Jump to content

Joey (NBC)


nelly
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μόλις είδα το πρώτο επισόδιο...Αρκετά καλό. Όχι στο επίπεδο των friends αλλά βλέπεται πολύ ευχάριστα. Ο χαρακτήρας του Mat le Blanc δεν έχει αλλάξει καθόλου (και αυτό είναι πολύ καλό :) ).

http://card.mygamercard.net/sig/shodangr.jpg

New York, Neeeeeeeeeeeeeeeeeew York!

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 224
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Τα πρώτα επεισόδια δεν είναι και τόσο πετυχημένα. Όσο προχωράει η σειρά πάντως βελτιώνεται συνεχώς...

kai pano pou tha elega oti... exo dei ola ta episodia tou joey (mexri kai to 15) kai arxizei idi na korezetai kai na kourazei...

Link to comment
Share on other sites

Ήδη το πασίγνωστο Αμερικανικό τηλεοπτικό περιοδικό TVGuide αναρωτιέται πως η σειρά είναι ακόμα στον αέρα με τόσο κακογραμμένα σενάρια
Namaste!
Link to comment
Share on other sites

O Chadler emfanisthke katholou sth seira;Ta senaria einai ontos toso kakogrammena :worry: ;;;;;

Όχι, ο Chandler δεν έχει εμφανιστεί στη σειρά καθόλου. Τα σενάρια δεν ξέρω αν είναι κακογραμμένα, πάντως η σειρά βλέπεται ευχάριστα. Όχι όμως over and over again όπως τα Friends :(

Link to comment
Share on other sites

μιαααα χαρά είναι το Joey και γέλιο έχει,δεν είναι friends αλλά τι να κάνεις

μια φορά γίνονται τα καλά.καλύτερα μη το συγκρίνετε με τα friends γιατί είναι διαφορετική σειρά...

http://tinypic.com/m7e35j.jpg
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

Εδω δεν έχουν άλλες πιο σπουδαίες σειρές 8ο χρόνο(βλ. Μάγισσες) και θα έχει το Joey 2o ? Μην τρελαθούμε κιόλας... ΟΚ είμαι φανατικός σε σημείο αηδίας με τα Φιλαράκια, αλλα το Joey το μόνο που κάνει είναι να αναμασά ατάκες απο τα φιλαράκια, απο ότι έχω δει σε μερικά επισόδεια(έχω δεί μόνο 4)

Αφήστε που τα φιλαράκια μπορώ να τα βλέπω ξανά και ξανά χωρίς να βαριέμαι και να γελάω κάθε φορά αλλα το Joey... ούτε κατα διάνοια... το μόνο που μπορώ να κάνω είναι να δώσω τα επισόδεια σε έναν εχθρό μου για να πεθάνει απο ανία :p

Link to comment
Share on other sites

Εδω δεν έχουν άλλες πιο σπουδαίες σειρές 8ο χρόνο(βλ. Μάγισσες) και θα έχει το Joey 2o ? Μην τρελαθούμε κιόλας...

καλά οκ.οι μάγισσες για μένα είναι από τις χειρότερες σειρές ever και δε συγκρίνεται καν με το Joey.ελπίζω να συνεχιστεί αν και δε το βλέπω φανατικά.

http://tinypic.com/m7e35j.jpg
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Κυκλοφορούν τα επεισόδεια στην Ελλάδα, σε dvd ας πούμε? Η όχι ακόμα? Μόνο δηλαδή μέσω internet μπορούμε να το δούμε? Δεν έχω δεί καθόλου και είμαι πολύ περίεργη..
yakinthi :wink:
Link to comment
Share on other sites

Απο DVD δεν έχω δει ακόμα τίποτα...

Πάντως σε όσους αρέσει η σειρά, τελικά ανανεώθηκε και για 2η season

Namaste!
Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κανείς γιατί είχαν ένα μήνα διακοπή; Το 19 έπαιξε 24/2 και το 20 θα παίξει αυτήν την Πέμπτη!
Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κανείς γιατί είχαν ένα μήνα διακοπή; Το 19 έπαιξε 24/2 και το 20 θα παίξει αυτήν την Πέμπτη!

 

Στην Αμερική έχουν κατά την διάρκεια της τηλεοπτικής season επαναλήψεις τα λεγόμενα sweeps όπου παίζουν παλαιότερα επεισόδια της season. Νομίζω έχουν περίοδο επαναλήψεων τον Νοέμβριο, μέσα στις γιορτές, Φεβρουάριο και Μάιο.

Αυτό γίνεται γιατί συνήθως τα επεισόδια των τηλεοπτικών σειρών εκεί έχουν maximum 24 (συνήθως) επεισόδια και επειδή οι σειρές αρχίζουν Σεπτέμβριο και αρχές Οκτωβρίου, αν τα δείξουν όλα σερί, η κάθε σειρά τελειώνει τον Μάρτιο (πολλές φορές και Φεβρουάριο) οπότε το κανάλι δεν το συμφέρει να τελειώσει νωρίς η σειρά γιατί θα χάσει ακροαματικότητα. Και γιαυτό σε συγκεκριμένα χρονικά διαστήματα πετάνε σειρά επαναλήψεων για να κερδίσουν και μερικούς ακόμα θεατές.

Namaste!
Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω για εσάς πάντως τα τελευταία επεισόδια μου αρέσουν πολύ...

 

Και σε μένα το ίδιο!

Στην αρχή δεν είχα ενθουσιαστεί πολύ όμως τώρα ανυπομονώ να βγαίνει νέο επεισόδιο :D

Μα που ξέρεις, μπορεί,

να ταξιδέψουμε μια μέρα ή μια νύχτα μαζί.

Link to comment
Share on other sites

Στην Αμερική έχουν κατά την διάρκεια της τηλεοπτικής season επαναλήψεις τα λεγόμενα sweeps όπου παίζουν παλαιότερα επεισόδια της season. Νομίζω έχουν περίοδο επαναλήψεων τον Νοέμβριο, μέσα στις γιορτές, Φεβρουάριο και Μάιο.

Αυτό γίνεται γιατί συνήθως τα επεισόδια των τηλεοπτικών σειρών εκεί έχουν maximum 24 (συνήθως) επεισόδια και επειδή οι σειρές αρχίζουν Σεπτέμβριο και αρχές Οκτωβρίου, αν τα δείξουν όλα σερί, η κάθε σειρά τελειώνει τον Μάρτιο (πολλές φορές και Φεβρουάριο) οπότε το κανάλι δεν το συμφέρει να τελειώσει νωρίς η σειρά γιατί θα χάσει ακροαματικότητα. Και γιαυτό σε συγκεκριμένα χρονικά διαστήματα πετάνε σειρά επαναλήψεων για να κερδίσουν και μερικούς ακόμα θεατές.

Έξυπνο αυτο απο μέρος των καναλιών, αλλα δεν μπορουσαν να κάνουν περισσότερα επισόδεια ? :p

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Επεισόδιο 21. Joey and the Spying (21-Apr-2005)

 

Όταν ο Joey αποφασίζει πως θέλει να βγαίνει μόνο με μια γυναίκα :worry: :p

 

Αλλά το καλύτερο είναι η εμφάνιση του Hugsy :love:

Μα που ξέρεις, μπορεί,

να ταξιδέψουμε μια μέρα ή μια νύχτα μαζί.

Link to comment
Share on other sites

By the way η πρωτη σαιζον του Joey βγαινει Αγγλια σε ζωνη 2 στις 25 Ιουλιου

http://img230.imageshack.us/img230/962/shirtlw.jpg

In this light and on this evening

Link to comment
Share on other sites

για να μην χαθουμε, ειμαστε ακομα στο 21 ετσι δεν ειναι; η να αρχισω να ψαχνω για 22;;
Έρωτας: Κορυφαίο ιδιοτελές συναίσθημα, αναφέρεται μόνο στις ερωτικές σχέσεις (όπως δείχνει και το όνομα του). Δίνεις τα πάντα στον άλλο και περιμένεις τα πάντα από αυτόν. Παραδίδεσαι ψυχή τε και σώματι και επιθυμείς το ίδιο από το ταίρι σου. Για μένα ο αληθινός μεγαλειώδης έρωτας, αυτός που θα σταματήσει το χρόνο, είναι πιο σπάνιος και προσωπικά πιο επιθυμητός από την αγάπη.
Link to comment
Share on other sites

για να μην χαθουμε, ειμαστε ακομα στο 21 ετσι δεν ειναι; η να αρχισω να ψαχνω για 22;;

 

22. Joey and the Temptation

 

Originally scheduled to air April 28, postponed due to a George W. Bush press conference.

 

Οπότε μάλλον από βδομάδα το 22 :worry:

Μα που ξέρεις, μπορεί,

να ταξιδέψουμε μια μέρα ή μια νύχτα μαζί.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...