Jump to content

iPhone 6


mirrorofsorrow
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Συγγνώμη για την παρέμβαση....αλλά αυτο το θέμα που εχεις με τα ....εξαφανισμένα..αγορασμένα ringtones ηταν η αιτία που εβγαλε η Apple την 8.1.2.....εαν το ψάξεις καλύτερα στο ιντερνετ αναφέρει η apple τρόπους να τα επαναφέρεις.

 

Δεν θυμάμαι που το διάβασα για να σε βοηθήσω περισότερο

 

 

Στο iTunes μέσα από τον υπολογιστή στα αγορασμένα ringtones μου τα βγάζει, αλλά δεν ξέρω αν θα τα ανακτήσω κάνοντας είτε επαναφορά από αντίγραφο ασφαλείας, είτε set up as new iPhone και ούτε το θέλω μην χάσω τίποτα γιατί δεν το κατέχω και πολύ το iTunes μέσω του pc. Αλλιώς συγχρονισμό με άλλο τρόπο για να τα πάρω από το pc δεν μου κάνει ή δεν το γνωρίζω εγώ τουλάχιστον. Περιττό να πω ότι και στο pc και στο iPhone έχω τις τελευταίες εκδόσεις λογισμικού.

Αχ βρε apple παραπάνω διατριβή σε αυτή την ηλικία (47 μαΐων) δεν μπορώ να κάνω!!

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Καλησπέρα !

Όταν κατεβάζω εφαρμογές στο ipad η ανοίξω κάποιες σελίδες στο σαφάρι μου τις εμφανίζει ταυτόχρονα και στο iphone πως το απενεργοποιώ; Δεν θέλω να κατεβαίνουν οι εφαρμογές και στις 2 συσκευές παρά μονο σε εκείνη που το κατεβάζω ,ούτε να μένει το ιστορικό απο το σαφάρι απο αυτά που Βλέπω στο iphone και το αντίστροφο .

Link to comment
Share on other sites

Το θέμα είναι ότι μπαίνω στο iTunes.com/restore-tones και μου λέει το εξής:

´´ Οι τόνοι σας δεν είχαν επηρεαστεί. Αν συναντήσατε αυτό το ζήτημα σε διαφορετική συσκευή, μεταβείτε στη διεύθυνση iTunes.com/restore-tones από τη συγκεκριμένη συσκευή´´. Αυτό σημαίνει, αν καταλαβαίνω καλά, ότι δεν υπάρχει πρόβλημα!!!

Τελικά εγώ ξέρω ότι στην συσκευή μου δεν υπάρχουν τα αγορασμένα από παλιά ringtones αλλά και αυτά που αγόρασα (δοκιμαστικά για να δω τι γίνεται) ΤΩΡΑ, αν μπω στο iTunes στα ίδια που αγόρασα πριν λίγο δεν βλέπω συννεφάκι δίπλα, αλλά τιμή που μου ζητάει να τα ξαναγοράσω!!!

Ή στραβός είναι ο γιαλός ή εγώ δεν καταλαβαίνω τίποτα...

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα !

Όταν κατεβάζω εφαρμογές στο ipad η ανοίξω κάποιες σελίδες στο σαφάρι μου τις εμφανίζει ταυτόχρονα και στο iphone πως το απενεργοποιώ; Δεν θέλω να κατεβαίνουν οι εφαρμογές και στις 2 συσκευές παρά μονο σε εκείνη που το κατεβάζω ,ούτε να μένει το ιστορικό απο το σαφάρι απο αυτά που Βλέπω στο iphone και το αντίστροφο .

Πήγαινε ρυθμίσεις μετά itunes και ξετικάρισε αυτά που λέει αυτόματες ληψεις εφαρμογών κλπ

Link to comment
Share on other sites

Το θέμα είναι ότι μπαίνω στο iTunes.com/restore-tones και μου λέει το εξής:

´´ Οι τόνοι σας δεν είχαν επηρεαστεί. Αν συναντήσατε αυτό το ζήτημα σε διαφορετική συσκευή, μεταβείτε στη διεύθυνση iTunes.com/restore-tones από τη συγκεκριμένη συσκευή´´. Αυτό σημαίνει, αν καταλαβαίνω καλά, ότι δεν υπάρχει πρόβλημα!!!

Τελικά εγώ ξέρω ότι στην συσκευή μου δεν υπάρχουν τα αγορασμένα από παλιά ringtones αλλά και αυτά που αγόρασα (δοκιμαστικά για να δω τι γίνεται) ΤΩΡΑ, αν μπω στο iTunes στα ίδια που αγόρασα πριν λίγο δεν βλέπω συννεφάκι δίπλα, αλλά τιμή που μου ζητάει να τα ξαναγοράσω!!!

Ή στραβός είναι ο γιαλός ή εγώ δεν καταλαβαίνω τίποτα...

 

Ο γυαλός είναι στραβός, και δεν εχει αλλάξει κάτι έχω επικοινωνήσει με το support και μου είπαν να κάνω υπομονή για να βγει νέο update που θα το διορθώσει το θέμα.

 

Καλησπέρα !

Όταν κατεβάζω εφαρμογές στο ipad η ανοίξω κάποιες σελίδες στο σαφάρι μου τις εμφανίζει ταυτόχρονα και στο iphone πως το απενεργοποιώ; Δεν θέλω να κατεβαίνουν οι εφαρμογές και στις 2 συσκευές παρά μονο σε εκείνη που το κατεβάζω ,ούτε να μένει το ιστορικό απο το σαφάρι απο αυτά που Βλέπω στο iphone και το αντίστροφο .

 

Εάν δεν επιθυμείς να συγχρονίζεται η εφαρμογή Safari, πηγαίνεις Ρυθμίσεις >iCloud > και θέτεις την εναλλαγή Safari στο OFF.

 

 

Για τις εφαρμογές θα πρέπει στις συσκευές που δεν επιθυμείς να κατεβαίνουν, να ακολουθήσεις την διαδρομή Ρυθμίσεις >iTunes και App Store και να θέσεις την εναλλαγή αυτόματες λήψεις στο OFF :)

Edited by DINFUN
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδιά. Βοήθεια. Έχω ένα iphone 6 64GB 20 ημέρες, που λειτουργούσε απροβλημάτιστα. Από χθες βράδυ δεν λειτουργεί το wifi ξαφνικά. Δηλαδή δεν μπορώ να το ενεργοποιήσω από τις ρυθμίσεις (δεν μπορώ να κουνήσω το διακόπτη) αλλά και στο μενού που βγαίνει από κάτω έχει αλλάξει το χρώμα του και δεν αντιδρά. Από Γενικά --> Πληροφορίες το βλέπει ότι (μάλλον) λειτουργεί. Καμιά ιδέα;;
Motorola RAZR XT910, HTC ONE S, SONY SP, LG G2, Samsung Note Edge, iPhone 6, iPhone 7plus, Samsung Note9, :ninja:
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδιά. Βοήθεια. Έχω ένα iphone 6 64GB 20 ημέρες, που λειτουργούσε απροβλημάτιστα. Από χθες βράδυ δεν λειτουργεί το wifi ξαφνικά. Δηλαδή δεν μπορώ να το ενεργοποιήσω από τις ρυθμίσεις (δεν μπορώ να κουνήσω το διακόπτη) αλλά και στο μενού που βγαίνει από κάτω έχει αλλάξει το χρώμα του και δεν αντιδρά. Από Γενικά --> Πληροφορίες το βλέπει ότι (μάλλον) λειτουργεί. Καμιά ιδέα;;

 

Για αρχη κρατα πατημενα το home και το power button ταυτοχρονα μεχρι να εμφανιστει το μηλαρακι και μετα αφησε τα. Ετσι θα κανεις reset. Δε θα χασεις κατι μη φοβασαι

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Συνεχιζω να μη μπορω να ξεπερασω τις 7 ωρες χρησης. Χρηση normal. whatsup, imessage, λιγα τηλ, και απλα παιχνιδια τυπου 2048. κλειστο 4G, κλειστες τοποθεσιες, κλειστες ανανεωσεις στο υποβαθρο. Οι υπολοιποι τι εμπειρια εχετε απο τη μπαταρια σας;;

Link to comment
Share on other sites

Για αρχη κρατα πατημενα το home και το power button ταυτοχρονα μεχρι να εμφανιστει το μηλαρακι και μετα αφησε τα. Ετσι θα κανεις reset. Δε θα χασεις κατι μη φοβασαι

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Συνεχιζω να μη μπορω να ξεπερασω τις 7 ωρες χρησης. Χρηση normal. whatsup, imessage, λιγα τηλ, και απλα παιχνιδια τυπου 2048. κλειστο 4G, κλειστες τοποθεσιες, κλειστες ανανεωσεις στο υποβαθρο. Οι υπολοιποι τι εμπειρια εχετε απο τη μπαταρια σας;;

Σε όσους έχω δει τόσο πάει. Πόσο δηλαδή να πάει; Εγώ που έχω 6 plus μου βγάζει 8-10 ώρες ανάλογα πόσο το δουλεύω και τα έχω όλα ανοιχτά εκτός από 4G, γιατί δεν έχω καλή κάλυψη.

 

 

@doganos

Αυτά τα νούμερα τα έχεις στο 6;

iPhone 7 Plus 128GB Black iOS 10.3.1

MacBook Pro 13" macOS Sierra 10.12.4

Link to comment
Share on other sites

NAI και δεν ξερω γιατι ειναι τοσο καλα.. και εμενα πολυ εντυπωση μου κανει. Βεβαια δεν ειμαι και power user ουτε παιχνιδια παιζω
Samsung S21 Ultra
Link to comment
Share on other sites

NAI και δεν ξερω γιατι ειναι τοσο καλα.. και εμενα πολυ εντυπωση μου κανει. Βεβαια δεν ειμαι και power user ουτε παιχνιδια παιζω

Προφανώς το setup που του έχεις κάνει και ο τρόπος που το λειτουργείς βοηθάει στο να πιάσει αυτό το νούμερο.

iPhone 7 Plus 128GB Black iOS 10.3.1

MacBook Pro 13" macOS Sierra 10.12.4

Link to comment
Share on other sites

Δε μου δημιουργουνε προβλημα οι 7 ωρες χρησης προς το παρον, Απλα με κανουνε να τσιγκουνευομαι τη μπαταρια και να γινομαι ψυχωτικος οταν δεν εχω φορτιστη στην τσεπη. Ειχα ξεσυνηθισε με το galaxy s5 οπως προειπα. Δε με ενιαζε αν πχ το ελιωνα στη δουλεια και μετα επρεπε καπακια να βγω βολτα και να γυρισω σπιτι μεσανυχτα. Τωρα αναγκαζομαι και το σκεφτομαι και ειναι λιγο αγχωτικο-σπαστικο. Μου εκανε απλα εντυπωση γιατι οταν ειχα το Iphone 5s εβγαζα σχεδον παντα 10ωρη χρηση και περιμενα κατι αναλογο. φοβηθηκα μηπως δεν ειναι φυσιολογικο καταρχας το 7ωρο αλλα αφου ειναι οκ. Υπαρχει καποιο λινκ που να αναφερουνε χρηστες τις μετρησεις τους ;;
Link to comment
Share on other sites

Δε μου δημιουργουνε προβλημα οι 7 ωρες χρησης προς το παρον, Απλα με κανουνε να τσιγκουνευομαι τη μπαταρια και να γινομαι ψυχωτικος οταν δεν εχω φορτιστη στην τσεπη. Ειχα ξεσυνηθισε με το galaxy s5 οπως προειπα. Δε με ενιαζε αν πχ το ελιωνα στη δουλεια και μετα επρεπε καπακια να βγω βολτα και να γυρισω σπιτι μεσανυχτα. Τωρα αναγκαζομαι και το σκεφτομαι και ειναι λιγο αγχωτικο-σπαστικο. Μου εκανε απλα εντυπωση γιατι οταν ειχα το Iphone 5s εβγαζα σχεδον παντα 10ωρη χρηση και περιμενα κατι αναλογο. φοβηθηκα μηπως δεν ειναι φυσιολογικο καταρχας το 7ωρο αλλα αφου ειναι οκ. Υπαρχει καποιο λινκ που να αναφερουνε χρηστες τις μετρησεις τους ;;

 

Με το 5s είχες καλύτερη αυτονομία;

Νομίζω με τις επικείμενες αναβαθμισεις των εφαρμογών θα γίνουν τα πράγματα καλύτερα.

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Με το 5s είχες καλύτερη αυτονομία;

Νομίζω με τις επικείμενες αναβαθμισεις των εφαρμογών θα γίνουν τα πράγματα καλύτερα.

 

Ω ναι. 9-10 ωρες χρησης σχεδον παντα. Και ειχε και 200mha λιγοτερα. Ειχε βεβαια και 20% μικροτερη οπως και υποδιεστερη οθονη. Δε μπορω να υπολογισω αυτες τις αναλογιες στην καταναλωση γιατι αν το ανοιξεις το θεμα πας και σε επεξεργαστες πας και σε ram και σε 1002.

Link to comment
Share on other sites

Δε μου δημιουργουνε προβλημα οι 7 ωρες χρησης προς το παρον, Απλα με κανουνε να τσιγκουνευομαι τη μπαταρια και να γινομαι ψυχωτικος οταν δεν εχω φορτιστη στην τσεπη. Ειχα ξεσυνηθισε με το galaxy s5 οπως προειπα. Δε με ενιαζε αν πχ το ελιωνα στη δουλεια και μετα επρεπε καπακια να βγω βολτα και να γυρισω σπιτι μεσανυχτα. Τωρα αναγκαζομαι και το σκεφτομαι και ειναι λιγο αγχωτικο-σπαστικο. Μου εκανε απλα εντυπωση γιατι οταν ειχα το Iphone 5s εβγαζα σχεδον παντα 10ωρη χρηση και περιμενα κατι αναλογο. φοβηθηκα μηπως δεν ειναι φυσιολογικο καταρχας το 7ωρο αλλα αφου ειναι οκ. Υπαρχει καποιο λινκ που να αναφερουνε χρηστες τις μετρησεις τους ;;

Εβγαζες με το 5s πιο πολλές ώρες χρήσης και αναμονής απ ότι με το 6; Περίεργο αλλά δεν το αμφισβητώ ...

Όλοι λένε ότι είναι καλύτερο το 6 από το 5s έστω και αν η διαφορά δεν είναι τεράστια.

 

Links δεν έχω να σου δώσω αλλά αν διαβάσεις όλα τα review θα δεις ότι και με λιώσιμο το 6 βγάζει άνετα την ημέρα. Και φίλους που έχω μου λένε ότι την βγάζουν άνετα την ημέρα με περίπου 7 ώρες χρήση. Τώρα τι κάνει ο καθένας στο κινητό του και τι setup έχει δεν το ξέρω. Σου λέω τι μου έχουν πει κάτοχοι του 6 και τι έχω διαβάσει.

 

Επίσης αν κάνεις αναζήτηση στο θέμα του 6 θα δεις τι λένε και οι άλλοι χρήστες για την διάρκεια της μπαταρίας.

 

Εγώ πχ στο δικό μου 6 plus ξέρω ότι δεν πρόκειται να με αφήσει ποτέ μέσα στην μέρα ότι και αν του κάνω. Εντάξει δεν θα παίξω 4 ώρες απαιτητικό παιχνίδι, γιατί πολύ απλά δεν έχω τον χρόνο για να παίξω τόσες ώρες συνεχόμενα, αλλά για την χρήση που το θέλω ξέρω ότι θα με βγάλει κ την επόμενη μέρα.

 

Αυτό που μπορείς να κάνεις είναι να δοκιμάσεις μια μέρα το όρια του κινητού και να δεις αν θα σε αφήσει ή όχι. Επίσης δες και ρυθμίσεις, background app refresh, δες location services, φωτεινότητα, κτλ.

iPhone 7 Plus 128GB Black iOS 10.3.1

MacBook Pro 13" macOS Sierra 10.12.4

Link to comment
Share on other sites

Καταρχας ευχαριστω για το χρονο σου. Ναι ειχα καλυτερη αυτονομια με το 5s και δεν εχω και λογο να υπερβαλλω. Αληθειες γραφουμε παντα για να ξερουμε και τι μας γινεται. Βεβαια δε θυμαμαι αν επαιρνα το 9-10ωρο απ τους πρωτους κυκλους φορτισης. Το κινητο επειδη συνηθως στη δουλεια πηζω το χρησιμοποιοω ελαχιστα. Ετσι τις ωρες χρησης τις κανω σε βαθμο 80% αφου σχολασω.Το θεμα ειναι τι γινεται ας πουμε σε μια αργια ή σε μια ημερησια εκδρομη. Το τηλεφωνο μου βγαζει 24ωρο ψιλοανετα. Οι ωρες χρησης με προβληματιζουν. Edited by BIANCOrossi
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδιά. Βοήθεια. Έχω ένα iphone 6 64GB 20 ημέρες, που λειτουργούσε απροβλημάτιστα. Από χθες βράδυ δεν λειτουργεί το wifi ξαφνικά. Δηλαδή δεν μπορώ να το ενεργοποιήσω από τις ρυθμίσεις (δεν μπορώ να κουνήσω το διακόπτη) αλλά και στο μενού που βγαίνει από κάτω έχει αλλάξει το χρώμα του και δεν αντιδρά. Από Γενικά --> Πληροφορίες το βλέπει ότι (μάλλον) λειτουργεί. Καμιά ιδέα;;

 

Δυστηχως το ποιο πιθανο ειναι να σου χαλασε το wi fi. Συνηθως οταν εχουμε νεκρους διακοπτες ειναι απο hardware θεμα. Κανε ενα hard reset αλλα εγω το βλεπω για σερβις μερια

iphone 6 Sony Vaio duo 13 ipod nano 6th
Link to comment
Share on other sites

Μια ερωτηση απο εμενα. Εχω δικο μου cloud σκληρο (WD MyCloud). Γνωριζει καποιος πως γινεται οτι τραβαω απο φωτος και video να ανεβανει αυτοματα στο Cloud μου. Με το samsung απλα ειχα κατεβαζει το app του δισκου στο κινητο και οτι τραβουσα πηγαινε αυτοματα στο δισκο οταν γυριζα σπιτι και συνεδεομουν στο wifi. Με το iphone δε γινεται αυτο αυτοματα και δε μπορεσα να το βρω σε καποια ρθυμιση. Εχει καποιος τον ιδιο δισκο ωστε να με φωτισει;;
Link to comment
Share on other sites

Ω ναι. 9-10 ωρες χρησης σχεδον παντα. Και ειχε και 200mha λιγοτερα. Ειχε βεβαια και 20% μικροτερη οπως και υποδιεστερη οθονη. Δε μπορω να υπολογισω αυτες τις αναλογιες στην καταναλωση γιατι αν το ανοιξεις το θεμα πας και σε επεξεργαστες πας και σε ram και σε 1002.

 

Μπερδεύεσαι. Στο iPhone αυτό που δείχνει χρήση δεν είναι οι ώρες οθόνης. Είναι οι ώρες χρήσης του συστήματος.

Αν κολλήσει καμία εφαρμογή και κρατάει το σύστημα ξύπνιο ενώ ΕΣΥ έχεις κλειδωμένη την συσκευή αυτό μετράει.

Στο τηλέφωνο που έχεις τώρα όλα μπορεί να δουλεύουν καλά και να δείχνει σωστά η χρήση. Πάλι όμως δεν μπορείς να καταλάβεις.

Ώρες οθόνης στο Android φαίνονται.

Όποτε μπορεί να είχες και χειρότερη μπαταρία με το 5s. Άσχετα αν έλεγε 9-10 ώρες χρήση.

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Μια ερωτηση απο εμενα. Εχω δικο μου cloud σκληρο (WD MyCloud). Γνωριζει καποιος πως γινεται οτι τραβαω απο φωτος και video να ανεβανει αυτοματα στο Cloud μου. Με το samsung απλα ειχα κατεβαζει το app του δισκου στο κινητο και οτι τραβουσα πηγαινε αυτοματα στο δισκο οταν γυριζα σπιτι και συνεδεομουν στο wifi. Με το iphone δε γινεται αυτο αυτοματα και δε μπορεσα να το βρω σε καποια ρθυμιση. Εχει καποιος τον ιδιο δισκο ωστε να με φωτισει;;

Αυτό το δοκίμασες https://itunes.apple.com/gr/app/wd-my-cloud/id450655672?mt=8 ;

iPhone 7 Plus 128GB Black iOS 10.3.1

MacBook Pro 13" macOS Sierra 10.12.4

Link to comment
Share on other sites

Μπερδεύεσαι. Στο iPhone αυτό που δείχνει χρήση δεν είναι οι ώρες οθόνης. Είναι οι ώρες χρήσης του συστήματος.

Αν κολλήσει καμία εφαρμογή και κρατάει το σύστημα ξύπνιο ενώ ΕΣΥ έχεις κλειδωμένη την συσκευή αυτό μετράει.

Στο τηλέφωνο που έχεις τώρα όλα μπορεί να δουλεύουν καλά και να δείχνει σωστά η χρήση. Πάλι όμως δεν μπορείς να καταλάβεις.

Ώρες οθόνης στο Android φαίνονται.

Όποτε μπορεί να είχες και χειρότερη μπαταρία με το 5s. Άσχετα αν έλεγε 9-10 ώρες χρήση.

 

Σε μπερδεψα. Τις 9-10 ωρες τις ειχα σε iPhone 5S. Ειχα και το iPhone 5S πριν παρω Galaxy S5.

 

----- προσθήκη μηνύματος 2 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

Το δοκιμασα λιγο στην Αγγλια μολις πηρα το iPhone αλλα δε μου τις ανεβαζε αυτοματα. Το χρησιμοποιεις;;

Link to comment
Share on other sites

Σε μπερδεψα. Τις 9-10 ωρες τις ειχα σε iPhone 5S. Ειχα και το iPhone 5S πριν παρω Galaxy S5.

 

----- προσθήκη μηνύματος 2 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

Το δοκιμασα λιγο στην Αγγλια μολις πηρα το iPhone αλλα δε μου τις ανεβαζε αυτοματα. Το χρησιμοποιεις;;

Όχι δεν χρησιμοποιώ την εφαρμογή αλλά ούτε το cloud της wd, εγώ έχω το icloud γι αυτή την δουλειά. Απλά σου έστειλα το link με την εφαρμογή γιατί αναφέρει αυτό που θες να κάνεις.

iPhone 7 Plus 128GB Black iOS 10.3.1

MacBook Pro 13" macOS Sierra 10.12.4

Link to comment
Share on other sites

Καταρχας ευχαριστω για το χρονο σου. Ναι ειχα καλυτερη αυτονομια με το 5s και δεν εχω και λογο να υπερβαλλω. Αληθειες γραφουμε παντα για να ξερουμε και τι μας γινεται. Βεβαια δε θυμαμαι αν επαιρνα το 9-10ωρο απ τους πρωτους κυκλους φορτισης. Το κινητο επειδη συνηθως στη δουλεια πηζω το χρησιμοποιοω ελαχιστα. Ετσι τις ωρες χρησης τις κανω σε βαθμο 80% αφου σχολασω.Το θεμα ειναι τι γινεται ας πουμε σε μια αργια ή σε μια ημερησια εκδρομη. Το τηλεφωνο μου βγαζει 24ωρο ψιλοανετα. Οι ωρες χρησης με προβληματιζουν.

 

μου κανει εντύπωση που ειχες τοσες ωρες με το 5s .το δικο μου και οτι ειχα δει απο φιλους εβγαζε γυρο στις 6 ωρες χρηση.

Γιαννης
Link to comment
Share on other sites

Μπερδεύεσαι. Στο iPhone αυτό που δείχνει χρήση δεν είναι οι ώρες οθόνης. Είναι οι ώρες χρήσης του συστήματος.

Αν κολλήσει καμία εφαρμογή και κρατάει το σύστημα ξύπνιο ενώ ΕΣΥ έχεις κλειδωμένη την συσκευή αυτό μετράει.

Στο τηλέφωνο που έχεις τώρα όλα μπορεί να δουλεύουν καλά και να δείχνει σωστά η χρήση. Πάλι όμως δεν μπορείς να καταλάβεις.

Ώρες οθόνης στο Android φαίνονται.

Όποτε μπορεί να είχες και χειρότερη μπαταρία με το 5s. Άσχετα αν έλεγε 9-10 ώρες χρήση.

Πως βγαίνουνε αυτές οι ωρες χρήσης ρε παιδιά?εμενα το ipad air 2 και με το ζόρι να φτάσει 5 ωρες χρήσης

Edited by Itchrist86
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to iPhone 6
  • The topic was unpinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...