Jump to content

Εκπτωτικά κουπόνια-Προσφορές από Κίνα(ΟΧΙ ΑΠΟΡΙΕΣ ΓΙΑ ΤΑΧΥΔΡΟΜΕΙΑ,ΤΕΛΩΝΕΙΑ)


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Xiaomi MI4(FDD-LTE) $153 coupon easter15 $139!

http://flosmall.com/products/xiaomi-mi4-fdd-lte-detail?variant=14255722566

Xiaomi MI3 16gb $118 και Xiaomi MI3 64gb $124 coupon easter15

http://flosmall.com/products/xiaomi-mi3-black-2gb-64gb?variant=12286903366

Edited by valanths
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Το TCL M2U 3N στα $99.98 (γύρω στα €91-92) στο Lightinthebox.

 

Δεν έχω ψωνίσει από το μαγαζί και δεν έχω άποψη για το αν είναι καλό/αξιόπιστο ή όχι. Επίσης δεν μπόρεσα να καταλάβω αν έχει δωρεάν μεταφορικά, ή θα τα χρεώσει έξτρα (το FAQ του μαγαζιού μιλάει για μια επιλογή "Estimate Shipping Costs" στο shopping cart, την οποία όμως δεν μπόρεσα να βρω!)

 

Τα άλλα μαγαζιά έχουν το M2U στα $155 και άνω, που πρέπει να είναι μάλλον "ξεχασμένη" τιμή, καθώς το τηλέφωνο είναι πλέον μοντέλο σχεδόν ενός έτους - τα $100 είναι πιο λογική τιμή - και μάλλον το Loghtinthebox... ξεστοκάρει το μοντέλο.

Η συσκευή είναι αρκετά αξιοπρεπής (το ίδιο και ο κατασκευαστής της) και για τα σημερινά δεδομένα, με κυριότερο ίσως μειονέκτημα το ότι έρχεται με Android 4.4 - και δοθέντος του... ιστορικού της TCL, αμφιβάλλω αν ποτέ θα δούμε κάποια αναβάθμιση.

Στα λεφτά αυτά είναι συμπαθητική αγορά - αν και πλέον με λίγα ακόμα πρέπει να μπορεί να βρει κανείς και πιο σύγχρονες αντίστοιχες.

 

Ιδού και ένα σύντομο review από τον Linus του Gizmochina, από 21 Φεβ 2016 (πρόσφατο!)

Link to comment
Share on other sites

Το TCL M2U 3N στα $99.98 (γύρω στα €91-92) στο Lightinthebox.

 

Δεν έχω ψωνίσει από το μαγαζί και δεν έχω άποψη για το αν είναι καλό/αξιόπιστο ή όχι. Επίσης δεν μπόρεσα να καταλάβω αν έχει δωρεάν μεταφορικά, ή θα τα χρεώσει έξτρα (το FAQ του μαγαζιού μιλάει για μια επιλογή "Estimate Shipping Costs" στο shopping cart, την οποία όμως δεν μπόρεσα να βρω!)

 

Τα άλλα μαγαζιά έχουν το M2U στα $155 και άνω, που πρέπει να είναι μάλλον "ξεχασμένη" τιμή, καθώς το τηλέφωνο είναι πλέον μοντέλο σχεδόν ενός έτους - τα $100 είναι πιο λογική τιμή - και μάλλον το Loghtinthebox... ξεστοκάρει το μοντέλο.

Η συσκευή είναι αρκετά αξιοπρεπής (το ίδιο και ο κατασκευαστής της) και για τα σημερινά δεδομένα, με κυριότερο ίσως μειονέκτημα το ότι έρχεται με Android 4.4 - και δοθέντος του... ιστορικού της TCL, αμφιβάλλω αν ποτέ θα δούμε κάποια αναβάθμιση.

Στα λεφτά αυτά είναι συμπαθητική αγορά - αν και πλέον με λίγα ακόμα πρέπει να μπορεί να βρει κανείς και πιο σύγχρονες αντίστοιχες.

 

Ιδού και ένα σύντομο review από τον Linus του Gizmochina, από 21 Φεβ 2016 (πρόσφατο!)

 

Φιλε μου μπραβο απο μενα για την πολυ καλη και πληρη παρουσιαση της προφορας που μας κοινοποιεις!

Ναι εχει μεταφορικα, και δεν ειναι οτι καλυτρεο απο πλευρας εγγυησης.

Με εκτιμηση Ευαγγελος.
Link to comment
Share on other sites

Το TCL M2U 3N στα $99.98 (γύρω στα €91-92) στο Lightinthebox.

 

Δεν έχω ψωνίσει από το μαγαζί και δεν έχω άποψη για το αν είναι καλό/αξιόπιστο ή όχι. Επίσης δεν μπόρεσα να καταλάβω αν έχει δωρεάν μεταφορικά, ή θα τα χρεώσει έξτρα (το FAQ του μαγαζιού μιλάει για μια επιλογή "Estimate Shipping Costs" στο shopping cart, την οποία όμως δεν μπόρεσα να βρω!)

 

Τα άλλα μαγαζιά έχουν το M2U στα $155 και άνω, που πρέπει να είναι μάλλον "ξεχασμένη" τιμή, καθώς το τηλέφωνο είναι πλέον μοντέλο σχεδόν ενός έτους - τα $100 είναι πιο λογική τιμή - και μάλλον το Loghtinthebox... ξεστοκάρει το μοντέλο.

Η συσκευή είναι αρκετά αξιοπρεπής (το ίδιο και ο κατασκευαστής της) και για τα σημερινά δεδομένα, με κυριότερο ίσως μειονέκτημα το ότι έρχεται με Android 4.4 - και δοθέντος του... ιστορικού της TCL, αμφιβάλλω αν ποτέ θα δούμε κάποια αναβάθμιση.

Στα λεφτά αυτά είναι συμπαθητική αγορά - αν και πλέον με λίγα ακόμα πρέπει να μπορεί να βρει κανείς και πιο σύγχρονες αντίστοιχες.

 

Ιδού και ένα σύντομο review από τον Linus του Gizmochina, από 21 Φεβ 2016 (πρόσφατο!)

 

το μαγαζι ειναι αν και αξιοπιστο ειναι πολυ κακο σε εξυπηρέτηση με πολυ ακριβα μεταφορικα

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδιά το fastech έχει 10% με το κουπόνι BUNNY, προσπαθώ να κάνω αγορά ένός tv box αλλά δεν το περνάει......γιατί άραγε ?

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

Από ότι λέει παραπάνω, αρχίζει να ισχύει από αύριο Κυριακή.

Τι προτείνετε (εσείς); Τι πιστεύετε; Τι γίνεται; Οκτώμβρης το Μ να τονίζεται!

Μια πλήρης φόρτιση.

Link to comment
Share on other sites

Από ότι λέει παραπάνω, αρχίζει να ισχύει από αύριο Κυριακή.

 

το αύριο δεν είναι ήδη στην κίνα ?

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

Α δεν ξερω, πάντως αύριο είναι σίγουρα αύριο

Τι προτείνετε (εσείς); Τι πιστεύετε; Τι γίνεται; Οκτώμβρης το Μ να τονίζεται!

Μια πλήρης φόρτιση.

Link to comment
Share on other sites

To Umi Rome X στα $59,99 απο το Banggood . Edited by impreza_sti

Δύο πράγματα σ' αυτή την ζωή δεν έχουν τέλος, το σύμπαν και η ηλιθιότητα των ανθρώπων αν και για το πρώτο δεν είμαι απόλυτα βέβαιος.

Α.Einstein

Link to comment
Share on other sites

Η τιμη ειναι καλη σε σχεση με τον ανταγωνισμο και το μαγαζι ειναι εξαιρετικο αλλα το συγκεκριμενο μοντελο δεν θα το ακουμπαγα.Μακρια και αγαπημενοι.
Link to comment
Share on other sites

Μόλις παρήγγειλα αλλά δυο..είχα πάρει ενα πριν κανένα 15ημερο

Έκανες Καλή κίνηση, θα έχεις πολλά ανταλλακτικά ώστε να κάνεις τραμπα και κάποιο να λειτουργεί :)

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

 

http://irishcoupons.net/coupon/onda-m2-mini-pc-only-187-99-using-couponsave-29-04-9/#

Expires: to 30.4.2016

 

Δεν γνωρίζω αν ισχύει το κουπόνι, μπορείς να το δοκιμάσεις αν θέλεις :)

Link to comment
Share on other sites

http://irishcoupons.net/coupon/onda-m2-mini-pc-only-187-99-using-couponsave-29-04-9/#

Expires: to 30.4.2016

 

Δεν γνωρίζω αν ισχύει το κουπόνι, μπορείς να το δοκιμάσεις αν θέλεις :)

 

Οταν το βαζω ανεβαινει η τιμη στα 217, ευχαριστω παντως

Link to comment
Share on other sites

Έκανες Καλή κίνηση, θα έχεις πολλά ανταλλακτικά ώστε να κάνεις τραμπα και κάποιο να λειτουργεί :)

 

Υπονοείς κάτι για την UMI?? :lol: ;) :lol:

Link to comment
Share on other sites

Παίρνεις 3, για να δουλεύουν τα 2

Edited by celtic1453
In the down down of the writing we became robes...
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά αυτό το κόλπο για να πέσει η τιμή του xiaomi power bank από gearbest ισχύει πλέον? http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=6562614

Γιατί το δοκιμάζω και δεν....Εκτός και αν κάνω κάτι λάθος.

Κανένα κουπόνι ή προσφορά για το xiaomi 10000 power bank?

The day is my enemy, the night my friend
Link to comment
Share on other sites

Παίρνεις 3, για να δουλεύουν τα 2

 

Φιλε celtic, μου αρεσει η αισιοδοξια σου. Εγω δυστυχως πηρα δυο umi zero για αδερφο και νυφη και τα επαιξαν απευθειας. Ακομα κλαιμε τα 400 περιπου ευρωπουλα. Τωρα μπορει καποιος να ειναι τυχερος και με 60 δολλαρια να κανει τη δουλεια του.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά αυτό το κόλπο για να πέσει η τιμή του xiaomi power bank από gearbest ισχύει πλέον? http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=6562614

Γιατί το δοκιμάζω και δεν....Εκτός και αν κάνω κάτι λάθος.

Κανένα κουπόνι ή προσφορά για το xiaomi 10000 power bank?

Το δοκίμασα και δουλεύει κανονικά απλά εγώ δεν μπορώ να πληρώσω, δεν δέχεται το PayPal ούτε κατευθείαν την κάρτα, δεν ξέρω γιατί

Link to comment
Share on other sites

Το δοκίμασα και δουλεύει κανονικά απλά εγώ δεν μπορώ να πληρώσω, δεν δέχεται το PayPal ούτε κατευθείαν την κάρτα, δεν ξέρω γιατί

 

και σε μένα ακριβώς το ίδιο κάνει ....ίσος τελικά να φταίει το κόλπο ...θα δοκιμάσω και κανονικά

Ποτέ μην τα βάζεις μ' έναν ηλίθιο. Είναι βέβαιο ότι θα σε ρίξει στο επίπεδό του και θα σε νικήσει εκ πείρας!!!!
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...