Jump to content

Joey (NBC)


nelly
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Θα μας απασχολήσει από δω και πέρα :)

 

Δε μπορώ να πω οτι ενθουσιάστηκα...Είναι σα να βλέπω Friends μόνο με το Joey. Το χιούμορ είναι μια χαρά απλά μου φαίνεται ότι κάτι (κάποιοι) λείπουν :confused:

 

Για υποκατάστατο πάντως καλό είναι :p Ελπίζω να γίνει καλύτερο και να υπάρξει κανένα καλό guest!

Μα που ξέρεις, μπορεί,

να ταξιδέψουμε μια μέρα ή μια νύχτα μαζί.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 224
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

να σε ρωτήσω κάτι ; θα το προβάλει καθόλου το Star;

ΕΧΩ ΑΡΧΙΣΕΙ ΤΙΣ ΚΑΚΕΣ ΣΥΝΗΘΕΙΕΣ...

ΠΙΝΩ...

...ΚΑΠΝΙΖΩ...

ΚΑΙ ΤΟ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ...

ΕΧΩ ΜΠΛΕΞΕΙ ΜΑΖΙ ΣΟΥ!!!

Link to comment
Share on other sites

pantws ta 6 prota episodeia pou eida , einai apla oraia, kamia sxesi me FIRENDS , prospa8w oso mporw na mi nio8w oti leipoun kai oi ypolipoi tou cast, alla de ginete, mou fenete poly ftoxo.

 

gia na doume pows 8a paei kai emporika mexri to telos tis sezon

So this is how liberty dies, with thunderous applause
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος menelia (16 Οκτ. 2004 , 09:02)

 

να σε ρωτήσω κάτι ; θα το προβάλει καθόλου το Star;

 

 

Καθώς η σειρά μόλις άρχισε να προβάλλεται στην Αμερική,είναι πολύ νωρίς να ξέρουμε αν θα ενδιαφερθεί κάποιο ελληνικό κανάλι.

Μα που ξέρεις, μπορεί,

να ταξιδέψουμε μια μέρα ή μια νύχτα μαζί.

Link to comment
Share on other sites

Ήρεμα βρε παιδιά τώρα βγήκε το 6o επεισόδιο στο Bitorrent (7 μαζί με τον πιλότο) καλα καλά.. Μέχρι να το μυριστούν στο star και να φτηνίνει κιόλας....
Link to comment
Share on other sites

Ας κάνει κάποιος μια μικρή περιγραφή για το τι μιλάμε, για να καταλάβουμε και οι υπόλοιποι... :rolleyes:
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος SNikolaidis (18 Οκτ. 2004 , 13:04)

 

Ας κάνει κάποιος μια μικρή περιγραφή για το τι μιλάμε, για να καταλάβουμε και οι υπόλοιποι... :rolleyes:

 

Μιλάμε για την σειρά που ξεκίνησε στο NBC φέτος από τους παραγωγούς των FRIENDS στην οποία πρωταγωνιστεί ο Matt LeBlanc ως Joey και φέρει το όνομά του.

Περισσότερα εδώ: http://www.imdb.com/title/tt0375355/

Link to comment
Share on other sites

ok den einai Friends alla exei polu gelio!Efoson ta friends den phgainan allo+apofasisan na to teleiwsoun,to Joey htan mia polu kalh lush k "sunexeia".Egw to vriskw polu kalo mexri stigmhs..
°*~live each day as if it were your last~your birth is just your death begun~*°
Link to comment
Share on other sites

Τα πρώτα επεισόδια δεν ήταν και τόσο σπουδαία, στα τελευταία 2 άρχισε να παίρνει στροφές η σειρά. Ελπίζω να συνεχίσει η βελτίωση...
Link to comment
Share on other sites

Διαβασα καπου οτι στη σειρα του Joey μπορει αργοτερα(αν παει καλα η σειρα) να επανεμφανιστουν ως γκεστ σταρ καποια ατομα απο τα φιλαρακια.π.χ να επισκεφτουν τον Τζοι κτλ...
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Δεν έχω καταλάβει το εξής. Η σειρά προβάλεται αυτή τη στιγμή στις ΗΠΑ; Έχουν διαρεύεσει στα γνωστά κανάλια επισόδια;

http://card.mygamercard.net/sig/shodangr.jpg

New York, Neeeeeeeeeeeeeeeeeew York!

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος shodanjr_gr ( 4 Νοέ. 2004 , 14:25)

 

Δεν έχω καταλάβει το εξής. Η σειρά προβάλεται αυτή τη στιγμή στις ΗΠΑ;

 

 

Ναι,προβάλλεται στο NBC :

 

http://www.nbc.com/nbc/Joey/index.shtml :)

 

 

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος shodanjr_gr ( 4 Νοέ. 2004 , 14:25)

 

Έχουν διαρεύεσει στα γνωστά κανάλια επισόδια;

 

 

Υπάρχουν τα 7 πρώτα επεισόδια.

Μα που ξέρεις, μπορεί,

να ταξιδέψουμε μια μέρα ή μια νύχτα μαζί.

Link to comment
Share on other sites

Και αλήθεια γιατί έχει αργήσει να βγεί το 8? Μάλλον λόγω εκλογών ε?
Link to comment
Share on other sites

δυστυχώς έχω δει το πρώτο επεισόδιο μονο το οποιο ήταν αρκετά καλο μπορώ να πω. έχει κάποιος τα link για να κατεβάσουμε τα αλλα 7 μήπως ? γενικά πως πάει η σειρά από τηλεθέαση και από σενάριο ?
Link to comment
Share on other sites

Η σειρα ειναι αρκετα καλη αλλα δεν θα φτασει ποτε Friends. Σιγουρα θα επανελθει καποιος απο το παλιο cast, ισως για Χριστουγεννιατικο επεισοδιο!!!!
Link to comment
Share on other sites

είδα τα 8 πρώτα επεισόδια από την σειρά. δεν μπορώ να πω πως με ενθουσίασε.έχει κάποια σημεία στα οποια γελάς αλλα είναι μετρημένα στα δάχτυλα στο σύνολο των επεισοδιων :( ..ελπίζω να πάει καλύτερα στην συνεχεια :) γιατί το κενό που άφησαν τα φιλαράκια είναι μεγάλο. άρχισαν να μου λείπουν και να νοσταλγώ κάτι βραδάκια που περίμενα πως και πως να κατεβει το καινούριο επεισόδιο και να αράξω να το δω.επίσης στα 8 πρώτα επεισόδια δεν κάνει καμια αναφορά στους φίλους του δηλαδή στα φιλαράκια.. πράγμα το οποιο με παρεξενευσε γιατί υποτίθεται ο joey ήταν κολλητός με όλους αυτούς και δεν μπορούσε μακριά τους κτλ κτλ.
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος PaFmAn (11 Νοέ. 2004 , 16:49)

 

επίσης στα 8 πρώτα επεισόδια δεν κάνει καμια αναφορά στους φίλους του δηλαδή στα φιλαράκια.. πράγμα το οποιο με παρεξενευσε γιατί υποτίθεται ο joey ήταν κολλητός με όλους αυτούς και δεν μπορούσε μακριά τους κτλ κτλ.

 

Κάνει μια-δυο αναφορές, αλλά θυμήσου ότι έχουν περάσει υποτίθεται 2-3 χρόνια μετά από το τέλος των Friends, οπότε τους έχει ξεπεράσει κάπως.

 

Εγώ τελευταία είδα τη σειρά, και μπορώ να πω ότι είναι διαφορετική από τα Friends αλλά μου αρέσει. Ο Michael είναι κορυφαίος χαρακτήρας! :D

Αναμένουμε το 9 ;)

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος eLeKtriK EyE (11 Νοέ. 2004 , 20:32)

 

Κάνει μια-δυο αναφορές, αλλά θυμήσου ότι έχουν περάσει υποτίθεται 2-3 χρόνια μετά από το τέλος των Friends, οπότε τους έχει ξεπεράσει κάπως.

 

 

xmm δεν ήξερα ότι υποτίθεται πως πέρασαν τόσα χρονια. τι μέρα προβάλλεται το επεισόδιο ?

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος PaFmAn (11 Νοέ. 2004 , 22:49)

 

xmm δεν ήξερα ότι υποτίθεται πως πέρασαν τόσα χρονια. τι μέρα προβάλλεται το επεισόδιο ?

 

Στην Αμερική προβάλλεται στις 8 το βράδυ κάθε Πέμπτη, εδώ πέρα είναι 3 τα ξημερώματα της Παρασκευής.

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος eLeKtriK EyE (11 Νοέ. 2004 , 23:09)

 

Στην Αμερική προβάλλεται στις 8 το βράδυ κάθε Πέμπτη, εδώ πέρα είναι 3 τα ξημερώματα της Παρασκευής.

 

Se poio kanali?
yakinthi :wink:
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...