Jump to content

Umi Zero


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εγω θα το ξαναπω.....πρεπει καπως με καποιον τροπο αυτο το κινητο να καταγραφει στα ρεκορ γκινες ως το πιο προβληματικο κινητο που εχει βγει μέχρι σημερα...Παρακαλώ να βγουν τουλάχιστον 3 κάτοχοι που το έχουν τουλάχιστον 2 μηνες και να πουν οτι δεν τους εχει παρουσιάσει ενα πρόβλημα!!!!

 

To θεμα ειναι που να βρεις αυτα τα τρια ατομα (μεγαλο το νουμερο) !!!!

Jiayu G3 (a lot of time ago)...

Jiayu S3 (for spare)

Ulefone T1

Elephone S8

Xiaomi Redmi Note 8!!!

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Εγω θα το ξαναπω.....πρεπει καπως με καποιον τροπο αυτο το κινητο να καταγραφει στα ρεκορ γκινες ως το πιο προβληματικο κινητο που εχει βγει μέχρι σημερα...Παρακαλώ να βγουν τουλάχιστον 3 κάτοχοι που το έχουν τουλάχιστον 2 μηνες και να πουν οτι δεν τους εχει παρουσιάσει ενα πρόβλημα!!!!

 

Ξερεις τι μου κανει εντύπωση? Ότι στα ξενα φόρα δεν βλέπεις παρά ελάχιστες αναφορές στα προβλήματα του zero. Λες και δεν εχει κανεις πρόβλημα ή επικρατεί ομερτά. Τι στο καλό? Όλα τα αχρηστα εδώ ήλθαν?

Eν τω μεταξύ στο επίσημο φόρουμ της UMI υπάρχει αυτό το μυθικό post:lol::lol:

 

"This phone is brilliantly gorgeously looking; in fact I spend more time on this phone than any other phones have bought in my total existence. It makes me feel more like am driving a car than has BMW engine and transmission with a Mercedes body.

 

Great looking phone

Great body and very light weight

Brilliant Screen, super clear and sharp

Perfectly fits in the hand

Amazing screen pixel and colour

Absolutely fantastic camera.

 

Please scroll down for the best bit about my romance with this gorgeous phone.

..

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

..

 

.

.

.

.

.

.

 

BUT THE ****ER IS NOT CAPABLE OF DOING THE MOST IMPORTANT THING THAT IT’S SUPPOSED TO DO.

 

MAKING PHONE CALLS…………….BECAUSE THERE IS NEVER ANY SIGNAL ON THE ****ING PIECE OF BEAUTY 90% OF THE TIME.

 

THE PHONE MAKES ME FEEL LIKE HAVE JUST GOT MARRIED THE BEST LOOKING WOMAN IN THE WORLD, WITH ALL THE BITS IN THE RIGHT PLACES,

COME HONEY NIGHT……….

THEN I DISCOVERED THAT SHE HAS NO PUSSY!!!!!!!!!!!

WHAT IS THE USE A GREAT LOOKING WOMAN THAT HER HUSBAND CAN’T ****?

 

I FEEL SO, SO, CHEATED.

 

UMI………….. YOU NEED TO FIX THE PROBLEMS WITH ZERO ASAP BEFORE ALL YOUR RESELLER STARTS GETTING DIVORCED BY BUYERS LIKE ME

 

NO SALE….. NO MONEY,

NO MONEY………. NO BUSINESS

 

THE CHOICE IS YOURS.

 

AM SO ****ING PISSED OFF BUT, AM STILL LOOKING THE ****ING DAMN PIECE OF BEAUTY CALLED UMI ZERO…….And still LOVING it."

Link to comment
Share on other sites

Ξερεις τι μου κανει εντύπωση? Ότι στα ξενα φόρα δεν βλέπεις παρά ελάχιστες αναφορές στα προβλήματα του zero. Λες και δεν εχει κανεις πρόβλημα ή επικρατεί ομερτά. Τι στο καλό? Όλα τα αχρηστα εδώ ήλθαν?

Eν τω μεταξύ στο επίσημο φόρουμ της UMI υπάρχει αυτό το μυθικό post:lol::lol:

 

"This phone is brilliantly gorgeously looking; in fact I spend more time on this phone than any other phones have bought in my total existence. It makes me feel more like am driving a car than has BMW engine and transmission with a Mercedes body.

 

Great looking phone

Great body and very light weight

Brilliant Screen, super clear and sharp

Perfectly fits in the hand

Amazing screen pixel and colour

Absolutely fantastic camera.

 

Please scroll down for the best bit about my romance with this gorgeous phone.

..

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

..

 

.

.

.

.

.

.

 

BUT THE ****ER IS NOT CAPABLE OF DOING THE MOST IMPORTANT THING THAT IT’S SUPPOSED TO DO.

 

MAKING PHONE CALLS…………….BECAUSE THERE IS NEVER ANY SIGNAL ON THE ****ING PIECE OF BEAUTY 90% OF THE TIME.

 

THE PHONE MAKES ME FEEL LIKE HAVE JUST GOT MARRIED THE BEST LOOKING WOMAN IN THE WORLD, WITH ALL THE BITS IN THE RIGHT PLACES,

COME HONEY NIGHT……….

THEN I DISCOVERED THAT SHE HAS NO PUSSY!!!!!!!!!!!

WHAT IS THE USE A GREAT LOOKING WOMAN THAT HER HUSBAND CAN’T ****?

 

I FEEL SO, SO, CHEATED.

 

UMI………….. YOU NEED TO FIX THE PROBLEMS WITH ZERO ASAP BEFORE ALL YOUR RESELLER STARTS GETTING DIVORCED BY BUYERS LIKE ME

 

NO SALE….. NO MONEY,

NO MONEY………. NO BUSINESS

 

THE CHOICE IS YOURS.

 

AM SO ****ING PISSED OFF BUT, AM STILL LOOKING THE ****ING DAMN PIECE OF BEAUTY CALLED UMI ZERO…….And still LOVING it."

Έκλαψα χαχαχαχα... Και λέω γτ κολλάει τόση ώρα στην εμφάνιση...

images?q=tbn:ANd9GcSajrrZEo6APx0nLGx13EufEf6HGZt6oIMxyclgz-36fQJFB7gC

could you do it again?

ThL W8 Beyond , OnePlus 3T

Link to comment
Share on other sites

Εγω θα το ξαναπω.....πρεπει καπως με καποιον τροπο αυτο το κινητο να καταγραφει στα ρεκορ γκινες ως το πιο προβληματικο κινητο που εχει βγει μέχρι σημερα...Παρακαλώ να βγουν τουλάχιστον 3 κάτοχοι που το έχουν τουλάχιστον 2 μηνες και να πουν οτι δεν τους εχει παρουσιάσει ενα πρόβλημα!!!!

 

το εχω απο 10/2

το μονο προβλημα που εχω παρατηρησει ειναι οτι ζεστενεται οταν το φορτιζεις και παιζεις ταυτοχρονα

το κινητο εγινε παραγγελια 24/1 σταλθηκε 27/1 ηρθε 10/2 με την εκδοση 3,05 και του εχω περασει την 06

ολα λειτουργουν κανονικα,το σημα τηλεφωνια πολυ καλο,gps συμπαθητικο ,μπαταρια ψιλοχαλια,

το wifi το βλεπω λιγο ασθενες,μερικα restart μου τα χει κανει αλλα πολυ σπανια, οθονη δεν εχει ξεκολησει,μπαταρια δεν εχει φουσκωσει ακομα αν και το φορτιζω με τον δικο του φορτιστη 2,4A .

Να πω οτι εχει φαει μπολικες τουμπες και το μονο που εχει ειναι κατι σημαδακια στο αλουμινιο , και 2 γρατζουνιες στο πισω μερος ,το οποια πιστευω πως δεν ειναι gorilla glass 3 επειδη γρατζουνιστηκε πολυ ευκολα.

ο promixy sensor ψιλοκολλαει ,η πυξιδα δεν πρεπει να λειτουργει σωστα.. αλλα 100% η εξυπνη οθονη δεν λειτουργει!!

ειναι ακομα νωρις για να μου βγαλει τα προβληματα που αναφεραται ή ειμαι τυχερος και πηρα απο την καινουρια παρτιδα?

Never again UMI
Link to comment
Share on other sites

Εγω θα το ξαναπω.....πρεπει καπως με καποιον τροπο αυτο το κινητο να καταγραφει στα ρεκορ γκινες ως το πιο προβληματικο κινητο που εχει βγει μέχρι σημερα...Παρακαλώ να βγουν τουλάχιστον 3 κάτοχοι που το έχουν τουλάχιστον 2 μηνες και να πουν οτι δεν τους εχει παρουσιάσει ενα πρόβλημα!!!!

Εγώ παντως είμαι ένας από τους τρεις. Όπως έχω αναφέρει αναλυτικά σε 2 ποστ πραγματικά δεν αντιμετοπιζω κανένα από τα παραπάνω προβληματα. Τι να πω έτυχε.

Μάλιστα όλη την προηγούμενη εβδομάδα ειμουν Γερμανία και το δούλευα σαν GPS. Πραγματικά ήταν άψογο.

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς πήρα και εγώ ένα φίλο στο λαιμό μου..

του το πρότεινα και έχει λιώσει στα reboot , στο proximity sensor , να μην βλέπει την sim και διάφορα άλλα...δεν το βλέπω να φτιάχνει με software....

http://img24.imageshack.us/img24/8241/image1ph.jpg

 

Κάθε εθνικό οικοδόμημα,κατά συνέπεια και το ελληνικό πρέπει να στηριχθεί σε τρεις στύλους: Τη θρησκεία, την παιδεία και την δικαιοσύνη.

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς πήρα και εγώ ένα φίλο στο λαιμό μου..

του το πρότεινα και έχει λιώσει στα reboot , στο proximity sensor , να μην βλέπει την sim και διάφορα άλλα...δεν το βλέπω να φτιάχνει με software....

 

Πακετάρισμα και πίσω!!

Link to comment
Share on other sites

Εγώ παντως είμαι ένας από τους τρεις. Όπως έχω αναφέρει αναλυτικά σε 2 ποστ πραγματικά δεν αντιμετοπιζω κανένα από τα παραπάνω προβληματα. Τι να πω έτυχε.

Μάλιστα όλη την προηγούμενη εβδομάδα ειμουν Γερμανία και το δούλευα σαν GPS. Πραγματικά ήταν άψογο.

Δεν σου γρατζουνισε τις σιμ?

images?q=tbn:ANd9GcSajrrZEo6APx0nLGx13EufEf6HGZt6oIMxyclgz-36fQJFB7gC

could you do it again?

ThL W8 Beyond , OnePlus 3T

Link to comment
Share on other sites

οταν μιλαω στο τηλεφωνο με hands free ο αλλοσ δεν με ακουει δυνατα.τι ρυθμισεις κανω στο engineering mode για μικροφωνο και ακουστικα του hands free? επισης οταν δεν χρησιμοποιω hands free και μιλαω δεν ακουω δυνατα τον αλλο.αυτοσ με ακουει καλα.εδω τι ρυθμισεις χρειαζομαι για να ακουω δυνατοτερα απο το ακουστικο του κινητου?
Link to comment
Share on other sites

οταν μιλαω στο τηλεφωνο με hands free ο αλλοσ δεν με ακουει δυνατα.τι ρυθμισεις κανω στο engineering mode για μικροφωνο και ακουστικα του hands free? επισης οταν δεν χρησιμοποιω hands free και μιλαω δεν ακουω δυνατα τον αλλο.αυτοσ με ακουει καλα.εδω τι ρυθμισεις χρειαζομαι για να ακουω δυνατοτερα απο το ακουστικο του κινητου?

 

Κοιτα εδω:

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=374049

 

----- προσθήκη μηνύματος 4 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Δυστυχώς πήρα και εγώ ένα φίλο στο λαιμό μου..

του το πρότεινα και έχει λιώσει στα reboot , στο proximity sensor , να μην βλέπει την sim και διάφορα άλλα...δεν το βλέπω να φτιάχνει με software....

 

Το εκαψες το παλικαρι....Αν ειναι εντος χρονικων οριων που δινει το καταστημα τοτε πακετο και πισω και αν ειναι και εντος paypal--> dispute...

Jiayu G3 (a lot of time ago)...

Jiayu S3 (for spare)

Ulefone T1

Elephone S8

Xiaomi Redmi Note 8!!!

Link to comment
Share on other sites

Exei βγει νεο update 3.06.. Τώρα το πήρα χαμπαρι. Το έβαλε κανεις να μας πει εντυπώσεις?

..ΙΣΩΣ ΝΑ ΦΤΑΝΕΙ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ.... ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ ΣΑΝ ΒΡΟΧΗ..ΜΙΑ ΤΕΛΕΤΑΙΑ ΠΡΟΣΕΥΧΗ...!!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια ειμαι και εγω κατοχος του umi.Αυτο που εχω σα θεμα ειναι οτι αναβωσβηνουν τα τρια κουμπια κατω.Ξερεις κανεις τπτ?Μηπως ειναι καποια λειτρουργια που πρεπει να απενεργοποιησω??
Link to comment
Share on other sites

Παιδια, για εμφανιση και λειτουργια αψογη:

Lenovo Vibe X2.

 

Το πηγα στον γερμανο και την Vodafone για να παρω μικροτερες καρτε sim。

Και στα 2 μαγαζια το κραταγαν οι υπαλληλοι, λες και δεν το ειχαν ξαναδει, ασε τα σχόλια τους.

Το πουλησα σε εναν αστυνομο και εχω αλλες 3 παραγγελιες μεσα απο το ιδιο τμημα σε 2 μερες....

Μπορει αν μην ειναι γυαλι, αλλα ειναι πολυχρωμο, πολυεπιπεδο μανησιο/αλουμινιο, 120 γραμμαρια, μιλας και εχεις και wifi,gps...

Αν ειχα παρει UMI (εκανα dipsute πριν τα Χριστουγεννα) τωρα θα ημουν στο ¨κελι 33, στον Κορυδαλλο"

 

τα ιδια χαλια κι αυτο φιλε, ισως λιγο καλυτερα.

 

επισης δεν εχει super amoled οθονη οποτε καποιος που ειπε WOW (οπως εγω) για την οθονη του umi σιγουρα δε θα το για το lenovo.

 

Εμενα η super amoled με κατεστρεψε, θελω το επομενο μου να εχει τετοιου επιπεδου οθονη.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια ειμαι και εγω κατοχος του umi.Αυτο που εχω σα θεμα ειναι οτι αναβωσβηνουν τα τρια κουμπια κατω.Ξερεις κανεις τπτ?Μηπως ειναι καποια λειτρουργια που πρεπει να απενεργοποιησω??

 

Νομίζω οτι παίζει το ρόλο του notification light επειδή το zero δεν έχει τέτοιο. Δες όταν αναβοσβήνει και κάποια ειδοποίηση θα έχεις (απο αναπάντητη κλήση, sms κλπ)

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά εγώ θα το στείλω πίσω μιας και με αυτά τα λεφτά παίρνεις πολύ καλύτερα κινητά απ'ότι κατάλαβα. Σταμάτησαν να λειτουργούν τα touch buttons (https://www.dropbox.com/s/t49adzkqcuatvku/VID_20150215_014857%281%29.mp4?dl=0). Επίσης είναι τραγικό να φαίνονται οι κόλλες στην οθόνη. Το μόνο που δεν ξέρω αν θα μου κάνουν refund μιας και το κινητό μου έπεσε μια φορά και έχει ένα μικρό σημαδάκι στο αλουμίνιο. (Μπορεί να μου πουν ότι φταίει αυτό). Τι λέτε?
Innovation distinguishes between a leader and a follower.
Link to comment
Share on other sites

Εγω θα το ξαναπω.....πρεπει καπως με καποιον τροπο αυτο το κινητο να καταγραφει στα ρεκορ γκινες ως το πιο προβληματικο κινητο που εχει βγει μέχρι σημερα...Παρακαλώ να βγουν τουλάχιστον 3 κάτοχοι που το έχουν τουλάχιστον 2 μηνες και να πουν οτι δεν τους εχει παρουσιάσει ενα πρόβλημα!!!!

 

αντε και εγώ ο δεύτερος... 2 - 3 σκρηνσοτ σε 2 μηνες δεν το λες και πρόβλημα... κατά τα λοιπά, απροβλημάτιστο...(και δεν έπαιξα κανα τζόκερ ο $%#@%$@$$@^%$@#$%^$%#$$%@....)

Αλλο πράγμα η Alfa...
Link to comment
Share on other sites

Ρε παίδες! Που ειναι το gps.conf αρχείο? Υποτιθεται οτι επρεπε να ειναι στο system\etc αλλα δεν το βρισκω... Μεχρι και search εκανα αλλά τπτ. Μηπως το ονομάζει αλλιώς η UMI? Ολα ανάποδα σ' αυτό το τηλέφωνο...
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά εγώ να πω ότι είμαι ένας απο τους 3 τυχερούς... όπως είχα γράψει και πιο πριν, ένα προβλημα ειχα μονο με το gps, το οποίο όταν εβγαλα την Ζ θηκη του, δούλεψε μια χαρα. Αλλα με αυτά που διαβάζω απο εσάς εχω τρομάξει!

Τέλος πάντων μου εκαναν δώρο ενα HTC 816G, και ηρέμησα, γιατί λέω εάν πάθει κάτι το καίω, το πετάω και κρατάω το άλλο. Του περασα και την 3,06 και όλα μια χαρα! και το σκίζω κάθε μέρα γιατί το έχω και για επαγγελματικό.

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ μάγκες με την 3.06 απο χτες κανένα κόλλημα. Το βλέπω ακόμη πιο σφαίρα. Δεν logarise πουθενά μέχρι τώρα ουτε ξανακλεισε μετα το τέλος τις κλήσης. Μέχρι τώρα είναι κομπλε...δοκιμαστε την...

..ΙΣΩΣ ΝΑ ΦΤΑΝΕΙ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ.... ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ ΣΑΝ ΒΡΟΧΗ..ΜΙΑ ΤΕΛΕΤΑΙΑ ΠΡΟΣΕΥΧΗ...!!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα.

 

Τα δικά μου προβλήματα είναι τα παρακάτω (παρέλαβα 12/01/15):

 

* "χαλαρό" power button

* σποραδικές επανεκκινήσεις (μικρή συχνότητα)

* χαμηλός ήχος κατά την συνομιλία

* μπαταρία που κάτω από 30% πεφτει με τρομακτική ταχύτητα

* λανθασμένη ένδειξη μπαταρίας (μπορεί όταν δεν χρησιμοποιείται να δείχνει 60% και μόλις αρχίσεις την χρήση να πέσει αμέσως στο 20%)

* γρατζούνισμα SIM καρτών (2 μέχρι σήμερα, όσα και τα updates)

* πολύ ασθενές WiFi με την 3.0.6

* σταμάτησε να παίζει τελείως το ηχείο (δεν έχω ήχο εισερχόμενης κλήσης, δεν έχω ήχο σε videos κτλ)

 

Μίλησα ήδη με το To2c και θέλουν video για να επιβεβαιώσουν τα προβλήματα.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα.

 

Τα δικά μου προβλήματα είναι τα παρακάτω (παρέλαβα 12/01/15):

 

* "χαλαρό" power button

* σποραδικές επανεκκινήσεις (μικρή συχνότητα)

* χαμηλός ήχος κατά την συνομιλία

* μπαταρία που κάτω από 30% πεφτει με τρομακτική ταχύτητα

* λανθασμένη ένδειξη μπαταρίας (μπορεί όταν δεν χρησιμοποιείται να δείχνει 60% και μόλις αρχίσεις την χρήση να πέσει αμέσως στο 20%)

* γρατζούνισμα SIM καρτών (2 μέχρι σήμερα, όσα και τα updates)

* πολύ ασθενές WiFi με την 3.0.6

* σταμάτησε να παίζει τελείως το ηχείο (δεν έχω ήχο εισερχόμενης κλήσης, δεν έχω ήχο σε videos κτλ)

 

Μίλησα ήδη με το To2c και θέλουν video για να επιβεβαιώσουν τα προβλήματα.

 

στειλε βιντεο και ζητα refund με επιστροφη

Link to comment
Share on other sites

ΓΕΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ!Το παραγγείλα πριν 2 εβδομάδες!Δεν έχει έρθει ακόμα!Προτού το παραγγείλω επικοινώνησα

με το to2c για τα προβλήματα!Μου είπαν ότι όσον αφορά την μπαταρία όντως υπήρχαν, για μία παρτίδα

η οποία επεστράφει στο εργοστάσιο της UMI.Για τα προβλήματα software προσπαθούν συνεχώς με νέες

αναβαθμίσεις να τα διορθώσουν και το έχουν καταφέρει σε μεγάλο βαθμό!

Άποψη δική μου και όποιος θέλει την δέχεται:

1)Νέα κινέζικη εταιρία η UMI με ότι αυτό συνεπάγεται.

2)Εδώ τα iPhone της apple βγάζουν προβλήματα.

3)Συνήθως στα forum γράφουνε αυτοί που έχουν προβλήματα.

4)Το παραγγείλαμε ενώ δεν ξέραμε την εταιρία.

5)Στα 177.97€ δεν έχω βρει καλύτερα χαρακτηριστικά με τέτοια ποιότητα κατασκευής.

Link to comment
Share on other sites

ΓΕΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ!Το παραγγείλα πριν 2 εβδομάδες!Δεν έχει έρθει ακόμα!Προτού το παραγγείλω επικοινώνησα

με το to2c για τα προβλήματα!Μου είπαν ότι όσον αφορά την μπαταρία όντως υπήρχαν, για μία παρτίδα

η οποία επεστράφει στο εργοστάσιο της UMI.Για τα προβλήματα software προσπαθούν συνεχώς με νέες

αναβαθμίσεις να τα διορθώσουν και το έχουν καταφέρει σε μεγάλο βαθμό!

Άποψη δική μου και όποιος θέλει την δέχεται:

1)Νέα κινέζικη εταιρία η UMI με ότι αυτό συνεπάγεται.

2)Εδώ τα iPhone της apple βγάζουν προβλήματα.

3)Συνήθως στα forum γράφουνε αυτοί που έχουν προβλήματα.

4)Το παραγγείλαμε ενώ δεν ξέραμε την εταιρία.

5)Στα 177.97€ δεν έχω βρει καλύτερα χαρακτηριστικά με τέτοια ποιότητα κατασκευής.

Καλά βρε αδερφέ ειδικά αυτό το τελευταίο για την ποιότητα κατασκευής είναι όλα τα λεφτά !

:D

Δύο πράγματα σ' αυτή την ζωή δεν έχουν τέλος, το σύμπαν και η ηλιθιότητα των ανθρώπων αν και για το πρώτο δεν είμαι απόλυτα βέβαιος.

Α.Einstein

Link to comment
Share on other sites

Καλά βρε αδερφέ ειδικά αυτό το τελευταίο για την ποιότητα κατασκευής είναι όλα τα λεφτά !

:D

 

μα δε λεει κατι λαθος ο ανθρωπος! με τοσο καλα χαρακτηριστικα και τετοια τιμη η κατασκευη επρεπε να ηταν εστω ανεκτη, κι ομως δεν ειναι! τα ιδια χαλια ακολουθουν και πιο επωνυμοι κινεζοι φιλε, μην ανυσηχεις, οπως το lenovo vibe x2 , το οποιο ομως φαινεται καπως καλυτερο.

Link to comment
Share on other sites

ΓΕΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ!Το παραγγείλα πριν 2 εβδομάδες!Δεν έχει έρθει ακόμα!Προτού το παραγγείλω επικοινώνησα

με το to2c για τα προβλήματα!Μου είπαν ότι όσον αφορά την μπαταρία όντως υπήρχαν, για μία παρτίδα

η οποία επεστράφει στο εργοστάσιο της UMI.Για τα προβλήματα software προσπαθούν συνεχώς με νέες

αναβαθμίσεις να τα διορθώσουν και το έχουν καταφέρει σε μεγάλο βαθμό!

Άποψη δική μου και όποιος θέλει την δέχεται:

1)Νέα κινέζικη εταιρία η UMI με ότι αυτό συνεπάγεται.

2)Εδώ τα iPhone της apple βγάζουν προβλήματα.

3)Συνήθως στα forum γράφουνε αυτοί που έχουν προβλήματα.

4)Το παραγγείλαμε ενώ δεν ξέραμε την εταιρία.

5)Στα 177.97€ δεν έχω βρει καλύτερα χαρακτηριστικά με τέτοια ποιότητα κατασκευής.

 

Φιλε μου στο σταυρο που σου κανω ευχομαι να σου ερθει και να μην σου βγαλει κανενα απολυτος προβλημα και να το χαρεις!!!ΑΛΛΑ σε αυτα τα λεφτα εχει αρκετα αλλα κινητα ισαξια ισως και καλυτερα σε θεμα hardware και οσο για την ποιοτητα θα συμφωνισω μαζι σου αλλα τι να την κανω μια φεραρι αν φοραει μιχανικα μερη απο fiat uno...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...