Jump to content

Εκπτωτικά κουπόνια-Προσφορές από Κίνα(ΟΧΙ ΑΠΟΡΙΕΣ ΓΙΑ ΤΑΧΥΔΡΟΜΕΙΑ,ΤΕΛΩΝΕΙΑ)


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 2,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Με έκανες και έφαγα τον τόπο πρωι-πρωι στο play και βάραγα το κεφάλι μου...

Το banggood ειναι Φαρμακείο οι τιμές του σαν να αγοράζεις απο EU αποθήκη...

Αρα μου λες ότι εγώ που πηρα το Xiaomi Redmi Note 2 Prime με tempered glass και θήκη στα 155$ είναι πανάκριβα. Οτι πεις :X

Εκανες αυτό που είπα με την mobile εφαρμογή ? :ninja:

Phone 15 Pro Max Titanium Blue 256GB iOS 17.1.1

iPhone 13 Black 128GB iOS 17.1.1

iPad mini 8,3" 6th gen Gold 256GB iOS 17.1.1

iPad Pro 11" 4th gen Grey 256GB iOS 17.1.1

Apple watch 7 Black 45mm watchOS 10.1.1

Honor magic 4 Lite Blue 6/128GB Magic UI 4.2 (Android 11)

Link to comment
Share on other sites

Αρα μου λες ότι εγώ που πηρα το Xiaomi Redmi Note 2 Prime με tempered glass και θήκη στα 155$ είναι πανάκριβα. Οτι πεις :X

Εκανες αυτό που είπα με την mobile εφαρμογή ? :ninja:

H αγορά που έκανες είναι πολύ καλή κάπου κάπου βγάζουν κατι λαχεία αλλά γενικώς ανάφερα είναι από τα ακριβά μαγαζιά θέλει ψάξιμο βέβαια...

Την εφαρμογή θα την βάλω αν κάτι χρειαστώ να ξαναπάρω για την ώρα έχουμε ράψει τις τσέπες..:lol:

Xiaomi Mi10/128
Link to comment
Share on other sites

Το bangood δουλευει πολυ με τα κουπονια γι'αυτο φαινεται σε μερικα προιοντα πιο ακριβο, χρειαζεται ψαξιμο και ενημερωση, ή τουλαχιστον να κοιτατε τις προσφορες της 1ης σελιδας, εκει λεει τα κουπονια. Πχ πριν 20 ημερες καναμε παρτυ με τρελλες αγορες με δυνατο κουπονι που ισχυε σε ολο το σαιτ :) (ειχε παρει φωτια το νημα με τις αντιστοιχες προσφορες στο insomnia, τωρα εχει ενα 'φτωχο' christmas κουπονι 6%).
Link to comment
Share on other sites

Εαν φτιάξετε account στο banggood, στο mycoupon έχει μια κατηγορία hot coupon η οποία σας λέει όλα τα κουπόνια που έχει το site για διάφορα προιόντα ανα καιρούς.
Link to comment
Share on other sites

Το bangood δουλευει πολυ με τα κουπονια γι'αυτο φαινεται σε μερικα προιοντα πιο ακριβο, χρειαζεται ψαξιμο και ενημερωση, ή τουλαχιστον να κοιτατε τις προσφορες της 1ης σελιδας, εκει λεει τα κουπονια. Πχ πριν 20 ημερες καναμε παρτυ με τρελλες αγορες με δυνατο κουπονι που ισχυε σε ολο το σαιτ :) (ειχε παρει φωτια το νημα με τις αντιστοιχες προσφορες στο insomnia, τωρα εχει ενα 'φτωχο' christmas κουπονι 6%).
Οταν έχει με την αγορα μέσω της mobile εφαρμογής έκπτωση 10%, και για το Δεκ, ποιος θα πάρει με το κουπόνι των Χριστουγεννων ?

Phone 15 Pro Max Titanium Blue 256GB iOS 17.1.1

iPhone 13 Black 128GB iOS 17.1.1

iPad mini 8,3" 6th gen Gold 256GB iOS 17.1.1

iPad Pro 11" 4th gen Grey 256GB iOS 17.1.1

Apple watch 7 Black 45mm watchOS 10.1.1

Honor magic 4 Lite Blue 6/128GB Magic UI 4.2 (Android 11)

Link to comment
Share on other sites

Θελω να αγοράσω ενα smartwatch

Υπάρχει κανενα κουπίνι ή προσφορά?

 

Σκεφτομαι το RWATCH M26

 

Αν και δεν εχω ασχοληθει καθολου με ρολογια,μου φαινεται εξαιρετικη τιμη.

http://www.gearbest.com/sports-led-watches/pp_41652.html?wid=1

Οι βλάκες είναι γεμάτοι αυτοπεποίθηση και οι ευφυείς γεμάτοι αμφιβολία. Ράσελ Μπέρτραντ
Link to comment
Share on other sites

Οταν έχει με την αγορα μέσω της mobile εφαρμογής έκπτωση 10%, και για το Δεκ, ποιος θα πάρει με το κουπόνι των Χριστουγεννων ?

 

To κουπόνι με το 10% υπάρχει εδώ και 7 μήνες και είναι μονο για 1 χρήση :)

~~ Oneplus 5T ~~

ex owned: Xiaomi Mi Mix 2, Letv x800- US Version, Xiaomi Redmi Note 3 Pro, Xiaomi Redmi Note 2, Elephone P6000, CooldPad 7320

Link to comment
Share on other sites

Απορία σχετικά με το banggood android app , αν γνωρίζει κάποιος να μου πει , γιατί όταν στο τέλος της παραγγελίας μου όταν πάω να κάνω πληρωμή με paypal μου βγάζει συνέχεια error , όσες προσπάθειες και αν έκανα, - υπάρχει λύση - ;

 

όχι τίποτ' άλλο, αλλά δεν μπορώ να χρησιμοποιήσω κ το κουπόνι του 10% που σου δίνει η εφαρμογή ρε @@μώτο!

Link to comment
Share on other sites

Μια λυση ειναι να αρθουν τα capital control...

Αλλη λυση ειναι με το "κολπο" του paypal balance

Edited by Roid_rage

Τι προτείνετε (εσείς); Τι πιστεύετε; Τι γίνεται; Οκτώμβρης το Μ να τονίζεται!

Μια πλήρης φόρτιση.

Link to comment
Share on other sites

Απορία σχετικά με το banggood android app , αν γνωρίζει κάποιος να μου πει , γιατί όταν στο τέλος της παραγγελίας μου όταν πάω να κάνω πληρωμή με paypal μου βγάζει συνέχεια error , όσες προσπάθειες και αν έκανα, - υπάρχει λύση - ;

 

όχι τίποτ' άλλο, αλλά δεν μπορώ να χρησιμοποιήσω κ το κουπόνι του 10% που σου δίνει η εφαρμογή ρε @@μώτο!

 

έχεις balance στο pp? αν ναι σίγουρα κάτι παίζει αλλιώς το πιο πιθανό είναι αυτό που γράφει ο φίλος από πάνω.

Link to comment
Share on other sites

Δεν νομίζω οτι είναι θέμα cc ή αν έχω balance , η ίδια η εφαρμογή δεν μου ανοίγει "κουτάκι" για να βάλω τα στοιχεία μου στο paypal , ώστε να συνεχίσω ...:confused:
Link to comment
Share on other sites

Επειδή προσπαθώ και εγώ δεν έχει καμία σχέση με τα capital...είναι network error και δεν σε αφήνει κάν να προσπαθήσεις για πληρωμή.

''Samsung Galaxy S7 Edge''

''Ipad mini 2''

Link to comment
Share on other sites

Επειδή προσπαθώ και εγώ δεν έχει καμία σχέση με τα capital...είναι network error και δεν σε αφήνει κάν να προσπαθήσεις για πληρωμή.

 

^^^

Ακριβώς αυτό έχω κ εγώ . Τι γίνεται , ξέρει κανείς ;

 

- Δεν ξέρω αν λέω χαζομάρα , αλλά μήπως οι ελληνικές ip είναι μπαναρισμένες από το banggood για τα κινητά ;

Edited by lakgav2
Link to comment
Share on other sites

^^^

Ακριβώς αυτό έχω κ εγώ . Τι γίνεται , ξέρει κανείς ;

 

- Δεν ξέρω αν λέω χαζομάρα , αλλά μήπως οι ελληνικές ip είναι μπαναρισμένες από το banggood για τα κινητά ;

 

Μπα, έχω πάρει από το κινητό κανονικά με balance στο paypal για να πάρω την έκπτωση 10%

Link to comment
Share on other sites

Κατάλαβα ,

οπότε μάλλον για σήμερα η εφαρμογή τους θα έχει πρόβλημα με το internet. Άντε να δούμε τις επόμενες ημέρες , τι θα γίνει .

Link to comment
Share on other sites

Για την έκπτωση 10% με αγορά από το app του banggood, πρέπει να κάνουμε κάτι ή η έκπτωση μπαίνει αυτόματα όταν κάνουμε check out?
The day is my enemy, the night my friend
Link to comment
Share on other sites

Κανονικά , πρέπει να δεις οτι το κουπόνι με το 10%, σου έχει προστεθεί στο my coupons στο λογαριασμό σου .

 

Μετά στο καλάθι, έχει επιλογή για να το χρησιμοποίησεις , πριν συνεχίσεις στο checkout με το paypal.

Link to comment
Share on other sites

Κανονικά , πρέπει να δεις οτι το κουπόνι με το 10%, σου έχει προστεθεί στο my coupons στο λογαριασμό σου .

 

Μετά στο καλάθι, έχει επιλογή για να το χρησιμοποίησεις , πριν συνεχίσεις στο checkout με το paypal.

Οκ, ευχαριστώ. Να υποθέσω ότι το κουπόνι θα το εμφανίσει μόλις κάνω log in πρώτη φορά από το app?

The day is my enemy, the night my friend
Link to comment
Share on other sites

Οκ, ευχαριστώ. Να υποθέσω ότι το κουπόνι θα το εμφανίσει μόλις κάνω log in πρώτη φορά από το app?

 

Σωστά υποθέτεις ..:)

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα το πρωί ψώνισα κανονικά από την εφαρμογή του banggood ένα xiaomi prime μαζί με ένα nilkin tempered απευθείας με PayPal

''Samsung Galaxy S7 Edge''

''Ipad mini 2''

Link to comment
Share on other sites

Το πολύ καλό ZTE S6 Blade στα $119,99 με το κουπόνι: CNTMONBN απο Geekbuying .

Δύο πράγματα σ' αυτή την ζωή δεν έχουν τέλος, το σύμπαν και η ηλιθιότητα των ανθρώπων αν και για το πρώτο δεν είμαι απόλυτα βέβαιος.

Α.Einstein

Link to comment
Share on other sites

Κουραφεξαλα το banggood το xiaomi redmi note 2 έβγαλε status τη παραγγελία back order όπερ δεν έχει απόθεμα και καλό Πάσχα.

''Samsung Galaxy S7 Edge''

''Ipad mini 2''

Link to comment
Share on other sites

Κουραφεξαλα το banggood το xiaomi redmi note 2 έβγαλε status τη παραγγελία back order όπερ δεν έχει απόθεμα και καλό Πάσχα.
Το δικό μου πάντως παραγγελια Παρασκευής, σήμερα το έκαναv shipped :)

Phone 15 Pro Max Titanium Blue 256GB iOS 17.1.1

iPhone 13 Black 128GB iOS 17.1.1

iPad mini 8,3" 6th gen Gold 256GB iOS 17.1.1

iPad Pro 11" 4th gen Grey 256GB iOS 17.1.1

Apple watch 7 Black 45mm watchOS 10.1.1

Honor magic 4 Lite Blue 6/128GB Magic UI 4.2 (Android 11)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...