεν ένιωσα καμιά ζέστη.

Edited by tpal
Θοδωρής
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Εννοείται ότι το τηλέφωνο έγινε καλύτερο με την 5.0.1. Απλά στην kk 3 μήνες δεν μου έκανε καμιά επανεκκίνηση και ένα μήνα τώρα στην 5.0.1 μου έχει κάνει 2 φορές.Γι αυτό πιστεύω δεν τη δίνουν προς τα έξω ακόμα, αλλά αργούν. Έχω χρησιμοποιήσει το m8 της αδερφής μου και σε κάποια σημεία είναι πιο βέλτιστο. Στο note 4 οι εναλλαγές εφαρμογών είναι πιο αργό, κουράζεσαι μέχρι να ξυπνήσει σε σχέση με το m8 όπως επίσης και στις πρόσφατες εφαρμογές στο scrolling έχει λαγκ ενώ το m8 όχι. Λαγκ τρώει επίσης και το εφέ όταν ξεκλειδώνεις την οθόνη με κύλιση. Στην κίνηση που κάνουν οι εφαρμογές στην αρχική οθόνη δηλαδή προς τα επάνω. Βέβαια αυτό λύνεται με το να απενεργοποιήσεις την κλίμακα κιν.παραθύρων στις λειτουργίες του προγραμματιστή ή απλά να επιλέξεις σαν τρόπο να ξεκλειδώνει το κινητό με pin. Στο s6 το αφαίρεσαν το εφέ και είναι χαρακτηριστικό της lollipop. Επίσης πολλές φορές όταν έρχεται μνμ στο μεσεντζερ και είσαι μέσα σε κάποια εφαρμογή δημιουργεί stuttering αυτό το άθλιο μεσεντζερ. Μάλιστα, smartphone έχουμε όχι κινητό με κουμπιά. Ή μήπως κι αυτό δεν το βλέπετε; Είμαι άτομο που τα θέλει όλα στην εντέλεια. Αν πλήρωνα 450 αυρώ δεν θα με ένοιαζε αλλά όταν το κοστολογούν 850, και όπως βλέπετε παίρνουν άνοδο πάλι, πήραν φόρα κι Κορεάτες, έχεις κάποιες απαιτήσεις και σε κάποια θέματα δεν γίνεται να λέμε "Εντάξει μωρέ θα το λύσουν στην επόμενη αναβάθμιση". Edited by Theo_Pech
Link to comment
Share on other sites

Ναι το home button όπως και το recents button έχουν ένα κομπιασμα. Το έχουμε αναφέρει.

Το ότι σου κάνει επανεκκινησεις δεν ξέρω τι φταίει αλλά δεν θα πω ντε και καλά ότι έχω πρόβλημα με το τηλέφωνο ενώ δεν μου έχει παρουσιάσει τίποτα από όλα αυτά. Ακόμα και το μήνυμα η επαφές διακόπηκε δεν το έχω δει.

Τι να πω ρε συ. Έχει κάποια κολλήματα το τηλέφωνο. Δεν είναι m8 στο smoothness αλλά γενικά έχει πολύ περισσότερες δυνατότητες που για ένα κλάσμα του δευτερολεπτου το παραβλεπω

Θοδωρής
Link to comment
Share on other sites

Εννοείται ότι το τηλέφωνο έγινε καλύτερο με την 5.0.1. Απλά στην kk 3 μήνες δεν μου έκανε καμιά επανεκκίνηση και ένα μήνα τώρα στην 5.0.1 μου έχει κάνει 2 φορές.Γι αυτό πιστεύω δεν τη δίνουν προς τα έξω ακόμα, αλλά αργούν. Έχω χρησιμοποιήσει το m8 της αδερφής μου και σε κάποια σημεία είναι πιο βέλτιστο. Στο note 4 οι εναλλαγές εφαρμογών είναι πιο αργό, κουράζεσαι μέχρι να ξυπνήσει σε σχέση με το m8 όπως επίσης και στις πρόσφατες εφαρμογές στο scrolling έχει λαγκ ενώ το m8 όχι. Ή μήπως κι αυτό δεν το βλέπετε; Είμαι άτομο που τα θέλει όλα στην εντέλεια. Αν πλήρωνα 450 αυρώ δεν θα με ένοιαζε αλλά όταν το κοστολογούν 850, και όπως βλέπετε παίρνουν άνοδο πάλι, πήραν φόρα κι Κορεάτες, έχεις κάποιες απαιτήσεις και σε κάποια θέματα δεν γίνεται να λέμε "Εντάξει μωρέ θα το λύσουν στην επόμενη αναβάθμιση".

 

Αυτα που λες υπαρχουν μονο σε σενα!Κανενα προβλημα δεν υπαρχει.Και μη συγκρινεις το μ8 που φοραει κιτκατ με εμας που εχουμε Lolipop.Επισης δεν ειναι πουθενα καλυτερο το μ8.Το νοτε ειναι πολυ πιο δυνατο και καλυτερο σε ολα τα σημεια του.Πλην ισως του ηχου λογω boom sound της htc

Δημήτρης
Link to comment
Share on other sites

Αυτα που λες υπαρχουν μονο σε σενα!Κανενα προβλημα δεν υπαρχει.Και μη συγκρινεις το μ8 που φοραει κιτκατ με εμας που εχουμε Lolipop.Επισης δεν ειναι πουθενα καλυτερο το μ8.Το νοτε ειναι πολυ πιο δυνατο και καλυτερο σε ολα τα σημεια του.Πλην ισως του ηχου λογω boom sound της htc

 

Φίλε μου το m8 φοράει lollipop εδώ και 1,5 μήνα. Ξέρω από κινητά. Και δεν σημαίνει ότι επειδή το κινητό κάνει πιο πολλά σε σχέση με άλλα τηλέφωνα εκεί έξω πρέπει να λέμε και συγγνώμη κιόλας πιο αργό με δυνατότερο επεξεργαστή από πολλά τηλ εκεί έξω. Δεν αμφισβήτησα την ανωτερότητα του note αλλά τα αρνητικά να τα αναφέρουμε κι όχι να φοβόμαστε μην μας που τίποτα.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως με ένα m8 συμφορουμιτη που τα βάλαμε κάτω το ίδιο γρήγορα ήταν. Αλλά μην το πάμε σε vs. Τέλος πάντων. Εγώ είπα κλασματα του δευτερολεπτου σε καθυστέρηση δεν με νοιάζουν. Προφανώς αν μου έκλεινε το τηλέφωνο μόνο του θα με ένοιαζε αλλά δεν το κάνει οπότε είμαι μια χαρά.
Θοδωρής
Link to comment
Share on other sites

Φίλε μου το m8 φοράει lollipop εδώ και 1,5 μήνα. Ξέρω από κινητά. Και δεν σημαίνει ότι επειδή το κινητό κάνει πιο πολλά σε σχέση με άλλα τηλέφωνα εκεί έξω πρέπει να λέμε και συγγνώμη κιόλας πιο αργό με δυνατότερο επεξεργαστή από πολλά τηλ εκεί έξω. Δεν αμφισβήτησα την ανωτερότητα του note αλλά τα αρνητικά να τα αναφέρουμε κι όχι να φοβόμαστε μην μας που τίποτα.

 

Mα μου συγκρινεις το παναλαφρο sense με το TW!Kαμμια σχεση.Και ενα moto g μπορει να μην εχει απειροελαχιστο λαγ στα recents. Αυτο δεν το κανει πιο γρηγορο!Ουτε τα εφε και ποσο γρηγορα ανοιγει τα recents.Ανοιξε το modern combat και στα 2 και θα δεις ποιο ειναι πιο γρηγορο.Και αλλα πολλα δηλαδη

Δημήτρης
Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως με ένα m8 συμφορουμιτη που τα βάλαμε κάτω το ίδιο γρήγορα ήταν. Αλλά μην το πάμε σε vs. Τέλος πάντων. Εγώ είπα κλασματα του δευτερολεπτου σε καθυστέρηση δεν με νοιάζουν. Προφανώς αν μου έκλεινε το τηλέφωνο μόνο του θα με ένοιαζε αλλά δεν το κάνει οπότε είμαι μια χαρά.

 

Ισχύει. Εμένα επειδή κόλλησε κι έσβησε είπα να το αναφέρω. Για να έχετε μία ιδέα πως λειτουργούν κι άλλα note 4 εκεί έξω με lollipop. Δεν θα μαλώσουμε κιόλας. Είναι κινητάρα πάντως. :)

Link to comment
Share on other sites

Ισχύει. Εμένα επειδή κόλλησε κι έσβησε είπα να το αναφέρω. Για να έχετε μία ιδέα πως λειτουργούν κι άλλα note 4 εκεί έξω με lollipop. Δεν θα μαλώσουμε κιόλας. Είναι κινητάρα πάντως. :)

 

Και καλά έκανες δεν είναι να διαβάζουμε μόνο τα καλά ή μόνο τα κακά.

Τελος παντων ελπίζω να μην σου δημιουργηθεί ξανά το θέμα και να στρώσει

Θοδωρής
Link to comment
Share on other sites

Επειδη εγραψα κατι για την ελλειψη σοβαροτητας της σαμσουνγκ οσον αφορα τις αναβαθμισεις, που μαλλον καποιον ενοχλησε, θα ξαναγραψω ακριβως το ιδιο. Δεν βριζω, λεω την αποψη μου.

 

"Η σαμσουνγκ το εχει παραξηλωσει με την ελλειψη αναβαθμισεων/με αναβαθμισεις φτιαγμενες στο ποδι με bug"

 

 

Προσωπικα εχω παψει να τους εμπιστευομαι, κι αυτο ειναι το χειροτερο για μια εταιρεια. Και να βγει η λολιποπ για το ουγγρικο ΝΟΤΕ4 που εχω, θα το δεσω πρωτα απο 10 μεριες οτι δεν ειναι flop και μετα θα κανω την αναβαθμιση.

Edited by pittas
Link to comment
Share on other sites

Επειδη εγραψα κατι για την ελλειψη σοβαροτητας της σαμσουνγκ οσον αφορα τις αναβαθμισεις, που μαλλον καποιον ενοχλησε, θα ξαναγραψω ακριβως το ιδιο. Δεν βριζω, λεω την αποψη μου.

 

"Η σαμσουνγκ το εχει παραξηλωσει με την ελλειψη αναβαθμισεων/με αναβαθμισεις φτιαγμενες στο ποδι με bug"

 

+1 μενα! εχει φτασει στο αμην αυτην η κατασταση με τα update σε ολες τις συσκευες της σαμη νομιζω!δεν προκειται ποτε να σοβαρευτει!

Link to comment
Share on other sites

Επειδη εγραψα κατι για την ελλειψη σοβαροτητας της σαμσουνγκ οσον αφορα τις αναβαθμισεις, που μαλλον καποιον ενοχλησε, θα ξαναγραψω ακριβως το ιδιο. Δεν βριζω, λεω την αποψη μου.

 

"Η σαμσουνγκ το εχει παραξηλωσει με την ελλειψη αναβαθμισεων/με αναβαθμισεις φτιαγμενες στο ποδι με bug"

 

 

Προσωπικα εχω παψει να τους εμπιστευομαι, κι αυτο ειναι το χειροτερο για μια εταιρεια. Και να βγει η λολιποπ για το ουγγρικο ΝΟΤΕ4 που εχω, θα το δεσω πρωτα απο 10 μεριες οτι δεν ειναι flop και μετα θα κανω την αναβαθμιση.

 

Συνφωνώ και εγώ δεν νομίζω οτί πείραξε κάποιον αυτό που είπες. Ειδικά στο οτι αργει αφάνταστα να τιςς δώσει. από θέμα λειτουργίας πάντως η 5.0.1 η Πολωνικη στο δικό μου τηλέφωνο ειναι τέλεια

Θοδωρής
Link to comment
Share on other sites

Ποτε εδινε η samsung γρηγορα αναβαθμισεις?Ποτε.Oποιος θελει γρηγορες αναβαθμισεις παιρνει nexus
Δημήτρης
Link to comment
Share on other sites

Επειδή για άλλη μια φορά ξέφυγε η συζήτηση.. να σας υπενθυμίσω πως το θέμα αφορά το Samsung Galaxy Note 4 με τον Exynos επεξεργαστή.

 

Σκοπός του είναι να ενημερώνει τους κατόχους της εν λόγω συσκευής για τυχόν προβλήματα της, λύσεις, απορίες και γενικότερα θέματα που έχουν να κάνουν με τη συγκεκριμένη συσκευή.

Όχι για θέματα άλλων συσκευών.

 

Τυχόν συζητήσεις τύπου Vs ή ενημερωτικές για άλλες συσκευές κλπ θα διαγράφονται χωρίς κάποια ενημέρωση.

Το ίδιο ισχύει και για τα υπόλοιπα θέματα του Note 4 γενικότερα.

Link to comment
Share on other sites

Φιλοι μου πηγα το κινητο στα κεντρικα του σερβις για να ελεγξουν κατι στην οθονη και υστερα μηπως αντικαταστησουν την οθονη με καινουρια,θα ηθελα να ρωτησω οταν θα βγαλιυν την οθονη για να την ελεγξουν και την επανατοπιθετησουν αν θα υπαρχει καποιο προβλημα γιατι απο οτι εχω δει υοαρχει μια κολλα και φοβαμαι μηπως μετα δεν εφαρμοσμενη σωστα στη συσκευη.μετα.
Link to comment
Share on other sites

Φιλοι μου πηγα το κινητο στα κεντρικα του σερβις για να ελεγξουν κατι στην οθονη και υστερα μηπως αντικαταστησουν την οθονη με καινουρια,θα ηθελα να ρωτησω οταν θα βγαλιυν την οθονη για να την ελεγξουν και την επανατοπιθετησουν αν θα υπαρχει καποιο προβλημα γιατι απο οτι εχω δει υοαρχει μια κολλα και φοβαμαι μηπως μετα δεν εφαρμοσμενη σωστα στη συσκευη.μετα.

 

Αφού είναι το επίσημο σερβις δεν θα υπάρχει πρόβλημα.Λογικα παντα. Και πρόβλημα να υπάρξει το ξανά πας και κάνεις και μία φασαρία.Μην αγχώνεσαι όμως όλα καλά θα είναι :)

Θοδωρής
Link to comment
Share on other sites

Τα "Θεματα" που αναφερετε με τις καθυστερησεις κλπ ειναι με TW? ή με launcer ?

🔷 Samsung S22 Ultra & Samsung tab 7🔷

Link to comment
Share on other sites

Με 5.0.1 official, εχει κανεις θεμα να συνδεεται και να αποσυνδεεται το WiFi 350 φορες το λεπτο??? :angry:

 

Κανει το ιδιο πραγμα σε 3 διαφορετικα τηλεφωνα που την εγκαταστησαμε...!

 

Μου ηρθε χθες καινουργια αναβαθμιση (~220MB) και απ' οτι βλεπω διορθωθηκε το θεμα με το WiFi!

 

Επισης εχω την εντυπωση οτι εχει ακομα καλυτερη αυτονομια η μπαταρια!

Proud Member of the Hellenic Colt//Club
Link to comment
Share on other sites

Έχω βιντεοπροβολεα optoma hd25. Παίζω 120" σε πανί στα 3,5 μέτρα. Η γυναίκα μου έχει m8 (το παλιό μου) και εγώ note 4.

Κατεβάζω ταινίες 3d ή hd και ενώνω με hdmi τον προβολέα μου.

Επειδή έχω δοκιμάσει και τα δύο στο πανί που μπορείς να δεις τις ατέλειες, pixel , κολλήματα κλπ. δεν υπάρχει σύγκριση.

Η μέρα με την νύχτα.

The winner is ............ note.

Link to comment
Share on other sites

Παράθεση από LOKATZIS71 >

Παιδιά να σας ρωτήσω κάτι. Έχω το NOTE4 και όταν το πήρα η εφαρμογή με το τηλεκοντρόλ της τηλεόρασης δούλευε κανονικά και συγκεκριμένα το πάνελ το πρώτο του τηλεχειριστηριου που έχει τα δύο κουμπιά με την ένταση και τα κανάλια. Δεν ξέρω γιατί εδώ και λίγο καιρό δεν δουλεύει το κουμπί που αλλάζει κανάλια το κουμπί που πάει πάνω κάτω τα κανάλια δηλαδή . Δουλεύει το άλλο πάνελ με τους αριθμούς που έχει για κανάλια. Τι πρέπει να κάνω ξέρει κάποιος να μου πει. Ευχαριστώ

Σβήσε την συσκευή σου από την εφαρμογή και πρόσθεσε την πάλι.

επειδή έχω και εγώ το ίδιο πρόβλημα (με το ΝΟΤΕ 3 που έχω δεν έχω κανένα τέτοιο πρόβλημα, με το ΝΟΤΕ 4 έχω), δηλαδή δεν κάνει το τηλεχειριστήριο της τηλεόρασης π.χ. ή οποιασδήποτε άλλης συσκευής (δε δοκίμασα με άλλη συσκευή, αλλά με 3 διαφορετικές τηλεοράσεις) να δουλεύει. Δούλεψε κάποια στιγμή χθες για πολύ λίγο, αλλά και πάλι την τηλεόραση που αναγνώρισε έπρεπε να πατήσεις 20 φορές το κουμπί για να σβήσει π.χ. ή για να αυξήσεις ένταση.

οπότε δεν κατάλαβα αυτό που λες: Σβήσε την συσκευή σου από την εφαρμογή και πρόσθεσε την πάλι. Μήπως το ανάποδο; δλδ να σβήσουμε (όσοι έχουμε το πρόβλημα) την εφαρμογή και να την ξανα εγκαταστήσουμε; Γιατί αν το έχεις γράψει σωστά, δλδ να σβήσω π.χ. απο την εφαρμογή την τηλεόραση αυτή και να την ξαναβάλω, το έκανα δεκάδες φορές αλλά τπτ.

Το ΝΟΤΕ 4 έχει το remote control σαν εφαρμογή, ενώ το ΝΟΤΕ 3 που σε μένα δεν έχει κανένα πρόβλημα, δουλεύει μια χαρά, έχει την εφαρμογή watchon . την κατέβασα και αυτή αλλά δε δουλεύει αφού λέει ότι ήταν μέχρι τον δεκέμβριο του 2014, άσχετα που στο ΝΟΤΕ 3 ήταν προεγκατεστημένο και δουλεύει κανονικά.

έχει ιδέα κανείς; Κάποιες φορές μπορεί να μην είναι και μια τόσο σημαντική εφαρμογή, αλλά λόγω των χρημάτων που κάνει η συσκευή αυτή, ακόμα και για "λόγους αρχής" (κατ'εμένα πάντα) θα έπρεπε να δουλεύει.

Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

Edited by eloy4s
συμπλήρωση
Fender Stratocaster (USA) 1988 Model - Gibson SG Faded (USA)- Gibson Les Paul Standard 1959 model (USA) -Schecter C1 Blackjack - Jackson DX10 D Reverse - Ovation Celebrity "electroacoustic" - Juan Martinez Spain Clasic guitar - Washburn bass
Link to comment
Share on other sites

Έχεις πχ προσθέσει μία τηλεόραση(αυτό εννοεί συσκευή)στο τηλεχειριστήριο οπότε πήγαινε στο διαχείριση εφαρμογών και κανε εκκαθάριση δεδομένων και καθαρισμό cache και μετά πήγαινε να ανοίξεις την εφαρμογή του τηλεχειριστηρίου για να βάλεις την τηλεόραση σου από την αρχή!
Link to comment
Share on other sites

το έκανα δεκάδες φορές. οπως ειπα μονο την 1η ή 2η φορά μου έπιασε, αλλά έπιανε μια στις 20, και γι'αυτό έσβησα τη συσκευή απο τη smart remote εφαρμογή για να την ξαναβάλω μήπως και βρω κάποια ρύθμιση που να πιάνει κανονικά. αλλά μετά, δεν πιάνει ούτε με τις 20.

 

EDIT:

Υ.Γ. Το έφτιαξα τελικά, και να πω και τι έκανα μήπως και χρειαστεί σε κάποιον άλλο. Μπήκα μέσα στις εφαρμογές και βρήκα τη συγκεκριμένη (smart remote) και μέσα απο τις "πληροφορίες εφαρμογών" έκανα κατάργηση εγκατάστασης ενημερώσεων, και εκκαθάριση δεδομένων. Την άνοιξα μετά και ξανάρχισε όλη η διαδικασία απο την αρχή. Έπιασε με την πρώτη!

 

Υ.Γ. 2 Κάτι άλλο που δεν έχει σχέση με το παραπάνω, είναι ότι είδα πως με λιγότερες εφαρμογές να τρέχουν στο ΝΟΤΕ 4 απ'ότι στο ΝΟΤΕ 3, η μνήμη ήταν στα 2,40G ενώ στο ΝΟΤΕ 3 λιγότερο απο 1,6G με περισσότερες εφαρμογές . Βέβαια δεν είδα σε ΚΑΜΙΑ περίπτωση να κολλάει οτιδήποτε.

Edited by eloy4s
λύθηκε το προβλημα
Fender Stratocaster (USA) 1988 Model - Gibson SG Faded (USA)- Gibson Les Paul Standard 1959 model (USA) -Schecter C1 Blackjack - Jackson DX10 D Reverse - Ovation Celebrity "electroacoustic" - Juan Martinez Spain Clasic guitar - Washburn bass
Link to comment
Share on other sites

Μήπως εκεί που σου λέει πάτησε για να ενεργοποιήσεις την συσκευή σου δεν είναι πχ το πρώτο που ενεργοποιεί αλλά άλλο?δοκίμασε έχει νομίζω καμιά δεκαριά..
Link to comment
Share on other sites

Παιδια εχω και εγω θεμα με το remote, μια δουλευει μια οχι.

Εχθες βραδυ δουλεψε κανονικα μετα απο προσπαθεια αλλα τωρα που διαβασα τι γραψατε το ενεργοποιησα αλλα δεν αλλαζει ουτε ηχο ουτε καναλια.

Μολις το παιδεψω λιγο θα δουλεψει παλι. Τι φταιει?

Link to comment
Share on other sites

Μήπως εκεί που σου λέει πάτησε για να ενεργοποιήσεις την συσκευή σου δεν είναι πχ το πρώτο που ενεργοποιεί αλλά άλλο?δοκίμασε έχει νομίζω καμιά δεκαριά..

Παιδια εχω και εγω θεμα με το remote, μια δουλευει μια οχι.

Εχθες βραδυ δουλεψε κανονικα μετα απο προσπαθεια αλλα τωρα που διαβασα τι γραψατε το ενεργοποιησα αλλα δεν αλλαζει ουτε ηχο ουτε καναλια.

Μολις το παιδεψω λιγο θα δουλεψει παλι. Τι φταιει?

είχα δοκιμάσει και άλλη εφαρμογή αλλά με καμία δε δούλεψε.

Φίλε a_tsa, διάβασε το παρακάτω. και μένα δε δούλευε ή δούλευε μια στο τόσο και τώρα ειναι εντάξει. δουλεύει συνέχεια τουλάχιστον.

Βρήκα την άκρια έτσι:

ΑΝΤΙΓΡΑΦΗ ΑΠΟ ΠΙΟ ΠΑΝΩ : Το έφτιαξα τελικά, και να πω και τι έκανα μήπως και χρειαστεί σε κάποιον άλλο. Μπήκα μέσα στις εφαρμογές και βρήκα τη συγκεκριμένη (smart remote) και μέσα απο τις "πληροφορίες εφαρμογών" έκανα κατάργηση εγκατάστασης ενημερώσεων, και εκκαθάριση δεδομένων. Την άνοιξα μετά και ξανάρχισε όλη η διαδικασία απο την αρχή. Έπιασε με την πρώτη!

Με 2 διαφορετικές τηλεορασεις κιόλας, και συνέχεια, άρα δεν είναι τυχαίο, και κατά τη γνώμη μου , (τουλάχιστον εγώ αυτό θα κάνω) δεν θα αφήσω την εφαρμογή να κάνει κανένα update.

Edited by eloy4s
Fender Stratocaster (USA) 1988 Model - Gibson SG Faded (USA)- Gibson Les Paul Standard 1959 model (USA) -Schecter C1 Blackjack - Jackson DX10 D Reverse - Ovation Celebrity "electroacoustic" - Juan Martinez Spain Clasic guitar - Washburn bass
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy Note 4 Exynos 5433 (SM-N910C)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...