Jump to content

[Ρολόι] Motorola 360


blade_
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 647
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Τα video που βλεπω, οπου λες navigate to ... και σου κανει πλοηγηση απο το ρολοι δεν παιζει;

Οσες φορες το κανω μου κανει απλα google search και δεν ανοιγει καποια εφαρμογη να κανει πλοηγηση.

Link to comment
Share on other sites

Τα video που βλεπω, οπου λες navigate to ... και σου κανει πλοηγηση απο το ρολοι δεν παιζει;

Οσες φορες το κανω μου κανει απλα google search και δεν ανοιγει καποια εφαρμογη να κανει πλοηγηση.

 

Ναι, πρέπει όμως να είσαι συνδεδεμένος με το κινητό, να είσαι εντός εμβέλειας του BT.

Google Pixel 5
Link to comment
Share on other sites

Ολα αυτα ισχυουν.

Και τα data ειναι ανοιχτα παντα και συνδεδεμενο με το κινητο ειναι.

Πλοηγηση δεν μπορω να κανω απο το ρολοι με φωνητικες οδηγιες.

Το εχει κανει κανεις;

Μηπως η εντολη που δινω ειναι λαθος;

Link to comment
Share on other sites

Λες την εντολή που θες, πχ take me home και μετά σε προτρέπει στο τηλέφωνο για να αποφασίσεις ποια, απο τις προτεινόμενες, διαδρομές θέλεις.
Google Pixel 5
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά δόνηση έχει παιδιά όταν έρχεται μήνυμα σε viber facebook;

 

Όχι το δικό μου δε δονηθηκε ποτέ. Επίσης οπότε ήθελε δεν έδινε ειδοποιήσεις για εισερχομενες. Μέχρι που πήρε πόδι γιατί το Android Ware είναι της πλακας (το ρολόι σαν design όμως πολύ μπροστά από οτιδήποτε)...

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον το εχω στα χερια μου και εγω εδω και καποιες μερες. Αρκετα ποιοτικο και ομορφο το μαυρο που εχω. Το γεγονος οτι οι εντολες ειναι μονο στα αγγλικα ειναι ενα μειον. Στο μελλον οπως διαβασα η Google θα προσθεσει τα Ελληνικα και τοτε πιστευω θα απογειωθει η χρηση του. Δονηση μεχρι στιγμης εχουν οι εφαρμογες της Google οπως πχ το gmail αρα δεν ειναι θεμα του android wear αλλα των εφαρμογων(facebook, viber κτλ) και πιστευω οτι αυτο θα λυθει συντομα. Τελος η μπαταρια τις πρωτες μερες που το σκαλιζα εφτανε για μια μερα. Τωρα με νορμαλ χρηση και με το ambient mode στο off κραταει περιπου 2 μερες.

Nokia 5800-> LG Αrena km900-> Samsung Galaxy S-> Nokia Lumia 820-> Sony Xperia Z2-> Samsung Galaxy A5(2017)-> Xiaomi Mi A1

iPad mini-> iPad Air 2

Sony Smartwatch2-> Moto 360-> Xiaomi mi Band 2-> Xiaomi Mi Band 3-> Xiaomi Amazfit Bip

Link to comment
Share on other sites

Μήπως έχεις το google now στο κινητό στα Ελληνικά;

 

ναι, στα ελληνικα ειναι, αλλα οταν λεω music πχ, θα ανοιξει κανονικα τον player

 

----- προσθήκη μηνύματος 2 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Λοιπον το εχω στα χερια μου και εγω εδω και καποιες μερες. Αρκετα ποιοτικο και ομορφο το μαυρο που εχω. Το γεγονος οτι οι εντολες ειναι μονο στα αγγλικα ειναι ενα μειον. Στο μελλον οπως διαβασα η Google θα προσθεσει τα Ελληνικα και τοτε πιστευω θα απογειωθει η χρηση του. Δονηση μεχρι στιγμης εχουν οι εφαρμογες της Google οπως πχ το gmail αρα δεν ειναι θεμα του android wear αλλα των εφαρμογων(facebook, viber κτλ) και πιστευω οτι αυτο θα λυθει συντομα. Τελος η μπαταρια τις πρωτες μερες που το σκαλιζα εφτανε για μια μερα. Τωρα με νορμαλ χρηση και με το ambient mode στο off κραταει περιπου 2 μερες.

 

εγω παντως οταν λεω "καιρος" μου βγαζει κανονικα τον καιρο στην περιοχη που βρισκομαι.

το ιδιο συμβαινει οταν λεω "weather"

Link to comment
Share on other sites

εγω παντως οταν λεω "καιρος" μου βγαζει κανονικα τον καιρο στην περιοχη που βρισκομαι.

το ιδιο συμβαινει οταν λεω "weather"

 

Χα, αυτο με τον καιρο θα το δοκιμασω. Παντως απο χθες εχει δονηση και στις ειδοποιησεις του Facebook πλεον. ;)

Αα, επισης σημερα εκλεισα 2 μερες με την μπαταρια του. Μολις τωρα το εβαλα στην βαση με 21%. Μαλλον εστρωσε και η μπαταρια!

Edited by nickmostro

Nokia 5800-> LG Αrena km900-> Samsung Galaxy S-> Nokia Lumia 820-> Sony Xperia Z2-> Samsung Galaxy A5(2017)-> Xiaomi Mi A1

iPad mini-> iPad Air 2

Sony Smartwatch2-> Moto 360-> Xiaomi mi Band 2-> Xiaomi Mi Band 3-> Xiaomi Amazfit Bip

Link to comment
Share on other sites

Να φανταστώ ότι κάνεις ελάχιστη χρήση για να βγάζεις δύο μέρες οι υπόλοιποι βγάζουν μια.

(σχεδόν) πάντα φιλικά, Αλέξης

Apple iPhone 12 Pro 256GB Gold + Apple iPhone 7 Plus 128GB Gold + Xiaomi Redmi 4X Dual sim Black + Apple Watch Series 3

Link to comment
Share on other sites

Να φανταστώ ότι κάνεις ελάχιστη χρήση για να βγάζεις δύο μέρες οι υπόλοιποι βγάζουν μια.

To μονο που κανω ειναι να το κλεινω το βραδυ ενα 8ωρο οταν πεφτω για υπνο. Τωρα αν εννοεις ελαχιστη χρηση το οτι δεν παιζω παιχνιδια ξερω γω, τι να πω..

Nokia 5800-> LG Αrena km900-> Samsung Galaxy S-> Nokia Lumia 820-> Sony Xperia Z2-> Samsung Galaxy A5(2017)-> Xiaomi Mi A1

iPad mini-> iPad Air 2

Sony Smartwatch2-> Moto 360-> Xiaomi mi Band 2-> Xiaomi Mi Band 3-> Xiaomi Amazfit Bip

Link to comment
Share on other sites

Αν διαβάσεις το θέμα θα δεις ότι όλοι μια μέρα βγάζουν.

(σχεδόν) πάντα φιλικά, Αλέξης

Apple iPhone 12 Pro 256GB Gold + Apple iPhone 7 Plus 128GB Gold + Xiaomi Redmi 4X Dual sim Black + Apple Watch Series 3

Link to comment
Share on other sites

Αν διαβάσεις το θέμα θα δεις ότι όλοι μια μέρα βγάζουν.
Εχω διαβασει ολες τις σελιδες φιλε μου και πραγματικα δεν εχω λογο να πω ψεμματα, αλλωστε τι θα κερδισω? Και εγω πριν το αγορασω το θεμα της μια μερας με απασχολουσε αλλα τελικα μετα την αναβαθμιση φαινεται να εστρωσε.

Nokia 5800-> LG Αrena km900-> Samsung Galaxy S-> Nokia Lumia 820-> Sony Xperia Z2-> Samsung Galaxy A5(2017)-> Xiaomi Mi A1

iPad mini-> iPad Air 2

Sony Smartwatch2-> Moto 360-> Xiaomi mi Band 2-> Xiaomi Mi Band 3-> Xiaomi Amazfit Bip

Link to comment
Share on other sites

Προφανώς και δεν σε αμφισβητώ. Αν το επαληθεύσουν και άλλοι χρήστες θα είναι ένα πολύ θετικό γεγονός.

(σχεδόν) πάντα φιλικά, Αλέξης

Apple iPhone 12 Pro 256GB Gold + Apple iPhone 7 Plus 128GB Gold + Xiaomi Redmi 4X Dual sim Black + Apple Watch Series 3

Link to comment
Share on other sites

Προφανώς και δεν σε αμφισβητώ. Αν το επαληθεύσουν και άλλοι χρήστες θα είναι ένα πολύ θετικό γεγονός.

Aν δεις και καποια πιο προσφατα reviews στο youtube θα το διαπιστωσεις και εσυ! :)

Nokia 5800-> LG Αrena km900-> Samsung Galaxy S-> Nokia Lumia 820-> Sony Xperia Z2-> Samsung Galaxy A5(2017)-> Xiaomi Mi A1

iPad mini-> iPad Air 2

Sony Smartwatch2-> Moto 360-> Xiaomi mi Band 2-> Xiaomi Mi Band 3-> Xiaomi Amazfit Bip

Link to comment
Share on other sites

Προφανώς και δεν σε αμφισβητώ. Αν το επαληθεύσουν και άλλοι χρήστες θα είναι ένα πολύ θετικό γεγονός.

Αν δεν 'εχεις πολλές κλήσεις τις βγάζει τις δυο ημέρες.

Τύχη είναι, όταν η ικανότητα συναντά την ευκαιρία

Για αποφυγή παρεξηγήσεων το όνομά μου είναι Αντώνης

Link to comment
Share on other sites

Για την μπαταρία να ξέρετε ότι παίζει μεγάλο ρόλο και τι face ρολόι έχετε. Γενικά τα default της Motorola κρατάνε περισσότερο..
Link to comment
Share on other sites

Διάβασα όλα τα post εδώ, έκανα και αναζήτηση να δω αν υπάρχει κάποιος pdf ή doc reader για Android Wear αλλά βρήκα μόνο έναν txt reader. Ξέρετε αν υπάρχει κάτι;

spacer.png
Model: OnePlus 8T Lunar Silver 12/256 (kebab)
ROM: OxygenOS v11.0.11.11.KB05AA (Android 11)
Mods: Magisk v23 + Riru + LSPosed
Recovery: TWRP 3.5.2_11

Link to comment
Share on other sites

Αν διαβάσεις το θέμα θα δεις ότι όλοι μια μέρα βγάζουν.

 

Απενεργοποιησε το ambient mode για αυτό.

ΑΙΕΝ ΥΨΙΚΡΑΤΕΙΝ

Pocophone F1 // iPhone X // Nokia N9 64GB

Link to comment
Share on other sites

Τώρα πια κατέχω και τα δυο χρώματα το ΜΟΤΟ 360 και μπορώ να πω ότι το γκρι μου αρέσει περισσότερο.

Πάντως χωρίς ΜΟΤΟ δεν μένω.

Τύχη είναι, όταν η ικανότητα συναντά την ευκαιρία

Για αποφυγή παρεξηγήσεων το όνομά μου είναι Αντώνης

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...