Jump to content

[LG G3] Αξεσουάρ (θήκες, μπαταρίες, κάρτες μνήμης κτλ)


m7ixalis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

anker με τιποτα φιλε μου.

 

Οκ! κάτι παραπάνω θα ξέρεις ..... :cool:

Προφανώς οι 3.600 χρήστες στο amazon.com (οι 1.300 στο co.uk - οι 1.300 στο de) που δώσανε σχεδόν 5 αστέρια, μάλλον κάτι τους ξέφυγε .....

Γενικά απ' οτι βλέπω έχεις μια τάση να αφορίζεις πράγματα χωρίς να το δικαιολογείς .......

Edited by greda
Γρηγόρης Δάρης
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

H 345 είναι αυτή που δεν χρειάζεται να βγει το καπάκι!!!!

Κάποιο λάθος κάνεις! Ή βάλανε λάθος θήκη στη συσκευασία!!

 

Από που την πήρες? Την έψαξα σήμερα στα μαγαζιά και δεν βρήκα πουθενά! Θεωρώ ότι είναι καλύτερο να μείνει το καπάκι στη θέση του για καλύτερη προστασία..

 

Εϊδα την 340, δεν είναι κάπως λεπτή? Το μπροστινό μέρος ειδικά. Προστατεύει άραγε σε πιθανή πτώση?

 

Αυτή σας φαίνεται καλύτερη? http://www.play247.gr/index.php?main_page=product_info&products_id=116584

 

 

Οντως εχεις δίκιο.Την 345 έχω απλά νόμιζα οτι η lg βγάζει μόνο quick circle που βγαίνει το καπάκι αναγκαστικά για να μπεί στην θήκη κ έτσι το έβγαλα κ εγώ εν αγνοία μου.Μόλις τώρα κούμπωσα το καπάκι του κ ξαναμπήκε πάλι στην θήκη :p...

Χθές την πήρα απ το e-ckick σε μαύρο χρώμα.Τιμή δέν γράφω καθώς θα φανεί ώς διαφήμιση....Πάντως φθηνά πολύ.

Πρέπει να ήταν το τελευταίο μάυρο κομμάτι καθώς στο site που είδα τώρα δείχνει μόνο σε λευκό....

Αν δέν αναφερόταν ακόμα θα ημουν χωρίς πίσω καπάκι....

Πάρης......
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα! Μου ηρθε χτες το γυαλακι της nillkin και θελω να πω κι εγω τη γνωμη μου σε σχεση με το γυαλακι του eshop που ειχα πριν (αυτο που ηταν σε προσφορα πριν κανενα 20ημερο). Πρωτα απ ολα το γυαλι της nillkin εναι εξαιρετικο για την τιμη του. Μονο "μειον" (εμενα δεν με ενοχλει παντως) το οτι δεν καλυπτει περιμετρικα το ακουστικο σε αντιθεση με αυτο του eshop. Ειναι πιο λεπτο απο του eshop και με καλυτερη αποκριση στην αφη. Αυτο το διαπιστωσα αμεσως μετα την αλλαγη του γυαλιου. Ειναι δηλαδη ποιοτικα ανωτερο. Θελει μονο λιγο προσοχη στην τοποθετηση γιατι αν δεν καθησει καλα με την πρωτη πρεπει αν ειστε ιδιαιτερα προσεκτικοι στην αφαιρεση του γιατι μπορει να καμπυλωσει λιγο η γωνια και να μην ξανακατσει τοσο καλα.
Link to comment
Share on other sites

Οκ! κάτι παραπάνω θα ξέρεις ..... :cool:

Προφανώς οι 3.600 χρήστες στο amazon.com (οι 1.300 στο co.uk - οι 1.300 στο de) που δώσανε σχεδόν 5 αστέρια, μάλλον κάτι τους ξέφυγε .....

Γενικά απ' οτι βλέπω έχεις μια τάση να αφορίζεις πράγματα χωρίς να το δικαιολογείς .......

 

Για στείλε μου ένα link.

Είχα διαβάσει κάπου κάτι σχόλιά αλλα δε θυμάμαι πού.και ψάχνω να στα στείλω.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Για powerbank δεν θα κοιτούσα τίποτα άλλο από Anker ....

To συγκεκριμένο μπορεί να δώσει μέχρι 3Α

 

το έχεις δοκιμάσει φίλε μου ? Πόση ώρα κάνει για μια πλήρη φόρτιση ?? Εσύ ταξιδιώτης το άλλο που πρότεινες το έχεις δοκιμάσει ο ίδιος ??

Link to comment
Share on other sites

το έχεις δοκιμάσει φίλε μου ? Πόση ώρα κάνει για μια πλήρη φόρτιση ?? Εσύ ταξιδιώτης το άλλο που πρότεινες το έχεις δοκιμάσει ο ίδιος ??

 

Εννοείται τα εχω δοκιμάσει.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά!

 

Ήθελα να κάνω την εξής απορία.

Πήρα το LG G3 και εγώ πρόσφατα από ελληνικό κατάστημα και ήθελα να πάρω την quick circle αλλά δεν την έβρισκα οπότε την παρήγγειλα από ebay. Όμως η συγκεκριμένη θήκη που αγόρασα δεν πρόσεξα πως είναι για south Korean μοντέλο (άρα θα είναι πιο μεγάλη; αφού τα south Korean έχουν DMB antenna;) και δεν ξέρω αν θα είναι fit στο κινητό μου. Παίζει να υπάρχει μεγάλο κενό μεταξύ θήκης-κινητού και να μην κολλάει; Γνωρίζει κανείς;

Link to comment
Share on other sites

Για στείλε μου ένα link.

Είχα διαβάσει κάπου κάτι σχόλιά αλλα δε θυμάμαι πού.και ψάχνω να στα στείλω.

 

http://www.ianker.com/

http://www.amazon.com/Capacity-13000mAh-Portable-External-Technology/dp/B00BQ5KHJW/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1420904934&sr=8-1&keywords=anker

http://www.amazon.co.uk/gp/product/B00BQ5KHJW/ref=s9_simh_gw_p23_d0_i1?pf_rd_m=A3P5ROKL5A1OLE&pf_rd_s=center-2&pf_rd_r=1WC3GPHN3R3Q0PZAKPPS&pf_rd_t=101&pf_rd_p=455344027&pf_rd_i=468294

 

Ρίξε μια ματιά στα customer reviews ..... και κάνε ένα googlaρισμα για περισσότερες πληροφορίες.

Θεωρώ ότι είναι η κορυφαία εταιρία πλέον στο χώρο, τα προϊόντα της είναι εξαιρετικής ποιότητας και πολύ advanced τεχνολογικά.

Έχουν και το μεγαλύτερο efficiency που φτάνει το 85% σε σχέση με τα υπόλοιπα που με το ζόρι φτάνουν το 70%

Έχει δε, ένα από τα πιο αποτελεσματικά customer service.

Σίγουρα στα τόσες χιλιάδες reviews θα διαβάσεις και για ελαττωματικά προϊόντα αλλά θα διαβάσεις και πως τα αντικαθιστά σε χρόνο dt.

Το γεγονός ότι είναι λίγο πιο ακριβή νομίζω ότι δικαιολογείται.

 

Επίσης, πλέον βγάζει κορυφαίους φορτιστές και USB καλώδια με 22 AWG!!

 

το έχεις δοκιμάσει φίλε μου ? Πόση ώρα κάνει για μια πλήρη φόρτιση ??

 

Μετά από αρκετή έρευνα κατέληξα στα παρακάτω, που τα χρησιμοποιώ αρκετό καιρό εντατικά:

Για ταξίδια: Anker® 2nd Gen Astro E4 13000mAh

Για καθημερινή χρήση: Anker 2nd Gen Astro 6400mAh

 

O 13000mAh δίνει πραγματικά 11000mAh (85% efficiency) & o 6400mAh δίνει 5400mAh.

 

O 6400 έχει μία θύρα και βγάζει έως 2Α (ανάλογα τι ζητάει η συσκευή)

Ο 13000 έχει δύο θύρες και βγάζει έως 3Α, αν φορτίζεις μια συσκευή 2Α τα δίνει όλα, αν φορτίζεις 2 συσκευές από 2Α τις φορτίζει με 1,5Α ...

 

οπότε do the math ... το G3 έχει μπαταρία 3000mAh με 2Α φόρτιση θέλεις λίγο παραπάνω από 1,5 ώρα (άντε 2ώρο)

 

Αυτό που πήρες (Trust 4400mAh) δεν αναφέρει πουθενά το output, οπότε αμφιβάλω αν δίνει πάνω από 1Α .... και τα 4400mAh με 70% efficiency (3080mAh) ζήτημα να σου βγάζουν μια πλήρη φόρτιση ....

 

To άλλο που θα πρέπει να κοιτάξεις αν έχεις αργή φόρτιση είναι το καλώδιο που χρησιμοποιείς... κατά κανόνα τα καλώδια που συνοδεύουν τα περισσότερα powerbanks και που κυκλοφορούν χύμα στην αγορά (για λόγους κόστους) είναι στα 28AWG (μονάδα μέτρησης της διατομής του χαλκού) που είναι ok! για συσκευές που θέλουν 1Α ... αλλά για συσκευές που θέλουν 2Α (διπλάσια ροή ρεύματος) χρειάζεται πιο χοντρό καλώδιο (χοντρική εξήγηση) έτσι πρέπει να βρεις καλώδιο 24AWG ή ακόμα καλύτερα 22AWG (μικρότερο νούμερο - πιο χοντρό καλώδιο) και μη σε μπερδεύουν τα καλώδια που φαίνονται χοντρά, συνήθως μόνο το περίβλημα είναι και όχι ο χαλκός.

Edited by greda
Γρηγόρης Δάρης
Link to comment
Share on other sites

Όμορφες γνώσεις. Να΄σαι καλά που τις μοιράστηκες!
Link to comment
Share on other sites

http://www.ianker.com/

http://www.amazon.com/Capacity-13000mAh-Portable-External-Technology/dp/B00BQ5KHJW/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1420904934&sr=8-1&keywords=anker

http://www.amazon.co.uk/gp/product/B00BQ5KHJW/ref=s9_simh_gw_p23_d0_i1?pf_rd_m=A3P5ROKL5A1OLE&pf_rd_s=center-2&pf_rd_r=1WC3GPHN3R3Q0PZAKPPS&pf_rd_t=101&pf_rd_p=455344027&pf_rd_i=468294

 

Ρίξε μια ματιά στα customer reviews ..... και κάνε ένα googlaρισμα για περισσότερες πληροφορίες.

Θεωρώ ότι είναι η κορυφαία εταιρία πλέον στο χώρο, τα προϊόντα της είναι εξαιρετικής ποιότητας και πολύ advanced τεχνολογικά.

Έχουν και το μεγαλύτερο efficiency που φτάνει το 85% σε σχέση με τα υπόλοιπα που με το ζόρι φτάνουν το 70%

Έχει δε, ένα από τα πιο αποτελεσματικά customer service.

Σίγουρα στα τόσες χιλιάδες reviews θα διαβάσεις και για ελαττωματικά προϊόντα αλλά θα διαβάσεις και πως τα αντικαθιστά σε χρόνο dt.

Το γεγονός ότι είναι λίγο πιο ακριβή νομίζω ότι δικαιολογείται.

 

Επίσης, πλέον βγάζει κορυφαίους φορτιστές και USB καλώδια με 22 AWG!!

 

 

 

Μετά από αρκετή έρευνα κατέληξα στα παρακάτω, που τα χρησιμοποιώ αρκετό καιρό εντατικά:

Για ταξίδια: Anker® 2nd Gen Astro E4 13000mAh

Για καθημερινή χρήση: Anker 2nd Gen Astro 6400mAh

 

O 13000mAh δίνει πραγματικά 11000mAh (85% efficiency) & o 6400mAh δίνει 5400mAh.

 

O 6400 έχει μία θύρα και βγάζει έως 2Α (ανάλογα τι ζητάει η συσκευή)

Ο 13000 έχει δύο θύρες και βγάζει έως 3Α, αν φορτίζεις μια συσκευή 2Α τα δίνει όλα, αν φορτίζεις 2 συσκευές από 2Α τις φορτίζει με 1,5Α ...

 

οπότε do the math ... το G3 έχει μπαταρία 3000mAh με 2Α φόρτιση θέλεις λίγο παραπάνω από 1,5 ώρα (άντε 2ώρο)

 

Αυτό που πήρες (Trust 4400mAh) δεν αναφέρει πουθενά το output, οπότε αμφιβάλω αν δίνει πάνω από 1Α .... και τα 4400mAh με 70% efficiency (3080mAh) ζήτημα να σου βγάζουν μια πλήρη φόρτιση ....

 

To άλλο που θα πρέπει να κοιτάξεις αν έχεις αργή φόρτιση είναι το καλώδιο που χρησιμοποιείς... κατά κανόνα τα καλώδια που συνοδεύουν τα περισσότερα powerbanks και που κυκλοφορούν χύμα στην αγορά (για λόγους κόστους) είναι στα 28AWG (μονάδα μέτρησης της διατομής του χαλκού) που είναι ok! για συσκευές που θέλουν 1Α ... αλλά για συσκευές που θέλουν 2Α (διπλάσια ροή ρεύματος) χρειάζεται πιο χοντρό καλώδιο (χοντρική εξήγηση) έτσι πρέπει να βρεις καλώδιο 24AWG ή ακόμα καλύτερα 22AWG (μικρότερο νούμερο - πιο χοντρό καλώδιο) και μη σε μπερδεύουν τα καλώδια που φαίνονται χοντρά, συνήθως μόνο το περίβλημα είναι και όχι ο χαλκός.

 

 

Πολυ χρησιμο ποστ,μπραβο!

SAMSUNG GALAXY S20 FE
Link to comment
Share on other sites

http://www.ianker.com/

http://www.amazon.com/Capacity-13000mAh-Portable-External-Technology/dp/B00BQ5KHJW/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1420904934&sr=8-1&keywords=anker

http://www.amazon.co.uk/gp/product/B00BQ5KHJW/ref=s9_simh_gw_p23_d0_i1?pf_rd_m=A3P5ROKL5A1OLE&pf_rd_s=center-2&pf_rd_r=1WC3GPHN3R3Q0PZAKPPS&pf_rd_t=101&pf_rd_p=455344027&pf_rd_i=468294

 

Ρίξε μια ματιά στα customer reviews ..... και κάνε ένα googlaρισμα για περισσότερες πληροφορίες.

Θεωρώ ότι είναι η κορυφαία εταιρία πλέον στο χώρο, τα προϊόντα της είναι εξαιρετικής ποιότητας και πολύ advanced τεχνολογικά.

Έχουν και το μεγαλύτερο efficiency που φτάνει το 85% σε σχέση με τα υπόλοιπα που με το ζόρι φτάνουν το 70%

Έχει δε, ένα από τα πιο αποτελεσματικά customer service.

Σίγουρα στα τόσες χιλιάδες reviews θα διαβάσεις και για ελαττωματικά προϊόντα αλλά θα διαβάσεις και πως τα αντικαθιστά σε χρόνο dt.

Το γεγονός ότι είναι λίγο πιο ακριβή νομίζω ότι δικαιολογείται.

 

Επίσης, πλέον βγάζει κορυφαίους φορτιστές και USB καλώδια με 22 AWG!!

 

 

 

Μετά από αρκετή έρευνα κατέληξα στα παρακάτω, που τα χρησιμοποιώ αρκετό καιρό εντατικά:

Για ταξίδια: Anker® 2nd Gen Astro E4 13000mAh

Για καθημερινή χρήση: Anker 2nd Gen Astro 6400mAh

 

O 13000mAh δίνει πραγματικά 11000mAh (85% efficiency) & o 6400mAh δίνει 5400mAh.

 

O 6400 έχει μία θύρα και βγάζει έως 2Α (ανάλογα τι ζητάει η συσκευή)

Ο 13000 έχει δύο θύρες και βγάζει έως 3Α, αν φορτίζεις μια συσκευή 2Α τα δίνει όλα, αν φορτίζεις 2 συσκευές από 2Α τις φορτίζει με 1,5Α ...

 

οπότε do the math ... το G3 έχει μπαταρία 3000mAh με 2Α φόρτιση θέλεις λίγο παραπάνω από 1,5 ώρα (άντε 2ώρο)

 

Αυτό που πήρες (Trust 4400mAh) δεν αναφέρει πουθενά το output, οπότε αμφιβάλω αν δίνει πάνω από 1Α .... και τα 4400mAh με 70% efficiency (3080mAh) ζήτημα να σου βγάζουν μια πλήρη φόρτιση ....

 

To άλλο που θα πρέπει να κοιτάξεις αν έχεις αργή φόρτιση είναι το καλώδιο που χρησιμοποιείς... κατά κανόνα τα καλώδια που συνοδεύουν τα περισσότερα powerbanks και που κυκλοφορούν χύμα στην αγορά (για λόγους κόστους) είναι στα 28AWG (μονάδα μέτρησης της διατομής του χαλκού) που είναι ok! για συσκευές που θέλουν 1Α ... αλλά για συσκευές που θέλουν 2Α (διπλάσια ροή ρεύματος) χρειάζεται πιο χοντρό καλώδιο (χοντρική εξήγηση) έτσι πρέπει να βρεις καλώδιο 24AWG ή ακόμα καλύτερα 22AWG (μικρότερο νούμερο - πιο χοντρό καλώδιο) και μη σε μπερδεύουν τα καλώδια που φαίνονται χοντρά, συνήθως μόνο το περίβλημα είναι και όχι ο χαλκός.

 

Σίγουρα η Anker θεωρείται ενα από τα κορυφαία brand στο χώρο , αλλά δεν νομίζω στην συγκεκριμένη περίπτωση να είναι more vfm από την αντίστοιχη ποιοτική και δοκιμασμένη λύση της Xiaomi 10400.

Όσον αφορά το efficiency αναφέρεται στα 70 με 80% http://www.ianker.com/support-c1-g210.html .

Στα 70 με 75% είναι και της Xiaomi το οποίο μου βγάζει περίπου 2.5 φορτίσεις στο G3.

Θεωρώ ότι συζητάμε για 2 εξαιρετικές επιλογές με το Xiaomi να προηγείται λόγω χαμηλότερου κόστους.

Φιλικά

Samsung Galaxy S7 Edge 32GB Titanium Silver

Φιλικά, Σταύρος :)

Link to comment
Share on other sites

Σίγουρα η Anker θεωρείται ενα από τα κορυφαία brand στο χώρο , αλλά δεν νομίζω στην συγκεκριμένη περίπτωση να είναι more vfm από την αντίστοιχη ποιοτική και δοκιμασμένη λύση της Xiaomi 10400.

Όσον αφορά το efficiency αναφέρεται στα 70 με 80% http://www.ianker.com/support-c1-g210.html .

Στα 70 με 75% είναι και της Xiaomi το οποίο μου βγάζει περίπου 2.5 φορτίσεις στο G3.

Θεωρώ ότι συζητάμε για 2 εξαιρετικές επιλογές με το Xiaomi να προηγείται λόγω χαμηλότερου κόστους.

Φιλικά

 

Δεν αντιλέγω, η Xiaomi είναι μια καλή περίπτωση. !!

Το vfm είναι λίγο σχετικό, για το μοντέλο astro E4 13000mAh θεωρώ ότι είναι και αντικειμενικά, για τα υπόλοιπα ο καθένας αξιολογεί διαφορετικά κάποια πράγματα... (εγώ αξιολογώ τα πάντα, από το κουτί της συσκευασίας, την εγγύηση, την παρουσίαση, τις παρεχόμενες πληροφορίες, μέχρι το customer support.......)

Το efficiency που αναφέρω είναι από πραγματικές μετρήσεις, δικές μου. οκ! μπορεί να μην είναι πάντα ακριβώς 85%και να παίζει 83-85% αλλά κάπου εκει γύρω παίζει (και είναι σε γενικές γραμμές σε συμφωνία με πολλές μετρήσεις χρηστών στο Amazon).... αυτό που παραθέτεις με 70-80% είναι προηγούμενο μοντέλο .... το Astro E4 13000mAh που αναφέρω παραπάνω είναι το 2nd Gen. και μου βγάζει 3,5 φορτίσεις στο G3, (ένα σύνηθες σενάριο είναι ότι μου φορτίζει 4 φορές από το 10%) .....:)

Edited by greda
Γρηγόρης Δάρης
Link to comment
Share on other sites

Δεν αντιλέγω, η Xiaomi είναι μια καλή περίπτωση. !!

Το vfm είναι λίγο σχετικό, για το μοντέλο astro E4 13000mAh θεωρώ ότι είναι και αντικειμενικά, για τα υπόλοιπα ο καθένας αξιολογεί διαφορετικά κάποια πράγματα... (εγώ αξιολογώ τα πάντα, από το κουτί της συσκευασίας, την εγγύηση, την παρουσίαση, τις παρεχόμενες πληροφορίες, μέχρι το customer support.......)

Το efficiency που αναφέρω είναι από πραγματικές μετρήσεις, δικές μου. οκ! μπορεί να μην είναι πάντα ακριβώς 85%και να παίζει 83-85% αλλά κάπου εκει γύρω παίζει (και είναι σε γενικές γραμμές σε συμφωνία με πολλές μετρήσεις χρηστών στο Amazon).... αυτό που παραθέτεις με 70-80% είναι προηγούμενο μοντέλο .... το Astro E4 13000mAh που αναφέρω παραπάνω είναι το 2nd Gen. και μου βγάζει 3,5 φορτίσεις στο G3, (ένα σύνηθες σενάριο είναι ότι μου φορτίζει 4 φορές από το 10%) .....:)

 

thanks φίλε για τις πληροφορίες!!

Link to comment
Share on other sites

εχει βρει καποιος καποια καλη βαση για το αυτοκινητο?

 

πηρα την Breffo ( http://euro.breffo.com/pages/spiderpodium ) αλλα δεν μου αρεσει τελικα το αποτελεσμα...

 

 

 

 

ψαχνω και για ασυρματο φορτιστη... εκτος απο αυτον της LG υπαρχει κατι αλλο πιο οικονομικο αλλα εξισου ποιοτικο?

Link to comment
Share on other sites

εχει βρει καποιος καποια καλη βαση για το αυτοκινητο?

 

πηρα την Breffo ( http://euro.breffo.com/pages/spiderpodium ) αλλα δεν μου αρεσει τελικα το αποτελεσμα...

 

 

 

 

ψαχνω και για ασυρματο φορτιστη... εκτος απο αυτον της LG υπαρχει κατι αλλο πιο οικονομικο αλλα εξισου ποιοτικο?

 

 

Εγω πηρα αυτη

 

http://www.ebay.com/itm/151155717932?_trksid=p2060778.m2749.l2649&ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT

 

και αυτο

 

http://www.ebay.com/itm/121507067648?_trksid=p2060778.m2749.l2649&ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT

 

 

Βεβαια δεν εχω παραλαβει ακομα,για να πω την γνωμη μου,τα περιμενω ακομα!

SAMSUNG GALAXY S20 FE
Link to comment
Share on other sites

η βαση αυτοκινητου δειχνει εξαιρετικη!

 

ο ασυρματος φορτιστης ομως... θα πρεπει να κολλησουμε χαρτακι πανω στην μπαταρια μας για να συνδεθει με το pad?

 

καταλαβα καλα?

Link to comment
Share on other sites

η βαση αυτοκινητου δειχνει εξαιρετικη!

 

ο ασυρματος φορτιστης ομως... θα πρεπει να κολλησουμε χαρτακι πανω στην μπαταρια μας για να συνδεθει με το pad?

 

καταλαβα καλα?

 

τι χαρτάκι?αν το καπάκι έχει τις επαφές δεν χρειάζεσαι τίποτα

Link to comment
Share on other sites

Χαιρετώ τα πλήθη

 

σκέφτομαι να βάλω αυτό σαν βάση αυτοκινήτου. Το έχω δοκιμάσει ήδη στο παλιό μου Galaxy s3 και είναι εξαιρετικό. Πολύ δυνατός μαγνήτης, δεν υπάρχει περίπτωση να πέσει το κινητό ή οτιδήποτε άλλο και απίστευτα εύχρηστο και διακριτικό. Έχει πουλήσει πάρα πολλά κομμάτια.

http://s11.postimg.org/rlpa0pk8j/image.jpg

Η ερώτηση μου είναι αν σε βάθος χρόνου μου δημιουργήσει πρόβλημα στην μπαταρία του LG G3. Στο ίντερνετ οι απόψεις διίστανται, μερικοί λένε ότι μπορεί να σου χαλάσει την μπαταρία, όμως οι περισσότεροι συμφωνούν στο ότι δεν έχεις κανένα πρόβλημα.

Be Inspired...

 

LuSifer_gr

Link to comment
Share on other sites

Τελικά για θήκη Μετά από πολύ ψάξιμο κατέληξα εδώ http://www.amazon.co.uk/dp/B00LA6I5HS/ref=cm_sw_r_udp_awd_malTub0DN1NWE

Νομίζω δεν υπάρχει κάτι καλύτερο στην κατηγορία της. Πολύ καλή προστασία, premium feeling και design, με πολύ λεπτό προφίλ κ το κυριότερο για εμένα χωρίς παρεμβάσεις στο κινητό.Θες να το χρησιμοποιήσεις, το βγάζεις από την θήκη κ είναι μαμά. το βάζεις μέσα κ έχεις το κεφάλι σου ήσυχο όπου κ να το πετάξεις! ούτε έξτρα γυαλάκια, ούτε να βγάλεις καπάκι, ούτε μόνιμα πράγματα. Το μόνο που θα ήθελα παραπάνω θα ήταν ένας κύκλος μπροστά!!...επόμενο αξεσουάρ τώρα ένα smartband!

Link to comment
Share on other sites

Φιλε μην εμπιστεύεσαι αυτες τις θηκες γιατι θα χαλαρωσει με τον καιρό.εμενα εφυγε απο την θηκη οταν πηγα να κατευω απο το οχημα και εσπσσε η οθονη.
Link to comment
Share on other sites

για ασυρματη φορτιση, τι προτεινετε?

 

τον αυθεντικο της lg ή κανει καλη δουλεια και αυτος της qi?

Link to comment
Share on other sites

για ασυρματη φορτιση, τι προτεινετε?

 

τον αυθεντικο της lg ή κανει καλη δουλεια και αυτος της qi?

 

Αυτό το ψάχνω κι εγώ.είχα παραγγείλει τής samsung και τον ακύρωσα τελικά.

Τώρα σκέφτομαι για τον γνήσιο πάλι.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

τα tempered glass τι διαφορά έχουν το ένα με το άλλο?να προτιμήσω ένα με 2$ ξέρω γω ή ένα nillkin με 7?

 

έχει κανείς άποψη για τις μαιμού quic circle του ebay?

1+6 omnirom - smurfkernel - microG - edxposed
Link to comment
Share on other sites

Εμένα τής nillkin δεν μου άρεσε πάντως.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [LG G3] Αξεσουάρ (θήκες, μπαταρίες, κάρτες μνήμης κτλ)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...