Jump to content

Χειμώνας


FREAK_OF_NATURE
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Προσωπικα και εγω +1 στον χειμωνα, κρυο, χιονι, αγκαλιτσες, +1 στο μπουφαν που κουβαλας και πολλα πραγματα χωρις να χρειαζεται να κουβαλας τσαντα, τσαντακια, παρατσαντακια, ασε που βρισκεις και ευκαιρια να κολλας επανω του και αυτος να μην αντιδραει αλλα να σε παιρνει αγκαλιτσα γιατι "εχεις κρυα ποδαρακια ακουμπα με να ζεσταθεις";) ενω ολο το καλοκαιρι ακους συνεχεια "ουφ ζεσταθηκα" ή "τι ζεστη ειναι αυτη" κλπ:O

When the smoke is going down......

Hell is living without you....

Sleeping in the fire..............

Ο τελευταιος χορος............

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 482
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Προσωπικα και εγω +1 στον χειμωνα, κρυο, χιονι, αγκαλιτσες, +1 στο μπουφαν που κουβαλας και πολλα πραγματα χωρις να χρειαζεται να κουβαλας τσαντα, τσαντακια, παρατσαντακια, ασε που βρισκεις και ευκαιρια να κολλας επανω του και αυτος να μην αντιδραει αλλα να σε παιρνει αγκαλιτσα γιατι "εχεις κρυα ποδαρακια ακουμπα με να ζεσταθεις";) ενω ολο το καλοκαιρι ακους συνεχεια "ουφ ζεσταθηκα" ή "τι ζεστη ειναι αυτη" κλπ:O

αυτα ειναι!!!:p

που θα παει, θα αγιανει η καρδουλα μου και θα ξαναγαπησω...:(

Link to comment
Share on other sites

αυτα ειναι!!!:p

που θα παει, θα αγιανει η καρδουλα μου και θα ξαναγαπησω...:(

 

Οταν έρθει το καλοκαιράκι και σου λιώσει τον πάγο απο την καρδουλα σου :p

Link to comment
Share on other sites

παιδια μολις επεστρεψα απο εξω.... τι π α γ ω ν ι α ειναι αυτη ????:cold: :cold: :cold: :cold: :cold: :cold: Ετσι οπως φυσαει αερας παγωμενος πανω σου σε ξυριζει κανονικα!!!!:ninja: :ninja: Λετε να ριξει χιονι?? :blink:
ΣΚΕΨΟΥ ΘΕΤΙΚΑ!! :)
Link to comment
Share on other sites

Mακαρι, μακαρι:love: :love: αντε να δουμε και λιγο χειμωνα γιατι πηξαμε στο "βρωμο"-καλοκαιρο, που ομως πλακα πλακα οταν ημασταν στο σχολειο ηταν μια χαρα γιατι για τρεις μηνες καθοοοοομασταν, πηγαιναμε 5-15 μερες διακοπες με την οικογενεια, και μετα ολο τον υπολοιπο καιρο παραλια, παραλια, Σαββατο ντισκοτεκ και ετσι περναγε το ΩΡΑΙΟ (τοτε) καλοκαιρακι, ενω τωρα........πηζεις στο γραφειο και περιμενεις να παρεις 20 μερες αδεια για να χαλαρωσεις και οταν αρχιζεις να χαλαρωνεις τι συμβαινει??????? ξαναγυρνας εκει που αγχωνεσαι, οποτε Χειμωνας και παλι Χειμωνας......

When the smoke is going down......

Hell is living without you....

Sleeping in the fire..............

Ο τελευταιος χορος............

Link to comment
Share on other sites

παιδια μολις επεστρεψα απο εξω.... τι π α γ ω ν ι α ειναι αυτη ????:cold: :cold: :cold: :cold: :cold: :cold: Ετσι οπως φυσαει αερας παγωμενος πανω σου σε ξυριζει κανονικα!!!!:ninja: :ninja: Λετε να ριξει χιονι?? :blink:

 

Το πρωι σήμερα ή χθες το βράδυ (δεν θυμαμαι τι ακριβως είπε ο τυπος στο ράδιο) χιονισε σε Πανόραμα και Χορτιατή... Αλλα αυτος ο αέρας ρε παιδια δεν παλεύεται με τιποτα!Όλα τα περνάει: Μπουφάν, Μπλουζες, ζακέτες... Αντε να δω τι θα βάλω το βράδυ που θέλω να πάω Lido! Παω να δω αν έχω την φόρμα του σκι μαζί μου!!

 

P.S.: από το πρωί έχω στο repeat Bob Marley - Could you be loved:cool:

Link to comment
Share on other sites

Mακαρι, μακαρι:love: :love: αντε να δουμε και λιγο χειμωνα γιατι πηξαμε στο "βρωμο"-καλοκαιρο, που ομως πλακα πλακα οταν ημασταν στο σχολειο ηταν μια χαρα γιατι για τρεις μηνες καθοοοοομασταν, πηγαιναμε 5-15 μερες διακοπες με την οικογενεια, και μετα ολο τον υπολοιπο καιρο παραλια, παραλια, Σαββατο ντισκοτεκ και ετσι περναγε το ΩΡΑΙΟ (τοτε) καλοκαιρακι, ενω τωρα........πηζεις στο γραφειο και περιμενεις να παρεις 20 μερες αδεια για να χαλαρωσεις και οταν αρχιζεις να χαλαρωνεις τι συμβαινει??????? ξαναγυρνας εκει που αγχωνεσαι, οποτε Χειμωνας και παλι Χειμωνας......

πες τα πες τα!

αλλα το ανοιξη-καλοκαιρι...ειναι κορυφη!

αλλα και το κρυο...καιρος για 2! (λεμε τωρα)

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

γιατι δηλαδη ο ερωτας παει αναλογα με τις καιρικες συνθηκες?

αμα ειχαμε τυφωνα τι θα λεγαμε δηλαδη? ποπο κοιτα να δεις οτι δεν θα εχω γκομενα σημερα

Link to comment
Share on other sites

γιατι δηλαδη ο ερωτας παει αναλογα με τις καιρικες συνθηκες?

αμα ειχαμε τυφωνα τι θα λεγαμε δηλαδη? ποπο κοιτα να δεις οτι δεν θα εχω γκομενα σημερα

ειπα εγω κατι τετοιο?

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

ειπα εγω οτι ειπες εσυ οτι ειπωθηκε κατι τετοιο?

μια απλη ερωτηση ως προς το θεμα:p

α σορρυ!!! :p

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

παιδια μολις επεστρεψα απο εξω.... τι π α γ ω ν ι α ειναι αυτη ????:cold: :cold: :cold: :cold: :cold: :cold: Ετσι οπως φυσαει αερας παγωμενος πανω σου σε ξυριζει κανονικα!!!!:ninja: :ninja: Λετε να ριξει χιονι?? :blink:

μακαρι!!!

πωπωπω...ωραια θα ηταν!

εχω πολυ καιρο να δω χιονι...:!:

Link to comment
Share on other sites

μακαρι!!!

πωπωπω...ωραια θα ηταν!

εχω πολυ καιρο να δω χιονι...:!:

Απο τον προηγουμενο χειμωνα λογικα!!

Χιονισε στο Πηλιο!!

Και εδω ψοφοκρυο εχει!!

Nokia 3310, 3510, 3510i, n81, n82, n95, Lumia 625 | SE T610, K700i, k750i, M600 | Sony Xperia Z1 | Samsung Galaxy S2, Galaxy S Advance, Note 4F | Apple iPhone 4s | Motorola Atrix 4G | HTC Touch HD, HD 2, Desire, Desire HD, Desire S

Current devices: iPhone 6s, Ipad 2

Δημήτρης

Link to comment
Share on other sites

Απο τον προηγουμενο χειμωνα λογικα!!

Χιονισε στο Πηλιο!!

Και εδω ψοφοκρυο εχει!!

δεν ειχα δει περυσι...:(

βασικα εχω να δω χιονακι 4 χρονια...:(

Link to comment
Share on other sites

δεν ειχα δει περυσι...:(

βασικα εχω να δω χιονακι 4 χρονια...:(

Εγω εχω να δω απο περυσι αρχες Φεβρουαριου!!

Χιονιζε μια εβδομαδα τοτε στο Βολο συνεχωμενα!!

Τα παντα γυρω καταλευκα!!!

Αν θελετε παιζει να ανεβασω και καμια φωτο.:)

Nokia 3310, 3510, 3510i, n81, n82, n95, Lumia 625 | SE T610, K700i, k750i, M600 | Sony Xperia Z1 | Samsung Galaxy S2, Galaxy S Advance, Note 4F | Apple iPhone 4s | Motorola Atrix 4G | HTC Touch HD, HD 2, Desire, Desire HD, Desire S

Current devices: iPhone 6s, Ipad 2

Δημήτρης

Link to comment
Share on other sites

Παραλια : http://img174.imageshack.us/my.php?image=dsc01465jo5.jpg

Παραλια :http://img174.imageshack.us/my.php?image=dsc01464pt9.jpg

Ορφεως : http://img174.imageshack.us/my.php?image=dsc01456wh9.jpg

 

(Οι φωτογραφιες ειναι απο κινητο)

Nokia 3310, 3510, 3510i, n81, n82, n95, Lumia 625 | SE T610, K700i, k750i, M600 | Sony Xperia Z1 | Samsung Galaxy S2, Galaxy S Advance, Note 4F | Apple iPhone 4s | Motorola Atrix 4G | HTC Touch HD, HD 2, Desire, Desire HD, Desire S

Current devices: iPhone 6s, Ipad 2

Δημήτρης

Link to comment
Share on other sites

Στην Ξανθη το πρωι εριχνε χιονονερο ειχε και 2 βαθμους και παγωσα.:cold:

Παντως πηρα μια γευση πριν τα χριστουγεννα.:p

Fiat Coupe:Διαχρονικός έρωτας Η αλλιώς Ferrari του λαού,ετσι χαρακτηριστικε απο τους Ιταλους...:cool:
Link to comment
Share on other sites

pera pantos apo ta gomenika oi voltes arga to vradi me filous stin hionismani athina ehoun g@mo ta gelia :lol: ti basket tin ora pou lusomana kai hionizei diaolemena ston fokiano, ti na hionizei me to touloumi kai na koveis voltes sto suntagma, ti na kaneis kopana (otan pigaina sholeio) kai na kathese proiniatika se kafeteria stin plaka (a re latifi) na pineis tsai, ti bradies poker kai trelis methis sta exohika me tzakia anamena kai ola exo leuka. kai ola auta me filous kai gelio mehri dakruon, genika o heimonas einai pio pareistikos apo to kalokairi. alla kai pera apo auta mou aresei to kruo, protimo na tourtourizo para na zestainomai kai na stazo ston idrota me 45 upo skia.

[sigpic][/sigpic]

I Am, by any practical defintion of the words, foolproof and incapable of error. - HAL9000

Link to comment
Share on other sites

Πριν λίγο ένα θερμόμετρο σε κατάστημα στο κέντρο της Θεσσαλονίκης έδειχνε 2 βαθμούς...! Ζω μια φρίκη! Θέλω να έρθει ο Μάης ΤΩΡΑ!!!
http://www.myphone.gr/forum/image.php?type=sigpic&userid=862&dateline=1324629158
Link to comment
Share on other sites

εδω παντως η χαμηλοτερη θερμοκρασια ηταν 8 βαθμοι,δεν ξερω αλλα πολυ <<βαρυς>> προβλεπεται ο φετινος χειμωνας.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Πριν λίγο ένα θερμόμετρο σε κατάστημα στο κέντρο της Θεσσαλονίκης έδειχνε 2 βαθμούς...! Ζω μια φρίκη! Θέλω να έρθει ο Μάης ΤΩΡΑ!!!

 

αχαχαχαχαχαχ ετσι οπως παει ο πλανητης δυο εποχες θα εχουμε και θα λεμε οτι πολυ μας ειναι...

Link to comment
Share on other sites

Πριν λίγο ένα θερμόμετρο σε κατάστημα στο κέντρο της Θεσσαλονίκης έδειχνε 2 βαθμούς...! Ζω μια φρίκη! Θέλω να έρθει ο Μάης ΤΩΡΑ!!!

ε-ε-ε-ερχεται!!!

αυτα ειναι ρε!!!

στο πειραια 11 βαθμους...:D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...