Jump to content

[Note 4] Διαθεσιμότητα και Αγορά


ntinoscrypton
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ξεφτίλα δεν είναι, αλλά λίγο καιρό πριν είχε πάει και πάλι στα 500+ και έπεσε απότομα στα 400. Τεράστια σκαμπανεβάσματα τιμής!! Χώρια που βλέπω ότι πλέον δεν έχει και πολλά, εκτός και αν είναι ιδία μου...:rolleyes:
Απόστολος - SAMSUNG NOTE 9 128GB 960F DUAL Πορτογαλίας μαύρο- SAMSUNG NOTE 4 C μαύρο- GALAXY S4 MGA - SAMSUNG GALAXY S4 MINI MJ7 - SAMSUNG GALAXY TAB 10'' 5100 SLIM - XIAOMI REDMI NOTE 3 SE & HTC HD II ROM 1.66
Link to comment
Share on other sites

 

Αυτό φίλε είναι το Duos…

 

Στάλθηκε από το SM-N910C μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Philips Savvy/Sony Ericsson T28s/Nokia 6510/Nokia N93/Nokia N95 8GB/Blackberry Storm 2 9520/Samsung Galaxy S PLUS/Samsung Galaxy SΙΙ{NeatROM_v6.4 & Apolo-4.15b_ExtrV0}/Samsung Galaxy A5{2016}/Samsung Galaxy Note 4 {Exynos}/Xiaomi Mi Max 3{Global Version}

Φιλικά, Ανδρέας

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Έβγαζε το duos με 16gb χώρο;είναι ευρωπαϊκό για να έχει εγγύηση;

Ναι έβγαζε.

Και όχι δεν έχει εγγύηση. Το λέει και η σελίδα.

 

"V" for V10

"Greek LG V10 community" FB forum

Link to comment
Share on other sites

Έβγαζε το duos με 16gb χώρο;είναι ευρωπαϊκό για να έχει εγγύηση;

 

Όπως απάντησε ο φίλος έβγαζε εσωτερική μνήμη 16gb το duos σε σχέση με f και c που έχουν 32 gb και ούτε εγγύηση είχε το duos… Δες και τις μικρές διαφορές στα specs μεταξύ duos και των υπολοίπων εκδόσεων note4:

 

http://m.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=6749&idPhone2=6434

 

Στάλθηκε από το SM-A510F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Philips Savvy/Sony Ericsson T28s/Nokia 6510/Nokia N93/Nokia N95 8GB/Blackberry Storm 2 9520/Samsung Galaxy S PLUS/Samsung Galaxy SΙΙ{NeatROM_v6.4 & Apolo-4.15b_ExtrV0}/Samsung Galaxy A5{2016}/Samsung Galaxy Note 4 {Exynos}/Xiaomi Mi Max 3{Global Version}

Φιλικά, Ανδρέας

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Στο διπλανο φορουμ βγαζουν νοτε 4 διετιας με κατι τρελλες τιμες απο 300 και πανω

Εχει τρελλαθει ο κοσμος.

Link to comment
Share on other sites

Νομος προσφορας και ζητησης λεγεται αυτο. Οταν δεν υπαρχει το αγαθο νοτε5/7, τοτε αυξανεται η τιμη του υποκαταστατου νοτε4.

Οταν μαλιστα το υποκαταστατο ειναι τοσο καλο, δικαιολογημενα (για μενα) η τιμη ειναι εκει.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Γεια σας παιδιά,είμαι και εγώ σε αναζήτησή της συσκευής Samsung galaxy note 4 και έχω κάποιες απορίες,οποίος μπορεί να βοηθήσει θα το εκτιμήσω

 

 

1)Αυτο πως σας φαίνεται;Αξιόπιστο;https://www.ebay.com/itm/262690264513

2)Αυτα που γράφει κάποιος αγοραστής απο το eBay ισχύουν όντως;;; και θα τα παραθέσω όπως ακριβώς τα γράφει "Beware of AT&T and Verizon The Note 4 is truly a good phone still. Great performance and screen. However: phones ending with an A or a V are branded by AT&T and Verizon respectively. They can not be rooted or updated with other software. Bootlocked and will be bricked if trying too hard. The phone l bought had problems with the screen digitizer. Not an uncommon problem with the Note 4."

3)Διαφορες μεταξύ 910T -910C-910F κτλ Συγνώμη για το μεγάλο ποστ

Link to comment
Share on other sites

3)Διαφορες μεταξύ 910T -910C-910F κτλ Συγνώμη για το μεγάλο ποστ

 

Το Τ ειναι μοντελο για αμερικανικη αγορα το F ειναι το ευρωπαικο.

 

http://www.galaxynote4manual.com/samsung-galaxy-note-4-model-numbers-explained-region/

 

Ειναι ακριβως το ιδιο μοντελο αλλα εχουν διαφορες στις μπαντες που καλυπτουν.

 

Τσεκαρε μονον αυτο και ποιες μπαντες μας αφορουν και αν τις εχει το Τ

 

http://www.phonemore.com/compare/phones/samsung-galaxy-note-4-sm-n910f-vs-samsung-galaxy-note-4-sm-n910t/2534222

Link to comment
Share on other sites

300 και πάνω??δηλαδή εγώ με το battery kit, κάρτα sd 64gb και 3 θηκες samsung γνησιες πόσα θα πρεπε να ζητήσω? 400?...κοίτα να δεις που το θηρίο μετράει ακόμα...

nokia 3330 - motorola V560 -  sony ericsson K800i - LG KU990 - nokia E5 - huawei ideos x5 pro - sony xperia ray - Lg optimus L7 II - HTC one x- iphone 4- iphone 5 - ipad mini - samsung galaxy note 4 - iphone 6 - ipad air - iphone 7 plus - samsung galaxy s10+ - xiaomi pad 5 - samsung galaxy s22 ultra - samsung galaxy s23 ultra

samsung galaxy watch, samsung galaxy watch 5 pro

Toshiba Satellite L775, Dell Latitude 3420, Asus Zenbook 14 Oled

Link to comment
Share on other sites

300 και πάνω??δηλαδή εγώ με το battery kit, κάρτα sd 64gb και 3 θηκες samsung γνησιες πόσα θα πρεπε να ζητήσω? 400?...κοίτα να δεις που το θηρίο μετράει ακόμα...

 

Και εγώ με battery kit ,128Gb και 13 θήκες:p:D 500+?:p :D Που δεν έχω σκοπό να το δώσω ακόμα και τόσα να μου δίνανε…

 

Στάλθηκε από το SM-N910C μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Philips Savvy/Sony Ericsson T28s/Nokia 6510/Nokia N93/Nokia N95 8GB/Blackberry Storm 2 9520/Samsung Galaxy S PLUS/Samsung Galaxy SΙΙ{NeatROM_v6.4 & Apolo-4.15b_ExtrV0}/Samsung Galaxy A5{2016}/Samsung Galaxy Note 4 {Exynos}/Xiaomi Mi Max 3{Global Version}

Φιλικά, Ανδρέας

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ με battery kit ,128Gb και 13 θήκες:p:D 500+?:p :D Που δεν έχω σκοπό να το δώσω ακόμα και τόσα να μου δίνανε…

 

Στάλθηκε από το SM-N910C μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Χαχαχα!!καλά εσύ τα έχεις τερματίσει όλα....Να σου πω την αλήθεια το σκέφτηκα κάμποσες φορές τελευταία γιατί με την mm έχει αρκετά θέματα..και φλέρταρα με το iphone 7plus...αν δεν ήταν τα ξενερώματα της applew και του itunes μπορεί να το χα ήδη πράξει..

nokia 3330 - motorola V560 -  sony ericsson K800i - LG KU990 - nokia E5 - huawei ideos x5 pro - sony xperia ray - Lg optimus L7 II - HTC one x- iphone 4- iphone 5 - ipad mini - samsung galaxy note 4 - iphone 6 - ipad air - iphone 7 plus - samsung galaxy s10+ - xiaomi pad 5 - samsung galaxy s22 ultra - samsung galaxy s23 ultra

samsung galaxy watch, samsung galaxy watch 5 pro

Toshiba Satellite L775, Dell Latitude 3420, Asus Zenbook 14 Oled

Link to comment
Share on other sites

300 και πάνω??δηλαδή εγώ με το battery kit, κάρτα sd 64gb και 3 θηκες samsung γνησιες πόσα θα πρεπε να ζητήσω? 400?...κοίτα να δεις που το θηρίο μετράει ακόμα...

 

 

Τιποτα παραπανω δεν προσθετουν τα αξεσουαρ στην τιμη μεταπωλησης.

 

Απλα ειναι ενα εξτρα κινητρο για αγορα ενος πακετου. Τα αξεσουαρ απαξ και τα βγαλεις απο το σακουλακι τους τα χαιρετας ως αξια :happy:

Link to comment
Share on other sites

Τιποτα παραπανω δεν προσθετουν τα αξεσουαρ στην τιμη μεταπωλησης.

 

Απλα ειναι ενα εξτρα κινητρο για αγορα ενος πακετου. Τα αξεσουαρ απαξ και τα βγαλεις απο το σακουλακι τους τα χαιρετας ως αξια :happy:

 

Γιατί δεν προσθέτουν; αν το δίνει και με θήκες και με κάρτα μνήμης προφανώς και δεν είναι τζάμπα όλα! Ακόμα και τώρα να πάρεις μια 128άρα δεν είναι φθηνή!

Link to comment
Share on other sites

Γιατί δεν προσθέτουν; αν το δίνει και με θήκες και με κάρτα μνήμης προφανώς και δεν είναι τζάμπα όλα! Ακόμα και τώρα να πάρεις μια 128άρα δεν είναι φθηνή!

 

Οχι αλλα η εμπειρια μου ετσι λεει.

 

Σαφως και εχει πλεονεκτημα ενα κομματι που εχει και "προικα" αλλα πρωτα απο ολα κοιτας κατασταση, πιθανη εγγυηση σε υπολοιπο και τιμη. Τελευταιες τα δωρα .:)

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδιά,είμαι και εγώ σε αναζήτησή της συσκευής Samsung galaxy note 4 και έχω κάποιες απορίες,οποίος μπορεί να βοηθήσει θα το εκτιμήσω

 

 

1)Αυτο πως σας φαίνεται;Αξιόπιστο;https://www.ebay.com/itm/262690264513

2)Αυτα που γράφει κάποιος αγοραστής απο το eBay ισχύουν όντως;;; και θα τα παραθέσω όπως ακριβώς τα γράφει "Beware of AT&T and Verizon The Note 4 is truly a good phone still. Great performance and screen. However: phones ending with an A or a V are branded by AT&T and Verizon respectively. They can not be rooted or updated with other software. Bootlocked and will be bricked if trying too hard. The phone l bought had problems with the screen digitizer. Not an uncommon problem with the Note 4."

3)Διαφορες μεταξύ 910T -910C-910F κτλ Συγνώμη για το μεγάλο ποστ

 

Bασικά μην αγοράσεις απ'το ebay, παίζουν πολλά ''new'' που στην ουσία είναι ανακατασκευασμένες ή μεταχειρισμένες.

Επίσης όπως σου είπαν κοίτα να είναι το 910C ή το 910F

Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστω,έχεις δίκιο απο το ψάξιμο που κάνω αυτές τις μέρες αυτό βλέπω.....αλλα δυστυχώς δεν το βρίσκω πουθενά,στο skroutz το δικαρτο που εμφανίζεται τις τελευταίες μέρες αξίζει ρε παιδιά;380€ και έχει 3000mha μπαταρία αντί για 3220 του άλλου..
Link to comment
Share on other sites

Επισης νομιζω οτι η αντιπροσωπεια στην Ελλαδα μονον με το C και το F ασχολειται με τα υπολοιπα δεν ειμαι και πολυ βεβαιος οτι θα αναλαμβανε.....

 

Θα σας το πω αυριο αυτο που θα επισκεφθω ενα service.

Link to comment
Share on other sites

Το 2καρτο note 4 δεν υποστηρίζει 800αρα μπάντα, υπόψην!
Ericsson GA 628, Ericsson GH 688, Samsung SGH 600, Panasonic GD30, Nokia 8210, Panasonic GD87, Sony Ericsson P800, Siemens CX 65, Sony Ericsson K750i, Motorola V360v, Qtek S110, Samsung ZV30, Nokia N73, LG KS20, Vodafone 541, Samsung Omnia 16GB, HTC Desire, SE Xperia Neo V, HTC Sensation, LG 4X HD, Coolpad F1, Ecoo E04 Plus, Samsung Note 4, Samsung Galaxy S7 Edge, Samsung Note 9 (512/8)
Link to comment
Share on other sites

Το 2καρτο note 4 δεν υποστηρίζει 800αρα μπάντα, υπόψην!

Θες να μας εξηγήσεις λίγο τι σημαινει αυτό;Δεν θα έχει LTE ή δεν είναι συμβατό για τα ελληνικά δίκτυα;

Link to comment
Share on other sites

Θες να μας εξηγήσεις λίγο τι σημαινει αυτό;Δεν θα έχει LTE ή δεν είναι συμβατό για τα ελληνικά δίκτυα;

 

Αυτην την χρονικη στιγμη μπαντα LTE 800(20) χρησιμοποιει μονον η Wind . Κοινως αν εισαι πελατης πιθανον να μην πιανεις 4G σημα απο την εταιρεια αυτη εφοσον στην περιοχη εκεινη η wind βασιζεται σε αυτην την μπαντα και οχι στις μπαντες που χρησημοποιουσε εως τωρα αποκλειστικα οπως και οι αλλοι παροχοι.

 

Εχει LTE κανονικα για τις αλλες εταιρειες εκτος αν και αυτες στραφουν στην συχνοτητα αυτη.

 

----- προσθήκη μηνύματος 105 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Σε ευχαριστω,έχεις δίκιο απο το ψάξιμο που κάνω αυτές τις μέρες αυτό βλέπω.....αλλα δυστυχώς δεν το βρίσκω πουθενά,στο skroutz το δικαρτο που εμφανίζεται τις τελευταίες μέρες αξίζει ρε παιδιά;380€ και έχει 3000mha μπαταρία αντί για 3220 του άλλου..

 

 

Οχι δεν αξιζει.

 

Βρες καλυτερα με λιγοτερα χρηματα ενα αριστο μεταχειρισμενο και με εγγυηση αν ειναι δυνατον. Εκτος αν σου αρεσουν τα ρισκα (δεν καλυπτεται στην Ευρωπη απο εγγυηση θα πρεπει να ξαναπαει Κινα.......με οτι συνεπαγεται αυτο )

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Note 4] Διαθεσιμότητα και Αγορά

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...