Jump to content

Κλοπή ή απώλεια κινητού: Εμπειρίες, συμβουλές, αντιμετώπιση


 Κοινοποίηση

Σας έχουν κλεψει ποτε το κινητο;  

552 members have voted

  1. 1. Σας έχουν κλεψει ποτε το κινητο;



Recommended Posts

2000, Πανιώνιος-ΑΡΗΣ 1-0

Το μάτς διεξήχθει με ανοικτές θύρες (και καταρρακτώδη βροχή) καθώς ο Πανιώνιος δεν είχε φορολογική ενημερότητα. Συνεπώς γλιτώσαμε το τριχίλιαρο. Αμ δε. Εκεί που χοροπηδούσαμε μες την βροχή, σε μια φάση συνειδητοποιώότι λέιπανε τα κλειδιά μου, βλέπετε είχα ξεχάσει ανοικτή την τσέπη και πέσανε. Μαζί με τα κλειδιά είχε πέσει και το κινητό μου, ένα 3 μηνών Nokia 3210, με μία κίτρινη πρόσοψη. Τα κλειδιά τα βρήκα, το κινητό όχι. Συν τοις άλλοις, γύρισα από τη Ν. Σμύρνη στο Π. Φάληρο μες την καταρακτώδη βροχή με τα πόδια.

 

Εdit:Α ναι!Και το πρώτο μου philips genie,μου έπεσε από την τσέπη της φόρμας(τι όμορφο τηλέφωνο) :(

2000, παραμονή του Παναχαϊκή-ΑΡΗΣ

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=887361#post887361

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 479
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Πάντως νομίζω ότι οι χρήστες του D-500, δεν είναι χρήστες, αλλά "καταλωτές" κινητών!!! :lol:

Κάποτε, ξέχασα το ολοκαίνουριο 6110 μου στην οροφή του αυτοκινήτου και σε κάποια στροφή είδα κατι να κυλάει στο δρόμο. Χαμογέλασα και σκέφτηκα ότι κάποιου χαμένου του έπεσε το κινητό, και ασυναίσθητα έψαξα για το δικό μου...:D Ευτυχώς του φορούσα μια δερματινη θήκη και δεν έπαθε τίποτα όσο με περίμενε πάνω στη διπλή γραμμή...:worry: :cool:

 

Και ένα μπραβο στην Angelina (με το μπουκάλι που πέταξε) για να χαρούμε λιγάκι μέσα σε αυτά που διαβάζουμε εδω...

 

Off Topic : Δεν κάνουμε και ένα topic με κινητά που έχουμε βρει??? :D Όχι δεν έχω βρει τίποτα (αν θέλετε για χαρτονομίσμα, κάτι θα έχω να σας πω...;) )

Link to comment
Share on other sites

Ευτυχώς ακόμη δεν έχω χάσει κινητό, αλλά λίγο έλλειψε στην επίσκεψη μου στην Αθήνα την περίοδο της Comtex.

Είχα πάει για καφέ στο Μαρούσι.

Μέναμε με την κοπέλα μου σε ξενοδοχείο στην Αγ.Κωνσταντίνου.

Γυρνάμε λοιπόν βράδυ και λίγα μέτρα πριν το ξενοδοχείο συνηδειτοποιώ ότι το καινούργιο μου Κ750i δεν είναι στην ζώνη μου!

Φρικάρω! Αρχίζουμε το ψάξιμο στο πεζοδρόμιο μέχρι την Ομόνοια. Μετά στο Μετρό, ρωτάμε τους αστυνομικούς εκεί, στο σταθμαρχείο...τίποτε.

Συνέχεια εν τω μεταξύ έπαιρνα τηλέφωνο από της κοπέλας μου και χτυπούσε!

Είχα τρελλαθεί! Σε κάποια φάση απελπισμένοι γυρνάμε στο ξενοδοχείο καλλώντας συνεχώς όμως το κινητό μήπως...:cry:

Και το θαύμα έγινε!

Μου απαντάει μια κοπέλα! Το είχα ξεχάσει στην καφετέρια στο Μαρούσι.

Προλαβαίνουμε το τελευταίο μετρό, φτάνουμε στην καφετέρια και...να το κινητό με περίμενε εκεί, μέσα στην θήκη του! :heat:

Να'ναι καλά η σερβιτόρα...:O

Πήρα μια τρομάρα όμως...:worry:

Link to comment
Share on other sites

Eμενα δυστιχος μας κλεψαν το σπιτι το πρωι και εχασα το 6600 μου. Απο τοτε το κινητο καθε μερα σχολειο
Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

Πανε 3 χρονια (νομιζω) περιπου που εχασα ενα 7650 ...Ημουν με τη κοπελια μου σε νυχτα κατι παγκακια και καθομασταν και για κακη μου τυχη ειπε κατι θεεικο και με φρικαρε τελειως.οποτε μες τα νευρα μου τραβηξα ενα δεντρακι και καθως εσπασα τον κορμο του επεσε το κινητο απο την τσεπη χωρις να το ακουσω.τωρα πολλοι θα αναρωτηθειτε πως δεν ακουστηκε το τουβλο οταν επεφτε...ελα ντε.στο καπακι φευγω απο το παρκο που ημουν και μεσα σε 2 λεπτα με το που βαζω τα χερια μες το μπουφαν συνειδητοποιω οτι το κινητο λειπει.τρεχω στο παρκακι το κινητο αφαντο.το επερνα τηλ και ειχε κλεισει...ηθελα να σκοτωσω εκεινη την στιγμη οποιον εβλεπα να το ειχε παρει.ειχα 500 μηνυματα της κοπελας μου και καμια 50αρια φωτο .ειχα φαει μια απο τις μεγαλυτερες στεναχωριες.το ειχα παρει 500 ευρω περιπου.Για να τα μαζεψω αυτα τα λεφτα ειχα κανει τρελες οικονομιες στην ηλικια που ημουν.Εν τομεταξυ μισο μηνα πριν το χασω δουλευα για πρωτη φορα για 2 μηνες σε μια εταιρια και εβγαλα 1000 ευρω.χαρες που εκανα με αυτα τα λεφτα αν και μου ειχε βγει η πιστη...δεν τα χαρηκα ομως γιατι με το που το εχασα πηγα και εσκασα αλλα 450 και το ξαναπηρα...
Link to comment
Share on other sites

emena mou eklepsan ena siemens cv65 prin 1.5 xrono !!:) pantos opoios katsei kai diavasei ola ta mnmata se auto to forum tha rixei arketo gelio kai tha ktalavei me posous tropous mporeis na xaseis ena kinito :)
Link to comment
Share on other sites

Ευτυχώς ακόμη δεν έχω χάσει κινητό, αλλά λίγο έλλειψε στην επίσκεψη μου στην Αθήνα την περίοδο της Comtex.

Είχα πάει για καφέ στο Μαρούσι.

Μέναμε με την κοπέλα μου σε ξενοδοχείο στην Αγ.Κωνσταντίνου.

Γυρνάμε λοιπόν βράδυ και λίγα μέτρα πριν το ξενοδοχείο συνηδειτοποιώ ότι το καινούργιο μου Κ750i δεν είναι στην ζώνη μου!

Φρικάρω! Αρχίζουμε το ψάξιμο στο πεζοδρόμιο μέχρι την Ομόνοια. Μετά στο Μετρό, ρωτάμε τους αστυνομικούς εκεί, στο σταθμαρχείο...τίποτε.

Συνέχεια εν τω μεταξύ έπαιρνα τηλέφωνο από της κοπέλας μου και χτυπούσε!

Είχα τρελλαθεί! Σε κάποια φάση απελπισμένοι γυρνάμε στο ξενοδοχείο καλλώντας συνεχώς όμως το κινητό μήπως...:cry:

Και το θαύμα έγινε!

Μου απαντάει μια κοπέλα! Το είχα ξεχάσει στην καφετέρια στο Μαρούσι.

Προλαβαίνουμε το τελευταίο μετρό, φτάνουμε στην καφετέρια και...να το κινητό με περίμενε εκεί, μέσα στην θήκη του! :heat:

Να'ναι καλά η σερβιτόρα...:O

Πήρα μια τρομάρα όμως...:worry:

 

 

Εγώ είχα ξεχάσει το Τ68ι μου που χρησιμοποιούσα μία περίοδο πριν κάνα 6μηνο στα starbucks :P

 

 

Ευτυχώς, πήρα τηλέφωνο και το σήκωσε ένα παιδί εκεί οπότε το πήρα πίσω :)

 

(αν και να το έχανα δεν έτρεχε και τπτ :Ρ τόσο που κάνει πλέον...)

http://card.mygamercard.net/sig/shodangr.jpg

New York, Neeeeeeeeeeeeeeeeeew York!

Link to comment
Share on other sites

Ευτυχώς ακόμη δεν έχω χάσει κινητό, αλλά λίγο έλλειψε στην επίσκεψη μου στην Αθήνα την περίοδο της Comtex.

Είχα πάει για καφέ στο Μαρούσι.

Μέναμε με την κοπέλα μου σε ξενοδοχείο στην Αγ.Κωνσταντίνου.

Γυρνάμε λοιπόν βράδυ και λίγα μέτρα πριν το ξενοδοχείο συνηδειτοποιώ ότι το καινούργιο μου Κ750i δεν είναι στην ζώνη μου!

Φρικάρω! Αρχίζουμε το ψάξιμο στο πεζοδρόμιο μέχρι την Ομόνοια. Μετά στο Μετρό, ρωτάμε τους αστυνομικούς εκεί, στο σταθμαρχείο...τίποτε.

Συνέχεια εν τω μεταξύ έπαιρνα τηλέφωνο από της κοπέλας μου και χτυπούσε!

Είχα τρελλαθεί! Σε κάποια φάση απελπισμένοι γυρνάμε στο ξενοδοχείο καλλώντας συνεχώς όμως το κινητό μήπως...:cry:

Και το θαύμα έγινε!

Μου απαντάει μια κοπέλα! Το είχα ξεχάσει στην καφετέρια στο Μαρούσι.

Προλαβαίνουμε το τελευταίο μετρό, φτάνουμε στην καφετέρια και...να το κινητό με περίμενε εκεί, μέσα στην θήκη του! :heat:

Να'ναι καλά η σερβιτόρα...:O

Πήρα μια τρομάρα όμως...:worry:

eisai polu tuxeros!! sxedon oloi pou vriskoun kinito to kleinoun kai meta to pernoun !! kaneis dn to afhnei anoixto na perimenei mhpos to psaxoun !!

Link to comment
Share on other sites

eisai polu tuxeros!! sxedon oloi pou vriskoun kinito to kleinoun kai meta to pernoun !! kaneis dn to afhnei anoixto na perimenei mhpos to psaxoun !!

lathos kaneis file mou

einai kai merikoi pou epitides afinoun to kinito anoixto giati xeroun oti tha to kaleseis kai otan to sikonoun lene diafores p@@es gia na se pikaroune....

akoune kana 2 xristopanagies kai meta to klinoun:p

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω ότι εξαρτάται από την παιδία του καθενός.

Θα πρέπει θεωρητικά να εφαρμόζεται το "μην κάνεις στους άλλους ότι δεν θα ήθελες να σου κάνουν" και σε περιπτώσεις που κάπου ξεχνάς το κινητό...

Anyway, βοήθησε ο Θεός στην περίπτωσή μου και έπεσα σε καλό άτομο.:)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
1 φορα απο οσο θυμαμαι εχω χασει κινητο κι αυτη η φορα ηταν οταν ημουν νεος ακομα στο στρατο που μου το εφαγαν.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

loipon emena mou eklepsan to kinito ton augousto kati m@lakismena pou ama ta vro tha ta spaso sto ksylo!!!kathos pigaina na rotiso se ena magazi tote gia to kinito mou me stamatane 2 m@lakes kai mou legane kati vlakeies kai se kapoia fasi nte kai kala kati ginete kai mou leei o enas fere mou to kinito sou na paro til ton aderfo mou giati epathe ena dystixima(to kinito epeidi foraga proti fora tzin ligo kollito fenotan kai to eide tote eixa ena 6670kai + oti o typos otan milage gia ton aderfo tou dakryse)kai ego sygkinithika o m@lakas kai leo dn tha sto doso alla tha mou peis ti na steilo ston aderfo sou,autos mou leei ok kai go tou leo entaksei,afou grafo to minima katevenei o allos apo to mixanaki kai mou to voutaei kai opos to krataei pao kai tou to ksanaperno vevea me to pou to epiasa mou leei asto allios paei tin g...ses kai tote ego to afino kai paei to kinito,apo tote exo pei kai orkisti ston eayto mou oti dn prokeite na sygkinitho me kanenan etsi alla oute kai na ksanafiso to kinito mou na xathei eno mporousa na fao ksylo kai na to glytoso
Γραμμη δεξια μετα αριστερα, λιγο πανω δεξια, ενα αλφα και μουτζουρα
Link to comment
Share on other sites

egw to eixa ksexasei se mia kafeteria kai molis girisa pisw gia na to vrw eixe ginei

kapnos!!:!:

http://www.dizpins.com/pinventory/images/dlalphabetpics/wdw_vondrake.jpg

GREEK TORRENTS-http://www.greek-tracker.com/

Link to comment
Share on other sites

Εμένα πάλι, η ιστορία μου δεν είναι και πολύ πρωτότυπη. Το καλοκαίρι, έχασα το αγαπημένο μου Samsung E310 με πολύ περίεργο τρόπο: έμεινε στο παντελόνι μου, το παντελόνι μπήκε στο πλυντήριο, το κινητό δεν το πολυαναζήτησα, έμεινε μέσα. Το χειρότερο όμως ήταν όταν συνειδητοποίησα ότι ο περίεργος ήχος που ακουγόταν μέσα από το πλυντήριο δεν ήταν παρά μόνο το κινητό μου που κάηκε τελείως. Είχε πολλή πλάκα όμως το ότι από το βραχυκύκλωμα, διαλύθηκε σε σημείο που κόλλησε η δόνηση, και σταμάτησε μόνο όταν έβγαλα την μπαταρία! (αυτός ήταν ο περίεργος ήχος)
Link to comment
Share on other sites

Ψυχορραγούσε δεν λες τίποτα! Αφού η δόνηση ήταν συνεχόμενη, όχι διακοπτόμενη! Σε σημείο που παραξενεύτηκα πώς κατάφερε και κράτησε η μπαταρία.
Link to comment
Share on other sites

Εγω πριν δυο χρόνια είχα ενα Ε700 που μετα απο χρήση 11 μηνών παρουσίασε το γνωστό πρόβληματης κάμερας! Το παρέδωσα στην αντιπροσωπία στην Κόρινθο να το στείλουν στα κεντρικά στην Αθήνα για επισκευή εντός εγγύησης. Μου έδωσαν δελτίο παραλαβής, και περίμενα... περασε μια βδομάδα, δύο... άρχισα να ανησυχώ... Πήρα στα κεντρικά αφού εδώ μου τα μασάγανε... Με το ΙΜΕΙ που μου είχαν γράψει στο δελτίο παραλαβής, δεν είχαν παραλάβει συσκευή για επισκευή... Κοίταξα το κουτί, και είχαν γράψει λάθος τον αριθμό στην απόδειξη... Αυτό ήταν... κατάλαβα πως το κινητό είχε χαθεί, αλλα εκ του πονηρού δεν τους το είπα... απαίτησα η το κινητό μου επισκευασμένο, (που και καλά ήταν σε άριστη κατάσταση :p ) η καινούρια συσκευή! Στο μεταξύ ο καιρός πέρναγε και έφτανα στο κλείσιμο του 12μηνου... Έβαλα κάποιον και τους πήρε τηλέφωνο και καλά ώς δικηγόρος μου... έτσι κατάφερα και πήρα μια καινούρια συσκευή με τις ζελατίνες της! Την οποία την πούλησα αμέσως και πήρα με την επιδότηση του συμβολαίου μου το D500 που έχω τώρα!

Το κακό είναι που χάθηκαν οι φωτό που είχα μέσα και πολλές ασπο αυτές τις ήθελα... Αλλα το D 500 δε μου στοίχησε τίποτα έτσι όπως ήρθαν τα πράγματα!

Ξέρω, είμαι τυχερός! :)

CR electronics
Link to comment
Share on other sites

Εγω πριν δυο χρόνια είχα ενα Ε700 που μετα απο χρήση 11 μηνών παρουσίασε το γνωστό πρόβληματης κάμερας! Το παρέδωσα στην αντιπροσωπία στην Κόρινθο να το στείλουν στα κεντρικά στην Αθήνα για επισκευή εντός εγγύησης. Μου έδωσαν δελτίο παραλαβής, και περίμενα... περασε μια βδομάδα, δύο... άρχισα να ανησυχώ... Πήρα στα κεντρικά αφού εδώ μου τα μασάγανε... Με το ΙΜΕΙ που μου είχαν γράψει στο δελτίο παραλαβής, δεν είχαν παραλάβει συσκευή για επισκευή... Κοίταξα το κουτί, και είχαν γράψει λάθος τον αριθμό στην απόδειξη... Αυτό ήταν... κατάλαβα πως το κινητό είχε χαθεί, αλλα εκ του πονηρού δεν τους το είπα... απαίτησα η το κινητό μου επισκευασμένο, (που και καλά ήταν σε άριστη κατάσταση :p ) η καινούρια συσκευή! Στο μεταξύ ο καιρός πέρναγε και έφτανα στο κλείσιμο του 12μηνου... Έβαλα κάποιον και τους πήρε τηλέφωνο και καλά ώς δικηγόρος μου... έτσι κατάφερα και πήρα μια καινούρια συσκευή με τις ζελατίνες της! Την οποία την πούλησα αμέσως και πήρα με την επιδότηση του συμβολαίου μου το D500 που έχω τώρα!

Το κακό είναι που χάθηκαν οι φωτό που είχα μέσα και πολλές ασπο αυτές τις ήθελα... Αλλα το D 500 δε μου στοίχησε τίποτα έτσι όπως ήρθαν τα πράγματα!

Ξέρω, είμαι τυχερός! :)

eleos pantos !! an xanontai kai ta kinita apo ta service !!:) ego akoma kai gia anavatmish na to afhso zhtao na mou dosoun deltio paralavhs!!

Link to comment
Share on other sites

eleos pantos !! an xanontai kai ta kinita apo ta service !!:) ego akoma kai gia anavatmish na to afhso zhtao na mou dosoun deltio paralavhs!!

Φυσικά εννοείται αυτό φίλε μου! Δεν δίνουμε τίποτα για επισκευή δίχως να πάρουμε δελτίο παραλαβής! Ορίστε εγώ θα την πάταγα! Το άσχημο είναι πως στην προσπάθια τους να αποφύγουν να μου δώσουν καινούριασυσκευή, μου έδωσαν πολλές συσκευές άλλων χρηστών (υπήρχαν μέσα φωτογραφίες & τηλεφωνικοί κατάλογοι) τις οποίες μάλλον οι ιδιοκτήτες τους τις είχαν πάει για service στο υποκατάστημα της Κορίνθου... Anyway, εγώ είχα αγοράσει το D 500 και δεν ήθελα αλλουνού συσκευή, απαίτησα ή την δικιά μου επισκευασμένη ή καινούρια συσκευή και μετά απο δυο μήνες ήρθε στα χέρια μου ενα καινούριο Ε 700!

Εδώ υπάρχουν και οι δημοσιεύσεις που είχα κάνει τότε στο section Ε700!:)

CR electronics
Link to comment
Share on other sites

το είχα πάνω στο ταμπλό του αυτοκίνητου και σε μια "περίεργη στροφή ;) " μου έφυγε από το παράθυρο!
opios kataferei kai nikisi tin dunami tis sunithias, exei kataferei ta panta.
Link to comment
Share on other sites

Συνεβη μπροστα μου.Σε καφετερια,χτυπαει το τηλ φιλης.Της λενε κατι,πολυ δυσαρεστο δυστυχως,ασπριζει,της φευγει το κινητο απο το χερι και καταλιγει "αγγιχτο" στο ποτηρι με το παγωμενο τσαι!Αν και κριμα..το "αγγιχτο" και το υπεροχο "γκλουπ" που ακουστηκε την ωρα που επεφτε το κινητο στο,γεματο,ποτηρι ηταν φοβερο...!

Και πριν κατι μερες επισης,στα Attica,δοκιμαζα τζην.Χτυπαει το κινητο μου,τελειωνω και το βαζω ασυναισθητα στην κωλοτσεπη.Περιττο να πω οτι το τηλ βρεθηκε μετα απο πολυυυυυ ωρα στις <ντουλαπες> που εχουν τα τζιν..

http://www.myphone.gr/forum/image.php?type=sigpic&userid=33852&dateline=1200936946

 

 

Εντάξει,το ξέρω οτι είμαι πολύ ωραίο παιδί.Αλλά ηρεμήστε και εσείς λίγο,κορίτσια..

Link to comment
Share on other sites

Emena paidia mou epese ston uponomo!Perpataga sto dromo,to bgazw apo th kwlotseph epeidh xtypouse, mou glistrhse apo to xeri kai tsoup pare to mesa ston uponomo!!!Molis 2 mhnwn!Mou to matiasan!Kai to kalutero den ema8a pote poios mou thlefwnhse ekeinh th stigmh!!!!!!:D
http://www.lottery24.com/img/horoscope/capricorn.gif Αιγόκερως Είσαι???
Link to comment
Share on other sites

Α! Τώρα το θυμήθηκα!

΄Ηταν πριν αρκετά χρόνια, που είχα ενα ΝΟΚΙΑ 8310!

Ηταν καλοκαίρι και πηγαίνοντας σπίτι απο την δουλειά σκέφτηκα να πάρω ενα παγωτάκι να το φάω βλέποντας την ταινία που είχα ενοικιάσει...

Σταματάτω σε ενα περίπτερο (με το κινητό στο χέρι) πάω στο ψυγείο, παίρνω ενα παγωτό αλλα σκέφτηκα πως η υπόλοιπη οικογένεια θα ζήλευε και σκέφτηκα να πάρω σε όλους.

Πήρα λοιπόν 4 παγωτά, και πάψω στον περιπτερά να πληρώσω. Αυτός μου δίνει μια σακουλίτσα και μου λέει ποσο στοιχίζουν. Βάζω τα παγωτά μέσα στην σακούλα, πετάω και το 8310 μέσα για να ελευθερωθούν τα χέρια μου, να βγαλω το πορτοφόλι μου να πληρώσω...

Επιστρέφω σπίτι, πετάω την σακούλα με τα παγωτά στην κατάψυξη και μπαίνω για ενα δροσερό μπανάκι... Βγαίνω, τρώω, καιπάω να αράξω στον καναπέ να δώ την ταινία...

Ξαφνικά παρατηρώ πως είχα πολλή ώρα να ακούσω το κινητό να χτυπάει η να έχω μήνυμα... Αρχίζω να το ψάχνω! Σήκωσα ολο το σαλόνι... Πήγα στο αυτοκίνητο... Τα έβαλα με την μάνα μου (ως συνήθως αυτή τα πληρώνει όλα η καημένη)...

Τελικά πήρα τηλέφωνο απο το σταθερο... Το κινητό καλούσε. Κάποια στιγμή το ακουσα αχνα. Τρέχω στην κουζίνα... αναστάτωσα ολή την κουζίνα... Έβγαλα την κουζινα μηπώς εχει πέσει απο πίσω... Ξαναπήρα, αλλα το κινητό δε χτυπούσε πια... Τέλος πάντων, αφού πέρασε πολλή ώρα και είχαν σπάσει τα νέυρα μου και των δικών μου, είπα να κάτσω να δώ την ταινία και ψάχνω πάλι μετά... Πάω λοιπόν να πάρω το παγωτό μου απο την κατάψυξη και βλέπω το κινητό μου μέσα στην σακούλα... Το καημένο είχε σβήσει...

Το άρπαξα και το έκανα βίδες... Στέγνωσα με σεσουαρ τις πλακέτες του και οταν ξανασυναρμολόγησα δούλεψε...

:D

Πρέπει να κάθησε γύρω στην μιάμιση ώρα μέσα. Το θεώρησα θαυμα πως δούλεψε!:D

CR electronics
Link to comment
Share on other sites

Το πρώτο μου κινητό, http://www.myphone.gr/forum/image/avatars/SE-T20s.gif, Τ20m, το ξέχασα σε μια καφετέρια, φυσικά δεν βρέθηκε ποτέ...

 

To επόμενο κινητό, http://www.myphone.gr/forum/image/avatars/SE-T65.gif, Τ65, πνίγηκε στα βραχάκια του Παράλιου Άστρους..

 

Μετά πήρα ΝΟΚΙΑ και σταμάτησε η γκαντεμιά... :p

Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

Εγω παλι εκανα την μ@λακια, στην 2α γυμνασιου και αφησα το nokia 3410 μου στο μπουφαν. Εννοειται οτι τα 'καλα παιδια' του σχολειου δεν το πηραν, τι τα περασατε για κωλοπαιδα? :whistle: Απο τοτε δεν εχω ξαναχασει συσκευη.
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...