Jump to content

Moto X (έκδοση 2014)


eleco
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μολις ειδα το μηνυμα του dkampi και την κατεβαζει και το δικο μου τωρα

 

Μολις ειδα εγω το δικο σου,ηρθε και σε εμενα...αλυσιδα πρεπει να πηγαινει

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Καλησπέρα και πάλι, τι εννοείς ποια έκδοση; ΧΤ1092 είναι το μοντέλο της συσκευἠς

Αυτο εννοουσα(το μοντέλο της συσκευἠς),συγνωμη απο εκτεταμενη ταχυτητα και κοιτουσα και αλλα εκεινη την στιγμη.:):):):)

Link to comment
Share on other sites

Μάγκες τι λέει πως ρολλαρει;;πείτε εντυπώσεις!!

Samsung Omnia windows mobile 6.0, Iphone 3gs, Iphone 5, Moto X 2014, Motorola Nexus 6, NVIDIA shield tablet 16GB,Huawei Nexus 6p, Pixel C, NVIDIA SHIELD TV(2017), Google Pixel 2 XL, Google Pixel 4 XL,

και τώρα Samsung NOTE 20 ULTRA 5G.

Link to comment
Share on other sites

Μάγκες τι λέει πως ρολλαρει;;πείτε εντυπώσεις!!

Φαίνεται ένα κλικ πιο γρήγορο. Το doze δούλεψε πάντως κανονικά ένα 2ωρο που δεν το χρησιμοποίησα, flat line κανονικά.

Link to comment
Share on other sites

και εμενα μου φαινεται οτι παει καλα

 

----- προσθήκη μηνύματος 20 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

παιδια δεν εχει ΚΑΘΟΛΟΥ bloat. μιλαμε 43 εφαρμογες εχει ΛΟΛ....σε συγκριση η λολλι ειχε 137

All it takes is a swipe...
Link to comment
Share on other sites

Ολα καλα με την νεα εκδοση και σε εμενα,απλα μερικα πραγαματα που ειχα με την λολιποπ δεν τα εχω ή δεν τα βρισκω οπως:

1.Οταν εχω τα δεδομενα δεν μου γραφει πλεον επανω το εικονιδιο με το σημα 4G

2.Δεν μου εχει την επιλογη του παροχου να φενεται επανω πχ.πριν ειχα μονιμος τον παροχο μου cosmote gr επανω αριστερα πλεον δεν ηπαρχει αυτη η επιλογη πουθενα ή δεν την βρισκω εγω.

3.Η επιλογη που ειχε το moto οταν ειμαι στην οικια πλεον δεν υπαρχει ή δεν την βρισκω εγω.

Οποιος γνωριζει κατι απο αυτα ας ενημερωσει,κατα αλλα μια χαρα σε θεμα αυτονομιας ποια.:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Μόλις μου ήρθε και εμένα 884 mb έκανα εγώ αναζήτηση δεν έγινε αυτόματα με ειδοποίηση.θα γράψω τις εντυπώσεις μου λογικά σε δύο μερουλες να του βγάλω το λάδι σε όλα τα επίπεδα.πάντως αυτό το κινητό παίδες είναι τρομερό πραγματικά φοβερό τηλέφωνο.
Link to comment
Share on other sites

Δε θα περιμένω καθόλου το κινητό έγινε τουλάχιστον 2 κλικ πιο γρήγορο και πλέον είναι δυναμητης.ούτε ένα κόλλημα δε παρατήρησαν.το 4g φεναιτε κανονικά επειδή κάποιος ειπε ότι δε φενεται.το doze σούπερ τι να πω εντυπωσιακό
Link to comment
Share on other sites

πεταει παιδια, ηδη φαινεται μεγαλη διαφορα και στην αποκριση και στην μπαταρια. Αρε μοτο επρεπε να ειχε μια sd....
All it takes is a swipe...
Link to comment
Share on other sites

Οντως παιδια εχουν κανει καλη δουλεια με το νεο update ολα ρολοι μεχρι στιγμης,και το σημα 4G που ειχα αναφερει πιο πανω εμφανιστηκε απλα εκανα μια επανεκκινηση και εμφανιστηκε ολα καλα μεχρι στιγμης.
Link to comment
Share on other sites

Σφαίρα πάει λέμε! Είναι κρίμα που ένα χρόνο τώρα η Motorola είχε χαντακωσει το κινητό με την 5 και 5.1.

Αν είχε έρθει 1 μέρα πιο νωρίς η αναβάθμιση παίζει να μην είχα παραγγείλει το Nexus 6p.

 

Το μόνο bug που μου έκανε δύο φορές σήμερα, είναι ότι σταμάτησε ξαφνικά να παίζει μουσική το poweramp εκεί που άκουγα. Είχε κλείσει η εφαρμογή τελείως.

Link to comment
Share on other sites

Παιδια η νεα εκδοση τρομερη ηρθε χθες! Γερμανικο 32αρι! Μου εβγαλε 2000 πανω στο antutu ειναι οντως πιο γρηγορη και στην χρηση...μονο bug που εχω παρατηρησει ειναι στο τηλ οταν μιλαω και μαυριζει η οθονη απο τον αισθητηρα οταν το παιρνω απο το αυτι μου η οθονη δεν αναβει παλι εκτος και αν το κλεισει ο αλλος...η αναβει μετα απο αρκετη ωρα...και το power δεν την επαναφερει..αυτο..κατα τα αλλα τα σπαει!
Link to comment
Share on other sites

Η συσκευή είναι nexus (με active display) και με τον νόμο πλέον μετά την αφαίρεση του μικρού bloat. Πολύ θετικές οι πρώτες εντυπώσεις. Δε θα βιαστώ να βγάλω συμπέρασμα διότι στην 5.1 την πάτησα.
Link to comment
Share on other sites

Η συσκευή είναι nexus (με active display) και με τον νόμο πλέον μετά την αφαίρεση του μικρού bloat. Πολύ θετικές οι πρώτες εντυπώσεις. Δε θα βιαστώ να βγάλω συμπέρασμα διότι στην 5.1 την πάτησα.

 

Δεν έχει moto display πλέον? Το wave πάπαλα?..:wacko:

Google Pixel 5
Link to comment
Share on other sites

Δεν έχει moto display πλέον? Το wave πάπαλα?..:wacko:

 

Εχει ! Μαλλον εννοει οτι αμα απενεργοποιησεις το moto display,ειναι σαν nexus

Link to comment
Share on other sites

Που πήγε και το έκρυψε η Google!!!

Για όσους το ψάχνουν...

https://images.tapatalk-cdn.com/15/12/18/3ee2dd4a62710a8a822f6793f6b3dc17.jpg

Link to comment
Share on other sites

Να κάνω μια ερώτηση γιατί όταν κάνω επαννεκινηση όταν ανοίγει μου λέει βελτιστοποίηση εφαρμογών? Και παρατηρώ ένα lug όταν είμαι στο fb και κάνω σκρολ πάνω Κάτο.στον browser όχι στη εφαρμογή.επίσης τα booster στυλ 360 security κάνουν δουλειά όντως?
Link to comment
Share on other sites

Να κάνω μια ερώτηση γιατί όταν κάνω επαννεκινηση όταν ανοίγει μου λέει βελτιστοποίηση εφαρμογών? Και παρατηρώ ένα lug όταν είμαι στο fb και κάνω σκρολ πάνω Κάτο.στον browser όχι στη εφαρμογή.επίσης τα booster στυλ 360 security κάνουν δουλειά όντως?

 

Έχεις κάνει καθαρή εγκατάσταση της marshmallow; Αν όχι κάνε ένα back up ότι νομίζεις εσύ, μετά clear cache, μετά factory reset και δε θα έχεις ίχνος lag. Όσο για το fb.... Δεν είναι και η πιο καλοστημένη εφαρμογή για να είναι μέτρο σύγκρισης.

Link to comment
Share on other sites

Έχεις κάνει καθαρή εγκατάσταση της marshmallow; Αν όχι κάνε ένα back up ότι νομίζεις εσύ, μετά clear cache, μετά factory reset και δε θα έχεις ίχνος lag. Όσο για το fb.... Δεν είναι και η πιο καλοστημένη εφαρμογή για να είναι μέτρο σύγκρισης.

 

Ευχαριστώ. Καθαρή έχω κάνει εγκατάσταση.θα κάνω ότι μου ειπες.πιστεύεις ότι χρειάζεται ένα booster?

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Moto X (έκδοση 2014)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...