Jump to content

[Note 4] Αξεσουάρ (Θήκες, Κάρτες μνήμης, Μπαταρίες κτλ)


m7ixalis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Το τζάμι μπρος ναι αλλά της κάμερας αν το σπρώξεις δεν γλιστράει από τη θέση του καθολου;

sorry για τις επίμονες ερωτήσεις :)

μάλλον θα δοκιμάσω και το δεύτερο που είχε η συσκευασία μήπως και το πρώτο μου βγήκε σκάρτο ή απλώς το χάλασα.

 

Oχι δεν κουνιετε καθολου.

Δοκιμασε το δευτερο,δεν χανεις τιποτα ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

μετα απο 4-5 θηκες verus iron , samsung με τζαμακι , φτηνες tpu και σιλικονουχες , κατεληξα σε αυτην εδω την οποια προτεινω σε οσους ψαχνονται , ειναι τελεια
Link to comment
Share on other sites

μετα απο 4-5 θηκες verus iron , samsung με τζαμακι , φτηνες tpu και σιλικονουχες , κατεληξα σε αυτην εδω την οποια προτεινω σε οσους ψαχνονται , ειναι τελεια

Ναι τελικά και εγώ αυτό κατάλαβα. Είναι από τις καλύτερες. Την πήρε φίλος και παρόλο που ήμουν λίγο αρνητικός στην ιδέα έπαθα πλάκα. Περιμένω και εγώ να την παρω

Θοδωρής
Link to comment
Share on other sites

μετα απο 4-5 θηκες verus iron , samsung με τζαμακι , φτηνες tpu και σιλικονουχες , κατεληξα σε αυτην εδω την οποια προτεινω σε οσους ψαχνονται , ειναι τελεια

Αυτήν έχω σε μπλε. Είναι τέλεια! Εκτός από πανεμορφη δεν φοβάσαι αν σου πέσει κάτω. Και δεν προσθέτει όγκο καθόλου σχεδόν. Επίσης έχει τέλειο γκριπ και δεν γλυστραει από τα χέρια.

Δημήτρης
Link to comment
Share on other sites

μετα απο 4-5 θηκες verus iron , samsung με τζαμακι , φτηνες tpu και σιλικονουχες , κατεληξα σε αυτην εδω την οποια προτεινω σε οσους ψαχνονται , ειναι τελεια

Θεωρώ ότι αυτή της Samsung και η s-view είναι ότι καλύτερο υπάρχει για το κινητό. .!!!

Link to comment
Share on other sites

εγώ πάντως την έβγαλα και είναι στο συρτάρι,αυτές οι μικρές γρατσουνιές έστω και αμυδρές μου τι δίνουν,εσάς δεν κάνει τίποτα?

[sIGPIC][/sIGPIC] Aλέξης

rotary power

Link to comment
Share on other sites

Είναι τόσο όμορφη η συσκευή που οτιδήποτε άλλο την χαντακώνει. Την έχω γυμνή προς το παρόν. Θα πάρω μία pouch και αν πέσει έπεσε..
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

εγώ πάντως την έβγαλα και είναι στο συρτάρι,αυτές οι μικρές γρατσουνιές έστω και αμυδρές μου τι δίνουν,εσάς δεν κάνει τίποτα?

 

Σε όλους κάνει. Οι νόμοι της φυσικής ισχύουν για όλους! Απλά κάποιοι δεν το έχουν προσέξει.

Link to comment
Share on other sites

Μόλις τοποθέτησα αυτό το tempered glass. Είναι λίγο απαράδεκτο. Μπορεί να είναι πολύ καλής ποιότητας και φαίνεται ανθεκτικό ενώ και όταν το ακουμπάς είναι πολύ καλό. Όμως είναι τόσο μικρό που για να το εγκαταστήσεις σωστά πρέπει να είσαι χειρούργος ή να έχεις ένα ρομποτάκι σπίτι να στο τοποθετήσει. Με αποτέλεσμα να το βάλω λίγο προς τα αριστερά και να μείνει ένα χιλιοστό της οθόνης ακάλυπτο. Δεν φαίνεται ιδιαίτερα γιατί είναι κάτω δεξιά γωνία αλλά με εκνεύρισε ο τρόπος που το κατασκεύασαν. Επίσης μου άφησε ιριδίζουσα γραμμή εκεί που τελειώνουν τα πλαϊνά μπέζελ η οποία φαίνεται κάτω από έντονο φως με σβηστή την οθόνη. Προς το παρόν θα το κρατήσω για να κάνω τη δουλειά μου.
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Έχουμε καμία πρόταση για κάποιο αξιοπρεπές dock?
Link to comment
Share on other sites

εγώ πάντως την έβγαλα και είναι στο συρτάρι,αυτές οι μικρές γρατσουνιές έστω και αμυδρές μου τι δίνουν,εσάς δεν κάνει τίποτα?

 

Για ποια θηκη μιλας? την original tpu που λενε τα παιδια απο πάνω? πρωτη φορα ακουω οτι αυτη κανει γρατζουνιες

Link to comment
Share on other sites

Ναι στο πανω και το κατω μέρος στα πλαινα δεν εχει τίποτα,μη φανταστεις χαρακιές αλλα φαίνονται σαν αραχνιάσματα αν το προσέξεις

[sIGPIC][/sIGPIC] Aλέξης

rotary power

Link to comment
Share on other sites

Ναι στο πανω και το κατω μέρος στα πλαινα δεν εχει τίποτα,μη φανταστεις χαρακιές αλλα φαίνονται σαν αραχνιάσματα αν το προσέξεις

 

Μαιστα οποτε δεν τα γλυτωνεις...σκεφτομουν και την s view αλλα εκει σιγουρα (λογικα) θα υπαρχει θεμα μιας και ειναι εκτεθειμενα τα περιμετρικα...και θα βαζω το κινητο σε τσαντακι

 

Εχεις να προτεινεις κατι εσυ ?

Link to comment
Share on other sites

Απλο pouch μονο για μεταφορά,αλλα δεν κακομεταχειρίζομαι γενικα τα τηλέφωνα μου,και να χτυπήσω ξύλο δεν μου πέφτουν :lol:

[sIGPIC][/sIGPIC] Aλέξης

rotary power

Link to comment
Share on other sites

Εγώ την περιμένω εδώ και δέκα μέρες από eshop ήμουν στο τσακ να ακυρώσω αλλά τελικά μάλλον ήρθε γιατί προχώρησε η αγγελία
Θοδωρής
Link to comment
Share on other sites

Μόλις τοποθέτησα αυτό το tempered glass. Είναι λίγο απαράδεκτο. Μπορεί να είναι πολύ καλής ποιότητας και φαίνεται ανθεκτικό ενώ και όταν το ακουμπάς είναι πολύ καλό. Όμως είναι τόσο μικρό που για να το εγκαταστήσεις σωστά πρέπει να είσαι χειρούργος ή να έχεις ένα ρομποτάκι σπίτι να στο τοποθετήσει. Με αποτέλεσμα να το βάλω λίγο προς τα αριστερά και να μείνει ένα χιλιοστό της οθόνης ακάλυπτο. Δεν φαίνεται ιδιαίτερα γιατί είναι κάτω δεξιά γωνία αλλά με εκνεύρισε ο τρόπος που το κατασκεύασαν. Επίσης μου άφησε ιριδίζουσα γραμμή εκεί που τελειώνουν τα πλαϊνά μπέζελ η οποία φαίνεται κάτω από έντονο φως με σβηστή την οθόνη. Προς το παρόν θα το κρατήσω για να κάνω τη δουλειά μου.

Μπορείς να βάλεις φωτο;

Δημήτρης
Link to comment
Share on other sites

Θα βρω κάποια σοβαρή συσκευή να τράβηξω φωτό ώστε να φαίνεται. :)
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Υποστηρίζει fast charge αυτός εδώ?

 

http://www.skroutz.gr/s/3849530/Samsung-ECA-U21CBE.html?keyphrase=ECA-U21CBE

 

bump!! :p

 

Κανείς δεν ξέρει? Με το nexus έκανε και η παροχή που έδινε η θύρα usb αλλά με αυτό πέφτει σταθερά αν έχω ανοιχτό 3g, location και πρόγραμμα gps..

s21 ultra 256
Link to comment
Share on other sites

εχω την original flip cover της samsung. Νομιζω ειναι η καλυτερη επιλογη. Δεν δινει πολυ ογκο στην συσκευη καθως βγαινει το πισω καπακι και μπαινει αυτη η θηκη.

Περιμετρικα ειναι λιγο απροστατευτο.

 

Εχω matte ζελατινα στην συσκευη και θελω να παρω καμια glossy, εχει κανεις να προτεινει κατι;

Το θεμα ειναι οτι η matte χαλαει λιγο τα χρωματα της οθονης της συσκευης.

Nokia 3310, 3510, 3510i, n81, n82, n95, Lumia 625 | SE T610, K700i, k750i, M600 | Sony Xperia Z1 | Samsung Galaxy S2, Galaxy S Advance, Note 4F | Apple iPhone 4s | Motorola Atrix 4G | HTC Touch HD, HD 2, Desire, Desire HD, Desire S

Current devices: iPhone 6s, Ipad 2

Δημήτρης

Link to comment
Share on other sites

εχω την original flip cover της samsung. Νομιζω ειναι η καλυτερη επιλογη. Δεν δινει πολυ ογκο στην συσκευη καθως βγαινει το πισω καπακι και μπαινει αυτη η θηκη.

Περιμετρικα ειναι λιγο απροστατευτο.

 

Εχω matte ζελατινα στην συσκευη και θελω να παρω καμια glossy, εχει κανεις να προτεινει κατι;

Το θεμα ειναι οτι η matte χαλαει λιγο τα χρωματα της οθονης της συσκευης.

Είχα της Samsung και τώρα έχω βάλει της Spigen. Μπορώ να πω με σιγουριά ότι της Spigen είναι άψογη χωρίς να "λερώνει" όσο της Samsung.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια, εμενα ωσπου να ερθει η s-view απο ebay που παραγγειλα μου πηρε η γυναικα μου απο ενα μαγαζι στη γλυφαδα (υπογειο διπλα στις γραμμες του τραμ με κοκκινη ταμπελα μου ειπε)

10€ σιλικονης ΦΟΒΕΡΗ!

 

βαζω φωτο, να παει να παρει οποιος θελει απο εσας κατι προσωρινο η και μονιμο-φτηνο..

An honest man is always a child.

Socrates

Alienware 17 R3  / Samsung Galaxy S21 Ultra / Galaxy Watch3 Titanium

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, μπορείτε να μου προτείνετε κάρτα μνήμης 64άρα για το κινητό. Διάβασα κάπου πως η καλύτερη λύση είναι αυτη . Ισχύει?
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, μπορείτε να μου προτείνετε κάρτα μνήμης 64άρα για το κινητό. Διάβασα κάπου πως η καλύτερη λύση είναι αυτη . Ισχύει?

Η καλύτερη λύση είναι η evo. http://www.e-shop.gr/samsung-mb-sp64d-eu-evo-64gb-sdxc-class-10-p-PER.576942

Φιλικά Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Note 4] Αξεσουάρ (Θήκες, Κάρτες μνήμης, Μπαταρίες κτλ)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...