Jump to content

BlackBerry PassPort


gatokefalo
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αν έβγαζε νέο μοντέλο με αυτό το form factor με android και την οθοναρα αυτή θα το αγόραζα όσο και να έκανε. Αυτή η οθόνη έχει σχεδόν το φάρδος που έχει μια 6.8 " κρατώντας την κάθετα.

 

ετσι,ας εβγαζε το Passport 2 οπως το εγραψες.....:mad:

samsung-galaxy-s23-s23-ultra-enterprise-edition.jpg.webp

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

ακόμα πάντως και γω, που έχω μεγάλο σωματότυπο και χέρι, νομίζω ότι το 6" ή το 6,κάτι" είναι κάπως οριακό για τηλέφωνο. Να μπορείς να το κρατήσεις με το ένα χέρι και να χωράει και σε κάποια τσέπη, άντε οριακά σε κάποιο μικρό τσαντάκι.

 

εννοείται ότι θα το χρησιμοποιούμε με τα 2 χέρια, αλλά μην είναι και τελείως αστείο όταν το κρατάμε για κλήση. Αν και με ένα bluetooth δεν υπάρχουν τέτοια θέματα...

 

Πάντως και το πληκτρολόγιο του SE είναι σκέτη απόλαυση.

Link to comment
Share on other sites

ετσι,ας εβγαζε το Passport 2 οπως το εγραψες.....:mad:

Δυστυχώς προχθές διάβασα ότι κλείνει το δικό της εργοστάσιο παραγωγής οπότε χλωμό το βλέπω να της βγάλει η TCL ένα τόσο πολύπλοκο τηλέφωνο σε form factor.

 

Send by Asus Zenfone 2 551ML (2.3 Ghz/4GB/Dual SIM Active) με tapatalk.

Powered by Cosmote Unlimited + Extrasim, Vodafone Red Unlimited + I4S + Vodafone Red 3 + VDSL 100 ,  F2G. 

Link to comment
Share on other sites

 

Ποιό ευρωπαϊκό κατάστημα το έχει 350 ευρώ ?

 

Στο ευρωπαϊκό τους Store

Link to comment
Share on other sites

Έπεσε και άλλο ή τιμή. Ξεπούλημα ότι έχει μείνει στο στοκ.

 

Send by Asus Zenfone 2 ZE551ML (2.3 Ghz/4GB/Dual SIM Active) with tapatalk.

Powered by Cosmote Unlimited + Extrasim, Vodafone Red Unlimited + I4S + Vodafone Red 3 + VDSL 100 ,  F2G. 

Link to comment
Share on other sites

330 το Silver ,270 το Μαυρο.....

 

για καποιον που το θελει για τη δουλεια του (πολλα mail,τηλεφωνα,SMS κ.λ.π) ειναι καλη ευκαιρια ! Σαν τη διαχειριση του HUB δεν υπαρχει !

Edited by kek

samsung-galaxy-s23-s23-ultra-enterprise-edition.jpg.webp

Link to comment
Share on other sites

Γι αυτά ακριβώς το θέλω και γω αλλά να μπορούμε να έχουμε και ένα viber και καμιά πλοήγηση.

Πραγματικά θεωρώ πως θα πέσει και άλλο η τιμή του καθώς ακόμα και το ελάχιστο στοκ που διαβάζω ότι υπάρχει δύσκολα θα φύγει χωρίς εφαρμογές.

Εγώ που έχω windows phone δε θα γκρινιάζω πολύ αλλά όλοι οι άλλοι;;

Link to comment
Share on other sites

Viber δε ξερω....για πλοηγηση εχει το ΒΒ store εφαρμογες αλλα κι απο android εγω δουλευα το Sygic

samsung-galaxy-s23-s23-ultra-enterprise-edition.jpg.webp

Link to comment
Share on other sites

Εγώ έχω το Μαύρο ένα χρονο και πήρα και το SE από το amazon Γερμανίας 375€ πριν λίγο καιρό! Η συσκευή είναι ότι καλύτερο υπάρχει και ας είναι δύο ετών μοντέλο, ενός έτους το SE. Τα χαρακτηριστικά του και σήμερα δεν τα βρίσκεις ποιο φθηνά εύκολα 3mb ram, 32mb μνήμη, 13mp camera, 3450mha μπαταρία και 453pixel ανάλυση οθόνης. Οι εφαρμογές από την ΒΒ είναι πολύ καλές και δουλεύουν ρολόι. Όσο για το viber η έκδοση 5·65 λειτουργη τέλεια από android, και το Facebook και twitter αυτα που εχει η συσκευή λειτουργούν άψογα απλός μην ανανεωσετε σε νέα έκδοση μεινεται σε αυτή που έχει η συσκευή. Το facebook από τον web browser επίσης λειτουργεί μία χαρά. Στο ΒΒ υπάρχουν και άλλες εφαρμογές για Instagram και στο κατάστημα της Amazon που υπάρχει στην συσκευή υπάρχουν πολλές εφαρμογές android πόυ λειτουργούν άψογα. Όποιος πάλι θέλει όλες τις android εφαρμογές μπορεί με τη μέθοδο cobalt πολυ εύκολα να πέραση και το Google store! Η συσκευή είναι τέλεια από όλες τις απόψεις ποιότητα κατασκευής που δε δε συναντήσεις πουθενά αλλού. Εμφάνιση που τραβάει τα βλέμματα ειδικά το SE είναι σαν κόσμημα! Οθόνη εκπληκτική, πληκτρολόγιο μοναδικό, στερεοφωνικός ήχος απίστευτος, μπαταρία που κρατάει δύο μέρες όπως τα παλιά νοκια! Δεν κολαει ποτέ δεν λακάρι δεν μαζεύει ιοιους! Το λειτουργικό είναι εύκολο και γρηγορο με απίστευτη ευκολία. Αξίζει κάθε ευρώ που θα δοσει κανεις!
Link to comment
Share on other sites

Εγώ έχω το Μαύρο ένα χρονο και πήρα και το SE από το amazon Γερμανίας 375€ πριν λίγο καιρό! Η συσκευή είναι ότι καλύτερο υπάρχει και ας είναι δύο ετών μοντέλο, ενός έτους το SE. Τα χαρακτηριστικά του και σήμερα δεν τα βρίσκεις ποιο φθηνά εύκολα 3mb ram, 32mb μνήμη, 13mp camera, 3450mha μπαταρία και 453pixel ανάλυση οθόνης. Οι εφαρμογές από την ΒΒ είναι πολύ καλές και δουλεύουν ρολόι. Όσο για το viber η έκδοση 5·65 λειτουργη τέλεια από android, και το Facebook και twitter αυτα που εχει η συσκευή λειτουργούν άψογα απλός μην ανανεωσετε σε νέα έκδοση μεινεται σε αυτή που έχει η συσκευή. Το facebook από τον web browser επίσης λειτουργεί μία χαρά. Στο ΒΒ υπάρχουν και άλλες εφαρμογές για Instagram και στο κατάστημα της Amazon που υπάρχει στην συσκευή υπάρχουν πολλές εφαρμογές android πόυ λειτουργούν άψογα. Όποιος πάλι θέλει όλες τις android εφαρμογές μπορεί με τη μέθοδο cobalt πολυ εύκολα να πέραση και το Google store! Η συσκευή είναι τέλεια από όλες τις απόψεις ποιότητα κατασκευής που δε δε συναντήσεις πουθενά αλλού. Εμφάνιση που τραβάει τα βλέμματα ειδικά το SE είναι σαν κόσμημα! Οθόνη εκπληκτική, πληκτρολόγιο μοναδικό, στερεοφωνικός ήχος απίστευτος, μπαταρία που κρατάει δύο μέρες όπως τα παλιά νοκια! Δεν κολαει ποτέ δεν λακάρι δεν μαζεύει ιοιους! Το λειτουργικό είναι εύκολο και γρηγορο με απίστευτη ευκολία. Αξίζει κάθε ευρώ που θα δοσει κανεις!

 

Όπως τα λες είναι καπετάνιο!!

 

----- προσθήκη μηνύματος 9 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Η μόνη ένσταση που έχω σε αυτά που λέει ο καπετάνιος είναι η μπαταρία που εμένα κρατάει πάνω κάτω 20 ώρες (με το Ζ30 ειχα περίπου μιάμιση μέρα) και στα ηχεία που επίσης στο Ζ30 ήταν ανώτερα

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας παίδες 2 πολύ απλές πληροφορίες θα θελα να μάθω γι αυτό το τηλέφωνο..1ο αν το fb messenger δουλεύει ικανοποιητικα και 2ο αν κάνει videocalls είτε μέσω viber η έστω Skype (δυστυχώς είναι εργαλεία της δουλειάς μου) αν με καλύπτει σε αυτά τα δύο θα το αγοράσω άμεσα...σας ευχαριστώ εκ των προτέρων :)
Link to comment
Share on other sites

Παιδια ξερει κανεις αν οι εφαρμογες του android σε συγκριση με το ζ30 τρεχουν σωστα στο passport?? Στο z30 αν και ωραια συσκευη laggaroun κααι κανουν reload ι εφαρμογες του android...Παιζουν τετοια bugs και στο passport ή τα καταφερνει καλυτερα λογω hardware?
Link to comment
Share on other sites

Παιδια ξερει κανεις αν οι εφαρμογες του android σε συγκριση με το ζ30 τρεχουν σωστα στο passport?? Στο z30 αν και ωραια συσκευη laggaroun κααι κανουν reload ι εφαρμογες του android...Παιζουν τετοια bugs και στο passport ή τα καταφερνει καλυτερα λογω hardware?

 

Έχω το Passport SE εδώ και 3 περίπου εβδομάδες. Οι android εφαρμογές λειτουργούν πολύ καλά. Δεν λέω άψογα γιατί ένα ελάχιστο lag υπάρχει. Ελάχιστο όμως. Reload δεν μου έχουν κάνει. Χρησιμοποιώ κυρίως Instagram, Viber, Pinterest, Flipboard και κάποιες άλλες ακόμα.

Σίγουρα δεν λειτουργούν τόσο άψογα όσο οι native εφαρμογές μια και το ΒΒ είναι σεταρισμένο να χρησιμοποιεί μόνο τους 2 από τους 4 πυρήνες του για android εφαρμογές.

Την δουλειά τους πάντως την κάνουν μια χαρά.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους! Εδώ και 3-4 μέρες η συσκευουλα κάνει το εξής απίστευτο. Όταν είναι πολλές ώρες ανενεργή και πας να το ανοίξεις είναι κολλημένο και παρόλο που πατάς το power on δεν κάνει τίποτα!! Πρέπει να το πατήσω παρατεταμενα και να κλείσει η συσκευη τελείως και να το κάνεις εκκίνηση πάλι. Έχει κανείς ιδέα τι είναι αυτά τα νούμερα που κάνει ;;

 

Sent from my SM-N910F using Tapatalk

Κανείς ;;; Βοήθεια σε αυτό ;;

 

Sent from my SM-N910F using Tapatalk

http://mice.re4ction.org/wp-content/uploads/2015/10/asusrog.jpg

Το τέρας μου: ASUS ROG GL752VW T4108D Core i7 6700HQ / 4x 2.60GHz / NVIDIA GeForce GTX 960M / 8GB DDR4 / SSD 850 EVO mSATA 250GB

Link to comment
Share on other sites

Το έχεις σε θήκη;

 

Δοκίμασε backup και restore να δεις αν στρώσει..

Το έχω σε θήκη αλλά τι σχέση έχει αυτό ;;;

 

Το restore θέλω να το αποφύγω γιατί έχω πολλά στο τηλέφωνο...

 

Sent from my SM-N910F using Tapatalk

http://mice.re4ction.org/wp-content/uploads/2015/10/asusrog.jpg

Το τέρας μου: ASUS ROG GL752VW T4108D Core i7 6700HQ / 4x 2.60GHz / NVIDIA GeForce GTX 960M / 8GB DDR4 / SSD 850 EVO mSATA 250GB

Link to comment
Share on other sites

Το έχω σε θήκη αλλά τι σχέση έχει αυτό ;;;

 

Το restore θέλω να το αποφύγω γιατί έχω πολλά στο τηλέφωνο...

 

Sent from my SM-N910F using Tapatalk

 

Σε κάποιο passport που είχα θυμάμαι, είχε μαζευτεί σκόνη στο power button και καθώς το πίεζε μια σκληρή θήκη που είχα, κατόπιν του πατήματός μου για να κλειδώσει, αυτό έμενε κάτω και έκανε συνέχεια boot loop, καθώς έμενε πατημένο από τη θήκη μέσα. Μέχρι να πάρω χαμπάρι τι είχε, νόμισα πως έφταιγε το λειτουργικό και του έκανα 2 restore... όταν αφαίρεσα τη θήκη το κατάλαβα..

Τσέκαρέ το να δεις.

Link to comment
Share on other sites

Σε κάποιο passport που είχα θυμάμαι, είχε μαζευτεί σκόνη στο power button και καθώς το πίεζε μια σκληρή θήκη που είχα, κατόπιν του πατήματός μου για να κλειδώσει, αυτό έμενε κάτω και έκανε συνέχεια boot loop, καθώς έμενε πατημένο από τη θήκη μέσα. Μέχρι να πάρω χαμπάρι τι είχε, νόμισα πως έφταιγε το λειτουργικό και του έκανα 2 restore... όταν αφαίρεσα τη θήκη το κατάλαβα..

Τσέκαρέ το να δεις.

Μα εμένα δε κάνει bootloop. Μετά από ώρα αχρησιασ μέσα στην τσάντα παω να το πατήσω να ανοίξει ή κάποιος με καλεί και είναι κολλημένο μαυρη οθόνη και πρέπει ή να πατήσω ενα πλαινο κουμπί να βγει ο assistant ή να κάνω επανεκκινηση..

 

Sent from my SM-N910F using Tapatalk

http://mice.re4ction.org/wp-content/uploads/2015/10/asusrog.jpg

Το τέρας μου: ASUS ROG GL752VW T4108D Core i7 6700HQ / 4x 2.60GHz / NVIDIA GeForce GTX 960M / 8GB DDR4 / SSD 850 EVO mSATA 250GB

Link to comment
Share on other sites

Μα εμένα δε κάνει bootloop. Μετά από ώρα αχρησιασ μέσα στην τσάντα παω να το πατήσω να ανοίξει ή κάποιος με καλεί και είναι κολλημένο μαυρη οθόνη και πρέπει ή να πατήσω ενα πλαινο κουμπί να βγει ο assistant ή να κάνω επανεκκινηση..

 

Sent from my SM-N910F using Tapatalk

 

Πατώντας όταν είναι κλειδωμένο με σβηστή την οθόνη το πληκτρο U, ξεκλειδώνει;

Αν ναι, το power button σου δεν κάνει καλή επαφή, αλλιώς δοκίμασε ένα restore, δεν υπάρχει άλλη επιλογή για δοκμή..

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Επανέρχομαι μετά από 20 μήνες με το Silver Edition αυτή την φορά

 

Ποιο είναι το τελευταίο OS?

Αν κάποιος έχει όρεξη ας μας πει τι έχει αλλάξει μέσα σε αυτό το διάστημα

 

ps

Είναι κουκλί, τέλος.- :p

ⓜⓘⓚⓔ ✈︎ Everything you can imagine is real [P²]
Link to comment
Share on other sites

Επανέρχομαι μετά από 20 μήνες με το Silver Edition αυτή την φορά

 

Ποιο είναι το τελευταίο OS?

Αν κάποιος έχει όρεξη ας μας πει τι έχει αλλάξει μέσα σε αυτό το διάστημα

 

ps

Είναι κουκλί, τέλος.- :p

 

Αν και μετά το goodbye από την blackberry δεν με βλέπω να επανέρχομαι στο passport το silver είναι πραγματικά ένα από τα πιο όμορφα κινητά τα τελευταία 3 χρόνια που έχω δει.

Κρίμα ένα τέτοιο κόσμημα να πηγαίνει σταδιακά προς το τέλος του.

Να το χαρείς.

Link to comment
Share on other sites

Αν και μετά το goodbye από την blackberry δεν με βλέπω να επανέρχομαι στο passport το silver είναι πραγματικά ένα από τα πιο όμορφα κινητά τα τελευταία 3 χρόνια που έχω δει.

Κρίμα ένα τέτοιο κόσμημα να πηγαίνει σταδιακά προς το τέλος του.

Να το χαρείς.

Δυστυχώς φίλε έχει παίζεται τέλος του. Θα ήθελα ένα με Android.

 

Send by Lenovo Phab Plus 6.8" (PB1-770M) using Tapatalk.

Powered by Cosmote Unlimited + Extrasim, Vodafone Red Unlimited + I4S + Vodafone Red 3 + VDSL 100 ,  F2G. 

Link to comment
Share on other sites

  • The topic was unpinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...